icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Перелом

Перелом - це порушення цілісності кістки в результаті її пошкодження під впливом зовнішньої сили.

Як вилікувати перелом в 4 рази швидше

Перелом - це порушення цілісності кістки в результаті її пошкодження під впливом зовнішньої сили.

Від перелому не застрахований ніхто, але особливо часто вони трапляються у дітей, любителів екстремальних видів спорту і дозвілля, спортсменів та ін.

Команда кваліфікованих лікарів нашої клініки надає лікування переломів кісток за допомогою сучасного медичного обладнання та сучасних методик, які допомагають забезпечити ефективне лікування і звести до мінімуму ризик ускладнень. Ви зможете побачити позитивний ефект вже з першого дня!

Які є ризики, якщо не загоювати переломи?

У статистиці важких травм - переломи ніг і рук є лідерами рейтингу, що не дивно, тому що ці частини більш мобільні і використовуються частіше в різних ситуаціях. Взимку падіння є найбільш поширеною причиною травм.

Тактика лікування переломів кінцівок залежить від багатьох факторів, а наслідки - від призначень лікаря. Такий вид травм може виникати з різних причин: ДТП, під час спорту, сильні удари при падінні і т. д.

Окремою групою пацієнтів, схильних до переломів, є люди з ослабленими внаслідок захворювання кістками. Переважно, це жінки старшого віку, які страждають від остеопорозу, у яких перелом може статися навіть при, здавалося б, незначних навантаженнях.

Більшість з цих травм проявляються однаково:

До нас часто звертаються люди, які хочуть загоїти переломи

Для загоєння пошкодженої кістки потрібно не менше ніж 1,5 місяці. Лікування переломів кісток - дуже неприємний процес, оскільки найчастіше пов'язаний з обмеженням рухів, особливо якщо йдеться про переломи кісток рук або ніг.

Терапевтичний процес потребує збільшення кровопостачання, що досягається експлуатацією на ранніх стадіях високоінтенсивного електромагнітного поля. В такому випадку ми рекомендуємо процедури на апараті Super Inductive System, який апаратним шляхом підсилює в ураженій області кров'яний потік, стимулюючи відновлення кісткової тканини і мінералізацію хрящів.

СІС - це новітня технологія, яка використовує лікувальний ефект високоінтенсивного електромагнітного поля в реабілітації захворювань нервово-м'язової системи та опорно-рухового апарату, що супроводжуються больовими синдромами. Випромінюване аплікатором Super Inductive System електромагнітне поле забезпечує націлений вплив з індукцією до 2,5 Тл на точки, розташовані глибоко в тканинах.

Тривала відсутність рухливості кінцівки може призвести до різних ускладнень, зокрема контрактури. На додаток до стримування рухів в суглобах, з'являється раннє м'язове атрофування, лікування якого пов’язано з певними труднощами. Тривала неактивність суглоба і відсутність належної терапії контрактури може призвести до абсолютної втрати рухливості - анкілозу суглоба. Ось чому так важливо своєчасно лікувати переломи і запобігати розвитку контрактур, а також не забувати про відновний догляд.

У нашій клініці ви можете пройти курс високоінтенсивної магнітотерапії, результат якої можна помітити вже після першого сеансу! Ми намагаємося зробити важкий етап в житті наших пацієнтів набагато простішим!

Запишіться на курс високоінтенсивної магнітотерапії та позбудьтеся від болю вже сьогодні!

Джерела 

Фахівці

Волошина Вікторія Анатоліївна
Волошина Вікторія Анатоліївна

Фізіотерапевт, Лікар ФРМ

Паламарчук Сергій Андрійович
Паламарчук Сергій Андрійович

Реабілітолог, кінезіотерапевт

Ціни

  • PC5. Магнитотерапія високочастотна - Super Inductive System (Апарат БТЛ-6000)* Дитячий

    30 хвилин

Вiдгуки

Марина 29.06.2021

5.0
5.0

Лікування перелому

Зламала ногу в гомілковостопному суглобі, можна сказати “збирали по частинам”. 8 місяців в апараті Єлізарова, потім ще дві операції. Відновлювальний процес вимагає великих зусиль. Величезна подяка фахівцям ЦСМ за допомогу у відновленні. Вже через тиждень зменшився набряк, намагаюся кинути милиці, але поки страшно.

Лариса 01.06.2021

5.0
5.0

Лечение перелома

В ЦСМ проходила реабилитацию, после перелома руки. После одного курса практически ушел отек. На 7 день уже разгибала и сгибала руку. Самый приятный бонус - совсем перестала болеть на погоду. Хочу выразить огромную благодарность зав. отделением - очень хороший доктор. Спасибо за качественное лечение, и неравнодушие. Все были удивленны, но гипс мне сняли на 1,5 недели раньше. Такие чудеса и у нас бывают.

Наталія Огнієнко 21.05.2021

5.0
5.0

Лікування перелому

Проходила курс відновлення після перелому коліна. Не думала, що таке можливо, але завдяки цим процедурам, через місяць я ходжу вільно без опори.

Ганна Іванівна 13.04.2021

5.0
5.0

Лікування перелому

Низький уклін всьому персоналу ЦСМ по пр-ту Василя Порика. Дуже хороша клініка, я лікувалася там після перелому. У мене перелом був стегнової кістки без зміщення, вже через два тижні мені зняли гіпс, адже він уже не був потрібен. Все це завдяки дуже хорошому лікарю Євгену Олександровичу, спасибі вам величезне, за чуйність, розуміння.

Людмила 25.03.2021

4.0
4.0

Лечение перелома

Ребенок катался на велосипеде, сломал ногу. Не срастается кость, уже сделали 4 операции. Когда друзья посоветовали обратится в эту клинику, я не очень верила в успех, но все же мы записались на прием. Благодаря грамотному, подобранному лечению, Денису уже через 10 дней разрешили самому ходить, без костылей. Единственный минус - это парковка, с таким потоком пациентов, необходимо строить паркинг.

Анна 19.02.2021

5.0
5.0

Лікування перелому

Дуже гарний сервіс, всередині клініки все затишно, нові меблі, обладнання сучасне, у коридорах все зручно, є де посидіти і почекати родичам. Не раз уже звертаюся сюди, і це завжди позитивне враження. Окрема вдячність лікарям, які допомагають позбавитися болю та швидко відновитися після пролому ребер. Сучасне обладнання творить дива, вже через два тижні я практично забула, що в мене було щось зламане.

Андрій Собко 23.01.2021

5.0
5.0

Лікування перелому

Зламала дочка ногу, в травмпункті зробили рентген, наклали гіпс, і відпустили. Але мала постійно жалілась на болі і незручність. За порадою сусідки звернувся в клініку ЦСМ. Там перевірили по новій, і на спеціальному обладнанні прискорили процес. Гіпс зняли раніше на два тижні. Зараз мала вже бігає.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті