icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Київ, вул. Велика Васильківська, 66, стоматологія (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

+38 (067) 761-63-44 (Стоматологія)

Пн.-Сб. 9:00-19:00, Нд. 9:00-18:00

Консультація психолога

Наші нові нестандартні рішення завжди приводять до потрібного результату. Досвідчені фахівці клініки нададуть психологічну допомогу, запропонують ефективні шляхи виходу зі складних конфліктних ситуацій, допоможуть впоратися з втомою, апатією, панічними атаками та іншими психологічними проблемами.

Консультація психолога у Києві

Хочете позбутися від частих панічних атак або впоратися з депресивним станом? Вам необхідно налагодити міжособистісні стосунки з дітьми, чоловіком або дружиною, батьками або колегами? Психологія — це наука, що вивчає всі тонкощі функціонування людської психіки, підсвідомості, а також те, як діє людський мозок у різних ситуаціях, які супроводжуються страхом, стресом, ейфорією та іншими емоціями. Психолог — це фахівець, що допомагає людині, яка до нього звернулася, протидіяти новим психологічним проблемам, стресовим ситуаціям у сім’ї та на роботі, внутрішнім переживанням, відчуттям безпорадності та страхам, спричиненим захворюванням, невизначеністю. Консультацію психолога в Києві можна отримати в «Центрі Стимуляції Мозку». У разі необхідності вона проводиться у взаємодії з лікарями різних спеціалізацій і завжди відповідає міжнародним стандартам.

Коли потрібна консультація психолога?

Допомога психолога дорослим і дітям може знадобитися не тільки в життєвих ситуаціях, але й у зв’язку з розвитком захворювання або появою хворої людини в сім’ї. Розв'язанням таких проблем займається медична психологія.

Медичний психолог — це фахівець, який допоможе розібратися та впоратися з психічними процесами, які взаємопов’язані з медичними аспектами, що впливають на повсякденне життя в соціумі. Робота з ним необхідна в багатьох ситуаціях, які пов’язані з тими чи іншими проявами захворювання, розладом психіки або проблемами, що спричиняються процесом діагностики та лікування.

Психологія в медицині орієнтована не тільки на виникаючі через хворобу психологічні реакції. Звернення до психолога насамперед необхідне для вивчення стану психіки та проведення корекції наслідків захворювання або порушень особистості в цілому, працездатності, взаємодії в сім’ї та соціумі. Цей фахівець допомагає створювати психологічне благополуччя не лише для хворого, але й навчає оточуючих його людей правильному ставленню до подій.

У ЦСМ працюють досвідчені психологи, які здатні допомагати дорослим і дітям вирішувати не тільки проблеми, спричинені захворюванням або його лікуванням, а й протидіяти новим конфліктним ситуаціям у житті, втомі, апатії, панічним атакам та іншим психологічним проблемам. Записатися до психолога на прийом можна у разі таких життєвих ситуацій, як болісне переживання щодо звільнення, розлучення, нереалізованості тощо. Застосовувані в психології методики допомагають впоратися з різними труднощами, а використовуваний психологом індивідуальний підхід допоможе виконати завдання з максимальною ефективністю.

Симптоми

Консультація психолога знадобитися у разі появи таких симптомів, проблем або труднощів:

 • апатія;
 • страхи;
 • фрустрація;
 • звільнення;
 • розлучення;
 • пошук покликання;
 • нереалізованість;
 • хронічна втома;
 • панічні атаки;
 • часті стресові ситуації;
 • втрата близької людини;
 • відсутність мотивації;
 • підвищена тривожність;
 • криза середнього віку;
 • погіршення настрою;
 • народження дитини;
 • порушення харчування;
 • відсутність бажання жити;
 • безсоння й інші проблеми зі сном;
 • часті конфліктні ситуації в родині, на роботі або в соціумі;
 • часті алергічні реакції або інші психосоматичні захворювання;
 • розлучення з коханою людиною;
 • психотравмуючі події: аварії, стихійні лиха або воєнні дії тощо;
 • переїзд тощо.

Захворювання

Звернення до психолога необхідне не для лікування захворювання, а для вироблення навичок вирішення психологічних проблем, які виникають при хворобі. Патології лікують лікарі (неврологи, психіатри, кардіологи тощо). А психологічна підтримка допомагає виробити правильне ставлення до захворювання та пов’язаних із ним змін. Також допомога психолога допоможе розв'язати різнобічні внутрішні проблеми, не пов’язані зі станом соматичного здоров’я.

Затребуваність і розвиток психології в Києві дає змогу отримати психологічне консультування в будь-якому напрямі. У ЦСМ працюють фахівці, які допоможуть виробити правильне ставлення до проблем, пов’язаних із захворюванням, спричинених нереалізованістю, невмінням правильно реагувати на стресову або конфліктну ситуацію, фобіями, втратою або підвищеною тривожністю.

Запис на прийом до психолога може знадобитися при таких порушеннях, як синдром дефіциту уваги з гіперактивністю, аутизм або РАС, відставання у розвитку. Також фахівець допоможе усунути психологічні проблеми, які виникають при захворюваннях, не пов’язаних із нервовою системою та психікою, але виявляються у взаємозв’язку з діяльністю ЦНС. Наприклад, виразкова хвороба шлунка та багато алергічних та шкірних патологій, які можуть бути спровоковані стресовими впливами. Формування навичок протистояння стресам, конфліктам або внутрішнім переживанням істотно допомагає мінімізувати кількість рецидивів цих та багатьох інших захворювань.

Як проходить консультація та психологічна діагностика?

Для психологічної діагностики не потрібні інструменти або медична апаратура. На цьому обов’язковому та важливому етапі роботи фахівець уважно вислуховує скарги, оцінює суть проблеми, застосовує свої знання та навички для аналізу ситуації. У разі необхідності проводить різні психологічні тести. Аналіз отриманих під час бесіди даних і результатів тестування допомагає фахівцю скласти план подальшої роботи з пацієнтом.

У разі необхідності психологи, які працюють у ЦСМ, можуть тісно взаємодіяти з лікарями різних спеціалізацій. Командна робота допомагає виробити максимально адекватний і ефективний план корекції ставлення пацієнта та його оточення до захворювання або існуючих проблем. Наш Центр є клінікою повного циклу, і в його стінах хворий або здорова людина може отримувати комплексну допомогу.

Психологічна корекція та реабілітація

Для надання допомоги клієнту психолог проводить не лише консультації. З огляду на клінічний випадок фахівець складає для клієнта план психологічної корекції або психологічної реабілітації. Додатково психологи Клініки ЦСМ використовують методи міорелаксації та лазерної акупунктури, а також застосовується барокамера – високоефективний метод, що дозволяє значно покращити психологічний стан пацієнта.

Результати допомоги психолога не завжди відчуваються швидко. Швидкість їхнього отримання залежить від складності клінічного випадку, особистісних якостей клієнта, систематичності занять, впливу додаткових зовнішніх чинників. У певних випадках позитивні результати фіксуються вже після першої або декількох зустрічей із фахівцем і застосування рекомендованих ним методів на практиці в повсякденному житті. У разі складніших проблем для отримання ефекту необхідна триваліша робота.

Психологічна корекція

Корекційна робота складається з комплексу заходів, що комбінуються у схему психологічних або психотерапевтичних впливів, спрямованих на стабілізацію та нормалізацію стану психіки та гармонізацію її розвитку. Необхідність її втілення може виникати при органічних ураженнях нервової системи, порушеннях поведінки, затримці психомовного, мовного або інтелектуального розвитку, тривалому впливі стресових факторів тощо.

До плану роботи можуть долучатися різні види корекції:

 • емоційного стану;
 • поведінки;
 • інтелектуальної та сенсорно-перцептивної діяльності.

В процесі роботи з клієнтом фахівець визначає цілі та завдання кожного корекційного етапу, вибудовує періодичність зустрічей, визначає орієнтири досягнень. Аналіз змін, що відбуваються з пацієнтом, допомагає психологу визначати момент можливості переходу до наступних етапів психологічної підтримки.

Підсумком психокорекційної роботи стає бажана зміна розвитку особистості сьогодні та в майбутньому. Водночас фахівець не нав’язує якісь цінності клієнту, а виробляє у ньому вміння керувати своїми емоціями та почуттями, аналізувати ситуацію та правильно діяти в ній.

Психологічна реабілітація

Цей вид психологічної допомоги охоплює комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичних і психологічних сил людини, у якої є порушення психіки. Робота з фахівцем допомагає клієнту відновлюватися після важких психотравм, здобувати навички з управління ситуацією, пов’язаною із захворюванням або неприємними подіями.

Послуги психологів і лікарів спрямовані на відновлення працездатністі і здатністі мислити продуктивно. Заходи проводяться для появи позитивного ставлення клієнта до сім’ї, суспільства та життя. Також їхні зусилля спрямовуються на запобігання формуванню психічного порушення у пацієнтів, схильних до самоізоляції.

Використовувані реабілітаційні заходи допомагають утримувати під контролем залишкові прояви захворювання. У результаті клієнт може повертатися до трудової діяльності.

Робота фахівців спрямовується не лише на відновлення працездатності, але й на розвиток продуктивних захоплень та інтересів, отримання навичок раціонального розподілу вільного часу. Заняття проводяться не тільки з клієнтом, але і його близьким оточенням, оскільки сприятливе навколишнє оточення покращує результати психореабілітації.

Наші переваги

 1. Отримання психологічної допомоги від досвідченого фахівця.
 2. Готовність працювати з дорослими та дітьми.
 3. Індивідуальний підхід.
 4. Комплексна допомога.
 5. Конфіденційність.
 6. Комфортні умови.
 7. Доступна вартість консультації психолога.

Лікарі

У вас є проблеми в сім’ї, з дітьми або на роботі? Втомилися шукати вихід зі складної ситуації і вам необхідні послуги психолога у Києві? Записатися до психолога «Центру Стимуляції Мозку» можна, зателефонувавши за вказаним на сайті номером або скориставшись онлайн-формою для запису на прийом чи для замовлення зворотнього дзвінка. У разі необхідності в стінах Центру ви зможете отримати додаткові консультації невролога, психіатра, логопеда, нейрореабілітолога, нейропсихолога або провести психодіагностику.

Фахівці

Киян Олександр Сергійович
Киян Олександр Сергійович

Психолог. Засновник та директор Центру стимуляції мозку, Центру Пріорітет, Клініки ЦСМ

Ліцензії та сертифікати

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті