icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Неврологія

Клініка ЦСМ в Києві надає комплексну медичну допомогу пацієнтам з неврологічними проблемами. Якщо у вас виникли проблеми з нервовою системою або ви шукаєте консультацію спеціаліста, наші неврологи готові допомогти Вам.

Невролог Киев

Невролог у Києві

Шукаєте досвідченого невролога у Києві? Клініка ЦСМ зберігає довіру пацієнтів завдяки компетентності та професіоналізму наших неврологів, а також сучасним підходам до діагностики та лікування неврологічних захворювань.

Досвідчений Невролог у Києві - Клініка ЦСМ Готова Допомогти

Досвідчений невролог – ключ до успішного лікування. У Центрі стимуляції мозку ми маємо команду висококваліфікованих неврологів, спеціалізованих у широкому спектрі неврологічних станів. Вони обладнані знаннями та навичками для діагностики та лікування різних неврологічних проблем.

У ЦСМ ми розуміємо, що кожен пацієнт є унікальним, тому наш невролог надає індивідуальний підхід до кожного випадку. Завдяки глибокому розумінню неврології та використанню передових методів діагностики наш невролог здатний точно встановити діагноз та розробити оптимальний план лікування.

Відновіть Здоров'я Нервової Системи з Нашим Неврологом у Києві - Клініка ЦСМ

У клініці ЦСМ ми використовуємо сучасні методи лікування нервової системи для покращення функцій мозку та зменшення симптомів неврологічних захворювань. Наші неврологи мають глибоке розуміння цих методів і використовують їх у поєднанні з іншими терапевтичними підходами, щоб забезпечити найкращі результати.

Чи не відкладайте своє здоров'я на потім. Запишіться на консультацію з нашим неврологом зараз! Ми пропонуємо вам якісну неврологічну допомогу та індивідуальний підхід, які допоможуть вам повернути здоров'я та покращити якість вашого життя.

Запишіться на консультацію та довірте своє здоров'я неврологу у Києві в клініці ЦСМ!

Неврологія у Києві

Неврологія - це розділ медицини, який спеціалізується на вивченні патологій нервової системи (ЦНС, ПНР). Основні завдання фахівців полягають у своєчасному виявленні, ефективному лікуванні та профілактиці цих захворювань. Неврологія в Києві добре розвинена, а фахівці, що працюють у цій сфері, пропонують пацієнтам грамотний і професійний підхід до вирішення проблем, що виникають.

У вас часто бувають головні болі, запаморочення чи стрибки тиску? Чи є болі в спині? Чи турбують наслідки травм, панічні атаки чи судоми? Звернення до неврологів «Центру Стимуляції Мозку» допоможе отримати кваліфіковану допомогу у дитячому та дорослому віці. Завдяки прогресивній матеріально-технічній базі та досвіду фахівців, лікування виявлених неврологічних порушень, а також подальша реабілітація проводяться згідно з протоколами доказової медицини.

Захворювання, що стосуються профілю неврології

Невролог спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці хвороб нервової системи. Оскільки існує безліч причин розвитку неврологічних захворювань (травми, нейроінфекції, вроджені патології, обмінні порушення тощо), він має вміти з'ясувати етіологію порушення та усунути його наслідки.

У «Центрі Стимуляції Мозку» можна провести лікування неврологічних захворювань, серед яких:

Дізнатися докладніше, які захворювання лікує невролог у ЦСМ, можна у разі звернення до операторів нашого контакт-центру.

Симптоми неврологічних захворювань

Необхідність консультації у невролога виникає у разі появи таких симптомів, як:

Як відбувається консультація у невролога?

Перший огляд у невролога включає:

Після розмови невропатолог оглядає пацієнта та оцінює:

За наслідками лікар-невропатолог може призначати додаткові лабораторні або інструментальні дослідження. Також спеціаліст визначає дату повторного візиту, необхідного для контролю ефективності первинно призначеної терапії чи корекції плану лікування.

Неврологія є сферою медицини, яка за деяких захворюваннях взаємопов'язана з іншими галузями. У таких випадках невролог може рекомендувати хворому звернутися до ендокринолога, інфекціоніста, кардіолога, генетика, онколога або інших вузькопрофільних фахівців. Консультація невролога у Києві в «Центрі Стимуляції Мозку» доповнюється (за показаннями) оглядами та отриманням клінічних рекомендацій у нейрохірурга, психотерапевта, психіатра, медичного психолога, логопеда-дефектолога, реабілітолога, кінезіотерапевта, рефлексотерапевта. Такий комплексний підхід допомагає хворому отримати максимально повну та ефективну допомогу в рамках одного лікувального закладу.

У деяких випадках консультація невролога необхідна для отримання висновку під час проходження огляду або проведення інших захворювань. Прийом у невролога рекомендується відкласти, якщо є ознаки ГРВІ або інших гострих інфекційних станів: підвищена температура, нежить, кашель, запалення горла та ін.

Які методи діагностики застосовують у неврології?

У сфері неврології існують різні методи досліджень, вибір яких залежить від особливостей клінічного випадку. Діагностика неврологічних порушень може включати:

Лікарі

Щоб записатися на прийом до невролога, телефонуйте в реєстратуру «Центру Стимуляції Мозку» або скористайтесь формою для запису на сайті чи замовлення зворотнього дзвінка. Також ЦСМ надає можливість проведення консультації невролога у Києві в режимі онлайн.

Методи лікування неврологічних захворювань

Тактика терапії патологій нервової системи залежить від особливостей клінічного випадку. Лікувальні заходи спрямовуються на:

Для лікування виявленої патології невролог може призначити фармакотерапію, процедури фізіотерапії та рефлексотерапії, ЛФК, мануальну терапію, масаж тощо. Також у ЦСМ проводиться профілактика неврологічних захворювань у пацієнтів різного віку та вагітних.

Наші переваги

  1. Використання індивідуального підходу до кожного клієнта.
  2. Традиційні та сучасні методи діагностики всіх видів неврологічних захворювань.
  3. Досвідчені фахівці з великим стажем роботи.
  4. Можливість отримання консультації у вузькопрофільних лікарів.
  5. Проведення комплексного лікування на базі однієї медустанови, враховуючи періоди відновлення та реабілітації.
  6. Широкий перелік ефективних методів терапії згідно з сучасними протоколами доказової медицини.
  7. Наявність сучасного високоякісного обладнання.
  8. Доступна вартість консультації невролога.

Фахівці ЦСМ для діагностики РАС, СДУГ та інших порушень у психічному та фізичному розвитку у дітей застосовують ефективні методики тестування, які охоплюють докладні та зрозумілі опитувальники як для дитини, так і для його батьків/опікунів/педагогів.

Як довго триває консультація з неврологом?

Зазвичай консультація з неврологом триває близько 30-60 хвилин, але цей час може змінюватися в залежності від вашого медичного стану та обсягу питань, які ви хочете обговорити з лікарем. Наш невролог приділить вам достатньо часу, щоб відповісти на всі ваші запитання та провести необхідне обстеження.

Які методи діагностики використовуються неврологом?

Наш невролог використовує різноманітні методи діагностики, включаючи клінічний огляд, збір анамнезу, неврологічне тестування, обстеження нейрологічних симптомів, лабораторні аналізи, образні дослідження (наприклад, магнітно-резонансна томографія, комп'ютерна томографія) та інші спеціалізовані процедури, що допомагають установити точний діагноз.

Які лікувальні методи застосовуються в клініці ЦСМ?

В клініці ЦСМ ми використовуємо різні лікувальні методи в залежності від типу та стану неврологічного захворювання. Наш невролог може рекомендувати фармакотерапію, фізіотерапію, стимуляцію мозку, поведінкову терапію, реабілітацію та інші індивідуально підібрані підходи для досягнення найкращих результатів.

Як часто потрібно повторювати візити до невролога?

Частота візитів до невролога залежить від вашого медичного стану та плану лікування, який розробить невролог. У більшості випадків можуть бути заплановані регулярні візити для контролю, корекції та моніторингу ефективності лікування. Ваш невролог надасть вам рекомендації щодо оптимальної частоти візитів.

Чи приймаються діти неврологом?

У нашій клініці працюють дитячі неврологи, які надають високоякісну медичну підтримку дітям з неврологічними захворюваннями.

Як записатись на консультацію до невролога?

Для запису на консультацію до клініки ЦСМ у Києві ви можете зателефонувати до нашого центру або скористатись онлайн-формою на нашому веб-сайті. Співробітники клініки з радістю допоможуть вам запланувати час та дату візиту.

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Фахівці

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті