Синдром гіперактивності - це неврологічний розлад психоемоційного розвитку дитини.
Синдром гіперактивності - це неврологічний розлад психоемоційного розвитку дитини.
Синдром гіперактивності у дітей - це порушення розвитку, яке в першу чергу виражено дефіцитом уваги. Виявляється неспокійною поведінкою, емоційним розладом і порушенням дрібної моторики. Виникає у грудних немовлят, дошкільнят, школярів, а також дорослих. У нашому Центрі стимуляції мозку працюють неврологи і психологи, які допомагають гіперактивним хлопцям і дорослим ставати уважними, зібраними і емоційно врівноваженими. Визначення синдрому гіперактивності та дефіциту уваги у дітей відбувається в процесі консультацій, за допомогою ЕЕГ і комп'ютерної діагностики МОХО.
Рухома дитина - здорова дитина. Проста істина сімейного життя, яка дарує батькам радість, а дитині дає право на пустощі. Але якщо дитячі пустощі регулярно супроводжуються неуважністю, занепокоєнням і навіть грубістю в спілкуванні з близькими - варто задуматися про те, чи нормально розвивається маленький непосида.
Тільки батьки в повній мірі усвідомлюють, що таке гіперактивність у дітей і наскільки небезпечний цей розлад. Адже такі діти схильні здійснювати імпульсивні вчинки: не продумані - а по першому спонуканню. Наприклад, вискакувати на проїжджу частину, не звертаючи уваги на рухомий транспорт. Невиправданий ризик здатний приводити до серйозних наслідків і завдавати шкоди здоров'ю. Тому корекція гіперактивності у дітей - це ще й запорука батьківського спокою.
На перший погляд гіперактивні діти в дитячому садку або школі здаються впертими і зухвалими шкідниками, недбало ставляться до навчання і обов'язків. Але не намагайтеся проводити виховну бесіду і карати сина чи дочку. Це не дасть результат, зате зіпсує відносини батьків та дітей. Гіперактивна дитина не «не хоче» - а просто не здатна бути спокійною і зосередженою. Причина такої поведінки криється не в впертому характері або нестачі виховання - а набагато глибше: всередині черепної коробки.
Синдром дефіциту уваги і гіперактивності у дітей (СДУГ) обумовлений мікроорганічними ураженнями головного мозку, які виникають в результаті наступних станів:
Гіперактивність у дитини виникає при розвитку, частіше в ранньому віці. Хлопчики страждають дефіцитом уваги та гіперактивністю в 4-5 разів частіше дівчаток. Міські діти схильні до розвитку СДУГ більше, ніж ті, які живуть у приватному будинку або сільській місцевості.
Ознаки гіперактивності у немовля очевидні: це підвищення тонусу м'язів і чутливості до зовнішніх подразників, млявий апетит і неспокійний сон. До 3-4 років дитина нездатна організовувати дії і зосереджуватися. А в 6-7 років прояви синдрому досягають піку.
Діагноз СДУГ зустрічається й у дорослих. Виявляється імпульсивною поведінкою, утрудненим сприйняттям інформації та зниженням інтелектуальних здібностей.
У поведінці кожного, навіть спокійного і сором'язливого дитини, трапляються моменти впертості і непослуху, спалахи гніву, сплески агресії. Однак не кожен вертун і живчик гіперактивна. Для цього розладу характерні симптоми гіперактивності у дітей:
Якщо у Вашого непосиди присутній хоча б один симптом - це вже вагомий привід підозрювати синдром гіперактивності. Але за точним діагнозом краще звернутися до наших дитячих лікарів.
Виявити гіперактивність у дітей і дорослих допомагає комп'ютерна діагностика МОХО, що в перекладі з японської означає «мить спокою». Тест представлений у двох варіантах: дитячому (6-12 років), а також підлітковому і дорослому (13-70 років). Пацієнт проходить 8 рівнів тестових завдань. Тестування навмисне ускладнюється візуальними і звуковими подразниками з метою імітації ситуацій, можливих в житті. Обчислення результатів базується на оцінці таких пізнавальних і поведінкових якостей:
За допомогою психологічного тесту МОХО діагностика СДУГ відбувається миттєво і з точністю до 90-95%. Тестування дітей триває до 15 хвилин, підлітків і дорослих - до 20 хвилин.
Ми пропонуємо лікування гіперактивності у дітей в Києві, використовуючи транскраніальну мікрополярізацію і біоакустичну корекцію. ТКМП створює нові зв'язки між нейронами і розвиває мозкові структури шляхом впливу постійним струмом малої сили. БАК впливає на мозок звуками власної енцефалограми.
Обидва методи допомагають дитині заспокоїтися і поглянути на світ іншими очима. Після курсу терапії у бешкетника знижується занепокоєння і прояв агресії, проходять страхи, піднімається настрій. Замість неспокійних і незграбних рухів руками з'являється чітко координована і впевнена моторика пальців. Дитина умиротворена, зацікавлена в спілкуванні з оточуючими і здатна вчитися нарівні з іншими дітьми.
Методи ТКМП і БАК часто застосовуються сумісно, взаємопосилюючи дію один одного. Курс лікування складається з 10-15 сеансів. Лікування гіперактивності у маленьких дітей призводить до вираженого результату. Адже мозок дошкільнят переживає стрімкий розвиток – а тому відрізняється великим потенціалом і швидше відгукується на терапію.
У лікуванні СДУГ важлива психологічна і батьківська підтримка. Головне завдання психолога і батьків – навчити дитину вибудовувати щоденний алгоритм дій. Така схема вчить правильній поведінці в ситуаціях: виконувати обов'язки без зайвих зусиль і стресу, встигати робити уроки і відпочивати. Також важливо створити додаткову мотивацію, яка допомагає малюкові з почуттям впевненості досягати поставлених цілей.
CC1. Консультація лікаря невролога дитячого (первинна)
739 грн
45 хвилин
CC3. Консультація лікаря невролога дитячого (заключна)
589 грн
30 хвилин
DC1. Електроенцефалографія (ЕЕГ) з описом Дитячий
789 грн
30 хвилин
CC14. Консультація психолога дитячого (повторна)
789 грн
60 хвилин
DC4. Тест/діагностика СДУГ (МОХО), інтерпритація психолога (від 6 років) Дитячий
2000 грн
60 хвилин
AC4. Біоакустична корекція (БАК) Дитячий
639 грн
20 хвилин
AC5. Транскраніальна мікрополяризація (ТКМП) Дитячий
589 грн
20 хвилин
Лолита 24.09.2020
Гиперактивность у детей
Хочу выразить благодарность всему персоналу Центра Стимуляции Мозга, за профессионализм и самоотдачу. У ребенка по результатам теста МАХО определили СДВГ. В центре существует несколько способов реабилитации ребенка и устранения синдрома гиперактивности. Выражаю отдельную благодарность Козубенко Ольге Геннадиевне- это профессиональный психолог, замечательный человек, она сумела усадить Родика, пройти тест, хотя мы даже едим, танцуя, прыгая и залазаем под стол. Врач подобрала индивидуальный курс лечения. По каждой процедуре подробно проконсультировала, что для чего она нужно. Весь курс была рядом, помогала справиться истериками сыны, корректировала мое поведение. Спустя 16 дней моего малого не узнать, но первые результаты я заметила после третьей процедуры. Теперь мы живем по новому, гуляем на площадке, заводим новых друзей. В садике нас только хвалят, а раньше я его забирала специально с дежурки, чтоб не слушать жалобы воспитателя. Рекомендую всем, не прятаться за проблему, сама она не пройдет.
Валентина 12.07.2020
Гиперактивность у детей
Очень рада, что решалась обратиться к врачу. Ребенку три года, сказать что я за ним не успеваю, это ничего не сказать. Он сидит в песочнице, я нагнулась в коляску за игрушками, он уже бежит к дороге, ничего не боится. Попали на прием к Селезневой О.И., это очень хороший врач, замечательный человек, она предугадывала мысли, вот прям читала по глазам. Скрупулезно протестировав малого нам поставили диагноз гиперактивность. Не думала , что это можно лечить. Спасибо!
Тамара 28.04.2020
Гиперактивность у детей
Выражаю благодарность всему персоналу клиники, в частности Козубенко О.Г. за здорового, спокойного сына. Лечили гиперактивность -100% результат