icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Невропатія

Невропатія: Сучасне лікування у клініці ЦСМ у Києві. Центр стимуляції мозку (ЦСМ) у Києві є провідною установою з діагностики та лікування невропатії. Наші висококваліфіковані фахівці пропонують інноваційні методи діагностики та комплексне лікування невропатії, незалежно від її причини.

невропатия

Фахівці

Волошина Вікторія Анатоліївна
Волошина Вікторія Анатоліївна

Фізіотерапевт, Лікар ФРМ

Литвиненко Олена Ерастівна
Литвиненко Олена Ерастівна

Головний лікар клініки ЦСМ, лікар-невролог вищої категорії, дитячий невролог

Стеценко Тетяна Іванівна
Стеценко Тетяна Іванівна

Дитячий невролог, епілептолог

Невропатія лікування в Києві

Під невропатією зазвичай розуміють патологію в нервах периферійного типу, яка проявляється через ряд причин, за винятком запальних процесів. У разі поразки єдиного нерва стан називається медиками мононевропатією, якщо кількість локалізованих одному місці пошкоджених нервових одиниць зростає, говорять про захворювання множинного типу, і якщо уражені виявляються різні зони, ставлять діагноз «поліневропатія».

Проблеми такого характеру виявляються у пацієнтів незалежно від вікової групи. Захворювання може спричинити наслідки, які залишаться з людиною на все життя. Найчастіше ця ситуація виникає при ураженні трійчастого лицьового нерва, коли патологія супроводжується суттєвими змінами міміки або появою судом.

У нас у клініці ЦСМ представлені найкращі у світі бренди фізіотерапії, що дозволяють досягати найшвидших результатів у лікуванні будь-якого типу невропатії, тому ви зможете побачити позитивний ефект вже після першого сеансу!

Прояв нейропатії

Хоча захворювання впливає на нерви, воно найчастіше не відмічено больовими відчуттями: у пацієнта виникають скарги на невеликі поколювання в ділянці нерва з патологією, оніміння, зниження чутливості конкретної частини, зменшення активності під час роботи кінцівок (наприклад, зниження ступеня стиснення кулака). Деякі форми невропатії можуть впливати на травлення та функцію сечовивідної системи. Це відбувається через пошкодження нерва та порушення постачання м'яза поживними речовинами, що призводить до його дисфункції. М'яз перестає скорочуватися з нормальною інтенсивністю. У світлі зменшення можливості нерва забезпечувати передачу імпульсів, чутлива здатність порушеної ділянки знижується, і з'являється симптоматика, в залежності від того, який нерв уражений. Типовими проявами вважаються м'язова слабкість, порушення ходи, мимовільне посмикування м'язів, сухість та зміна кольору шкіри.

Причинами можуть бути травми, інфекційні хвороби та навіть нестача вітамінів; цукровий діабет, ревматоїдний артрит, аутоімунні та інфекційні захворювання, розсіяний склероз, порушення обміну речовин, дефіцит фолієвої кислоти та інші вітаміни групи B. Часто невропатія виникає у контексті алкоголізму чи ВІЛ.

Часто ця хвороба прогресує з часом, іноді протягом кількох років, без симптомів, які можуть бути спричинені такими причинами, як стресові ситуації, алкогольна залежність та посилення проявів хронічного захворювання.

Лікування невропатії

До нас часто звертаються із запитанням, як лікувати невропатію?

Ми радимо пацієнтам пройти магнітотерапію високої інтенсивності. Цей метод лікування відбувається неінвазивно та застосовується при гострих чи хронічних болях. При такому лікуванні пацієнти відчувають суттєве полегшення після 1-2 процедур. Після 5-7 впливів діагностується стійке усунення больового синдрому і це в тих випадках, коли інші методики не призводили до бажаних результатів. Таке дієве лікування застосовується з перших днів його появи, і ми відразу відзначили його позитивні результати.

Для роботи ми використовуємо апарат Super Inductive System, який максимально ефективно знеболює навіть за короткочасного впливу. При цьому повністю виключено контакт зі шкірними покривами, що важливо при такому захворюванні, а головне – безболісно. Знеболювальна дія при використанні SIS ґрунтується на трьох різних теоріях, при яких контроль больових відчуттів відрізняється залежно від частотного діапазону. За рахунок цього магнітотерапія високої ефективності за короткий термін знімає біль, незалежно від стадії патологічного процесу: хронічних або гострих проявах.

Перед проходженням повного курсу лікування кожної окремо взятої людини виконується персональне стандартне обстеження з визначенням розташування патологічної області. При роботі з пацієнтами ми обов'язково розповідаємо про проведення процедури, пояснюємо, які відчуття він відчуватиме при її проходженні, і що незалежно від інтенсивності впливу вона не завдасть шкоди. На сеансах центр аплікатора знаходиться над нею на мінімальній відстані від шкіри і запускається протокол лікування з налаштуванням інтенсивності.

Джерела

Ціни

 • CC1. Консультація лікаря невролога дитячого (первинна)

  45 хвилин

 • CC3. Консультація лікаря невролога дитячого (заключна)

  30 хвилин

 • CA1. Консультація лікаря невролога дорослого (первинна)

  45 хвилин

 • PC5. Магнитотерапія високочастотна - Super Inductive System (Апарат БТЛ-6000)* Дитячий

  30 хвилин

 • CA2. Консультація лікаря невролога дорослого (повторна)

  30 хвилин

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті