icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Спрямована контактна діатермія - TR-терапія

TR-терапія — це вплив на тканини організму людини високочастотною електромагнітною енергією, яка викликає глибоке прогрівання тканин і приплив крові до зони впливу.

Спрямована контактна діатермія

TR-терапія в Києві

Якщо ви шукаєте класного фахівця, який проведе спрямовану контактну діатермію, зверніться до «Центру Стимуляції Мозку». У нас процедура проходить на сучасному обладнанні під керівництвом досвідчених фахівців. Перед початком курсу контактної діатермії проводиться діагностичне обстеження та консультація лікаря.

TR-терапія — це вплив на тканини організму людини високочастотною електромагнітною енергією, яка викликає глибоке прогрівання тканин і приплив крові до зони впливу. Принцип дії процедури базується на інноваційній методиці, що дає змогу досягати регенерації клітин. Ця дія необхідна для успішного лікування багатьох патологій та різних травм. TR-терапія (або спрямована контактна діатермія) аналогічна до текар-терапії, але виникла зовсім нещодавно як безпечніший та ефективніший спосіб фізіотерапії.

TR-терапія часто застосовується у складі комплексного лікування спортивних та інших травм, патологій опорно-рухового апарату та синдромів хронічного болю. На думку деяких фахівців, спрямована контактна діатермія може замінювати процедури масажу або лікувальної гімнастики, якщо вони з певних причин протипоказані хворому.

Кому та коли може знадобитися TR-терапія?

Звернення до «Центру Стимуляції Мозку» може знадобитися хворим із проблемами опорно-рухової системи, тривалими виснажливими болями різної локалізації, виникненням травм.

Спрямована контактна діатермія та інші види фізіотерапії в спорті надзвичайно затребувані. Вони прискорюють і покращують результати з відновлення спортсменів. Також TR-therapy затребувана серед людей, які ведуть активний спосіб життя: займаються пішим туризмом, альпінізмом, кінною їздою тощо. Часто пацієнтами нашого фізіотерапевтичного кабінету стають любителі роботи на присадибній ділянці.

Цей вид фізіотерапії нерідко призначається людям, робота яких пов’язана з тривалим перебуванням у положенні сидячи або в інший статичній позі. Болі в суглобах та м’язах нерідко турбують і людей, які страждають від ожиріння. Із зайвою вагою опорно-руховий апарат відчуває істотне навантаження, тому болі в спині та нижніх кінцівках виникають значно частіше ніж у людей із нормальною вагою. TR-терапія нерідко призначається при спадковій схильності до артрозу й інших патологій опорно-рухової системи.

Симптоми

Звернення в «Центр Стимуляції Мозку» допоможе вам провести процедуру спрямованої контактної діатермії після консультації у висококваліфікованого лікаря. У нашій клініці працюють досвідчені нейрореабілітологи та фізіотерапевти.

Звернення до фахівця може знадобитися при появі болю в таких частинах тіла:

У «Центрі Стимуляції Мозку» процедура TR-терапії призначається в складі комплексного лікування після проведення обстеження. Для діагностики ми застосовуємо сучасні та високоточні методики.

Захворювання

Показання до TR-терапії охоплюють велику кількість патологій:

Протипоказання

Протипоказань до TR-терапії небагато, але вони повинні обов'язково враховуватися під час вибору цього методу лікування. Інакше процедура, пов'язана з прогріванням тканин, може погіршити перебіг запального процесу або супутніх захворювань.

Контактна діатермія не призначається при таких патологіях:

Крім цього, процедура протипоказана в період менструації, під час вагітності й  у віці до 18 років.

Електроди для діатермії не накладаються на зони проекції статевих та ендокринних залоз, на області зі значними нервовими сплетеннями, які знаходяться неглибоко під шкірними покривами.

Діагностика та підготовка

Для виявлення показань і протипоказань до призначення сеансів TR-терапії пацієнт обов'язково проходить консультацію лікаря. Після вивчення скарг хворого й анамнезу його життя фахівець може призначити виконання різних аналізів і досліджень, що дозволяють виявити ту чи іншу патологію, при якій процедура не повинна призначатися. В разі потреби пацієнта направляють на консультацію профільного спеціаліста (терапевта, дерматолога тощо).

Після призначення процедура може проводитися без необхідності спеціальної підготовки. Пацієнту досить не використовувати в день проведення сеансу діатермії косметичні й інші засоби та надіти зручний одяг. Не рекомендується проводити процедуру:

Не варто також перебувати поблизу аплікатора особам, у яких із собою є кредитні та дебетові картки, USB-накопичувачі, мобільні телефони, планшети, годинники, комп’ютери, феромагнітні матеріали.

Процедура

Діатермія в «Центрі Стимуляції Мозку» проводиться за допомогою апарату BTL 6000 TR-therapy експертного класу. Під час процедури маніпулятор приладу наводиться на тригерні точки. Він скеровує високочастотну енергію в потрібні зони та провокує розвиток гіпертермії.

Під час сеансу, який триває майже 30 хвилин (залежно від початкового діагнозу), пацієнт не відчуває дискомфорту. У зоні впливу відчувається тепло, розслаблення м’язів і майже миттєве зменшення болю.

Після процедури рекомендується уникати впливу протягів і переохолодження. Деякі хворі після сеансу відзначають незначний дискомфорт. Рідко на шкірі можуть виникати прояви подразнення. Ці ознаки самоусуваються та не потребують спеціального лікування. Необхідність тимчасової відміни сеансів встановлюється лікарем індивідуально.

У разі потреби курс спрямованої контактної діатермії може поєднуватися з іншим фізіотерапевтичними методиками. Він спроможний підсилювати ефективність масажу, ЛФК та інших процедур. Для отримання необхідного ефекту TR-терапії необхідно від 3 до 8 процедур. Точна кількість сеансів призначається лікарем індивідуально.

Ефекти

Процедура призначається для отримання таких отримуваних від TR-терапії ефектів:

Спрямування високочастотної енергії в необхідні ділянки викликає ефект гіпертермії. Це може бути глибокий м'яз, тканини суглоба, зв'язкового апарату.

Переваги TR-терапії та її проведення в «Центрі Стимуляції Мозку»

Курс TR-терапії в нашій клініці — це:

Лікарі

Лікування за допомогою TR-терапії можна провести в професіоналів. У клініках «Центру Стимуляції Мозку» пацієнтів приймають досвідчені лікарі різних спеціалізацій. Пройти курс TR-терапії можна після консультації з неврологом, нейрореабілітологом або фізіотерапевтом. Записатися на прийом можна, зателефонувавши операторам нашого контакт-центру або залишивши свої контакти у формі зворотного зв’язку.

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті