icon

Белая Церковь

icon

Адреса клиник

г. Киев, пр-т Василия Порика 13-Б (На карте )

г. Сколе, ул. Стрыйская, 19 (скоро открытие) (На карте)

г. Киев, ул. Композитора Мейтуса, 5 (На карте)

г. Белая Церковь, ул. Гагарина 37А (На карте)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Вс. 08:30 - 20:00

Ерготерапія

Як відновити втрачені через травму чи хворобу функції та активність пересування? Курс ерготерапії у клініці ЦСМ дозволить виробити комплекс реабілітаційних заходів для повернення чутливості та руху. Від діагностики до терапії та відновлення!

Ерготерапія у Білій Церкві

У вас порушені рухові функції після інсульту? Обмежена рухливість кінцівки після травми? Звернення до фахівців допоможе відновити втрачені функції та активність пересування. Пройти курс ерготерапії у Білій Церкві можна в Клініці ЦСМ, у якій працюють досвідчені лікарі та створені всі умови для ефективної реабілітації. Ми пропонуємо медпослуги повного циклу: від діагностики до терапії та відновлення. Крім того, наші лікарі індивідуально та уважно підходять до кожного клінічного випадку.

Ерготерапія — це напрям медицини, який спеціалізується на відновленні активності у людей, які втратили внаслідок травми або хвороби здатність координувати рухи та самостійно пересуватися. Від звичайних вправ методика відрізняється індивідуальним підходом та комплексністю. Лікар-ерготерапевт складає комплекс реабілітаційних заходів, враховуючи наявні у пацієнта фізичні проблеми. Цей спеціаліст допомагає людям з обмеженими здібностями наново вчитися доглядати за собою, займатися побутовими справами та працювати, досягнувши максимальної незалежності та самостійності.

Коли та кому потрібна ерготерапія?

Дізнатися, що таке ерготерапія і кому вона потрібна, допоможе опис показань до її проведення. Метод застосовується в багатьох галузях медицини: неврології, ортопедії та травматології, кардіології, психіатрії тощо.

Звернення до лікаря-ерготерапевта необхідне людям з обмеженою рухливістю після перенесеної травми чи політравми, інсульту, опіків, патологій опорно-рухового апарату, ревматологічних та психічних захворювань. Ерготерапія активно застосовується в реабілітаційних програмах для дітей із дитячим церебральним паралічем. Метод дає хороші результати в спортивній реабілітації, при різних ушкодженнях хребетного стовпа та після тяжких черепно-мозкових травм. Його долучають і в адаптаційні програми для пацієнтів із психічними захворюваннями. Також методика може застосовуватися для фізичної реабілітації хворих, у яких атрофувалися м’язи внаслідок тривалого постільного режиму.

Ерготерапія не обмежується комплексом вправ для повернення чутливості та руху. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта допомагає як оцінювати його фізичний стан і характер патології, так і враховувати специфіку життя до захворювання. Завдяки комплексному підходу хворі навчаються навичкам самообслуговування та повертаються на максимально можливому рівні до звичайного життя та діяльності, зокрема до трудової.

Ерготерапевт — це лікар, який повинен вміти використовувати знання кількох напрямів: фізичної терапії, доказової медицини, біомеханіки, педагогіки, психології та соціальної педагогіки. Цей спеціаліст працює з різними віковими категоріями пацієнтів: новонародженими, дітьми дошкільного та шкільного віку, підлітками, дорослими та літніми людьми. Він мусить знати всі особливості фізичного та психічного стану кожної вікової групи, вміти ефективно комунікувати та індивідуально підходити до вирішення поставленого завдання.

Процес та етапи ерготерапії

Робота з ерготерапевтом у Клініці ЦСМ починається з оцінювання рухової активності та здатності до самообслуговування. Водночас лікар враховує наявні обмеження, можливості та ресурси. Для аналізу стану хворого на консультації ерготерапевта застосовують стандартизовані методики. Наприклад, для визначення рухливості рук фахівець перевіряє обсяг рухів, захоплення, можливість виконувати маніпуляції з предметами, сенсорну функцію. Також враховуються властивості пам’яті, здатність концентрувати увагу та інші когнітивно-перцептивні функції.

Для оцінювання можуть застосовуватися тести-опитувальники для хворого та його родичів, шкали (Бартела, Вейса, Френчай, Ашворт) та методики спостереження. Наприклад, ерготерапевт може попросити зав’язати шнурки, намалювати малюнок чи зробити іншу дію. Під час виконання завдання фахівець спостерігає за особливостями рухів, визначає, які труднощі є в людини, і як вони проявляються.

Алгоритм роботи з пацієнтом на прийомі ерготерапевта виглядає таким чином:

Після аналізу результатів обстеження лікар складає план занять та реалізує його з пацієнтом. У разі потреби до процесу реабілітації залучаються близькі хворого.

Методи ерготерапії — це:

Основні завдання ерготерапії:

У процесі ерготерапії реабілітація пацієнта досягається за рахунок розвиваючої програми, яка забезпечує відновлення постраждалих функцій. Якщо це неможливо, ерготерапевт застосовує компенсаторну стратегію, спрямовану на заміщення втрачених здібностей.

Ефективність та результати ерготерапії

Застосування методів ерготерапії дає змогу покращувати та/або повертати:

Для підвищення ефективності ерготерапії заняття зі спеціалістом повинні починатися якомога раніше та бути регулярними. У Клініці ЦСМ створено максимально комфортні умови, а також використовуються прогресивні методики для реабілітації пацієнтів будь-якого віку.

Наші переваги

  1. Проведення ерготерапії лікарями першої та вищої категорії з багаторічним досвідом роботи у цій сфері.
  2. Комплексний індивідуальний підхід.
  3. Провідні методики та обладнання.
  4. Міжнародний сертифікат стандарту якості медичних послуг ISO 9001:2015.
  5. Наявність успішних кейсів щодо реабілітації хворих різного віку.
  6. Зручний запис до ерготерапевта.
  7. Доступні ціни та програма лояльності.
  8. Комфортні умови.

Лікарі

Ви шукаєте досвідченого ерготерапевта у Білій Церкві? Тоді телефонуйте в Клініку ЦСМ за вказаним номером або заповнюйте спеціальну форму онлайн-запису або замовлення зворотнього дзвінка. Оператори контакт-центру швидко зв’яжуться з вами, дадуть відповідь на всі питання щодо вартості ерготерапії та порядку надання послуг у нашій клініці в Білій Церкві, а також доберуть для вас зручний час прийому. Звертайтеся — і ми допоможемо відновити рухливість після травми, пройти реабілітацію після інсульту або іншого захворювання!

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Отзывы

Оставить отзыв:

Ваша оценка:

Ваша оценка:

Отправляя эту форму, вы подтверждаете свое согласие с политикой передачи и использования данных на этом сайте

Запишитесь на прием

Отправляя эту форму, вы подтверждаете свое согласие с политикой передачи и использования данных на этом сайте

Отправляя эту форму, вы подтверждаете свое согласие с политикой передачи и использования данных на этом сайте