icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Біоакустична корекція

Біоакустична корекція – це новітня методика терапії широкого спектра патологій, в т.ч. медичних проблем центральної нервової системи (ЦНС). Об'єднує в собі передові методи тренування мозкової активності, біокерування і музичної терапії.

Біоакустична корекція дітям в Києві

Біоакустична корекція дітям в Києві

Біоакустична корекція – це новітня методика терапії широкого спектра патологій, в т.ч. медичних проблем центральної нервової системи (ЦНС). Біоакустична корекція об'єднує в собі передові методи тренування мозкової активності, біокерування і музичної терапії. Біоакустична корекція в Києві на Подолі проводиться для кожного пацієнта індивідуально. Оскільки, суть методу полягає у впливі на головний мозок музичного ряду, який відповідає коливанням електроенцефалограми пацієнта.

Курс БАК в Києві в «Центрі стимуляції мозку» на Подолі проводиться на новітньому обладнанні, яке зарекомендувало себе найбільш ефективним серед апаратів аналогічного призначення.

Показання

Біоакустична корекція мозку – це безболісна неінвазивна процедура, дозволена для проведення дітям дошкільного віку.

Біоакустична корекція показана для:

Симптоми

Метод БАК добре себе показав у терапії дитячих неврологічних захворювань і відхилень, але для досягнення максимальної ефективності слід почати лікування якомога раніше. Метод біоакустичної корекції може бути рекомендований, якщо ви помітили такі симптоми:

Задуматися про необхідність біоакустичної корекції головного мозку слід, якщо в ході спостереження за дитиною ви помітили: відміну від однолітків, нестандартну поведінку, відмінності в мові, спілкування короткими фразами, порушення концентрації, неадекватну реакцію на звичайні речі і слова, замкнутість, небажання спілкуватися з іншими дітьми і невміння йти на контакт.

Захворювання

Біоакустична корекція дітям рекомендована для терапії психоневрологічних розладів в будь-якому віці, але найбільша ефективність досягається, якщо терапія почата в ранні роки.

Метод біоакустичні корекції робить позитивний вплив в таких станах:

Протипоказання

Незважаючи на безпеку біоакустичної корекції, протипоказання існують.

Біоакустична корекція заборонена при таких станах як:

Вкрай акуратно біоакустична корекція головного мозку проводиться пацієнтам з епілепсією.

Для кожного пацієнта протипоказання визначаються індивідуально під час консультації в клініці.

Як проходить сеанс БАК?

Біоакустична корекція для дітей проводиться після діагностичних заходів, що припускають:

Метод біоакустичної корекції заснований на перетворенні сумарної активності нейронних мозкових хвиль в чутну звукову хвилю. Це дозволяє оцінити функціональний стан головного мозку і складність наявної патології.

Зворотній звуковий вплив на мозкові клітини сприяє нормалізації функції мозку. Якщо порівнювати результати ЕЕГ у пацієнта до і після процедури, то після спостерігається поліпшення параметрів.

Перед початком процедури на пацієнта надягають спеціальну шапочку або ободок з датчиками, що зчитують ЕЕГ протягом всього сеансу, і навушники. Після відбувається настройка програми індивідуально під хвилі активності головного мозку пацієнта. Звук подається через навушники, що дозволяє максимально ефективно впливати на головний мозок, не відволікаючи увагу на сторонні звуки.

Під час прослуховування мелодії відбувається нормалізація функції мозку, що була порушена внаслідок негативного зовнішнього впливу. Оскільки практично всі процеси в організмі залежать від роботи ЦНС, в ході процедури вдається:

Під час процедури пацієнт не тільки має можливість чути «звук» власного мозку, а й мимоволі його коригувати. Програма відтворення звуку автоматично підлаштовує звукову хвилю під мозкову активність, яка відстежується всю процедуру. Приблизно 30 хвилин (іноді – менше) пацієнт прослуховує звуковий потік, перетворений програмою з результатів ЕЕГ, отриманих перед сеансом. Вступний звуковий потік поступово активізує мозковий відгук, що дає можливість пацієнту несвідомо коригувати мозкову активність, що призводить до гармонізації звукового потоку.

Лікувальний ефект методу біоакустичної корекції

Процедура БАК сприяє:

Переваги біоакустичної корекції мозку

Процедуру БАК варто вибрати для терапії неврологічних і психічних розладів, оскільки:

Питання-Відповідь

Скільки процедур біоакустичної корекції включає курс лікування?

Кількість необхідних процедур при біоакустичній корекції визначає лікар. Для цього потрібна консультація дитячого невролога. Біоакустична корекція дає такі ефекти як нормалізація психофізичного стану та підвищення ефективності роботи мозку.

Чим БАК відрізняється від мікрополяризації та методу Томатіс?

Основою методу БАК є акустичний сигнал. Транскраніальна мікрополяризація використовує електронний імпульс та впливає постійними струмами. Томатіс-терапія передбачає сенсорну стимуляцію та тренування звукового сприйняття.

Чи можна поєднувати біоакустичну корекцію з іншими методиками терапії неврологічних захворювань?

Можливість поєднання з іншими видами терапії визначає психолог чи невролог. Також може знадобитися візит до інших фахівців, таких як логопед. Показання для біоакустичної корекції визначаються лікарем, який у процесі консультації та діагностики розуміє, які порушення психологічного чи психічного стану є у дитини, які є неврологічні розлади та захворювання.

Переваги лікування в «Центрі стимуляції мозку»

 1. Процедура проводиться на апараті Синхро-С, який демонструє високу ефективність у порівнянні з іншими апаратами.
 2. Позитивну динаміку можна помітити вже під час процедури.
 3. Після курсу лікування зберігається стійкий позитивний ефект, а якщо лікування розпочато на ранніх етапах, позитивний ефект може зберегтися на все життя.
 4. Процедура неінвазивна, не вимагає реабілітації.
 5. Безболісність дозволяє проводити сеанси дітям без сліз і нервових потрясінь.
 6. Процедури призначаються досвідченими фахівцями після ретельної діагностики та уточнення стану пацієнта.
 7. Терапія проводиться з дотриманням сучасних протоколів лікування, які відповідають актуальним стандартам надання медичної допомоги.
 8. Високий рівень відповідальності за якість проведеного лікування.
 9. Високий ступінь безпеки по відношенню до персональних даних пацієнтів.

Лікарі

У вашої дитини діагностовано неврологічне або психіатричне відхилення? Випробували безліч методів лікування, але не добилися відчутного результату? У вашій ситуації може допомогти біоакустична корекція! Ціна на процедуру не змусить вас замислюватися. Дізнатися подробиці проведення терапії, записатися на первинну консультацію ви можете за контактним номером, вказаним на нашому сайті. Двері нашої клініки відкриті не тільки для жителів Києва – ми готові допомогти кожному!

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • CC1. Консультація лікаря невролога дитячого (первинна)

  45 хвилин

 • CC3. Консультація лікаря невролога дитячого (заключна)

  30 хвилин

 • DC1. Електроенцефалографія (ЕЕГ) з описом Дитячий

  30 хвилин

 • AC4. Біоакустична корекція (БАК) Дитячий

  20 хвилин

 • AC5. Транскраніальна мікрополяризація (ТКМП) Дитячий

  20 хвилин

 • AC2. Томатис-терапія (1-й курс, 15 занять) Дитячий

  11250 грн

 • AC3. Томатис-терапія (2-й курс, 8 занять) Дитячий

  11200 грн

 • AC3. Томатис-терапія (3-8 курси, 8 занятть) Дитячий

  11200 грн

Вiдгуки

Татьяна 02.09.2020

5.0
5.0

Биоакустическая коррекция

Не процедура, а какая-то магия! До чего только не дойдет технический прогресс! А главное - есть результат. Значит, изобретают не просто так!

Людмила 30.07.2020

5.0
5.0

Біоакустична корекція для дітей

Нещодавно знайшла цей медицинський центр, раптово натрапила. Але з першого погляду зрозуміла - це те, що треба племінниці. Одразу дала сестрі (ми з нею дуже близькі, її проблеми - то мої проблеми) координати та наполягла, що нам слід спробувати. Дитині з аутизмом потрібна допомога, тут що не вигадуй, а лікування - необхідність. До того ж, перепробували всі можливі методи, ігри. Результат був, але його недостатньо. А тут у клініці з початку лікування почалися зміни, можливо не значні, але за місяц стан дитини змінився прямо на очах. Лікарі дали надію нашій родині, за що ми дуже вдячні!

Светлана Дьяченко 27.05.2020

5.0
5.0

Биоакустическая коррекция

У меня просто нет слов, чтобы выразить признательность всему коллективу центра! Вы - наши спасители! У каждого человека найдутся проблемы, а пить таблетки не хочется лишний раз. Мы очень рады, что нашли вас. Помощь нашлась для всех - от мала до велика, и даже для казалось бы неизлечимых заболеваний. Может полностью вылечить некоторое и нельзя, но жить с этим можно! Спасибо вам!

Наталья 14.03.2020

4.0
4.0

Биоакустическая коррекция

Это что-то новенькое. Я о разной физиотерапии слышала, но вот чтобы вот так, энцефалограмма музыкой была - чудеса да и только! Современная медицина радует разнообразием!

Кристина 31.01.2020

5.0
5.0

Биоакустическая коррекция

Биоакустическая коррекция стала нашим спасением. Последний год сын такое вытворял, что на голову не натянешь. Педиатры все прописывали седативные, только что толку? Не будешь же круглосуточно пичкать, перед сном бывало немного давали, когда уснуть не мог. А тут без всяких лекарств у нас прошла гиперактивность, ребенок стал более вменяемым чтоли, слушается, не капризничает. Жизнь налаживается.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті