icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Діагностика МОХО

МОХО d-CPT – це комп'ютерний тест безперервної видатності, який дозволяє діагностувати СДУГ з точністю до 90% у дітей та дорослих.

Діагностика Мохо в Києві

Діагностика Мохо в Києві

Тест МОХО є одним з провідних перевірених СРТ тестів на ринку. Діагностика МОХО має високу ефективність у вимірюванні наступних показників:

Процес тестування Мохо

Тест МОХО розроблено у двох версіях: для дітей(6-12 років), а також підлітків та дорослих (13-70 років).

Тест складається з восьми етапів (рівнів). Загальна тривалість тесту складає 14,5 хвилин в дитячій версії та 18,5 хвилин – у дорослій.

Щоб зосередитись на, здавалося б, простому завданні, той хто складає тест повинен ігнорувати візуальні та звукові подразники, що відволікають, так само як йому доводиться робити це в реальному житті. В процесі складання тесту на екрані з'являються різні візуальні та звукові завади, що відволікають (наприклад, анімаційні зображення тварин чи звук собаки, який гавкає), які зустрічаються в повсякденному житті. Подразники з'являються в різних комбінаціях та тимчасових інтервалах, що імітує завади уваги з реальних життєвих ситуацій.

Хто може скласти тест

Щоб скласти тест, користувачу не потрібно спеціальних навичок чи знань. Все, що необхідне – це підключений до Інтернету комп'ютер.

Результатами тесту є числові значення симптомів СДВГ, а також графіки активності того, хто складає тест в кожному з 8 етапів тестування. Результати програма видає одразу після проходження тесту.

Застосування МОХО в світі

Сьогодні по всьому світу вже проведено більше 250 000 тестів МОХО для діагностики людей з діагнозом СДУГ та СДУ.

Діагностика широко застосовується в таки країнах, як Ізраїль, Германія, Бельгія, Італія, Англія, Польща, Австралія, ЮАР, Туреччина, Нідерланди, Франція. МОХО продається на комерційних та дослідницьких засадах в 13 країнах, включно з Ізраїлем.

Ефективність тесту науково підтверджено: сьогодні вченими проведено 15 досліджень з використанням МОХО, результати яких опубліковано в міжнародних журналах. Крім того, зараз вчені різних країн паралельно проводять ще 25 досліджень.

Понад 700 активних клінік в усьому світі вже використовують тест МОХО для діагностування симптомів СДУГ у пацієнтів.

Переваги діагностики МОХО:

Приділіть менше 20 хвилин уваги точній діагностиці СДУГ з МОХО в будь-який час!

Ліцензії та сертифікати

Ціни

 • CC1. Консультація лікаря невролога дитячого (первинна)

  45 хвилин

 • CC3. Консультація лікаря невролога дитячого (заключна)

  30 хвилин

 • DC1. Електроенцефалографія (ЕЕГ) з описом Дитячий

  30 хвилин

 • DC4. Тест/діагностика СДУГ (МОХО), інтерпритація психолога (від 6 років) Дитячий

  2000 грн

  60 хвилин

Вiдгуки

Татьяна Павловна 18.10.2020

5.0
5.0

Диагностика Мохо

Как педагог рекомендую всем родителям, пройти с ребенком тест МОХО, и не ругать ребенка за плохую успеваемость, за рассеянность. Проблема может сидеть гораздо глубже СДВГ.

Матвей 25.07.2020

5.0
5.0

Диагностика Мохо

Устали ходить по больницам, не могут определить, что с ребенком. В Центр обратились, по рекомендации знакомых, Предложили пройти Тест МОХО, ребенок боялся, поэтому врач предложила показать пример, прошла и я. Потом ребенок. Как нам объяснили уровень сложности разная для взрослых и детей. У меня слава богу все в норме, у ребенка СДВГ. Врачи успокоили, что все лечится.

Полина Андреева 02.05.2020

5.0
5.0

Диагностика Мохо

Супер, тест МОХО, я в полном восторге! Услышала о нем от друзей. Нашла клинику, кидаю адрес кому интересно п-т Василия Порика 13б. Диагноз, прям в точку, осведомлен значит вооружен. РЕКОМЕНДУЮ!

Ирина Пегова 05.02.2020

5.0
5.0

Диагностика Мохо

С ребенком проходили диагностику методом МОХО, слава богу у нас нет значительных отклонений. Ну это такая интересная штука, я решила тоже пройти. Мои показатели меня расстроили. Теперь Реабилитацию проходим вместе. И я могу сказать, это очень помогло. Я даже в ежедневной суматохе не замечала о проблеме, просто привыкла так жить, пока не прошла этот чудо тест. Теперь все по новому.

Козырева Юлия 17.12.2019

5.0
5.0

Диагностика Мохо

Хочу поделиться своим опытом. Я патологическая отличница, соответственно требовала это от ребенка. Но он учится с 6 на 7, для меня это трагедия. Папа у нас кандидат наук, у меня два высших образования, такого просто не может быть. Нашла клинику в интернете, привлекло название "Центр Стимуляции Мозга". Обратилась, мне предложили протестировать ребенка тестом МОХО. Ребенку был поставлен диагноз "гиперактивность", практически вследствие рассеянность внимания. Пройдя реабилитационный курс, наша ситуация улучшилась. Спасибо всему персоналу, они не только лечат мою дочь, профессиональные психологи сумели донести и побороть мои комплексы. Наша семья словно перезагрузилась. Всем рекомендую, обращаться в клинику, там обязательно найдут ответ на ваш вопрос. А вежливость персонала, выше всяких похвал.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті