icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Київ, вул. Велика Васильківська, 66, стоматологія (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

+38 (067) 761-63-44 (Стоматологія)

Пн.-Сб. 9:00-19:00, Нд. 9:00-18:00

Бурсит

Бурсит – це захворювання, при якому запалюються суглобові сумки, утворюється все більше рідини, яка накопичується в їхніх порожнинах.

Від чого виникає бурсит та що з цим робити?

Бурсит – це захворювання, при якому запалюються суглобові сумки, утворюється все більше рідини, яка накопичується в їхніх порожнинах. Для багатьох бурсит був і залишається професійним захворюванням, яке часто зустрічається у важкоатлетів, борців, штангістів та інших спортсменів. Крім того, бурсит щиколотки або колінного суглоба зустрічається у любителів паркуру та бігунів.

Причинами бурситу є інфекція, яка потрапляє у суглобову сумку, механічне перевантаження суглобової капсули під час її деформації або перевантаження.

Небезпека прогресу захворювання може виникнути при таких факторах як:

 • інфекція;
 • подагра;
 • різні артрити;
 • пошкодження суглобів;
 • надмірне перевантаження суглобів;
 • відкладення кальцію в сухожиллях;
 • сильне зростання фізичної активності.

Симптоми

Симптомами бурситу є:

 • набряк та почервоніння;
 • больові відчуття (зазвичай у коліні чи лікті);
 • обмеження свободи пересування;
 • підвищення температури в області ураженого суглоба.

Існує два типи бурситу: гострий та хронічний

Гострий бурсит розвивається раптово, буквально протягом декількох днів, при цьому, хворий зазвичай прокидається і виявляє набряк, біль, припухлість і почервоніння в районі суглоба. Як правило, це відбувається після великого навантаження або гострого інфекційного захворювання. За 12 днів симптоми посилюються, а потім поступово зменшуються.

Без лікування хвороба може прогресувати до хронічної стадії, яка розвивається поступово протягом декількох місяців. Причиною може стати гостра форма даної хвороби або інших запальних суглобових і кісткових захворювань. В області суглоба при цьому є округла, обмежена, м’яка припухлість, шкіра над нею нерухома. Може наступити загострення зі збільшенням кількості ексудату в порожнині суглобового мішка, зниження рухливості суглобів та утворення в них рубців.

Багато пацієнтів звертаються до нас з питанням: «Як лікувати бурсит?»

Коли класичне лікування у вигляді курсу НПЗП, хірургічного видалення синовіальної сумки, дренування бурси та аспірація вже не допомагає, на допомогу приходить інноваційний спосіб лікування – високоінтенсивна терапія. У таких випадках ми рекомендуємо Super Inductive System, результат роботи якої можна помітити вже після першого сеансу: поліпшується циркуляція і трофіка, а уражена ділянка знеболюється. Широкий діапазон частот дозволяє призначити високоінтенсивну магнітотерапію BTL для всіх стадій хвороби. Ефект знеболення базується на трьох різних теоріях контролю болю, які розрізняються у частотному спектрі. Саме тому високоінтенсивна магнітотерапія швидко усуває больові відчуття на будь-яких стадіях розладів – хронічних або гострих.

Процедури є максимально ефективними для пацієнтів з гострим та хронічним болем на всіх стадіях больового синдрому при: міжхребцевих грижах, остеохондрозах різної локації, а також максимально ефективний для відновлення рухливості суглобів при артрозах, артритах, в тому числі бурситах.

Фахівці

Волошина Вікторія Анатоліївна
Волошина Вікторія Анатоліївна

Фізіотерапевт, Лікар ФРМ

Ливацька Анастасія Олександрівна
Ливацька Анастасія Олександрівна

Лікар ФРМ, лікар спортивної медицини

Вiдгуки

Лілія 27.10.2021

5.0
5.0

Бурсит

Проходила лікування бурситу у “Центрі стимуляції мозку”. Від відвідування клініки залишилися лише позитивні враження! Пройшла курс BTL-терапії. Після першого ж сеансу біль почав вщухати, і я відчула полегшення. Після кількох сеансів вже могла обійтися без знеболювального.

Андрей 13.08.2021

5.0
5.0

Бурсит

Я уже обращался в клинику ЦСМ на улице Василия Порика, когда лечил спортивную травму. В этот раз пришлось вернуться сюда из-за бурсита. Я знаю, что он хорошо лечится, но доставляет немало неприятных ощущений. Я сходил на несколько процедур высокоинтенсивной терапии, после чего боль прошла, уменьшился отек. Спасибо неврологу Евгению Александровичу Ворошилову за грамотное лечение.

Дмитрий Гончаров 03.04.2021

5.0
5.0

Бурсит

Рекомендую клинику “Центр стимуляции мозга” для людей, страдающих проблемами опорно-двигательного аппарата. Оказалось, что здесь самое большое отделение физиотерапии в Киеве. Поэтому в клинику можно обратиться с любой проблемой. Я привозил маму лечить артроз, сам раньше еще проходил лечение бурсита. Оба получили обслуживание на самом высоком уровне. Сотрудники очень вежливые, внимательные, опытные. Только лучшие рекомендации от меня и от мамы!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті