icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Лікувальна фізкультура

Ми єдині в Україні хто зміг поєднати сучасні технології фізіотерапії в педіатрії, дитячої неврології та дитячої психіатрії. Отримуємо результати після першого курсу лікування. Завдяки новим технологіям з доведеною ефективністю ми досягаємо від організму максимуму. Ефекти, що досягаються: мобілізація і розробка суглобів, зняття тонусу, миттєве зняття болі, зміцнення м'язів, позбавлення від скованості в суглобах та спині.

Лікувальна фізкультура

Лікувальна фізкультура в Києві

Лікувальна фізкультура в Києві - це максимально доступний і високоефективний спосіб поліпшення і відновлення людського здоров'я, ключова частина реабілітації для зазнавших різні психічні та соматичні хвороби, а також травми людей.

Лікувальна фізкультура являє собою заняття, що проводяться фахівцями «Центру стимуляції мозку» і призначені для школярів і малюків-дошкільнят, які перенесли операційні втручання та травматичні ситуації, котрі мають поганий імунітет. Лікувальна фізкультура в Києві, на Подолі, рекомендується при широкому спектрі показань. Спеціалізація центру полягає в реабілітації малюків, що мають особливі потреби, з патологіями опорно-рухового апарату або затримками фізичного розвитку.

ЛФК - це одна з найбільш популярних технологій, в основі якої лежать: можливість тривалої експлуатації; широкий діапазон впливу; універсальність процедури. В сучасній практичній медицині вона застосовується: в акушерстві та гінекології; при терапії захворювань органів шлунково-кишкового тракту; в пульмонології, неврології, травматології; в після- та доопераційному періоді; в ендокринології, кардіології та ортопедії. Ця процедура може застосовуватися як самостійно, так і в складі комплексної терапії різних хвороб у дітей, при відхиленнях в розвитку.

Показання до ЛФК

Лікувальна фізична культура призначається при появі таких симптомів:

Заняття лікувальною фізкультурою в Києві рекомендуються при таких діагнозах:

Протипоказання до ЛФК

Лікувальна фізкультура як процедура має ряд протипоказань:

Методи лікувальної фізкультури

Основною метою роботи лікаря ЛФК є створення гімнастичного терапевтичного комплексу. Така програма підбирається спеціальним чином під кожного окремо взятого пацієнта. Інструктором з лікувальної фізкультури рекомендуються персональні уроки або ж колективні тренування. Фахівцем також надаються призначення щодо виконання домашніх ЛФК вправ. Те, яка саме форма занять буде рекомендована пацієнту буде залежати від тяжкості хвороби.

У дитячій ЛФК застосовують ефективні сучасні методики: ходьба; лікувальна і гігієнічна гімнастика; заняття з використанням м'ячів і тренажерів; психогімнастика; дихальні техніки; вправи з розвитку дрібної моторики. Інструктор ЛФК розробляє під всіх пацієнтів персональні програми сеансів, ґрунтуючись на повному, комплексному обстеженні. Для цього необхідна взаємодія (бажано - максимально тісна) фізіотерапевта з лікарями, які є професіоналами в інших сферах медицини.

Фахівцем беруться до уваги: ступінь попередньої фізпідготовки пацієнта; характеристики й нюанси вікової групи, до якої він належить; специфічність моторного та психічного розвитку. Для проведення лікувальної фізичної культури ми використовуємо спеціальні спортивні снаряди: м'ячі, гумки, шведську стінку, турніки, гімнастичні палиці, обважнювачі, гантельки, сходи, мішечки з піском, м'які кубики, дошку Євмінова, обручі гімнастичні.

Особливості дитячої ЛФК

Такий вид терапії здатний здійснювати корекцію деформацій, впливаючи на процес формування постави, м'язового корсету, як і, в принципі, скелету. Користь ЛФК для дітей проявляється у впливі даної процедури на імунітет і персональну еволюцію тіла, які стають базою для максимально адекватного людського дорослішання.

Прописуючи курс ЛФК, лікарі мають на меті зацікавлювати дитину, викликаючи у неї виключно позитивні емоції від сеансів. Для фахівців важливий напрямок дитячої фізичної активності у вірне та потрібне русло. Відмінна риса лікувальної фізкультури полягає в застосуванні великої кількості імітаційних рухів і ігрового типу вправ. В ході проходження комплексу ЛФК лікарями здійснюється невпинне спостереження за пацієнтами, контроль адекватності фізичних навантажень, оцінка ефективності терапії.

Лікувальна фізкультура: вправи і їх ефекти

  1. Збільшення стійкості тіла до навантажень.
  2. Попередження можливих ускладнень, відставання в рості й розвитку.
  3. Підвищення імунітету.
  4. Нормалізація рівноваги, витривалості.
  5. Стимуляція крово- і лімфообігу в тілі.
  6. Зміцнення м'язового корсета.
  7. Стимуляція психоемоційного стану.
  8. Розвиток самодисципліни.
  9. Поліпшення метаболізму.
  10. Нормалізація швидкості ходьби.
  11. Утримання рівноваги при русі.
  12. Прискорення одужання.
  13. Закріплення результатів, досягнутих в процесі терапії.
  14. Профілактика кардіо-респіраторних хвороб і больових синдромів.
  15. Формування навичок правильної постави.
  16. Зниження рівня м'язового тонусу.

Переваги методу

  1. Інструктори ЛФК та реабілітологи мають значний досвід роботи з важкими випадками.
  2. Є індивідуальна програма для кожного випадку.
  3. Робота на результат.
  4. Всі інструктори з профільною освітою і великим досвідом роботи. Наші фахівці не з чуток знають, що таке ЛФК.
  5. Розроблено ефективні авторські методики.
  6. Враховується в продуманому комплексі вік, стан здоров'я кожної дитини (персональний підхід).
  7. Формування партнерських відносин між фахівцем і дитиною.
  8. На ЛФК ціна цілком доступна, до того ж процедура, крім лікувальної гімнастики, містить дихальну йогу, масажі й рухливі типи ігор.

Заняття лікувальною фізкультурою в «Центрі стимуляції мозку»: переваги

  1. Усі фахівці центру ЛФК пройшли спеціальну підготовку і мають великий досвід роботи. Всі вони пройшли навчання в європейських клініках реабілітації, мають свої методики масажу і відновлення.
  2. В основі технології - дозоване навантаження і добре продуманий комплекс з вправ, який підбирають так, щоб впливати одноразово на суглоби, м'язи й зв'язки.
  3. У клініці пропонуються персональні уроки.
  4. Наші фізіотерапевти спокійно і максимально доброзичливо тренуються з малюками, перетворюючи вправи рухової терапії в ігри.
  5. Індивідуальність підходу відповідно до стану здоров'я, віку та фізичного потенціалу (дорослого, дитини).
  6. ЛФК для дітей з церебральним паралічем націлена на поліпшення координації, тонус м'язів, розвиток рухових функцій.
  7. Лікарями клініки для дітей створена була комплексна розробка для лікування і поліпшення їх здоров'я. В процесі практичної експлуатації програмою показані вражаючі результати стосовно цілого ряду ортопедичних захворювань і неврологічних розладів. Також цей комплекс використовують для профілактики й підвищення імунітету, що так важливо для зростаючого дитячого організму.
  8. Західні стандарти лікування.
  9. Дотримуємося повної анонімності.
  10. Процедури проводяться з урахуванням больового порогу кожного пацієнта.

Лікувальна фізкультура для дітей в Києві: хто проводить?

Лікарі проводять сеанси з будь-якими віковими групами, навіть з пацієнтами самого маленького віку. Вони пропонують курс ЛФК з різних тренувань, які враховують ступінь всебічного розвитку малюка, його емоційний стан, рівень прогресу дрібної моторики. Кожне з занять проводиться в цікавій та ігровій формі. Залишилися питання з лікувальної фізкультури для дітей? Звертайтеся за консультацією до наших фахівців за допомогою форми зворотного зв'язку або зазначеним на сайті номерам телефонів!

Питання-Відповідь

Скільки разів на день можна займатися лікувальною фізкультурою?

Займатися лікувальною фізкультурою можна кілька разів на день, причому як в ранковий час, так і в другій половині дня. Щоб домогтися від вправ максимального ефекту, їх краще робити через 1,5-2 години до або через 1,5 години після вживання їжі, але не пізніше, ніж за 2 години до сну. Також обов'язково почитайте про переваги проведення ЛФК в «Центрі Стимуляції Мозку».

Чи потрібно ЛФК після перелому?

ЛФК після перелому — це дуже важлива процедура для відновлення цілісності ушкодженої кістки. Реабілітація після перелому може пройти швидше, якщо займатися правильними фізичними вправами в розумних межах. Тому якщо у вас був перелом, то вам будуть корисні заняття ЛФК за призначенням лікаря.

Чи можна ЛФК при гемангіомі хребта?

Гемангіома хребта — це пухлина, яка вражає хребець і може розростися до великих розмірів. Тому при цьому захворюванні ЛФК не призначається. Обов'язково вивчіть протипоказання до ЛФК і виконуйте її тільки за рекомендацією вашого особистого лікаря.

Чи можна за допомогою ЛФК вилікувати сколіоз?

Сколіоз — це одна з тих хвороб, при яких займатися лікувальною фізкультурою дуже необхідно. ЛФК при сколіозі зміцнює м'язовий корсет і вирівнює поставу, тому вона рекомендується практично всіма лікарями.

Чи можна поєднувати ЛФК і масаж?

Поєднання лікувального масажу з ЛФК — гарне рішення. Разом вони складають комплексне лікування, яке здатне прискорити реабілітацію після багатьох хвороб.

Відео

Фахівці

Гончаренко Олександр Васильович
Гончаренко Олександр Васильович

Лікар-ерготерапевт, фізичний терапевт

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ДСТУ ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

  • CC1. Консультація лікаря невролога дитячого (первинна)

    45 хвилин

  • CC3. Консультація лікаря невролога дитячого (заключна)

    30 хвилин

  • DC1. Електроенцефалографія (ЕЕГ) з описом Дитячий

    30 хвилин

  • CC10. Консультация нейрореабілітолога для дітей (повторна) Дитячий

    30 хвилин

  • PRC6. Масаж лікувальний загальний дитячий (до 13 років)

    40 хвилин

  • PRA5. Масаж лікувальний загальний дорослий

    60 хвилин

  • PRC3. ЛФК Дитячий

    30 хвилин

Вiдгуки

Алексей 15.10.2020

5.0
5.0

Лечебная физкультура

Жена насильно привела меня сюда, если честно. Она решила, что должна привести сюда своего ребенка, и все. Я не хотел брать сына в платную клинику, потому что всегда считал, что они все просто выкачивают деньги. Но и он, и я сдались под давлением моей жены. Я думал, что ей только кто-то посоветовал и она сама поймет, что это было напрасно. Но я признаю свою ошибку: Центр стимуляции мозга - это место, где работают честные профессионалы. В том числе Бунковский Евгений Петрович, это врач - инструктор по ЛФК для детей. Хоть Киев и большой город, найти хорошего педиатра - всегда проблема, поскольку в поликлиниках надо записываться, а в платных - соответственно, тратить средства, да и, как я уже сказал, я им не верю. Но тут нам не навязали ни единого лишнего анализа, ни одной дополнительной услуги. Все четко, честно, быстро и удобно. В общем, я ошибался. Приезжаем сюда лечить сколиоз, улучшения уже есть. Лечебная физкультура - это круто. Делаем зарядку дома, а еще делаем массаж, мы что-то можем делать сами, нам показали, как. И они не настаивали на том, чтобы с ними делали в клинике всё без исключения. Отличный доктор, отличная клиника! Спасибо врачам!

Людмила 05.09.2020

5.0
5.0

Лечебная физкультура

Поблагодарить хочу доктора Жукова Андрея Владимировича - инструктора ЛФК! И всем его хочу рекомендовать! Он принял нас в Центре стимуляции мозга. Курсы двигательной терапии в Киеве есть в нескольких клиниках, но нас никто не отправлял на лечебную терапию с нашей проблемой. Прописывали всевозможные анализы и возили от одного врача к другому. Сейчас я уже думаю, что, может быть, это было сделано специально, чтобы я оставила больше денег в клинике, но в итоге никого здоровье моего ребёнка кроме меня не заинтересовало. Повсюду текучесть пациентов. Как я вижу из этой клиники, люди приходят сюда постоянно. Это означает, что многие из них успешно лечатся и обращаются к другому врачу, потому что доверяют. Мы тоже сейчас здесь лечимся, и надеюсь, что визиты повторяться будут нечасто. Но, что самое главное: сын перестал все время болеть, к тому же у ребенка хорошие анализы! Мы прошли индивидуальные курсы физиотерапии двухнедельным курсом. Огромное спасибо прекрасным специалистам клиники, а особенно Жукову А.В.

Владимир 01.09.2020

5.0
5.0

Лечебная физкультура

По словам родственников. С нами на улице жил мужик, который был, наверное, интровертом, и сильно стеснялся быть в обществе. Он почти ни с кем не разговаривал, и никто ничего не слышал о нем. В один из летних дней он возвращался из леса домой, и ему стало плохо почти возле дома. Сосед нашел мужика и сразу позвонил в больницу. Через полчаса к нему приехала скорая помощь. Он был реанимирован, но стал более подавленным в результате постинсультной депрессии. Он больше уже не выходил из дома, но усилиями врачей, назначивших ему ЛФК, мы все же отправили мужчину на восстановительную терапию. Через неделю он вернулся в деревню и все мы поняли, что она помогла ему, и внесла большой вклад в его лечение.

Сергей Купко 11.06.2020

5.0
5.0

ЛФК

Недавно в нашем доме произошел трагический инцидент. У соседа по лестничной клетке случился инсульт. Поскольку у него не было родственников, пришлось собирать деньги на лечение целым домом. Когда он прибыл в больницу, его лечащий врач сказал, что ему нужна дорогостоящая помощь. Он прописал большой список разных лекарств, но через 2 месяца сосед пожаловался, что бы мы их не брали, потому что они ему не помогли. Но он сразу сказал, что прочитал много о целебных свойствах ЛФК и заметил, что хочет попробовать. Мы записались на эти процедуры, и уже после 2 сеансов он почувствовал себя намного лучше. Теперь он в полном порядке и ничто больше не беспокоит его.

Марина 14.05.2020

5.0
5.0

ЛФК

Об этом нужно знать каждому родителю, это очень полезная вещь - лечебная физкультура для детей! Нашему малышу всего полгода, и в таком юном возрасте он замечательно занимается с тренером по лечебной физкультуре Михаилом Васильевичем Василенко в Центре стимуляции мозга! Наш невролог из районной поликлиники посоветовал найти хорошего учителя ЛФК, а не просто на физиотерапию ходить к ним. Посещаем индивидуальные занятия. Еще мы делаем массаж! Ребенок в классе развлекается, словно играет с ним! Я подобного еще не видела! Вообще ЛФК для детей до года - это особое направление и даже в столице найти врача непросто. Но наш врач - отличный специалист своего дела! Еще я слышал, что он лечит плоскостопие, теперь только дети начинают ходить, и у очень многих плоскостопие. Так что заживает успешно. В общем, там приятно находиться и не страшно даже в условиях эпидемии. Они всегда все убирают и стерилизуют, чистят!

Олег 27.04.2020

5.0
5.0

ЛФК

Я возвращался из университета несколько месяцев тому назад. В то время была холодная зима. Я шел уверенно и спокойно с чувством ритма. Но когда я стал спускаться на станцию метро, то я поскользнулся и упал. Я упал себе на руку, и она приняла весь удар и мой вес на себя. Вообще у меня оказался перелом малой кости предплечья со смещением. Врач наложил на меня гипс, и через 2 месяца я пришел на второй рентген снимок. Врачи сказали мне, что кости уже практически срослись. Мне был назначен список процедур для развития и улучшения двигательных функций рук. Сделано это было для того, чтобы я смог восстановиться в максимально короткие сроки. Я пошел на электрофорез и высокоинтенсивную магнитотерапию, но после пары сеансов, оценив эффективность последней, решил остановиться всё-таки на ней, т.к. она помогла мне снова почувствовать мою руку. Позже врачи посоветовали мне добавить в комплекс лечения ЛФК, чтобы привести мой двигательный аппарат в порядок. И это помогло! В общем, лечебная физкультура - сравнительно недорогая и очень эффективная процедура. Всем советую!

Екатерина Семеновна 03.03.2020

5.0
5.0

ЛФК

Около 2,5 лет тому назад у моей тетки случился первый инсульт, после которого она смогла поправится не полностью, а только. Второй случай произошел не так давно, всего 1,5 месяца назад, после чего она была парализована на левой стороне. Совсем недавно тетя находилась в реабилитационном центре, где врачи ей ставили неутешительные диагнозы и не видели причин продлевать её пребывание там более чем на несколько недель, потому что медики и не имели интереса к проблемам больной, а сама пациентка потеряла вкус жизни и, как нам говорили, "она даже не пытается что-то исправить". Хотя на самом деле всё было совершенно не так. Подруга посоветовала ей использовать интенсивную магнитотерапию в связке с лечебной физкультурой для скорейшего восстановления. Моя тетя прошла пару сеансов, после которых уже ощутила облегчение, но решила окончит полный курс. После него она снова стала счастливой и радоваться жизни. Теперь я с полной уверенностью могу советовать ЛФК не только своим знакомым и близким, но и тут!

Ольга 22.01.2020

4.0
4.0

ЛФК

Эту историю мне рассказала моя бабушка. Однажды вечером они пошли домой с дедушкой. Тогда только начиналась зима. Подойдя ко входу, они замечают своего соседа по лестнице, который сидел на скамейке и не хотел идти домой. Мои бабушка и дедушка спросили его, почему он не идет домой. Ответ соседа их поразил. Он ответил, что хотел бы пойти домой, но просто не может. Когда он спускался по лестнице в магазин, он упал. И, видимо, сломал ногу. Мои родственники сразу же набрали номер скорой помощи, чтобы они могли помочь ему. У соседа оказалась поврежденная нога. После ношения гипса в течение 2 месяцев мешающую повязку удалили. Мои бабушка и дедушка помогали ему добираться до больницы на протяжении всего процесса выздоровления. Там ему нужно было выполнять множество процедур, но они не помогли, и тогда ему прописали в специализированной клинике ЛФК. Честно говоря, по словам моей бабушки, именно от нее был лучший результат, причём уже после пары первых сеансов!

Вася 11.01.2020

5.0
5.0

Лечебная физкультура

Одновременно и смешная и грустная история из жизни. Мы сделали ремонт в доме родителей со своим братом. Сначала все было хорошо, и ничего не могло предвещать беды. Это было все до тех пор, пока мой брат не додумался обшивать балкон досками снаружи дома. Мы собрали и понесли стремянку на улицу. Я подавал доски своему брату, и он забивал их гвоздями и молотком. Но потом мой брат начал чихать, не останавливаясь, все это от запаха и дыма костра, который наши соседи раздували на заднем дворе своего дома. А потом брат падает со стремянки и роняет доску на ногу. Таким образом мой брат сломал ногу из-за собственной глупости. Я отвез его в отделение неотложной помощи, где ему наложили гипс. Через полтора месяца он был удален. Я ходил с братом на все назначенные ему процедуры. Такие как электрофорез, тепловые массажи и высокоинтенсивная магнитотерапия, которая мне была до этого совершенно неизвестна. Для полного восстановления всё равно чего-то не хватало, поэтому нам назначили ещё и ЛФК. Врач сказал, что это уже новый, но очень эффективный метод борьбы с болезнями. Вклад лечебной физкультуры был самым большим в выздоровление моего брата. Теперь он снова может заниматься спортом и нагрузками на ноги.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті