icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Тест CASD - ефективний метод, який дозволяє виявити або спростувати розлади аутистичного спектра та аутизму з високою достовірністю.

Тест CASD в Києві

Тест CASD у Києві — скринінгова шкала розладів аутистичного спектру

Для визначення рівня розладів аутистичного спектру у дітей рекомендується пройти тест CASD, в Києві таку послугу пропонує клініка «Центр Стимуляції Мозку». У нас працюють фахівці, які проведуть якісну діагностику за методом CASD, що дозволить виявити або спростувати аутизм з високим ступенем достовірності.

CASD — це швидкий та ефективний метод виявлення розладів аутистичного спектру та аутизму серед дітей різного віку, не враховуючи ступінь прояву ознак захворювання та рівень розумового розвитку. Система охоплює шість груп ознак і складається з 30 основних симптомів аутизму. При тестуванні обліку піддаються не тільки присутні у дитини ознаки, а й ті, які характерні для цього варіабельного захворювання.

Коли й для чого рекомендується пройти тест CASD?

Останнім часом проблема виявлення розладів аутистичного спектру, особливо раннього дитячого аутизму, стає гострішою, оскільки ці діагнози все частіше виявляються у дітей 1–16 років. При аутизмі у дітей присутнє складне дезінтегроване порушення психічного розвитку, яке проявляється у виражених проблемах у спілкуванні та соціальній взаємодії, діями, що повторюються, та обмеженістю інтересів.

Розлади аутистичного спектру — це діагноз, який поки не має чіткого визначення на території України, проте це порушення нерідко виявляється у багатьох дітей. Проблеми в ранньому виявленні розладів аутистичного спектру гостро стоять не тільки перед лікарями, а й перед батьками та педагогами. Для цього створюються різні системи й тести.

Тест CASD є однією з методик для швидкого і точного виявлення РАС. Його принцип базується на довголітніх спостереженнях і систематизації отриманих даних у пацієнтів з аутизмом. Також до нього включені відстежені та систематизовані лікарями спостереження батьків і педагогів.

У тесті CASD всі симптоми систематизуються. Він може проводитися неврологами, психологами або психіатрами, які мають досвід роботи з такими дітьми. Тест відносять до скринінгових методик, що застосовуються для оцінки ризику аутизму серед дітей. CASD допомагає виявити ймовірність РАС, які нерідко ставляться під сумнів, а його результати стають приводом для подальшого проведення диференційної психолого-педагогічної діагностики.

Опитувальник CASD найбільш поширений у США, але може застосовуватися і в будь-якій іншій країні. До його системи включено 15 функціональних груп і дається 4 варіанти відповіді:

Результати скринінгової шкали розладів аутистичного спектру дають можливість з'ясувати присутність важкого, легкого або середнього аутизму, або ж його відсутність.

Симптоми

Тест на аутизм CASD об'єднує шість груп основних проявів РАС:

Як проходить тестування?

Скринінгова шкала розладів аутистичного спектру CASD проводиться в амбулаторних умовах і є частиною комплекту послуг разом з консультацією психолога. Опитувальник розладів аутистичного спектру може адаптуватися під вік пацієнта. Запитання ставляться батькам або опікунам дитини. Фахівець, який проводить діагностику аутизму у дітей, уважно стежить за реакціями та реєструє результати відповідей.

Для експрес-діагностики розладів аутистичного спектру CASD необхідно близько 15 хвилин. Обстежуваному належить відповісти на 79 питань у форматі «так» або «ні». Після оцінки всіх результатів лікар складає висновок про ймовірність присутності РАС і вибирає тактику подальшого спостереження, обстеження або лікування пацієнта.

У «Центрі Стимуляції Мозку» працюють досвідчені неврологи, психіатри та психологи, які проявляють максимум такту та уваги до кожної дитини та її батьків. Виконання тестування CASD не принесе дискомфортних переживань і не порушить стан пацієнта!

Результати та їх застосування

Діагностика розладів аутистичного спектру CASD дозволяє виявляти присутність:

Точність скринінгової шкали розладів аутистичного спектру CASD становить 99,5 %.

Переваги методу та його проведення в Центрі

Пройти діагностику аутизму CASD в "Центрі Стимуляції Мозку" може кожен бажаючий. Проведення тесту в нашому Центрі дасть ряд переваг:

  1. Можливість отримання консультації у досвідченого лікаря та супутніх фахівців.
  2. Індивідуальний підхід.
  3. Висока точність результатів.
  4. Анонімність.
  5. Можливість проведення безкоштовної діагностики за соціальними програмами.
  6. Доступна ціна тестування.

Після проведення діагностики CASD психіатр може призначити додаткові дослідження у психолога, наприклад, за методикою PEP-3. Остаточний діагноз психіатр може поставити після діагностики ADOS-2, і тільки тоді з'явиться можливість провести ефективну корекцію розладів.

Лікарі

Діагностика аутизму CASD у Києві проводиться професіоналами. У розташованому на Подолі «Центрі Стимуляції Мозку» прийоми ведуть досвідчені дитячий психіатр, дитячий невролог. За необхідності проводиться консультування і корекційна робота у логопеда або психолога. Пройти тест на аутизм CASD можна за попереднім записом, оформити який допоможуть оператори колл-центру.

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Вiдгуки

Елена 06.05.2021

5.0
5.0

Тест CASD

Спасибо центру и лично психологу Юле Александровне за обследование и подробную консультацию. Сейчас много говорят об аутизме, может быть это и послужило поводом, что я все время пыталась найти какие-то признаки у своего ребенка. Слава Богу, знакомые посоветовали обратиться в этот центр. Провели тест на аутизм. У нас все в порядке! Вывод один - меньше надо думать о болячках и все будет хорошо!

Андрій 20.04.2021

4.0
4.0

Тест CASD

Центр нормальний і лікарі нічого. Був на прийомі з сином у лікарки Юлії Халевіч. Робила якісь тести, дала слушні поради. Загалом, сподобалося.

Юлія 17.03.2021

5.0
5.0

Тест CASD

На прийом до Халевіч Ю.А. мою доньку направила неврологиня центру Ольга Іванівна Селезньова. Спочатку мене почало турбувати, що у Соні дуже змінилася поведінка. Раніше вона була активною і допитливою, а зараз її наче підмінили. Перестала посміхатися, розповідати про свої справи, замкнулася в собі. А ще я помітила, що дуже Соня гризе нігті!!! Ніколи такого не було, тому я вирішила негайно звернутися до фахівців. Ольга Іванівна призначила аналізи, зробили КТ і порадила записатися до психолога центру. Лікарка провела тест КАСД і поставила діагноз. Можливо діагноз і не дуже радує, але хоча б він відомий. Нам призначили лікування. Думаю, що Соня виздоровіє. Дякую всім небайдужих лікарів центру на пр. Василя Порика 13Б.

Світлана 03.02.2021

5.0
5.0

Тест CASD

До Юлії Олександрівні Халевіч я звернулася з сином-підлітком. Стрес, великі навантаження в навчанні та на тренуваннях привели до того, що почалися конфлікти в родині. Але буквально вже на першому прийомі психолог провела кілька тестів, сказала, в чому наша проблема і запропонувала відвідати кілька консультацій. Після другого прийому син став набагато впевненіше в собі, спокійніше, став охочіше з нами спілкуватися. Дуже дякую Юлії Олександрівні від всієї нашої родини. Обов'язково буду рекомендувати її як психолога.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті