icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Хвороба Бехтерева

Хвороба Бехтерева - це хронічне системне запальне захворювання сполучної тканини з переважним ураженням суглобів та зв'язкового апарату хребта. Супроводжується хвороба болем і обмеженням рухів хребта за рахунок кальцифікації спінальних зв'язок.

Хвороба Бехтерева: чи є рішення?

Хвороба Бехтерева характеризується наростаючим обмеженням рухливості хребта, його укороченням, головною ознакою яких є болючі відчуття в області крижів і попереку, які більш помітні вночі. Поступово уражаються частини хребта, що залишилися, плечові і тазостегнові суглоби, крижі; кисті і стопи - набагато менше залучені в хронічний процес. Поступово природні вигини хребта згладжуються, а в деяких випадках початком захворювання є пошкодження суглобів, типове для пацієнтів підліткового віку.

Причини

Справжні причини розвитку хвороби Бехтерева невідомі. Існує версія, що причиною захворювання може бути генетична мутація, в сукупності з впливами чинників середовища, які виступають каталізаторами дегенеративного процесу.

До негативних факторів впливу слід віднести:

Чим це небезпечно? Якщо хворобу не лікувати, це може призвести до повної нерухомості хребта. Пацієнт поступово набуває «пози прохача» (сутула спина, руки зігнуті в ліктях, як і ноги в колінах, а голова опущена). Окрім обмеження рухливості хребта за відсутності лікування, хвороба поширюється на інші органи та системи.

Як лікувати хворобу Бехтерева

Раніше вважалося, що ефективне лікування в сучасній медицині у цього захворювання відсутнє, а існує тільки можливість призупинити його розвиток. Однак, нині з'явилася інноваційна методика, що дозволяє лікувати хворобу Бехтерева - високоінтенсивна магнітотерапія, яка полягає в знятті больового синдрому і забезпеченні рухливості хребта. Ми радимо використовувати процедури на апараті Super Inductive System, які застосовується нами ще з перших днів їх існування і дають реальні високі результати. Ця фізіотерапія дає знеболюючий ефект, покращує циркуляцію і трофіку.

Високоінтенсивна магнітотерапія допоможе підтримувати рухливість суглобів, гнучкість хребта і зберегти гарну поставу. Проводиться вона і з метою зниження інтенсивності болю в спині, збереження амплітуди поворотів, збільшення мобільності. Лікування хвороби Бехтерева за допомогою техніки СІС направлено на те, щоб зберегти рухову активність, полегшити симптоми, що приносять дискомфорт, і провести профілактику ускладнень - деформацій і травм: про результативність терапевтичного комплексу говорять численні відгуки пацієнтів та їх родичів.

Джерела

Фахівці

Волошина Вікторія Анатоліївна
Волошина Вікторія Анатоліївна

Фізіотерапевт, Лікар ФРМ

Паламарчук Сергій Андрійович
Паламарчук Сергій Андрійович

Реабілітолог, кінезіотерапевт

Сертифікати

Ціни

 • PRA5. Масаж лікувальний загальний дорослий

  60 хвилин

 • PRC3. ЛФК Дитячий

  30 хвилин

 • PC5. Магнитотерапія високочастотна - Super Inductive System (Апарат БТЛ-6000)* Дитячий

  30 хвилин

 • PC10. Електротерапія (БТЛ-4000)* Дитячий

  20 хвилин

 • PA10. Електротерапія (БТЛ-4000)

  20 хвилин

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті