icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

АКЦІЯ!

До Дня аутизму надаємо знижку -30 % на діагностику аутизму PEP-3 (ціна 1750 грн, замість 2500 грн)
Акція діє з 01.02.22 до 03.04.22

Тестування дозволить різностороннє оцінити сильні та слабкі сторони дитини з точки зору можливостей навчання та скласти ефективну індивідуальну корекційну програму.

Діагностика аутизму PEP-3

Діагностика аутизму PEP-3

Діагностика аутизму PEP-3 дозволяє комплексно оцінити нерівномірно представлені сильні і слабкі (з точки зору навчання) сторони дитини, притаманні для РАС і пов'язаних з ним порушень розвитку. З її допомогою визначається рівень розвитку навичок та збираються дані, необхідні для встановлення правильного діагнозу, а також визначення форми і важкості відхилення. Вона складається зі стимульного матеріалу для оцінки стану дитини і додаткового опитування для батьків чи опікунів.

Діагностика проводиться сертифікованими фахівцями у «Центрі Стимуляції Мозку». Тестування дозволяє комплексно оцінити слабкі і сильні сторони дитини з точки зору можливостей навчання та скласти ефективну індивідуальну корекційну програму.

Для діагностики аутизму (РАС) та ін. порушень фахівці центру використовують безліч методик, таких як Ados, CASD, ADI-r, Leiter-3, Conners-3, WISC-IV, ADOS-2. У цій статті ми поговоримо про переваги методики PEP-3. З огляду на значний перелік порушень різного ступеня важкості, що об'єднуються терміном РАС чи психолого-освітній профіль (psychoeducational profile або PEP), метод ТЕАССН успішно застосовується при плануванні індивідуальних освітніх програм для дітей.

Кому і для чого потрібна методика PEP-3?

Психоосвітній профіль по методиці ТЕАССН складений для обстеження дітей з розладами аутистичного спектра, щоб дати диференційовану оцінку здібностям дитини до навчання. У дитини з РАС розвиток психічних функцій відбувається нерівномірно. Цей важливий практичний момент враховується методикою PEP-3. Психоосвітній профіль допомагає точніше визначити рівень розвитку навичок, що дає важливу інформацію про ступінь важкості відхилення, щоб встановити діагноз.

Крім того, аутизм-тест за цією методикою забезпечує можливість:

PEP-3 може застосовуватися не тільки для діагностики. Програма ТЕАССН ー це практичний спосіб відстеження змін освітнього профілю дитини за певний період часу, а також дезадаптивних форм поведінки в динаміці.

Симптоми, при яких потрібно пройти тест на аутизм

Для дітей з РАС притаманний стан дефіциту соціальних контактів і спілкування (без урахування загальної затримки розвитку). Розлади проявляються в широкому діапазоні порушень поведінки, вербальних здібностей і соціальної взаємодії. Це може бути:

«Набір» ознак може бути більше або менше та різного ступеня вираженості. Розібратися допоможе тест на розлад аутистичного спектра.

Як правило, РАС проявляються в перші 5 років і зберігаються в дорослому віці, істотно ускладнюючи життя. Розробка індивідуальних освітніх програм, грамотна корекція і адаптація здатні покращити ситуацію, але спершу потрібна повноцінна діагностика (можлива при використанні тесту PEP-3), яка допоможе визначити потенціал дитини з РАС.

Захворювання групи РАС 

За класифікацією DSM-V, всі види аутизму об'єднані в РАС. У тому числі:

РАС не є проблемою емоційного спектра. Це порушення нейробіологічного характеру, які можуть супроводжуватися відставанням в розумовому розвитку, епілепсією, депресією.

Тестування PEP-3: що включає і як проводиться 

Психолого-освітній профіль РЕР розроблений на основі робіт професора Е. Шоплера. У клініці ЦСМ фахівці послуговуються актуальним варіантом - доповненим виданням 2004 року (третя версія). Збір інформації та оцінка індивідуальних характеристик по PEP-3 проводяться на основі результатів виконаних тестів та опитування представників дитини.

Розроблено 172 завдання, що включають звичайні прості заняття для дошкільнят (розфарбувати картинку, погодувати іграшку). Однак кожна така дія використовується для оцінки відразу декількох параметрів. Всього існує 10 блоків. Шість з них призначені для встановлення вікового рівня розвитку дитини і виявляють ступінь володіння навичками і знаннями. Ще чотири ー оцінка дезадаптивних форм поведінки.

Опитування батьків (або опікунів) складається з двох клінічних розділів з питаннями і трьох субтестів для визначення проблем з поведінкою, здатністю до самообслуговування і адаптацією дитини.

Результати та їх застосування 

За результатами діагностики за методикою PEP-3 точніше визначається приналежність дитини до однієї з груп РАС. Завдяки цьому досягаються основні цілі PEP-3 при обстеженні дітей з аутизмом. Розроблена для фахівців і вчителів діагностична методика PEP-3 дозволяє використовувати для навчання дітей з РАС структуровані програми, засновані на сильних сторонах дитини, його моторних і комунікативних навичках, способах сприйняття візуальної інформації, оцінці здатності до навчання, розвиненості вербального і невербального інтелекту. Доведено, що, завдяки таким програмам, успішне навчання дітей з РАС можливе і в школах загальноосвітньої форми.

Переваги PEP-3 і проведення оцінювання в «Центрі Стимуляції Мозку»

PEP-3 є важливим додатковим інструментом до таких методів обстеження при аутизмі як: клінічна бесіда, рання діагностика розладів аутистичного спектру, тест на аутизм у дитини CASD, інші психодіагностичні способи і методики обстеження аутистів. Основні переваги тестування:

Фахівці нашого центру можуть провести тестування PEP-3 практично для всіх дітей з РАС. Комфортна обстановка і досвідчений психолог (дитячий психіатр) ー це гарантія точних результатів тесту на аутизм і їх правильної інтерпретації у вигляді описових і графічних даних, а також по семи шкалами оцінювання.

Лікарі 

Діагностику аутизму PEP-3 і іншу допомогу дітям з РАС надають сертифіковані психологи «Центру Стимуляції Мозку». Щоб записатися на консультацію до фахівця і пройти тест PEP-3, достатньо зателефонувати за вказаним номером телефону, і оператори нашого контакт-центру дадуть відповідь на всі наявні питання та призначать діагностику на зручний для вас час.

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Надія 23.08.2021

5.0
5.0

Діагностика аутизму PEP-3

Відгуки пишу рідко, але тут вважаю своїм обов'язком розповісти якомога більшій кількості батьків "особливих дітей", може бути хтось не знає, куди можна звернутися. До ЦСМ думали, що наш син ніколи не зможе вчитися в школі з іншими дітьми. Проблеми стали з'являтися в 4 роки - вдома Ваня вів себе майже нормально, але з іншими людьми відмовлявся спілкуватися, перестав грати з дітьми на вулиці, став одинаком. Ще ми стали помічати, що Ванюшка майже перестав посміхатися і радіти. У центрі нас записали на консультацію до психолога Злати Ігорівни Селезньової. Вона вирішила, що за доцільне буде провести тест на діагностику аутизма РЕР-3. Завдяки тесту підтвердилися деякі порушення. Незначні, але працювати із ними треба. Дуже хочеться, щоб до школи дитина пішла разом з усіма однолітками, з якими раніше грався у дворі. Будемо записуватися на коригувальні заняття теж до ЦСМ. Спасибі всім величезне за надію! Все буде добре!

Віктор 14.06.2021

5.0
5.0

Діагностика аутизму PEP-3

Хочу висловити подяку психологу центру за консультацію та за якісно проведений тест РЕР 3. Багато речей стали більш зрозумілі після нього. Отримав до того ж і хороші рекомендації як поводитися з сином. Далі будемо спостерігатися тут.

Екатерина Остапчук 09.05.2021

5.0
5.0

Диагностика аутизма PEP-3

В центр на Подоле я вожу ребенка всего месяц. Сначала пришли просто на консультацию, где ребенка тестировали с помощью методики РЕР-3 (это тест, но в игровой форме, доступной каждому ребенку, как мне кажется). После теста нам порекомендовали коррекционные занятия попосещать. Их проводит психолог. Самые лучшие впечатления от сотрудников и их обращения с детьми. Цены для нас немного высоки, но здоровье сына того стоит. Заработаем еще.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті