icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Київ, вул. Велика Васильківська, 66, стоматологія (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

+38 (067) 761-63-44 (Стоматологія)

Пн.-Сб. 9:00-19:00, Нд. 9:00-18:00

Невропатія

Невропатія - це поразка периферичного нерва будь-якої етіології.

Невропатія лікування в Києві

Невропатією часто називають ураження периферичного типу нервів. Вона може бути спричинена чим завгодно, окрім запальних процесів організму. Мононевропатія, за медичною термінологією, стан, коли уражується лише один нерв. Якщо кількість локалізованих в одному місці пошкоджених нервових одиниць зростає, говорять про захворювання множинного типу, а якщо виявляється, що уражені різні зони, ставлять діагноз «поліневропатія».

Патологія зустрічається у хворих різних вікових категорій і може залишити неприємний відбиток на все життя. Особливо це стосується ураження трійчастого нерва обличчя, коли відбуваються істотні зміни міміки та спостерігаються судомні стани.

В нашій клініці представлені найкращі у світі бренди фізіотерапії, що дозволяють досягти найшвидших результатів у лікуванні будь-якого типу невропатії, саме тому Ви зможете оцінити позитивний ефект вже після першого сеансу!

Як проявляється невропатія?

Хоча захворювання і впливає на нерви, воно, як правило, не дає больових відчуттів. Пацієнт може скаржитись на порушення чутливості, оніміння, зниження рухливості кінцівок. Деякі форми невропатії порушують роботу сечостатевої функції та шлунково-кишкового тракту. М'яз втрачає можливість скорочуватись. Все це пов’язано з тим, що ушкодження нерва руйнує повноцінне живлення м'язів та обмежує їхні функції. Шляхом зменшення здатності нерва передавати імпульси зменшується чутливість ураженої ділянки та починають з’являтися вище вказані симптоми, які залежать від того, який нерв уражений. Типовими проявами вважаються м’язова слабкість, порушення ходи, мимовільне посмикування м’язів, сухість і зміна кольору шкіри.

Причинами можуть бути травми, інфекційні хвороби, навіть нестача вітамінів; цукровий діабет, ревматоїдний артрит, аутоімунні та інфекційні захворювання, розсіяний склероз, порушення обміну речовин, дефіцит фолієвої кислоти та інших вітамінів групи B. Часто невропатія виникає в контексті алкоголізму або ВІЛ.

Зазвичай ця хвороба розвивається з часом, іноді роками може бути безсимптомною. Невропатія викликається наступними факторами: стрес, вживання алкоголю, а також загострення хронічного захворювання.

Лікування невропатії

До нас часто звертаються з питанням, як лікувати невропатію?

Ми рекомендуємо високоінтенсивну магнітотерапію – інноваційний неінвазивний метод терапії гострого і хронічного болю, при якому регрес (зменшення болю) у більшості випадків відзначається після 1-2 процедури, а після 5-7 відбувається стійке блокування больового синдрому, тоді як інші методи не дають бажаного результату. Це ефективне лікування використовується нами з перших днів його появи й досі ми задоволені одержаними результатами. Такий апарат як Super Inductive System надає якісне знеболення при невеликій тривалості процедури, без контакту зі шкірою та що дуже важливо, абсолютно безболісно. Аналгетичний ефект при застосуванні СІС базується на трьох різних теоріях контролю болю, які розрізняються у частотному діапазоні. Саме тому високоінтенсивна магнітотерапія швидко усуває больові відчуття на будь-яких стадіях розладів – хронічних або гострих.

Перед проходженням курсу процедур для кожного окремо взятого пацієнта виконується персональне стандартне обстеження з визначенням розташування патологічної області. У нашій клініці ми розповідаємо пацієнтові про процедуру, пояснюємо, які відчуття він буде відчувати під час процедури та що, не зважаючи на її інтенсивність, процедура не приносить шкоди. На сеансах центр аплікатора розташовується над нею на мінімальній відстані від шкіри та запускається протокол лікування з налаштуванням інтенсивності.

 

Джерела

Фахівці

Волошина Вікторія Анатоліївна
Волошина Вікторія Анатоліївна

Фізіотерапевт, Лікар ФРМ

Кадук Євген Григорович
Кадук Євген Григорович

Завідувач відділенням неврології ЦСМ, лікар-невролог, дитячий невролог, психіатр, канд. мед. наук

Литвиненко Олена Ерастівна
Литвиненко Олена Ерастівна

Головний лікар клініки ЦСМ, лікар-невролог вищої категорії, дитячий невролог

Стеценко Тетяна Іванівна
Стеценко Тетяна Іванівна

Дитячий невролог, епілептолог

Ціни

 • CC1. Консультація лікаря невролога дитячого (первинна)

  45 хвилин

 • CC3. Консультація лікаря невролога дитячого (заключна)

  30 хвилин

 • CA1. Консультація лікаря невролога дорослого (первинна)

  45 хвилин

 • PC5. Магнитотерапія високочастотна - Super Inductive System (Апарат БТЛ-6000)* Дитячий

  30 хвилин

 • CA2. Консультація лікаря невролога дорослого (повторна)

  30 хвилин

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті