icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Метод inTime

Метод inTime - програма слухової терапії, спрямована на виховання почуття ритму, навичок спілкування, уміння організовувати думки і рухи в часі. Призначається дітям і підліткам в цілях мовного розвитку, підвищення розумових здібностей і реабілітації, дорослим при зниженні уваги і працездатності.

Метод аудіотерапії inTime в Києві

Метод inTime: розвиток мозку під барабанні ритми

Метод inTime (Вчасно) - програма слухової терапії, що спрямована на виховання відчуття ритму, навичок спілкування, вміння організовувати думки та рухи в часі. В нашій клініці метод аудіотерапії inTime призначується дітям та підліткам з метою мовного розвитку, підвищення розумових здібностей, дорослим за зниження уваги та працездатності.

Як відбувається мозкова стимуляція методом inTime

Уміння жити сучасно, планувати розпорядок дня таким чином, щоб всюди встигати - цим відрізняється відчуття ритму, яке потрібне дітям та дорослим. Якщо через обставини людина втрачає відчуття ритму - то це проявляється незібраністю, неуважністю, непунктуальністю, сповільненою моторикою та мисленням, втратою контролю над емоціями. Втрата відчуття ритму життя призводить до швидкої втомлюваності та мінімальному корисному результату навіть за відчутних витратах сил та часу.

За здатність відчувати ритмічність часу відповідає префронтальна кора. Ця частина головного мозку керує мисленням та моторикою (рухами). Завдяки гармонічній роботі префронтальної кори ми аналізуємо пережитий досвід, приймаємо рішення, реалізовуємо плани та будуємо стосунки з оточенням.

Людський мозок - музикальний. Цей факт, який з'ясували вчені-нейробіологи, сьогодні не лишає сумнівів. Взаємодія з музикою (гра на інструменті чи слухове сприйняття) активізує більше мозкових центрів, ніж інші заняття. А головним аспектом музичного твору є ритм. Програма inTime стає методом гармонізації роботи головного мозку коли формує відчуття ритму шляхом слухання ритмічних музичних композицій.

Кому показаний метод inTime

Тренінг inTime рекомендується за наявності таких станів та розладів:

Слухова терапія inTime також корисна для дітей, які страждають на епілепсію. Це важливо тому, що таким пацієнтам дозволений далеко не кожний метод стимуляції ЦНС.

Розвиваюча музика inTime у стилі етно

Програма inTime створена експертами американської компанії АВТ. У створенні брали участь музикант та композитор Начо Арімані, терапевт Шуйла Аллен та засновник АВТ Алекс Доман. Вперше метод представили в 2014 році.

В записі незвичайної музики inTime використано більше 100 перкусійних інструментів народів світу. Серед них - західноафриканські мембранофони, індійські дзвіночки, південноіндійські барабани з глини, гімалайські співочі чашки, в'єтнамські дерев'яні жаби-тріскачки, іспанські кастаньєти.

Слухова терапія inTime поєднує три фактори впливу: стимуляцію звуками певних частот та стимуляцію за допомогою ритму, також рухливі ігри.

 1. Ритмічна музика

  Кожне заняття дитина починає з прослуховування 9-хвилинної музичної композиції inTime - цим і завершує останнє заняття.

  Слухове сприйняття музики inTime відбувається через запатентовану апаратуру. Це мультисенсорна аудіосистема Waves та навушники з функцією кісткової провідності звукових хвиль.

 2. Рухливо-ритмічні вправи та ігри

  На прохання тренера дитина виконує певні ритмічні вправи. В кожній такій вправі задіян голос, рухи тіла та гра дитини на барабані.

  Мембрана барабана налаштована таким чином, що за ударів калаталом видає звуки низької частоти 99 Гц. Таке звучання резонує з тілом пацієнта, внаслідок чого стимулюється робота головного мозку та повноцінне функціонування організму, зменшується стресова реакція, гармонізується робота нервово-м'язового апарата.

Захопливий тренінг inTime в нашій клініці

Індивідуальне прослуховування ритмічної музики та щоденні рухові тренування формують у дитини та дорослого стійке відчуття ритму. Поступово це відчуття, вироблене в процесі занять inTime, накладається на повсякденне життя. А людина, яка живе в ритмі сьогодення, зуміє керувати кожною хвилиною життя.


Після курсу слухової терапії inTime помітні такі позитивні зміни збоку організму:

Тривалість курсу - 16 днів. Курс складається з 4 півгодинних занять, які дитина відвідує щоденно згідно індивідуального розкладу. Одне заняття - це власне тренінг inTime. Інші 3 заняття (сюди входить масаж) підбираються з урахуванням персональних потреб розвитку малюка на первинній консультації.

Результативність терапії визначається за допомогою функціональної діагностики (АСВП). Діагностику проводять до та після курсу.

Відео

Ліцензії та сертифікати

Ціни

 • CC1. Консультація лікаря невролога дитячого (первинна)

  45 хвилин

 • CC3. Консультація лікаря невролога дитячого (заключна)

  30 хвилин

 • DC1. Електроенцефалографія (ЕЕГ) з описом Дитячий

  30 хвилин

 • AC1. InTime (Інтайм) Дитячий

  30 хвилин

Вiдгуки

Зоя Владимировна 16.10.2020

5.0
5.0

Метод inTime

В клинику обратились по рекомендации друзей по несчастью. Год назад их сын проходил лечение нервного расстройства и они очень довольны. Это правда, очень замечательная клиника, первоклассный персонал. Хочу выразить огромную благодарность доктору Сабко Елене Александровне это доктор с большой буквы. Наша проблема заключалась в патологической рассеянности ребенка, но все ничего пока не пошли в школу, стих Маяковского про нас. После обследования Елена Александровна подробно объяснила, что не так пошло и последствия если оставить как есть. Нам было предложено пройти лечебный курс inTime, лечение барабанами. Сразу нас конечно это насторожило, но наш врач сумел нас убедить, за что ей низкий поклон. Пройдя курс, наладилось не только в школе, мы записались в музыкальную школу и там у нас большие успехи. На следующей недели записала на inTime младшего 6 месяце, для профилактики, что б не запускать.

Настя 28.08.2020

5.0
5.0

Метод inTime

Хочу поблагодарить Селезневу Ольгу Иванову за профессиональную работу. Проходили inTime. Очень понравилось сама процедура и доброжелательное отношение персонала, их желание помочь. Очень благодарна!

Валерия 14.05.2020

5.0
5.0

Метод inTime

Хочу выразить огромную благодарность Козубенко Ольге Геннадьевне, это опытный, внимательный и отличный врач! Боялась обращаться в больницу, думала: "сделают из ребенка идиота и напичкают таблетками". Решилась, только потому, как потеряла контроль. Сейчас ни о чем не жалею. Провели обследование и Ольга Геннадиевна подробно разъяснила причину проблемы психического развития, ребенка. Назначили inTime лечение ритмической музыкой лечебным массажем, также проводились развивающие занятия, приезжали каждый день в течении 16 дней. После третьего сеанса я заметила результаты. Наш доктор всегда была рядом, корректировала и мое поведение, дала много дельных советов, за что я выражаю огромную благодарность. Это лучший психиатр, замечательный человек! Спасибо, доктор! Всем рекомендую! Клиника находится в г.Киеве п-т Василия Порика 13б

Мария Васильева 02.05.2020

5.0
5.0

Метод inTime

Прошли с ребенком 6 месяцев курс inTime. Лечащий врач - Чернова Оксана Васильевна. Он просто добрая фея! Даже и представить не могла, что за три сеанса прослушивания барабанов можно достичь таких результатов просто на узнаю своего ребенка. Мы теперь много улыбаемся смеемся, поем. Спасибо!!

Дарина Синева 13.03.2020

5.0
5.0

Метод inTime

На днях была у врача - Селезнева Ольга Ивановна. Была приятна, удивлена отношением врача и ее медсестры ко мне, как к посетителю. Понравился подход к работе в целом. В руках таких врачей бояться абсолютно нечего. Очень благодарна.

Денис 05.01.2020

4.0
4.0

Метод inTime

Выражаю благодарность всему персоналу Центра Стимуляции Мозга! В особенности хочется отметить Собко Алене Александровне.Единственный недостаток в клиники, для меня: очень далеко ездить.

Полякова 28.12.2019

5.0
5.0

Метод inTime

Лучший врач которого мы встречали - это Оксана Васильевна, от клиники вообще в восторге. За 16 дней терапии inTime, у нас прогресс на лицо. Врач, теперь лучшая подруга. Спасибо вам огромное, вы в моем сердце!

Вера Сергеевна 16.11.2019

5.0
5.0

Метод inTime

Хочу выразить бесконечную благодарность Ольге Ивановне. За возможность пройти курс inTime. Прочитала о нем в интернете. Полный восторг и 100% результат. Рекомендую!

Валерий Сурнин 18.10.2019

5.0
5.0

Метод inTime

Здравствуйте! Я не любитель писать отзывы, но после визита в этот Центр не могу не отметить замечательные человеческие качества работников, прежде всего, душевность, так и высокий профессионализм. Психолог - это одна из важнейших медицинских специальностей в наше суматошное время и Елена Александровна полностью соответствует моим ожиданиям, с которыми, в частности, я к ней пришёл на приём. Благодарю, так держать.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті