icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Київ, вул. Велика Васильківська, 66, стоматологія (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

+38 (067) 761-63-44 (Стоматологія)

Пн.-Сб. 9:00-19:00, Нд. 9:00-18:00

Защемлення сідничного нерва

Висока ефективність при ішіасі була продемонстрована методом фізіотерапії, в таких випадках ми використовуємо високоінтенсивну магнітотерапію SIS, лазер високої інтенсивності, TR-Therapy (контактна діатермія, вона ж радіо-хвильова), декомпресійна терапія (тракція, тракційна терапія), результати якої можна побачити вже після першого сеансу! Ми гарантуємо результат!

Замовте онлайн-консультацію всього за 300 грн.

Ішиас

Чим загрожує защемлення сідничного нерва?

Втрата рухових функцій, оніміння, хрускіт, больові відчуття в суглобах - все це вказує на знос тіла й потребує негайної терапії. Але проблеми в певних випадках приховані зовсім не в кістках, а, наприклад, в защемленні сідничного нерва, яке знижує чутливість ніг, погіршує рухові функції і призводить до багатьох ускладнень. Отже, таке запалення потребує швидких діагностики і лікування.

У людей, які страждають на це захворювання, загострення часто відбувається кілька разів на рік. Люди страждають від болю, кілька днів живуть з ним, а потім забувають до наступного нападу, не поспішаючи до лікаря. Нехтування ішіасом означає: хвороба дуже скоро може зробити нормальне життя неможливим.

Щоб позбутися цієї страшної недуги, краще звернутися до професіоналів. У нашій клініці завдяки кваліфікованому персоналу, інноваційній методиці та сучасному обладнанню ви зможете позбутися болю вже після кількох сеансів!

Як розпізнати ішіас?

Ця недуга вражає сідничний нерв і його корінці високої чутливості. Хвороба, зазвичай, вражає людей у ​​віці від 45 років, але через малорухливий спосіб життя вона може розвинутися набагато раніше - після 20 років.

Терапія повинна проводитися оперативно, тому що початкова симптоматика сильно погіршуються з часом, а чутливість кінцівок і моторні навички повністю втрачаються. Щоденне відкладання лікування ускладнює проведення терапії та одужання.

Хвороба характеризується:

 • зниженням м'язового тонусу;
 • больовими відчуттями в поперековому відділі хребта і сідницях;
 • виникненням гострого болю при перенесенні ваги на одну ногу (коли ви відпочиваєте на одній нозі);
 • сильними болями в нозі вздовж задньої поверхні при рухах ніг і ходьбі, порушенням ходьби внаслідок болі і функціональними порушеннями ниючої кінцівки.

Тип болів індивідуальний: вони можуть бути гострими, ниючими або тягнучими. Однак, є й схожа ознака - в стані спокою і розслаблення біль вщухає, але зі стресом знову виникає.

Причини

Захворювання може з'явитися через переохолодження або стати ускладненням після перенесеної інфекції - грипу або туберкульозу. Травми і захворювання хребта - такі як остеохондроз, деформація або дегенерація міжхребцевих дисків, утворення гриж, пухлини, зміни форми хребців - можуть призвести до ударів або пошкодження нервових корінців.

Перелік причин також включає:

 • запалення нервових волокон;
 • діабет, артрит, закрепи і гінекологічні захворювання (зокрема, родові травми);
 • спазмування м'язів нижньої частини тіла, що затискають сідничний нерв (це, перш за все, грушоподібний і великий сідничні м'язи).

Захворювання розвивається у людей, які ведуть переважно сидячий спосіб життя, в результаті стресу або частого підйому великої ваги. Ситуація ускладнюється алкоголізмом, отруєннями і подагрою. Поєднання декількох факторів часто викликає ішіас.

Чим небезпечна хвороба?

У США і Європі ця хвороба була першочерговим діагнозом для пацієнтів, коли мова йшла про болі в хребті. Якщо лікування патології проводилося неправильно або не виконувалося взагалі, це може призвести до різних ускладнень: скутості рухів при ходьбі, порушенню ходи або неможливості виконувати певні рухи пальцями ніг або стопи. Наприклад, пацієнти з ішіасом часто не можуть стояти на п'ятах і носочках; при сильному запаленні вони можуть втратити здатність вставати, ходити або сидіти. Гострий біль може призвести до неврозу, стресу, непритомності і безсоння. Також, можлива атрофія деяких м'язів ніг. Якщо пошкоджені нервові процеси, що забезпечують функціонування органів малого таза, можливе порушення сечовипускання і дефекації.

Лікування ішіасу

Лікування ішіасу

До нас часто звертаються з питанням: «Як впоратися з защемленням сідничного нерва?»

Висока ефективність при ішіасі була продемонстрована методом фізіотерапії, в таких випадках ми рекомендуємо використовувати високоінтенсивну магнітотерапію. Її результати можна побачити вже після першого сеансу!

Методика включає вплив на уражену нервову або м'язову тканину за допомогою магнітного поля. Така фізіотерапія поліпшує кровообіг в ураженій ділянці, знімає набряки і біль. Процедури на Super Inductive System можна проводити як в період загострення, так і в період ремісії захворювання.

Перед проведенням терапевтичного курсу медичні працівники клініки діагностують захворювання, позначають патологічну ділянку, з якою згодом буде проводитися робота за допомогою апарату СІС. Він розташовується безпосередньо над місцем патології і може навіть не торкатися шкіри людини. Завдяки використанню інноваційної методики ви з перших сеансів відчуєте полегшення.

Запишіться на курс високоінтенсивної магнітотерапії і позбудьтеся болю вже сьогодні!

Питання-Відповідь

Як довго може боліти нога при ішіасі?

Біль при ішіасі може спостерігатися протягом 1-2 місяців. Якщо тривалість болю становить понад 6 місяців і не минає самостійно, варто звернутися до лікаря. Можливо, буде призначено медикаментозне або фізіотерапевтичне лікування.

Чи допомагає масаж при защемленні сідничного нерва?

Масаж допомагає при затисканні сідничного нерва, коли патологія не в гострій фазі. Він забезпечить усунення гіпертонусу, зняття спазму, набряклості, поліпшення рухових функцій, полегшення болю та запобігання появі ішіасу. Масаж повинен виконуватися спеціалістом, який знає всі особливості терапевтичної техніки при защемленому нерві.

Як полегшити біль при защемленні сідничного нерва?

Зняття болю при ішіасі передбачає комплексне лікування. Варто уникати важкої фізичної праці, вживати вітаміни групи В, а також приймати міорелаксанти та спазмолітики (за показаннями). Лікар може призначити такі методи, як високочастотна магнітотерапія, спеціальні масажі, фонофорез, рефлексотерапія, ЛФК, остеопатія.

Що не можна робити при ішіасі?

При ішіасі не можна гріти або розтирати хворе місце. Забороняються важкі фізичні навантаження, підняття тяжкостей та різкі рухи. При запаленні сідничного нерва потрібна консультація невролога. Не варто також вживати медикаменти без попередньої консультації лікаря, адже самолікування може лише посилити ситуацію.

Джерела

Фахівці

Кадук Євген Григорович
Кадук Євген Григорович

Завідувач відділенням неврології ЦСМ, лікар-невролог, дитячий невролог, психіатр, канд. мед. наук

Ливацька Анастасія Олександрівна
Ливацька Анастасія Олександрівна

Лікар ФРМ, лікар спортивної медицини

Литвиненко Олена Ерастівна
Литвиненко Олена Ерастівна

Головний лікар клініки ЦСМ, лікар-невролог вищої категорії, дитячий невролог

Паламарчук Сергій Андрійович
Паламарчук Сергій Андрійович

Реабілітолог, кінезіотерапевт

Ціни

 • CA1. Консультація лікаря невролога дорослого (первинна)

  45 хвилин

 • PRA5. Масаж лікувальний загальний дорослий

  60 хвилин

 • PC5. Магнитотерапія високочастотна - Super Inductive System (Апарат БТЛ-6000)* Дитячий

  30 хвилин

 • PC10. Електротерапія (БТЛ-4000)* Дитячий

  20 хвилин

 • PC8. Ударно-хвильова терапія (УХТ), 1000 імпульсів 1 зона (Апарат БТЛ-6000)* Дитячий

  20 хвилин

  *1000 імпульсів, 1 зона

 • CA2. Консультація лікаря невролога дорослого (повторна)

  30 хвилин

 • PRA7. Лікувальний масаж нижньої кінцівки

  20 хвилин

 • PA5. Магнітотерапія високочастотна - Super Inductive System (Апарат БТЛ-6000) 1 зона*

  30 хвилин

 • PA10. Електротерапія (БТЛ-4000)

  20 хвилин

 • PA8. Ударно-хвильова терапія (УХТ), 1 зона (Апарат БТЛ-6000)

  20 хвилин

  *1000 імпульсів, 1 зона

Вiдгуки

Василий 21.08.2021

5.0
5.0

Защемление седалищного нерва

У меня проблемы с защемлением седалищного нерва повторяются примерно пару раз в год. Я пью обезболивающие и переживаю эту боль, потом это повторяется снова. На приеме у невролога в "Центре Стимуляции Мозга" пожаловался на ишиас, и доктор предложил лечение высокоинтенсивной магнитотерапией Super Inductive System. Уже после двух сеансов боль стала тише. Очень надеюсь, что этот метод поможет мне избавиться насовсем от моей проблемы.

Микола Валерійович 10.07.2021

5.0
5.0

Защемлення сідничного нерва

Дякую Центру стимуляції мозку! Позбавили мене від болю за один сеанс СІС. Можу йти нормально НЕ зіщулюючись від болю при кожному кроці через запалення сідничного нерва. Знаю, що потрібно пройти курс, але не втримався, написав відгук відразу після полегшення.

Євгенія Власенко 18.05.2021

5.0
5.0

Защемлення сідничного нерва

Моєму батькові дуже допоміг реабілітолог Василенко Михайло Васильович і апаратна терапія СІС. Після курсу масажу і фізіотерапії тато може спокійно гуляти з онуками і просто жити без болю, чому дуже радий.

Лариса 29.03.2021

5.0
5.0

Защемление седалищного нерва

Искала средство убрать боль навсегда от защемления седалищного нерва. Узнала об аппаратном лечении высокоинтенсивной магнитотерапией, которую проводят в Центре стимуляции мозга. Записалась на консультацию к неврологу. Острая боль снялась после одного раза, но я чувствовала, что она может вернуться. После полного курса боль ушла совсем. Мне очень хочется, чтобы ишиас больше не возвращался, но если вдруг..., то я знаю что делать!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті