icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Електрокардіографія (ЕКГ) у Києві

Відкрийте нові можливості для вашого здоров'я з електрокардіографією (ЕКГ) в Києві. Наша клініка Центру Стимуляції Мозку пропонує передові методи діагностики, спрямовані на покращення вашого серцевого здоров'я та загального самопочуття. Дізнайтеся, як ЕКГ може стати ключем до вашого благополуччя.

Электрокардиография (ЭКГ)

Зробити ЕКГ (електрокардіографію) у Києві

Хвороби серця можуть деякій час не проявлятися чи давати симптоми, які людина не пов'язує з проблемами в кардіосистеми. Наприклад, систематичні неприємні відчуття в лівій руці чи постійне покашлювання вночі без ознак застуди. Це може стати причиною посилення недуги та втрати того дорогоцінного часу, коли боротьба з хворобою була б ефективнішою та менш затратною. 

Профілактична електрокардіографія (ЕКГ) раз на рік – це можливість швидко переконатись, що в ритмах роботи вашого серця немає ознак проблем. Для мешканців столиці та її гостей подібні дослідження проводить клініка ЦСМ у Києві. Ви можете самостійно вибрати зручний час для проведення обстеження, тому виконання аналізу не внесе суттєвих змін у ваш графік. 

Що таке ЕКГ та як роблять обстеження?

ЕКГ – це фіксація електричних імпульсів серця за допомогою спеціальної апаратури. Для людини, що проходить таке обстеження, все відбувається в комфортних умовах. Треба декілька хвилин полежати без руху на зручному кріслі, а тим часом закріплені на тілі датчики визначать ритми роботи серця.

Мабуть, ви бачили колись у медичних картках довгий папірець, де зображено багато хвилястих ліній? Саме так виглядає паперовий звіт проведеної електрокардіографії серця.

ЕКГ заключення щодо результатів обстеження робить кардіолог, але навіть ще під час процедури спеціаліст, який виконує діагностику, може зрозуміти стан вашої кардіосистеми. Такі проблеми, як порушення ритму через ішемію, стеноз клапанів чи загроза інфаркту, наочно відображаються на графіках.

Електрокардіографія: чи потрібно готуватися до перевірки серця? 

Серце чутливо реагує на фізичні навантаження, присутність в організмі кофеїну, напруженість нервової системи, і це потрібно врахувати заздалегідь. У день обстеження краще відмовитися від ранкової пробіжки, тривалих вправ з гантелями та кави, енергетиків чи міцного чаю. Безпосередньо під час ЕКГ потрібно залишатися у спокійному стані і намагатися не думати про справи, через які, як часто кажуть, тиск скаче. 

Вирішили зробити ЕКГ? Київ – зручне місто для подібних медичних обстежень. До клініки Центру Стимуляції Мозку легко дістатися громадським транспортом чи своєю автівкою. Якщо вам потрібно отримати професійну консультацію інших спеціалістів, окрім кардіолога (наприклад, через проблеми зі сном, напружені нерви чи неприємні відчуття в хребті та попереку), то сертифіковані реабілітолог та невролог клініки вам допоможуть. Подбайте за своє здоров'я, а ми допоможемо вам в цьому.

Наші переваги:

Хочете швидко зрозуміти загальний стан свого організму та підтримати його сучасними засобами, не витрачаючи на це занадто багато часу? Ми готові прийняти вас в зручний для вас день і якісно провести ЕКГ, ціна на яку завжди чітко встановлена і заздалегідь повідомляється пацієнтам нашими менеджерами.

Питання-Відповідь

Що таке електрокардіографія (ЕКГ) і для чого вона використовується?

Електрокардіографія (ЕКГ) – це неінвазивний метод дослідження серцевої діяльності, який записує електричні імпульси серця. Вона використовується для виявлення різних серцевих проблем, таких як аритмії, ішемія, інфаркт міокарда та інші захворювання серця.

Як підготуватися до проведення ЕКГ?

Для проведення ЕКГ спеціальна підготовка не потрібна. Проте, рекомендується уникати вживання кофеїну, важких фізичних навантажень та стресу перед процедурою, щоб результати були максимально точними.

Чи є ЕКГ безпечною процедурою?

Так, ЕКГ є абсолютно безпечною та безболісною процедурою. Вона не має жодних побічних ефектів і може проводитися як у дорослих, так і у дітей.

Як часто потрібно робити ЕКГ?

Частота проведення ЕКГ залежить від стану вашого серця та рекомендацій вашого лікаря. Для людей з підвищеним ризиком серцево-судинних захворювань або наявними серцевими проблемами може бути рекомендовано регулярне проведення ЕКГ, навіть кілька разів на рік.

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті