icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Лікувально-медикаментозна блокада

Лікувально-медикаментозна блокада направлена на швидке усунення больового синдрому, а також зняття неприємних відчуттів та запалення на проблемній ділянці. 

Лікувально-медикаментозна блокада

Лікувально-медикаментозні блокади у Києві

Лікувально-медикаментозна блокада — це виконання ін'єкції знеболювального та протизапального препарату безпосередньо в осередок болю або максимально близько до нього. (Препарат має місцеву дію, не впливаючи на ШКТ, печінку, нирки.) 

Головна особливість цього методу — швидке усунення больового синдрому, а також зняття неприємних відчуттів та запалення на проблемній ділянці. 

Але, блокада — це не самостійний спосіб лікування, він усуває симптоматику патологічних станів, болючість, а стійкий позитивний ефект може бути досягнутий лише шляхом комплексної терапії, до якої (залежно від діагнозу) можуть входити: масаж, фізіотерапевтичні процедури, медикаментозне лікування тощо. (Найчастіше використовуються лікувальні блокади в неврології та ортопедії.)

Лікувально-медикаментозні блокади в Києві в Клініці ЦСМ роблять лікарі з великим клінічним досвідом: у дорослих — ортопеди-травматологи (блокади місць переломів, блокади в тригерні точки, паравертебральні блокади тощо), неврологи та нейрореабілітологи (паравертебральні блокади, периартикулярні блокади, периневральні блокади, локальні блокади); у дітей — лікар-ортопед. Крім того, у нашому медичному центрі повного циклу ви зможете не тільки зробити лікувально-медикаментозні блокади, а й пройти комплексне лікування (зокрема апаратне), перед яким кожен пацієнт обов'язково проходить високоточну діагностику на обладнанні експертного рівня із висновком найкращих лікарів-діагностів.

Показання до лікувально-медикаментозної блокади

Показаннями до лікувально-медикаментозної блокади можуть бути:

І це далеко не всі діагнози, при яких призначається курс блокад.

Також лікувально-медикаментозні блокади проводять за наявності болю хронічного, фантомного, пов'язаного з набряком та запаленням нервового корінця, що виникає при стисканні нервового стовбура на фоні спазму мускулатури. Блокади застосовуються при больовому синдромі різної локалізації.

Лікувально-медикаментозні блокади дітям проводяться набагато рідше, ніж дорослим. І найчастіше це трапляється при порушеннях у функціонуванні опорно-рухового апарату (травми, захворювання).

Протипоказання до медикаментозної блокади

Попри позитивний ефект блокади у знеболюванні, її можна робити далеко не всім. Протипоказаннями до медикаментозної блокади є такі патологічні стани, як:

Підготовка до медикаментозної блокади

Специфічної підготовки до медикаментозної блокади немає.

Єдине, що варто врахувати: часовий інтервал між процедурою та останнім вживанням їжі має становити не менше ніж 3 години. 

З боку лікаря підготовка полягає у тому, що він індивідуально для кожного пацієнта підбирає потрібні препарати. Вибір ґрунтується на клініці больового синдрому, причинах його виникнення (анамнезі пацієнта), міжнародних медичних стандартах та протоколах, лікарському досвіді.

Як проводяться медикаментозні блокади

Лікувальні блокади виконуються у різних положеннях, залежно від виду блокади та локалізації больового синдрому.

Шкірний покрив в ділянці ін'єкції дезінфікується, після чого лікар вводить суміш лікарських препаратів у визначені раніше точки. Такий підхід дозволяє впливати цілеспрямовано на осередок проблеми, внаслідок чого значно зменшується запальний процес, набряклість тканин та біль.

Після вилучення голки лікар накладає стерильну пов'язку.

Відразу після введення препарату можна рухатись, але, попри це, рекомендується відпочити 20-30 хвилин для закріплення результату. Також у цей період контролюється артеріальний тиск пацієнта.

Після процедури не рекомендується самостійно вести авто та приймати душ/ванну (всі водні процедури потрібно відкласти щонайменше на добу).

Ефекти медикаментозних блокад

Зробити лікувально-медикаментозну блокаду варто для того, щоб:

Ефективність блокади залежить від таких факторів, як:

Питання-Відповідь

Які наслідки можуть бути після блокади?

Іноді (за статистикою, менш ніж у 5 % випадків) у пацієнта після блокади можуть спостерігатися ускладнення — нестабільний артеріальний тиск, місцеві алергічні реакції, погіршення роботи ШКТ, незначна болючість та гематоми в області ін'єкції, короткочасне відчуття оніміння у зоні блокади. Дуже рідко — приєднання інфекції. Але ризики мінімальні під час проведення блокади досвідченим фахівцем.

Який лікар робить блокаду сідничного нерва?

Блокаду сідничного нерва можуть провести лікарі таких спеціалізацій, як: невролог та нейрореабілітолог.

Що краще для зняття болю: пити таблетки чи зробити блокаду?

Проведення блокади — ефективніший засіб для зняття больового синдрому, ніж прийом таблетованого препарату. Оскільки здійснюється локальна ін'єкція анестезії та протизапального засобу в місце локалізації болю і запалення, отже в місці введення створюється максимальна концентрація препаратів. При цьому, ліки не надають негативного впливу на ШКТ, печінку та нирки.

Скільки разів можна робити блокаду?

Лікувальні блокади проводять курсами від 2 до 15 уколів, перерва — 3-4 дні.

Як швидко минає біль після блокади?

Знеболювальний ефект настає через кілька хвилин після ін'єкції.

Скільки діє укол-блокада?

Знеболювальний ефект від введення препарату триває кілька годин. Після завершення дії препарату біль повертається, але стає менш інтенсивним. Крім того, ще протягом кількох днів-тижнів (залежно від особливостей стану організму пацієнта) звичайні знеболювальні даватимуть більш виражений ефект. Цей час варто витратити на комплексне лікування причини болю.

Переваги лікувально-медикаментозних блокад у клініці

  1. Клініка ЦСМ у Києві — приватний медичний центр повного циклу, в якому ви зможете пройти експертну діагностику з інтерпретацією результатів досвідченими фахівцями, отримати якісне лікування.
  2. Високий рівень кваліфікації фахівців.
  3. Швидкий знеболювальний та протизапальний ефект блокади.
  4. Мінімальний ризик побічних ефектів.
  5. Персонально підібрані програми лікування.
  6. Доступна вартість медичних послуг.

Хочете знати точно: коли потрібно робити блокаду, як підготуватися до блокади, коли не можна робити блокаду, який лікар проводить процедуру, який результат і за який термін можливий? Записатися на лікувально-медикаментозну блокаду в Києві в Клініку ЦСМ можна за телефоном, зв'язавшись із нашим контакт-центром, або через форму зворотного зв'язку на сайті — і наш оператор зв'яжеться з вами найближчим часом. Довірте визволення від болю професіоналам!

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті