icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Низькочастотна магнітотерапія

Низькочастотна магнітотерапія - це неінвазивна лікувальна технологія, яка за рахунок впливу низькочастотного магнітного поля ефективно відновлює кровопостачання і регенерацію пошкоджених тканин.

Низькочастотна магнітна терапія в Києві

Низькочастотна магнітотерапія в Києві

Низькочастотна магнітотерапія — це лікувальна технологія, при якій внаслідок впливу низькочастотного магнітного поля оптимізуються процеси регенеративного та репаративного виду, поліпшується живлення пошкодженої тканини та газообміну; розширюються судини; нормалізується кровообіг і знижується в'язкість крові. Низькочастотна магнітотерапія в Києві може знижувати артеріальний тиск завдяки зняттю спазму судинних стінок і зменшення опору кровотоку, стимулювати периферичне кровопостачання.

Лікарі «Центру стимуляції мозку» використовують сучасні апарати BTL-4000 (Великобританія).

Навіщо потрібна магнітотерапія?

Лікування магнітним полем низької частоти збільшує швидкість проведення імпульсів нервовими волокнами, підвищує їх збудливість, зменшує периневральні набряки, нормалізує згортання крові, стимулює метаболізм і функції ендокринних залоз. Різноманітні дослідження довели наявність протипухлинної дії при меланомі та карциномі молочних залоз.

Фахівці клініки в галузі низькочастотної магнітотерапії використовують для збільшення безпеки різноманітні аплікатори, що працюють за методом сфокусованого магнітного поля.

Показання до низькочастотної магнітотерапії

Проведення процедури магнітотерапії рекомендується за наявності таких симптомів:

Шлунково-кишковий тракт:

Ортопедія:

Дерматологія:

Гінекологія:

Лікування низькочастотною магнітотерапією показано при таких захворюваннях:

Протипоказання до проведення низькочастотної магнітотерапії:

Порядок підготовки до низькочастотної магнітотерапії

Для проходження процедури не потрібна спеціальна підготовка. Достатньо зняти металеві предмети й прикраси. Для посилення ефекту лікарі рекомендують випити стакан води.

Порядок проведення низькочастотної магнітотерапії

Під час процедури прогрівається пошкоджена ділянка та прилеглі до неї тканини на глибину до 12 см. Завдяки цьому розсмоктуються супутні запалення набряки, активізується механізм відновлення, прискорюється локальний кровообіг, підвищується клітинний імунітет. Коли пацієнт вирішує пройти курс низькочастотної магнітотерапії в Києві, фахівці пропонують йому розташуватися в кріслі або кушетці з максимальним комфортом, оскільки тривалість сеансу на одній частині тіла варіюється в межах 25–40 хвилин.

Ефекти магнітотерапії

 1. Стабілізація нервової системи.
 2. Зменшення дратівливості.
 3. Протизапальна дія.
 4. Збільшення суглобової рухливості.
 5. Вазодилатація.
 6. Трофічна дія.
 7. Анальгетична стимуляція загоєння кісткової тканини.
 8. Протинабряковий вплив.
 9. Міорелаксація.
 10. Зменшення об’єму лімфатичних вузлів та згортання крові.
 11. Прискорення регенерації.
 12. Активізація роботи щитоподібної та надниркових залоз.

У яких випадках низькочастотна магнітотерапія має максимальний ефект?

Найчастіші показання для проходження курсу магнітної терапії:

Переваги магнітотерапії

 1. У місці впливу магнітних хвиль стимулюється кровообіг і поліпшується обмін речовин, що веде до відновлення кровопостачання і регенерації тканин, особливо в тих частинах тіла, які погано забезпечуються кров'ю.
 2. Мінімальна кількість протипоказань для магнітотерапії.
 3. Швидке відновлення працездатності та повернення до звичайного для пацієнта способу життя.
 4. Можливість ефективної терапії без мануальної терапії, операцій і прийому медикаментів.
 5. Безпека — неінвазивний метод, немає ризику зараження.
 6. Швидкий ефект — позбавлення від больового синдрому за один сеанс низькочастотної магнітотерапії.
 7. Безболісність.
 8. Відсутність негативних побічних ефектів.
 9. Відсутність травматизму тканин (неінвазивний метод).
 10. Невелика кількість протипоказань.
 11. Простота проведення процедури.

Питання-Відповідь

Чи є побічні ефекти у низькочастотної магнітотерапії?

При використанні низькочастотної магнітотерапії підвищується регенеративна функція організму, покращуються процеси живлення тканин та зміцнення судин. До переваг терапевтичної технології відносять можливість нормалізувати артеріальний тиск та знизити в'язкість крові. Ефективність методу доведена при загостреннях різних захворювань, сильному больовому синдромі та гіпертермії. Лікувальний ефект магнітотерапії забезпечується за рахунок глибокого прогрівання патологічної ділянки та прилеглих тканин. Процедура є повністю безпечною. Вона не провокує побічні явища, якщо виконується за показаннями лікаря. Сеанси низькочастотної магнітотерапії проводять фізіотерапевти.

Як часто можна проводити низькочастотну магнітотерапію?

Позитивний вплив терапії залежить від поставленого діагнозу та індивідуальних особливостей організму пацієнта. У деяких випадках достатньо пари сеансів для вирішення проблеми. Іноді для повного відновлення необхідна тривала дія магнітного поля. У середньому курс терапії складається із 10-15 сеансів. Їх потрібно проводити щодня чи через день. Тривалість одного сеансу не більше 30 хвилин. Повторити курс низькочастотної магнітотерапії можна через 2 місяці.

Чи можна проводити магнітотерапію в домашніх умовах?

Попри безпеку методики, лікування за допомогою магнітного поля краще проходити у медичній установі під контролем фахівця. Направлення на магнітотерапію виписує лікар. Процедура виконується за допомогою фізіотерапевтичного комплексу, що складається зі спеціальних приладів та апаратів. Відповідно, вдома неможливо створити умови для повноцінного та ефективного проведення сеансу.

Чи допомагає магнітотерапія схуднути?

Магнітотерапія ー метод, що ґрунтується на застосуванні низькочастотної магнітної складової електромагнітного поля. Вона застосовується при схудненні як допоміжна технологія у комплексі з фізичними вправами та дієтою.
Процедура посилює ефект основної методики зниження ваги, покращує клітинне живлення тканин, активізує обмін речовин та кровотік. Прискорення руху кров'яних клітин виникає завдяки впливу слабких струмів. Це сприяє покращенню метаболічних процесів та зменшенню жирових відкладень. Під час сеансу магнітотерапії низькочастотне магнітне поле забезпечує стимуляцію м'язів, що імітує їхню пасивну гімнастику.
Направлення на магнітотерапію виписує лікар, оцінюючи стан пацієнта та причини набору ваги.

Переваги процедури низькочастотної магнітотерапії в нашій клініці:

 1. Компетентність фахівців.
 2. Експлуатація винятково безпечного інноваційного обладнання.
 3. Відповідальність лікарів за якісність наданих медпослуг.
 4. Довгостроковість ефекту від процедури.
 5. Застосування лише сучасних терапевтичних протоколів, які відповідають стандартам.
 6. Наявність покращення вже після перших процедур.

Хто проводить магнітотерапію?

Бажаєте записатися на сеанс або консультацію до лікаря, але не знаєте, кого з них вибрати? У нашому центрі на Подолі працюють найкращі в Києві фахівці-фізіотерапевти. Для уточнення вартості сеансу низькочастотної магнітотерапії ви можете зв'язатися з нашим call-центром за допомогою зазначених на сайті телефонних номерів або використавши форму зворотного зв'язку.

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • PC4. Магнітотерапія низькочастотна (Апарат БТЛ-4000)* Дитячий

  30 хвилин

 • PA4. Магнітотерапія низькочастотна (Апарат БТЛ-4000)*

  30 хвилин

Вiдгуки

Колесник Ольга 23.12.2020

5.0
5.0

Низкочастотная магнитная терапия

Пришла я в клинику с тяжелыми болями в пояснице, оно и понятно - уже не девочка, как-никак 60 лет. Что меня порадовало, так это то, что низкочастотная магнитотерапия настолько легкая, безболезненная и доступная, а самое главное, я почувствовала себя намного лучше, так как боль прошла. Благодарю разработчика аппарата и специалистов, работающих в клинике, за помощь в коррекции болезни. Чем хороша магнитотерапия? Во-первых, с вами работают профессионалы. Во-вторых - индивидуальный подход. Способ лечения очень интересный, поэтому результата можно увидеть уже на первом занятии. Я почувствовала изменения на первом же сеансе, и это действительно были изменения в лучшую сторону. Кроме того, улучшилось психологическое состояние. Несмотря на постоянные занятия с молодости ещё йогой и плаванием такого эффекта, какой я получила, занимаясь всего пару суток тут, я еще не достигала. Это и энергетические и эмоциональные изменения во всем организме. Спасибо за внимательное и доброе отношение профессионалам амбулатории. Надеюсь, что я надолго забуду о том своем состоянии, с каким я пришла.

Светлана 14.11.2020

5.0
5.0

Низкочастотная магнитная терапия

Наша семья благодарна этой клинике за квалифицированную помощь, которую она оказывает нашему отцу. Некоторое время назад столкнулась с проблемой безуспешного посещения ряда хирургов, проводивших неэффективные процедуры, назначавших неэффективное лечение гематомы. Невероятной удачей стал прием в этой клинике, где персонал просто покорил высоким профессионализмом в сочетании с чутким отношением к пациенту. Отдельное спасибо персоналу за внимательное,чуткое отношение к пациенту! Проходил он у Вас, процедуру для решения, наверное, самой страшной для нас проблемы, но после сеанса, проведенного по методике низкочастотной магнитотерапии, он теперь однозначно перестал бояться за своё здоровье, равно как и мы. Все прошло абсолютно безболезненно, быстро и спокойно. Доктор разъяснил всё, успокоил, ободрил, что очень важно для пациента, разложил всё по полочкам, соблюдая вежливость и уважение. Это тот случай, когда благодарность врачу сложно в полной мере выразить словами. Эффект есть уже после первого сеанса. Что очень важно, вы всегда готовы ответить на любой вопрос, терпеливо, с вниманием, относитесь к пациентам, понимаете тревожное состояние и желаете помочь.

Павел 05.10.2020

4.0
4.0

Низкочастотная магнитная терапия

Около года назад стал замечать за собой неприятные ощущения в спине. Начал вдруг сильно сутулиться и возникли проблемы с подвижностью позвоночника. После неприятных ощущений пришла боль в суставах и пояснице. Сначала думал, что это от переохлаждения (был неприятный момент в моей жизни)и со временем боль уйдет. Но все оставалось на своих местах и боли не прошли ,а только усилились. Пришлось обратиться к врачам и пройти все круги ада, начиная от сдачи анализов и заканчивая принятием многочисленных лекарств и инъекций. За год перепробовал многое, а устойчивого результата так и не добился. Решился сам покопаться в интернете и поискать что-то новое. Среди прочих для меня новинок узнал о применении низкочастотной магнитотерапии, и решил попробовать и пока не жалею. Согласно моего диагноза (болезнь Бехтерева) и моего состояния назначили 10 сеансов. Уже после первого сеанса появилось приятное ощущение уменьшения болей. С каждым сеансом становилось лучше. Не знаю, как будет дальше себя вести мой организм, но сейчас боли ушли, и это хорошо.

Сергей Иванович 29.08.2020

5.0
5.0

Низкочастотная магнитная терапия

Несколько лет назад начал замечать за собой, что по утрам мне стало гораздо тяжелее вставать: появилась общая слабость, температура, а каждый сустав приходилось "разрабатывать", чтобы не чувствовать себя механизмом, который неожиданно "заклинило". Потом начала появляться температура, вроде бы и небольшая, на первый взгляд, но зато практически постоянная. В общем, "букет" симптомов для 30-летнего здорового с виду мужика странноват. Пошел в больницу, прошёл кучу обследований, где меня огорошили диагнозом: "ревматоидный артрит". Назначенное лечение не помогало, как бы долго и тщательно я не выполнял все указания врачей, поэтому я решил искать альтернативные варианты. В итоге, из того, что я перепробовал, настоящий эффект, а не симптоматический (с пропажей боли па пару часов/суток) я заметил только после низкочастотной магнитотерапии. Несмотря на то, что положенное количество сеансов - восемь, эффект я заметил уже после первого, и ощущения были очень приятными.

Олег 02.06.2020

5.0
5.0

Низкочастотная магнитная терапия

Хотелось бы тоже поделиться своей историей лечения эпиконделита. Начать стоит с того, что я молодой парень (22 года). Я решил внести в свою жизнь спорт и посещать тренажерный зал. Поскольку специалиста рядом не было, то в ход пошло все для увеличения мышечной массы рук. Однажды не рассчитал количество подтягиваний и почувствовал боль и напряжение на сгибе локтя, однако, не придал этому особого внимания. Через время боль усиливалась и я обратился к врачу-травматологу. Он провел опрос и осмотр, провел провокационный тест. Диагноз был однозначен: эпиконделит. Я никогда не слышал о такой болезни и, естественно, не понимал, как ее лечить. Мне было предложено 2 варианта. Назовем их "традиционный": покой, упражнения, анальгетики, и "инновационный": магнитотерапия. Преимущество магнитотерапии в том, что лечение и восстановление мышц будет происходить быстрее, она эффективно снимает боль и уменьшает прием анальгетиков. Конечно, для меня этот вариант был более симпатичным, так как не хотелось месяцами ждать, пока боль уйдет и полностью исключать физические нагрузки. После первого же сеанса магнитотерапии я почувствовал весомое облегчение в области поврежденных сухожилий. В моем случае мне хватило 10 сеансов, но все, конечно же, индивидуально. Поэтому хотелось бы посоветовать этот метод как проверенный на собственной шкуре, чтобы люди не боялись этого, ведь это может быть чем-то новым для кого-то, как было в свое время новостью для меня. Лечитесь и будьте здоровы!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті