icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Тремор

Тремор - це рухи різних частин тіла за типом тремтіння, що виникають незалежно від волі людини.

Тремор. Лікування апаратом «Реміокор»

Тремор — це самостійні коливання (рухи) м'язів, які доповнюють один одного. Зазвичай в ньому беруть участь кисті рук, голова, обличчя, голосові зв'язки або ноги.

Що таке тремор?

Тремор буває:

Тремор відрізняється за:

Дрижання повністю проявляється в той час, коли людина намагається відтворити звичні рухи будь-якими частинами тіла. До нас часто звертаються з такими питаннями, і ми знаємо, що робити.

Допомога буває й приємна

Наш апарат «Реміокор» розроблений і створений фірмою «Ін вітро». Наразі він знаходиться в переліку найбільш ефективних методів комплексного лікування пацієнтів з пошкодженням опорно-рухового апарату внаслідок ураження нервових систем (центральної і периферичної).

Робота «Реміокора» полягає у дослідженні м'язової тканини під час усвідомлених рухів. Різні датчики та «мозок» апарату виводять на монітор результати роботи м'язів. Метод лікування на приладі «Реміокор» заснований на тонкому комп'ютерному аналізі роботи м'язів під час виконання пацієнтом рухів. За допомогою датчиків і комп'ютера він бачить на моніторі як працюють його м'язи. Це дозволяє подолати недоліки почуттів власних рухів тіла. Крім того, «мозок» програми формує новий стійкий руховий стереотип, вивчаючи «нові» рухи для тіла. Усі ці дії не супроводжуються хворобливими відчуттями, а, навпаки, приносять комфорт.

Дослідження показали, що можна збільшити ефект від реабілітацій та емоційного стану. Апаратний комплекс простий і надійний у використанні. Його роботу забезпечує співробітник нашої медустанови (процедура відбувається лише під наглядом неврологів або ортопедів). Високі та стабільні результати, високий мотиваційний поріг, що підтримується протягом усієї реабілітації, процедури, що підходять всім — усе це поєдналося в «Реміокор».

Ми застосовуємо «Реміокор» і рекомендуємо цей спосіб реабілітації для всіх клінік. Апарат стане кращим помічником у комплексі медичної реабілітації опорно-рухового апарату, нервових систем і всього організму в цілому.

Джерела

Фахівці

Литвиненко Олена Ерастівна
Литвиненко Олена Ерастівна

Головний лікар клініки ЦСМ, лікар-невролог вищої категорії, дитячий невролог

Сертифікати

Ціни

  • CA1. Консультація лікаря невролога дорослого (первинна)

    45 хвилин

  • CA2. Консультація лікаря невролога дорослого (повторна)

    30 хвилин

Вiдгуки

Виктория Матиенко 24.09.2021

5.0
5.0

Тремор

Хочу выразить благодарность Центру Стимуляции Мозга и лично врачу Евгению Александровичу Ворошилову! Были с ребенком у него на приеме, остались очень довольны. У ребенка дискинетическая форма ДЦП. Мы уже проходили разные процедуры, но с аппаратом Ремиокор имели дело впервые. Евгений Александрович подробно рассказал нам с мужем о принципе работы аппарата, о его преимуществах и эффективности. Мы прошли 15 сеансов по 30 минут. Ребенку даже понравилось! За правильно выполненные движения ему полагался бонус в виде прикольного видео. Мы совмещали занятия на аппарате Ремиокор с ЛФК и другими видами физиотерапии. Поэтому в конце лечения получили хороший результат!

Володимир 14.07.2021

5.0
5.0

Тремор

Привозив маму на сеанси лікування на апараті "Ремікор" до "Центру стимуляції мозку" на вул. Василя Порика. Після перенесеного інсульту їй було рекомендовано рухову реабілітацію. Я знаю, що у цій клініці дуже велике відділення фізіотерапії. Тож і привіз маму сюди. Їй робили масаж, вона пройшла курс ЛФК та 20 сеансів на апараті "Ремікор". Відносно останнього сказала, що не відчувала фізичного дискомфорту і заняття їй навіть сподобалися. Після проходження повного курсу лікування з'явилися перші гарні результати. Поліпшилася координація рухів, зменшився тремор. Та і взагалі мама стала почуватися набагато краще!

Елена 09.03.2021

5.0
5.0

Тремор

Спасибо клинике за такой широкий выбор реабилитационных программ! Я даже не представляла, что у нас в Киеве и вообще в Украине есть такие медучреждения. Очень приятно удивлена. У папы начала развиваться болезнь Паркинсона. И ему провели курс терапии на аппарате "Ремиокор". Очень эффективные процедуры! Рекомендую! Тремор рук стал намного меньше, папа смог наконец-то нормально держать ложку во время еды! Выражаю благодарность врачам и физиотерапевтам клиники от всего сердца!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті