icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Фізіотерапія

Ласкаво просимо до клініки ЦСМ – вашого надійного партнера у фізіотерапії та здоров'ї! З нашим висококваліфікованим фізіотерапевтом у Києві, ви отримаєте індивідуальний підхід та професійне лікування, спрямоване на покращення вашого фізичного благополуччя.

Фізіотерапія в Києві

Лікар Фізіотерапевт у Києві

Фізіотерапія є життєво важливим напрямом медицини, метою якого є поліпшення, відновлення та підтримання фізичного благополуччя за допомогою низки спеціалізованих методів та вправ. Завдяки цілісному підходу до лікування фізіотерапія відіграє вирішальну роль у покращенні якості життя людей з різними травмами, захворюваннями чи інвалідністю. Скористатися якісними послугами команди лікарів ФРМ пропонує клініка у Києві ЦСМ. Її фахівці у своїй практиці використовують лише перевірені методики, розроблені за міжнародними стандартами. Все це гарантує високу ефективність фізіотерапії, а також швидкий результат.

Чому важливо скористатися послугами фізіотерапії?

Основне призначення фізіотерапії – це полегшення болю та покращення фізичних функцій. Досягти цього вдається за допомогою різних терапевтичних методів, таких як:

Окрім усунення фізичних недоліків, фізіотерапія також відіграє важливу роль в оптимізації загального стану здоров'я та благополуччя. Лікарі ФРМ приділяють особливу увагу навчанню пацієнтів, пояснюючи людям, як справлятися зі своїми станами, вести здоровий спосіб життя та запобігати подальшим ускладненням. Вони дають рекомендації щодо постави, механіки тіла, ергономіки та техніки вправ, дозволяючи пацієнтам відігравати активну роль у власному одужанні та довгостроковій підтримці здоров'я.

Професійна команда лікарів ФРМ клініки ЦСМ

Клініка ЦСМ пропонує широкий спектр послуг, адаптованих для задоволення різноманітних потреб пацієнтів. Тут працює команда висококваліфікованих лікарів ФРМ, які мають глибоке розуміння людського тіла та його механіки. Вони використовують свій досвід для оцінки, діагностики та лікування низки станів, що зачіпають опорно-руховий апарат, серцево-судинну, дихальну та неврологічну системи.

Клініка оснащена найсучаснішим обладнанням та передовими технологіями для забезпечення найвищої якості лікування. Тут передбачено просторі процедурні кабінети, добре обладнані спортивні зали, спеціалізоване обладнання, лікувальні тренажери. Використання передових технологій та обладнання дозволяє лікарям ФРМ проводити точні та ефективні процедури, прискорюючи процес одужання та оптимізуючи результати для своїх пацієнтів.

Крім того, клініка пропонує спеціалізовані програми для певних груп населення, таких як спортсмени, вагітні жінки та люди похилого віку. Ці програми адаптовані для задоволення унікальних потреб та проблем, з якими стикається кожна група, з акцентом на запобігання травмам, підвищення продуктивності та рухливості, пов'язаних з віком.

Фізіотерапія у Києві

Фізіотерапія (фізіолікування, фізіотерапевтичні процедури) — це немедикаментозна, неінвазивна, безболісна терапія захворювань, що здійснюється за допомогою різних фізичних факторів: тепла, холоду, електроструму, магнітного поля, УФ- та ІЧ-випромінювань. Ефективність фізіотерапії доведена тисячами пацієнтів, які випробували фізіотерапевтичне лікування на собі. Фізіотерапія в Києві в багатопрофільній Клініці ЦСМ ще ефективніша! Оскільки всі фізіотерапевтичні процедури виконуються на унікальному, сертифікованому обладнанні BTL, яке вважається проривом і еталоном у фізіотерапії, відповідає всім міжнародним стандартам.

Курс фізіотерапії в нашому медичному центрі (незалежно, в якому з підрозділів Києва та Білої Церкви ви вирішите його пройти) дозволить досягти максимально позитивного результату в лікуванні та профілактиці широкого спектра захворювань (зокрема урологічних, ортопедичних, пульмонологічних проблем), відновлення після травм та операцій, а також підвищити стійкість організму до різних негативних кліматичних та екологічних впливів, побічної дії лікарських препаратів, підвищеного фізичного та розумового навантаження. Вже після першого сеансу ви відчуєте реальний результат!

Консультація фізіотерапевта

В основі фізіотерапії в Клініці ЦСМ лежить немедикаментозний вплив на організм за допомогою УФ-променів (особливо широко використовується в педіатрії для підвищення імунологічної реактивності), магнітного поля, теплового потоку, ультразвуку, ударних хвиль високої амплітудної енергії й короткої тривалості імпульсу, лазера високої інтенсивності, спрямованої високочастотної електромагнітної енергії (спрямована контактна діатермія) тощо — останні дві позиції є унікальною пропозицією в Україні. Але, перед використанням фізіотерапії обов'язково потрібно отримати консультацію фізіотерапевта і профільного лікаря.

Основні медичні ефекти фізіотерапії

Медичні проблеми, при яких корисна фізіотерапія

Найбільш поширені показання для застосування фізіотерапії — реабілітація, ортопедія, неврологія та різного роду травми (зокрема спортивні):

Також, фізіотерапевтичні процедури, які застосовуються в Клініці ЦСМ в лікуванні дорослих і дітей, дозволяють:

Фізіотерапія дуже часто сприймається як доповнення до прийому лікарських препаратів, але насправді вона може бути і повною альтернативою медикаментозному лікуванню та хірургії. Причому, фізіопроцедури дають результат вже після першого сеансу, практично не мають протипоказань, безболісні, що дозволяє активно використовувати їх при лікуванні та реабілітації дітей.

Методи фізіотерапії, які доступні в Клініці ЦСМ

Фізіопроцедури в Києві в Клініці ЦСМ — якість, швидкість дії й тривалість результату. Тут ви можете отримати найбільш ефективну допомогу від своєї проблеми (зокрема усунення больових відчуттів і дискомфорту), яку тільки може запропонувати апаратна фізіотерапія.

Лазеротерапія

Лазеротерапія — метод фізичного впливу на організм, в основі якого зосереджено дію концентрованого світлового пучка. Технологія широко використовується для профілактики та лікування багатьох медичних проблем, зокрема ускладнень після оперативних втручань і травм. Терапія проходить без болю і практично не має протипоказань.

Спрямована контактна діатермія

BTL-6000 TR-Therapy направляє високочастотну електромагнітну енергію в необхідні біологічні структури, що призводить до селективної та спрямованої гіпертермії тканини. У дії терапії поєднуються мануальні здібності терапевта і можливості апаратного впливу, що робить її найбільш ефективною при досягненні негайних результатів.

Низькочастотна магнітотерапія

Низькочастотна магнітотерапія — метод лікування, заснований на застосуванні низькочастотного магнітного поля з метою лікування та профілактики різних захворювань. Завдяки впливу низькочастотного магнітного поля відбувається розширення судин, знижується в'язкість крові, що покращує газообмін та харчування пошкоджених тканин, покращує кровообіг, оптимізує репаративні та регенеративні процеси.

Високочастотна магнітотерапія 

Високочастотна магнітотерапія — це метод фізіотерапії, в основі якого лежить використання магнітного поля високої та ультрависокої частоти. Суть методу полягає у впливі високочастотного струму, що протікає індуктором, котрий розташовується на тілі пацієнта. Застосовується для лікування запальних процесів, посттравматичних станів, захворювань кістково-м'язової, дихальної, сечостатевої, серцево-судинної, нервової та травної систем, хвороб алергічної природи (зокрема бронхіальна астма, склеродермія, ревматоїдний артрит).

Лазеропунктура

Лазеропунктура — метод фізіотерапії, при якому на точки акупунктури впливає лазерне випромінювання. При цьому лазер впливає  на організм без порушення цілісності шкіри пацієнта (не виконується прокол шкіри голкою). Відсутність пошкоджень шкіри виключає ймовірність інфікування, яка існує при традиційній голкорефлексотерапії. Тому, метод рекомендують особам з ослабленим імунітетом, у тому числі дітям зі схильністю до алергічних реакцій.

Сеанси ударно-хвильової терапії (УХТ)

Екстракорпоральна ударно-хвильова терапія вже два десятиліття успішно використовується в багатьох областях медицини. Спрямований вплив акустичних ударних хвиль підсилює кровообіг і стимулює відновлювальні процеси в тканинах, зменшує біль та набряклість. Також, УХТ широко використовується для відновлення потенції у чоловіків.

Лазеротерапія високої інтенсивності

Лазер високої інтенсивності BTL — це революційна технологія, яка заснована на перевіреному принципі низькоінтенсивної лазерної терапії. Процедура ефективна при широкому спектрі захворювань (цукровий діабет, міжхребцева грижа, патології опорно-рухової, дихальної, серцево-судинної, травної, сечостатевої систем, проблеми шкірних покривів, алергії тощо), посттравматичних станах, опіках, повільній регенерації ран, практично не має протипоказань.

Електротерапія

Електротерапія — це різновид фізіотерапевтичного лікування, при якому на організм впливають дозованим (постійним або імпульсним) електричним струмом. Як правило, її застосовують для:

У нашій клініці лікування здійснюється на апаратах BTL, що повністю відповідають міжнародним стандартам.

У Клініці ЦСМ електротерапія представлена двома ефективними методами — електроміостимуляція та електровакуумна терапія.

Електроміостимуляція — лікувальне застосування електричного струму з метою посилення рухової активності скелетних м'язів, а також гладких м'язів внутрішніх органів. Показаннями до застосування електростимуляції є:

Електровакуумна терапія — це процедура, яка має багато спільного з «банками», що застосовуються в медицині Китаю, Сінгапуру та в деяких інших азійських країнах. Відмінність полягає в тому, що при терапії на апаратах BTL нагнітання та підтримання вакууму всередині «банки» здійснюється за допомогою електричного приводу, що дає можливість налаштовувати процедуру під особливості стану організму пацієнта і мети. 

Електровакуумний вплив найчастіше застосовується в зоні спини, живота та стегон, щоб досягти таких позитивних ефектів, як:

Методика ефективна при схудненні, корекції неправильної постави у дитячому віці, стресах, загальному зниженні роботи імунної системи, захворюваннях спини та шиї, бронхітах, астмі, хронічній втомі тощо.

Фізіотерапія: показання

Фізіотерапія: протипоказання

Переваги фізіотерапії

 1. Безболісність і швидкий результат (перші поліпшення помітні вже після одного сеансу).
 2. Підвищення якості життя і поліпшення загального самопочуття.
 3. Можливість уникнути прийому лікарських препаратів і проведення хірургічного втручання (в деяких випадках фізіотерапія виявляється в рівній мірі ефективною в порівнянні з медикаментозним лікуванням і хірургією).
 4. Прискорення процесів реабілітації організму після травм, операцій і перенесених захворювань.
 5. Відсутність побічних ефектів.

Фізіотерапія дітям

Лікування фізіотерапією в педіатрії широко застосовується в усьому світі. Багато видів фізіотерапії можна застосовувати вже з перших днів після народження дитини. Однак, потрібно враховувати, що дітям процедури призначаються інакше, ніж дорослим. При дотриманні протоколів для дітей маленький пацієнт отримує максимальну користь від лікування без ризику появи негативних реакцій.

Фізіотерапія під час вігітності

Застосування фізіотерапії в період вагітності має певні особливості. При вагітності фізіотерапія може досить довго застосовуватися як метод профілактики певних проблем. При правильному призначенні вона не викликає побічних реакцій (зокрема алергій), впливає строго на певні зони, не зачіпаючи сусідні органи й тканини. Крім того, фізіопроцедури прекрасно поєднуються з медикаментозною терапією, підсилюють її ефект і знижують необхідні дози препаратів. Також, фізіотерапія активізує власні сили організму майбутньої мами — зміцнює імунітет, відновлює функції органів.

Тільки в Клініці ЦСМ можна пройти ефективне лікування на унікальному обладнанні останнього покоління

Фізіопроцедури в Клініці ЦСМ проводяться після консультації фізіотерапевта на новому обладнанні, яке є найкращим в Україні:

Переваги фізіотерапії у Клініці ЦСМ

 1. Клініка ЦСМ у Києві — медичний центр повного циклу, лікарі якого використовують лише сучасні протоколи діагностики, лікування та реабілітації, що відповідають українським та міжнародним стандартам надання медичної допомоги.
 2. Нове, безпечне, унікальне фізіотерапевтичне обладнання: жодна клініка України не запропонує вам терапію на апаратах BTL-4000, BTL-6000 та BTL-VAC II (Велика Британія).
 3. Швидкий ефект від фізіотерапії: усунення болю та значні покращення у самопочутті за одну процедуру.
 4. Довгостроковий ефект від проведеної терапії.
 5. Консультація фізіотерапевта, який постійно підвищує рівень своєї кваліфікації та освіченості.
 6. Високий рівень відповідальності за якість надання медичних послуг та збереження персональної інформації пацієнтів.

В Клініці ЦСМ приймають тільки найбільш компетентні фахівці. Щоб записатися на прийом до фізіотерапевта, дізнатися вартість фізіотерапії, зв'яжіться з нашим кол-центром, зателефонувавши по одному з телефонних номерів, вказаних на сайті, або, скориставшись формою зворотного зв'язку. Звернувшись до нас зараз, ви пройдете найкраще лікування та реабілітацію у сфері дитячої та дорослої неврології, а також інших медичних проблем, зокрема посттравматичних станів.

Питання-Відповідь

Чи може фізіотерапія нашкодити?

Як і у будь-якого методу лікування, у фізіотерапії є протипоказання. Можна заподіяти шкоду безконтрольним застосуванням фізіотерапевтичних засобів або якщо використовувати їх неправильно і не за призначенням. Щоб підібрати правильний комплекс лікування, необхідно спочатку отримати консультацію фізіотерапевта.

Чи можна пити алкоголь під час проходження фізіотерапевтичного лікування?

Зловживання алкоголем шкідливе в будь-який період життя, тим більше під час хвороби. В такому випадку спиртне суттєво впливає на роботу кровоносних і лімфатичних судин, що серйозно знижує результативність фізіотерапевтичного лікування. Тому вживання алкоголю під час проходження курсу лікування заборонено.

Чи треба робити перерву між курсами фізіопроцедур?

Курс фізіотерапії призначається лікарем залежно від індивідуальних особливостей пацієнта. Періодичність застосування фізіопроцедури, інтенсивність, спосіб впливу і проміжки між сеансами визначаються станом пацієнта, видом і тяжкістю захворювання.

Як правильно приймати фізіотерапевтичні процедури?

Як правило, фахівці не рекомендують проводити обстеження і фізіолікування в один день. Фізіопроцедури не вимагають спеціальної підготовки. Основною вимогою є чиста шкіра і відсутність на тілі виробів з металу. Проходити лікування слід не раніше, ніж через годину після їди або за 30 хвилин до їди.

Які фізіопроцедури показані при артрозі?

Суглоби при артрозі (особливо в процесі ремісії) потребують фізіотерапевтичного лікування. Поряд із традиційними масажними процедурами сучасна медицина пропонує такі ефективні методи впливу, як лазеротерапія, електроміостимуляція, низькочастотна магнітотерапія у якості самостійного лікування або в комплексі з іншими заходами.

Чи можна користуватися мобільним телефоном під час фізіотерапевтичних процедур?

Під час фізіотерапевтичних процедур користуватися мобільним телефоном не рекомендується. Це спричиняє зниження ефективності лікування, а також може вплинути на сам телефон і створити небажаний ефект в роботі апаратури кабінету.

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • PC3. Лазеропунктура (Апарат БТЛ-6000)* Дитячий

  20 хвилин

 • PC2. Лазеротерапія високої інтенсивності - HILT (Апарат БТЛ-6000)* Дитячий

  20 хвилин

 • PC4. Магнітотерапія низькочастотна (Апарат БТЛ-4000)* Дитячий

  30 хвилин

 • PC5. Магнитотерапія високочастотна - Super Inductive System (Апарат БТЛ-6000)* Дитячий

  30 хвилин

 • PC10. Електротерапія (БТЛ-4000)* Дитячий

  20 хвилин

 • PC8. Ударно-хвильова терапія (УХТ), 1000 імпульсів 1 зона (Апарат БТЛ-6000)* Дитячий

  20 хвилин

  *1000 імпульсів, 1 зона

 • PA3. Лазеропунктура (Апарат БТЛ-6000) для дорослих

  20 хвилин

 • PA11. Електровакуумна терапія (Апарат БТЛ-4000) для дорослих

  30 хвилин

 • PA6. Направлена контактна діатермия (TR-терапія, апарат БТЛ-6000) для дорослих

  30 хвилин

 • PA2. Лазеротерапія високої інтенсивності - HILT (Апарат БТЛ-6000)*

  20 хвилин

 • PA4. Магнітотерапія низькочастотна (Апарат БТЛ-4000)*

  30 хвилин

 • PA5. Магнітотерапія високочастотна - Super Inductive System (Апарат БТЛ-6000) 1 зона*

  30 хвилин

 • PA10. Електротерапія (БТЛ-4000)

  20 хвилин

 • PA9. Фонофорез (Апарат БТЛ - 4000)

  30 хвилин

 • PA8. Ударно-хвильова терапія (УХТ), 1 зона (Апарат БТЛ-6000)

  20 хвилин

  *1000 імпульсів, 1 зона

Вiдгуки

Артур 20.10.2020

5.0
5.0

Физиотерапия

спасибо большое! боли в колене из-за артроза ушли как рукой сняло, отека нет, боли нет. можно жить спокойно как и прежде. в случае обострения буду еще обращаться. мне прогнозировали, что лечение поможет достаточно надолго.

Людмила 14.09.2020

5.0
5.0

Фізіотерапія

Після складного перелому ноги звернулася в Центр Стимуляції Мозку для проходження курсу фізіотерапії. Хочу висловити свою подяку, яка не має меж Ворошилову Євгену Олександровичу, за індивідуально розроблений план лікування, за кожну процедуру. Я не тільки після закінчення курсу вийшла з центр своїми ногами, забувши про милиці. Таке почуття я помолодшала. Євген Олександрович порекомендував пройти не тільки процедури для ноги, але і для всіх проблемних ділянок тіла пов'язаних з малою рухливістю і специфікою пересування на милицях. Відчуваю чудово, ману терапевти допомогли розробити суглоб, було боляче, але без цього нікуди, магніт - моя улюблена процедура, електростимуляція і все на перерахуєш. Я просто всім рекомендую, і запевняю це - те місце де Вас поставили на ноги.

Каміла 15.07.2020

4.0
4.0

Фізіотерапія

Проходила курс фізіотерапії в ЦСМ по проспекту Василя Порика. Хочу висловити подяку, Ворошилову Е. а. за своє відновлення, за індивідуальний підхід, терпіння.

Светлана 08.07.2020

5.0
5.0

Физиотерапия

Большое спасибо!!! Лечение очень качественное!!! Особое спасибо персоналу за приветливость, доброжелательность, индивидуальный подход!!!

Алла 30.05.2020

5.0
5.0

Фізіотерапія

Пережила операцію на хребті. Півроку вчилася заново жити. За порадою друзів звернулася в клініку. І не пошкодувала, за 10 днів повне відновлення. Окреме спасибі зав. відділення за правильно підібране лікування.

Ірина 29.04.2020

5.0
5.0

Фізіотерапія

Пройшла курс фізіотерапії в центрі СМ, магнітотерапія - це щось зниклі всі болі, відчуваю себе на мінус 10 років. Висловлюю подяку Євгену Олександровичу лікар з великої літери.

Марія 05.03.2020

5.0
5.0

Физиотерапия

Лікарі в центрі дуже професійні та кваліфіковані. Розуміють не тільки на словах проблеми пацієнта, а ще й роблять все можливе, щоб допомогти. Цього разу я потрапила до центру з нестерпним болем, а після процедури вийшла вже з чудовим самопочуттям. Лікарям ефективність не треба пояснювати, бо її відчуваєш в перші ж хвилини лікування.

Маргарита 12.02.2020

5.0
5.0

Физиотерапия

Выражаю благодарность за лечение Ворошилову Е.В. добрейшей души человек. Врач с большой буквы.

Семья Вишненко 13.01.2020

5.0
5.0

Физиотерапия

Мы в ЦСМ постоянные клиенты. Очень много проблем нам помогли решить в клинике. И мы с мужем лечимся, и родителей сюда привозим. Лечение абсолютно безвредное и помогает быстро. Если что болит, то с первой же процедуры боль снимается. Персонал тут квалифицированный и подбирает такое лечение, которое подходит под конкретный случай. Никого не лечат по шаблону.

Инна 22.12.2019

4.0
4.0

Физиотерапия

Физиотерапия - это просто чудо! Очень эффективная штука, с разными болезнями помогает. Это гораздо лучше, чем точить таблетки. К тому же, эффективность гораздо выше. Помогает быстро, процедуры безболезненные. Год назад в “Центре стимуляции мозга” лечила очень серьезный отит. Даже капли не использовала. А в этот раз прихватил радикулит, даже не пойму из-за чего, но ни согнуться, ни разогнуться, уколы помогали не надолго. А физиотерапия помогла с первой процедуры. Боль конечно полностью прям за секунду не ушла, но жизнь быстро вернула себе краски) Вообще, как я поняла, в эту клинику с какой проблемой ни придешь, так постараются помочь.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті