icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Київ, вул. Велика Васильківська, 66, стоматологія (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

+38 (067) 761-63-44 (Стоматологія)

Пн.-Сб. 9:00-19:00, Нд. 9:00-18:00

Лікувальний масаж

Професійний лікувальний масаж. Висока терапевтична ефективність, малий список протипоказань і негативних побічних ефектів. Пропонуємо класичний лікувальний масаж, лікувально-оздоровчий масаж, масаж хребта.

Лікувальний масаж

Лікувальний масаж у Києві

Хочете записатися на лікувальний масаж у Києві? Фахівці «Центру Стимуляції Мозку» індивідуально для кожного пацієнта підбирають необхідну техніку, тривалість процедури та всього курсу. Адже правильно підібраний масаж — це ефективний і дієвий засіб терапії та один з інструментів реабілітації багатьох захворювань.

Масаж — це комплекс прийомів рефлекторного і механічного впливу на організм. Масаж проводиться руками або спеціальними апаратами. У відповідь на вплив в організмі відбуваються різні функціональні зміни.

Під час масажу на організм чиниться різний вплив: від легкого погладжування до сильного тактильного впливу. Водночас відбувається тиск на механорецептори, їх подразнення перетворюється на енергію нервового збудження і викликає певні функціональні зрушення в організмі.

Види лікувального масажу

Різні види професійного масажу в Києві можна пройти за допомогою професіоналів ЦСМ. Масажисти нашої клініки володіють різними техніками, спрямованими на лікування та реабілітацію різних станів:

 • Класичний лікувальний масаж.
  Допомагає зняти втому, підвищує працездатність, сприяє корекції постави.
 • Оздоровчий масаж.
  Найчастіше використовується, як супутня терапія при захворюваннях кровоносної системи, болях у м'язах, перевтомі. Допомагає виводити з організму токсини.
 • Лікувально-оздоровчий масаж.
  Відновлює рухливість, еластичність і рухливість зв'язок, суглобів, знімає набряки, прискорює реабілітацію після травм.
 • Лікувальний масаж спини.
  Призначається при радикуліті, сколіозі, остеохондрозі. Масаж спини допомагає зняти больові відчуття в різних частинах спини: від комірцевої зони до попереку.
 • Антицелюлітний масаж.
  Ефективний спосіб боротьби з целюлітом. Сприяє активізації кровообігу та лімфообміну, виводить токсини й шкідливі речовини, розгладжує «апельсинову скоринку», шкіра стає гладкою та підтягнутою, набуває здорового вигляду.
 • Лімфодренажний масаж.
  Стимулює виведення з організму «зайвої» рідини, токсинів, покращує швидкість лімфотоку та лімфодренаж. Організм починає краще виводити продукти клітинного розпаду, поліпшується приплив корисних речовин і кисню.
 • Міофасціальний масаж.
  Дає можливість досягти повного розслаблення групи м'язів, що знаходяться в стані спазму або затиснуті.

За глибиною впливу масаж буває поверхневим, середньоглибоким і глибоким.

Лікувальний масаж: показання

Лікувальний масаж — це універсальний за ефективністю метод терапії у разі захворювань кістково-м'язової системи, внутрішніх органів, розладів нервової системи, ожиріння.

Оздоровчий масаж допомагає швидше відновитися після переломів і травм, підвищує імунітет і опірність інфекційним захворюванням, усуває синдром хронічної втоми, професійного «вигорання», допомагає зняти м'язові «затиснення» та гіпертонус.

Лікувальний масаж комірцевої зони та всієї спини показаний особам, які довгий час проводять в сидячому положенні, «на ногах», стоячи. Масаж комірцевої зони покращує мікроциркуляцію тканин, зміцнює м'язовий корсет шиї, знімає м'язовий спазм, надає седативний і тонізуючий ефект. Курс лікувального масажу допомагає нормалізувати артеріальний тиск і позбутися порушень сну.

Медичний масаж допомагає швидше відновитися після бронхолегеневих захворювань, сприяє ефективнішому виведенню мокротиння, відновленню дихальних функцій.

Загальний лікувальний масаж рекомендовано при порушеннях та ураженнях:

 • кровоносної системи: відновлення після інфаркту, гіпертонії та гіпотонії, стенокардії, вегетосудинної дистонії;
 • дихальної системи: бронхіальній астмі, емфіземі легенів;
 • нервової системи: невралгії, спастичних і млявих паралічах;
 • травної системи: хронічному гастриті, виразковій хворобі, коліті, порушеннях моторної функції кишківника;
 • обміну речовин: подагрі, ожирінні.

Незамінний масаж для спортсменів. Лікувально-оздоровчий масаж допоможе швидко відновитися після різних травматичних ушкоджень: забоїв, розтягнень, вивихів, травм менісків колінного суглоба.

Симптоми

Симптоми, при яких призначається масаж:

 • порушення дрібної та великої моторики;
 • порушення м'язового тонусу (підвищений або знижений);
 • порушення постави;
 • дисфункція верхніх і нижніх кінцівок;
 • оніміння кінцівок;
 • больовий синдром, пов'язаний з порушенням фізичних можливостей.

Лікувальний масаж корисний не тільки дорослим, а й дітям. Дитячий масаж призначають у разі проблем з нервовою системою, для корекції тіла і постави.

Масаж для дітей рекомендується, якщо дитина гіперактивна, непосидюча, неуважна, розсіяна. Консультація дитячого невролога необхідна, коли спостерігаються порушення уваги, розлади аутистичного спектру (РАС), дитина погано говорить, відзначається підвищена тривожність і депресія, порушення координації рухів. Разом з масажем часто призначають ЛФК для дітей.

Захворювання

Масажні процедури показані тим, у кого діагностовані:

Лікувальний масаж значно покращує стан дітей із синдромом Дауна.

Лікувальний масаж: протипоказання

Лікувальний масаж характеризується майже повною відсутністю протипоказань і побічних ефектів. Проте виділяють стани, при яких від масажу краще відмовитися.

Масаж не проводиться, коли у хворого є:

 • захворювання крові;
 • висока температура;
 • гострий больовий синдром;
 • гострі запальні захворювання, в тому числі ГРВІ;
 • туберкульоз;
 • шкірні висипання;
 • псоріаз у стадії загострення;
 • варикозне розширення вен;
 • наявність новоутворень;
 • психічні розлади.

Як проводиться масаж

Пацієнт під час проведення професійного лікувального масажу лежить на спеціальній масажній кушетці. За допомогою розігріваючих засобів і виконання спеціальних погладжувань масажист «розігріває» шкіру та м'язи пацієнта, після чого приступає безпосередньо до виконання певного виду лікувального масажу.

Основні прийоми масажу:

 • погладжування;
 • вичавлювання;
 • розминання;
 • розтирання;
 • ударні прийоми;
 • потрушування;
 • струсування тощо.

Тривалість сеансу масажу, загальний курс підбираються для кожного клієнта індивідуально. У середньому тривалість процедури — від 15–20 хвилин до однієї години. Весь курс включає 10–15 сеансів. Перед призначенням лікувального масажу лікар вивчає анамнез, за необхідності призначає інструментальні або лабораторні дослідження, наприклад, рентген або МРТ. У деяких випадках показана консультація невролога або ортопеда.

Ефекти від лікувального масажу

Лікувальний масаж має такі ефекти:

 • активізує лімфо- і кровообіг;
 • активізує метаболізм;
 • зміцнює імунітет;
 • тонізує м'язи;
 • покращує емоційний стан.

Наші привілеї

Масажні процедури в нашому «Центрі Стимуляції Мозку» мають низку переваг:

 1. Ми пропонуємо професійний лікувальний масаж дітям і дорослим.
 2. У нашому центрі працюють висококваліфіковані масажисти та фахівці-реабілітологи України з багаторічним досвідом роботи, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації та стажування у провідних медичних центрах СНД і Європи.
 3. Наші лікарі використовують авторські методики, засновані на глибокому опрацюванні окремих м'язових груп.
 4. Безпеку, відсутність негативних побічних ефектів, можна призначати дітям з епілепсією.
 5. Ми допоможемо швидко зняти загострення захворювань і відновити здоров'я.
 6. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
 7. Записатися на лікувальний масаж ви можете в будь-який зручний для вас час.

Лікарі

Вам потрібен професійний і ефективний лікувальний масаж у Києві? Запрошуємо відвідати «Центр Стимуляції Мозку» на Подолі та отримати кваліфіковану допомогу. Особливості призначення масажу для дітей, ціну лікувального масажу для дорослого або дитини ви можете дізнатися, зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті.

Питання-Відповідь

Чим лікувальний масаж відрізняється від класичного?

Лікувальний масаж відрізняється від класичного інтенсивністю та глибиною впливу, акцентуванням по зонах, набором масажних прийомів, їх кількістю та їх послідовністю, а також використанням міофасціальних, постізометричних, артикуляційних та акупресурних технік. Лікувальний масаж, впливаючи на внутрішні органи, також стимулюэ кровоносну, нервову, лімфатичну систему, знімаються різні больові відчуття та спазми.

Чи можна робити лікувальний масаж кожного дня?

Залежно від стану пацієнта та виду проблеми курс лікувального масажу з декількох процедур проводиться щодня або з інтервалом в один день. Призначення масажу суто індивідуальне, у деяких випадках можливе проведення 1-2 сеансів на день.

Чи можна ходити вагітним на лікувальний масаж?

За відсутності протипоказань масаж — це корисна процедура, що позбавляє вагітну жінку від супутніх зі станом проблем (набряклість, застійні явища). Однак не можна проводити курс у 1-й триместр, і якщо є протипоказання: загроза викидня; інфекція; температура; серйозний токсикоз; хвороби шкіри; високий тиск. Сеанс повинен проводити грамотний спеціаліст, тому що лікувальний масаж під час вагітності має свої особливості та нюанси.

Як роблять лікувальний масаж?

Лікувальний масаж значно полегшує стан пацієнтів із різноманітними проблемами багатьох органів та систем організму. Водночас стандартні прийоми традиційного масажу мало відрізняються від того, як проводиться  лікувальний масаж  . Шість головних прийомів, що застосовуються масажистами у своїй практиці: погладжування, витискування, розминання, розтирання, рухи та вібрація. Вміле використання всіх прийомів у комплексі справляє явний позитивний вплив на організм і має значний відновлювальний ефект.

Відео

Фахівці

Паламарчук Сергій Андрійович
Паламарчук Сергій Андрійович

Реабілітолог, кінезіотерапевт

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • CC1. Консультація лікаря невролога дитячого (первинна)

  45 хвилин

 • CA1. Консультація лікаря невролога дорослого (первинна)

  45 хвилин

 • PRC4. Масаж лікувальний комірцевої зони (дитячий)

  20 хвилин

 • PRA3. Масаж лікувальний комірцевої зони (дорослий)

  30 хвилин

 • PRC6. Масаж лікувальний загальний дитячий (до 13 років)

  40 хвилин

 • PRA5. Масаж лікувальний загальний дорослий

  60 хвилин

 • PRC5. Масаж лікувальний спини (дитячий)

  30 хвилин

Вiдгуки

Сергій Михайлович 26.10.2020

4.0
4.0

Лечебный массаж

Болі у попереку стали невиносимі, поставили діагноз защемлення, якогось нерва. Призначили уколи, прокололи безрезультатно, відправили на масаж. І о диво! Мені стало легче, ні мені набагато стало легче. Дуже рекомендую, однак один мінус можна додому массажиста?

Софія 15.09.2020

5.0
5.0

Лікувальний масаж

Нещодавно закінчила курс лікувального масажу, Андрій Володимирович Жуков справжній фахівець своєї справи, лікар - за покликанням і величезної душі людина. Спасибі йому величезне. Я не думала, що масаж може творити такі дива.

Віолетта 13.07.2020

5.0
5.0

Лечебный массаж

Хочу висловити свою подяку массажисту реабілітологу Василенко Михайло Васильовичу це чудовий лікар, людина з великої літери. У його руках будь-який масаж - лікувальний.

Максим 02.07.2020

5.0
5.0

Лікувальний масаж

Пройшов курс лікувального масажу. Вражений дуже позитивні. Хочу висловити подяку справжнього майстра своєї справи Буньковскому Є.П. Людина зі знанням справи, просто поставив мене на ноги. Спасибі!

Вероніка Андріївна 19.05.2020

5.0
5.0

Лікувальний масаж

З дитиною пройшли курс лікувального масажа, т.я. поставили діагноз плоскостопий. Масажист Василенко Михаил це справжній чарівник, був дуже приємним, весь час жартував з малим. Саня боїться лікарів, алеж на цій раз ми йшла задоволенням. Про результат гворити рано бо це довгий процес.

Наталя Зверева 03.02.2020

5.0
5.0

Массаж

У мене сидяча робота, на спорт просто немає часу. Тому іноді балую себе масажем. Щоразу з різними фахівцями, тому що ніхто не дає бажаного ефекту. Подруга порадила звернутися у ЦМС по пр-ту Василя Порика до массажиста Жукова А.В. Мій захват не передати словами, фахівець вищого класу, він візуально оглянув мене, як ніби у нього рентген в руках назвав всі проблемні зони і як вирок сказав, що мені допоможе тільки лікувальний масаж, розписав схему домовилися про час. І в цей же день приступили. Під час сеансу мені було і боляче і приємно, але найголовніше я відчуваю, як оновлюється кожна моя клітина. Спасибі Вам Андрій Володимирович за ваші чарівні руки ! Ваш тепер вже постійний пацієнт

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті