icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Дислексія

Дислексія - це розлад, пов'язаний з навичками читання.

Дислексія

Лікування дислексії у дітей в Києві

   Дислексія – погано знайомий діагноз для більшості батьків в Україні. Як і все нове, він оточений міфами та помилковими думками, які культивуються в суспільстві, на інтернет-форумах, в спеціалізованих групах та змушують батьків губити пильність. Бо дислексія – це хвороба, що вимагає кваліфікованого лікування, але її підмінюють надуманими звинуваченнями на адресу дитини – мовляв, вона просто ледача, вперта, неслухняна.

Якщо у вашої дитини діагностували дислексію, чи ви спостерігаєте симптоми захворювання, про які можете прочитати нижче, не біжіть на форуми за порадами хоча й люблячих батьків, але профанів в неврології. А поспішайте до нашого Центра лікування дислексії у дітей в Україні – за консультацією досвідчених неврологів та ефективним сучасним лікуванням.

Ми розуміємо, що дислексія не виглядає найнебезпечнішою хворобою в світі, й тому такий діагноз в медичній картці викликає бажання відмахнутися та сказати, що мине саме. Як і більшість хвороб, що мають неврологічну природу, не мине. А закінчиться ось чим:

 1. Дитина якщо й навчиться читати, то читання для нього стане не приємним, цікавим вмінням, а довгими тортурами та прикрою необхідністю.
 2. Шкільна успішність впаде чи буде нерівномірною – деякі предмети (література, історія) будуть вдаватися складніше, інші – простіше.
 3. Дитина після численних дорікань батьків та спроб виправити успішність може втратити всю цікавість до навчання, почне прогулювати школу.

Ми впевнені, що не такого майбутнього ви бажаєте своїм дітям, тому радимо вчасно звернутися до Центра стимуляції мозку в Україні для діагностики дитячої дислексії та розроблювання схеми корекції.

Що таке дислексія?

Дислексія – це порушення процесу читання з одним чи кількома характерними симптомами. Дитина-дислексик важко запам’ятовує та розпізнає букви, міняє місцями склади в словах, тому мова не досконала. Як і якість читання – вона може не сприймати прочитану інформацію або сприймати її в спотвореному вигляді. Виникає цей розлад через недорозвиненість тих вищих психічних функцій, які відповідають за навчання читанню та реалізацію цього процесу.

Причини дислексії також характерні для всіх зворотніх невротичних порушень – гіпоксія через затяжні пологи, нейроінфекції, травми голови, специфічні дитячі інфекції, системні та спадкові захворювання. Ознаки дислексії можна спостерігати у дітей з органічним ураженням мозку, аутизмом, ЗПР та ЗПРР, гідроцефалією, ДЦП, розумовою відсталістю. Але зазвичай дислексія хоч і має на увазі зниження функціональності певних відділів лівої півкулі, не супроводжується зниженням інтелекту. Всі проблеми виникають через те, що мозок не вміє ефективно опрацьовувати сенсорну інформацію ззовні – на її обробку йдуть всі ресурси, а на опановування такого ж ресурсномісткого вміння читати їх просто не залишається.

Ось чому батькам важливо розуміти, що дитина насправді вміє правильно читати та сприймати інформацію, але існує бар’єр, який заважає реалізувати ці вміння. Лікування дислексії у дітей в Києві в Центрі стимуляції мозку спрямовано на те, щоб повністю та безповоротно усунути цей бар’єр.

Симптоми дислексії у дітей

Лікування дитячої дислексії в Києві ускладнюється тим фактором, що більшість дітей – не тодлери та навіть не дошкільнята. Адже визначити труднощі з читанням вдається лише тоді, коли дитина починає читати – зазвичай у 6-7 років. Їхній мозок розвивається вже не так інтенсивно, його функціональність частково встоялась, тому й корекція дислексії та дисграфії потребує більше часу.

Проте рання діагностика дислексії можлива – існують деякі ознаки захворювання, які батьки можуть виявити в ранньому дитинстві:

Діти-дислексики неініціативні та навіть інфантильні, у них погано розвинена вольова сфера, будь-які завдання, що вимагають зусиль, викликають істерику.

Якщо подібні симптоми ви спостерігаєте у своєї дитини вже зараз, приходьте до клініки на професійну консультацію до невролога. Ми допоможемо напевно визначити причину цих явищ та підберемо адекватне лікування з арсеналу доступних методик: логопедичні вправи для лікування дислексії, консультація психолога, масаж, альтернативні види терапії, сеанси Інтерактивного метронома, Томатіс-терапія та ін.

Лікування дислексії в клініці в межах Києва дозволить повністю усунути причину дислексії, прибрати симптоми та забезпечити вашій дитині успішне майбутнє без будь-яких згадок про раніше визначений діагноз.

Джерела

Відео

Фахівці

Стеценко Тетяна Іванівна
Стеценко Тетяна Іванівна

Дитячий невролог, епілептолог

Сертифікати

Ціни

 • CC1. Консультація лікаря невролога дитячого (первинна)

  45 хвилин

 • CC3. Консультація лікаря невролога дитячого (заключна)

  30 хвилин

 • CC18. Консультація логопеда (первинна) Дитячий

  30 хвилин

 • LC1. Заняття з логопедом Дитячий

  30 хвилин

 • AC5. Транскраніальна мікрополяризація (ТКМП) Дитячий

  20 хвилин

 • PRC3. ЛФК Дитячий

  30 хвилин

Вiдгуки

Синёва А. 19.04.2021

5.0
5.0

Лікування дислексії у дітей

Обратились в ЦСМ в 5 лет с сыном. Когда начали подготовку к школе, ребенок, зная буквы, совершенно не мог соединить слоги. Селезнева Ольга Ивановна, тщательно обследовала, предложила аппаратное лечение Форбраин и Интайм. Курс длился около месяца. Теперь Алешка читает 80 слов в минуту, и может все пересказать, так же улучшилась память.

Анна 07.02.2021

5.0
5.0

Лікування дислексії у дітей

Хочу выразить благодарность Топалевской И.Н. Это очень хороший врач, внимательный, чуткий, пунктуальный. Отлично находит общий язык с детьми. Обратились с проблемой произношения звуков у 8-летнего ребенка - шипящие, “р”, твердая “л”. В результате обследования выявили дислексию. Назначенный курс лечения длился, чуть больше полгода. Результат удивил всех, ребенок учится на отлично, повысилась самооценка, изменилось поведение. Буду обязательно рекомендовать Ирину Николаевну, своим знакомым, друзьям.

Ольга Марківна 28.12.2020

5.0
5.0

Лечение дислексии

Висловлюю подяку Стеценко Т.І. за допомогу, небайдужість і уважність. У дитини ДЦП, і давно спостерігається в центрі, завдяки чому ми навчилися ходити. Прийшов час йти в школу - виявили ще одну проблему: діслексія. Добре, що ми знали куди звертатися. Тепер реабілітуємось не тільки фізично, але й інтелектуально.

Оксана Коваленко 22.11.2020

4.0
4.0

Лечение дислексии

Звернулися в центр за порадою подруги, у дитини проблеми з успішністю, 2-й клас - а ми читаємо по складах, про письмо взагалі мовчу. Репетитори не допомагають. Ми з чоловіком відмінники, і в житті максималісти, тому для нас це драма. Спасибі Козубенко Ользі Геннадіївні, відразу було помітно, що людина знає свою справу. Доступно пояснила можливі причини й принцип лікування. Ми тільки пройшли одну процедуру. Маю велику надію, на позитивний результат.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті