icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Ударно-хвильова терапія

Ударно-хвильова терапія - це метод лікування захворювань опорно-рухової системи за допомогою генератора ударних імпульсів. Метод заснований на короткочасній локальній дії коливань певної частоти на пошкоджені ділянки тканин. Цей спосіб дозволяє усунути причини запального процесу без порушення цілісності шкіри.

Ударно-хвильова терапія в Києві

Ударно-хвильова терапія в Києві

Ударно-хвильова терапія в Києві — це порівняно новий неінвазивний метод, який успішно використовується для лікування ортопедичних захворювань. За допомогою ударних хвиль мікрокристали солей кальцію, що містяться у тканинах, суглобах і сухожиллях, руйнуються та виводяться з організму. У результаті в тканинах активізуються регенеративні процеси, посилюється в них кровотік, зменшуються набряклість і больові відчуття. Технологія УХТ часто застосовується під час лікування чоловічої сечостатевої системи та для лікування болей м’язово-скелетної системи. Галузі застосування — фізіотерапія, ортопедія, спортивна медицина.

Ударно-хвильова терапія проводиться фахівцями Центру стимуляції мозку. Усунення запальних процесів без порушення цілісності кожного покриву здійснюється за допомогою сучасного апарату BTL-6000 SWT (Великобританія).

Механізм дії УХТ

Ударними хвилями називають специфічним чином змінені акустичні хвилі, які діють короткочасно, але з достатньою інтенсивністю. Їхнє призначення — руйнування різних щільних структур або сольових відкладень у зв’язковому апараті для подальшого розсмоктування, виведення з тіла й регенерації нових сполучних тканин.

У процесі лікування ударно-хвильовою терапією в організмі з’являється достатня кількість енергії. Вона утворюється завдяки повітрю, яке передається в аплікатор у стиснутому під великим тиском вигляді. Фахівець підбирає датчики залежно від стану пацієнта та його скарг, а також цілей проведеного лікування. Допускається спільне використання високоінтенсивної лазеротерапії та УХТ, завдяки чому за один сеанс прискорюється процес одужання та максимізуються результати лікування.

Показання до ударно-хвильової терапії

Ударно-хвильова терапія використовується в основному для лікування запалень і дегенеративних змін у суглобах, сухожиллях і зв’язках. Тому захворювань, у разі яких лікар може призначити УХТ, досить багато.

Симптоми

Пройти процедуру УХТ потрібно в разі появи таких симптомів:

Захворювання

Ударно-хвилеве лікування застосовують у разі таких захворювань:

Протипоказання до УХТ

Пройти курс ударно-хвильової терапії не можна в разі таких патологічних процесів:

Процедура ударно-хвильової терапії

Пацієнти під час сеансів ударно-хвильової терапії розташовуються на кушетці так, щоб їм було комфортно. Спеціаліст покриває частини тіла невеликим шаром специфічного гелю, проводить персональні налаштування залежно від кожного окремо взятого випадку та патології, яку планується вилікувати. Датчик притискають до шкіри якомога щільніше, і починають операцію ударно-хвильової терапії.

Процедуру призначає лікар. Він вказує в направленні точний діагноз і ділянку, на яку потрібно вплинути. Тривалість сеансу залежить від ступеня патології й може варіюватися в межах 7–20 хвилин. Весь терапевтичний курс може становити близько семи процедур. Зазвичай, метод ударно-хвильової терапії безболісний, однак за наявності дуже запальних процесів поодинокі болі можуть відчуватися. Більшість пацієнтів стверджує, що больові відчуття зменшуються й поступово зникають уже після першої процедури.

Після проходження сеансу протягом терапевтичного курсу бажано частково або повністю прибрати фізичні навантаження.

Ефекти ударно-хвильової терапії

Після впливу ударно-хвильової терапії спостерігаються такі поліпшення:

У яких випадках УХТ принесе максимальний ефект?

Найчастішими показаннями для проведення лікарями сеансу ударно-хвильової терапії є такі причини:

Переваги ударно-хвильової терапії

Екстракорпоральна ударно-хвильова терапія — ефективний метод у боротьбі з багатьма хронічними захворюваннями. Організм оновлюється, і стан пацієнта поліпшується вже після перших сеансів. Однак метод має також і інші плюси:

Ударно-хвильова терапія в Центрі стимуляції мозку

Лікування в нашій клініці має безліч переваг:

 1. Відповідальність за якість медичних послуг наших фахівців на високому рівні.
 2. Компетентність фахівців, які постійно підвищують кваліфікацію для проведення високоінтенсивної лазерної терапії.
 3. Наявність позитивного ефекту від проведення процедур із перших терапевтичних сеансів.
 4. Збереження персональних даних пацієнтів.
 5. Застосування винятково сучасних терапевтичних протоколів, які відповідають усім медичним стандартам.
 6. Довгостроковість ефекту.
 7. Експлуатація тільки унікальної та безпечної інноваційної техніки.

Ударно-хвильова терапія: хто проводить процедуру

Позбутися болю та дискомфорту в кістках і суглобах у Києві, на Подолі, можна вже сьогодні. Для цього потрібно зв’язатися з менеджерами нашої клініки й записатися на консультацію до фахівців. Зробити це можна за допомогою форм зворотного зв’язку або за телефоном. У нашому Центрі ударно-хвильова терапія за ціною доступна. Вартість за сеанс УХТ залежить від зони, яку необхідно вилікувати.

Питання-Відповідь

Як часто можна робити ударно-хвильову терапію?

Під час консультації фізіотерапевт визначає ступінь патології та призначає курс ударно-хвильової терапії. В середньому, 3-5 сеансів буває достатньо. Як правило, інтервал між сеансами становить 5-10 днів. Тривалість і частота сеансів також обумовлені рівнем тяжкості захворювання.

Як діє ударно-хвильова терапія?

Ударно-хвильова терапія призводить до видалення з м'язів, сухожиль і зв'язок фрагментів звапніння. Ударні імпульси певної частоти діють на уражені тканини й руйнують мікрокристали солей кальцію, а також осередки фіброзу. Таким чином ударна хвиля підсилює кровотік по всьому організму і сприяє прискоренню обміну речовин в зоні впливу. В цьому і полягає механізм дії УХТ.

Скільки потрібно сеансів УХТ у разі виникнення шпори п’яти?

Кількість сеансів залежить від розміру кісткового розростання. Призначають в середньому курс з 3-8 процедур. Інтервал між сеансами — від 2 до 5 днів. П'яткова шпора продовжує руйнуватися ще деякий час після процедури.

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат UA229123

Сертифікат UA229123

Сертифікат UA229124

Сертифікат UA229124

Сертифікат UA229123 (англ.)

Сертифікат UA229123 (англ.)

Ліцензія серія АЕ №282410

Ліцензія серія АЕ №282410

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • PC8. Ударно-хвильова терапія (УХТ), 1000 імпульсів 1 зона (Апарат БТЛ-6000)* Дитячий

  20 хвилин

  *1000 імпульсів, 1 зона

 • PA8. Ударно-хвильова терапія (УХТ), 1 зона (Апарат БТЛ-6000)

  20 хвилин

  *1000 імпульсів, 1 зона

Вiдгуки

Татьяна Анатольевна 11.02.2021

5.0
5.0

Ударно-волновая терапия

Мой сын занимается спортом с восьми лет, а сейчас ему двенадцать. Он принимал участие во многих соревнованиях и неоднократно получал призы. Кстати, он занимается каратэ, довольно травматичным видом спорта. Но до этого момента у него не было ни одной травмы. На городских соревнованиях он упал на спину не должным образом и получил растяжение мышц спины. Мы обратились к платному врачу, потому что я не ожидала нормальной помощи от бесплатного врача. Врач прописал согревающие массажи, мази и физиотерапевтические процедуры. По совету уже другого специалиста мы выбрали ударно-волновую терапию - процедуру, которую я никогда раньше не видела, да и не слышала я о ней, если честно. По словам моего сына, он почувствовал облегчение в спине уже после первой процедуры. Его впечатление о ней было только положительным. Это сделало ударно-волновую терапию, которая до сей поры была мне неизвестна, лучшей процедурой в жизни моей семьи.

Тамара 09.01.2021

5.0
5.0

Ударно-волновая терапия

В зрелом возрасте я неоднократно подворачивала ногу в голеностопе. Боль жуткая и не всегда можно было оказать квалифицированную помощь. Плотно обмотаешь ногу в больном месте, приложишь лед и ждешь, что время вылечит. Так за долгие годы сухожилия в этих местах частично отрывались от кости. Восстановление сухожилий - это всегда долгий и не всегда успешный процесс. Сильные отеки и нарушение кровообращения в прилегающих тканях создают болезненный эффект. У такого заболевания есть даже свое название - тендопатия. Сначала меня лечили обезболивающими мазями и уколами, затем проходила курсы лечебной физкультуры, физиотерапевтические процедуры. Перед ударно-волновой терапией в больнице мне провели первичное обследование и определили расположение патологической точки, причину боли. На нее и направляли центр аппликатора в первые пять сеансов. Данная процедура оказала свой обезболивающий эффект уже после первого сеанса. Отеки тоже начали спадать. Надеюсь, что мои сухожилия восстановят свою работоспособность и проблемы с ходьбой исчезнут.

Валерий Александрович 24.11.2020

5.0
5.0

Ударно-волновая терапия

Я - спортивный врач. Ко мне часто приходят спортсмены разных категорий и направлений. Из-за своего большого опыта я видел много случаев с различными спортивными травмами. В основном это, конечно, были растяжение и разрывы мышц, но были исключения с переломами и другими серьезными травмами. Я хочу рассказать историю о спортсменке из Киева, назовем ее Олей. Она обратилась ко мне с причиной сильной боли в четырехглавой мышце бедра. Я назначил ей рентген: снимок показал разрыв. По словам Ольги, это могло быть связано с плохой разминкой и растяжкой. Я прописал жесткую фиксацию ноги, уколы, мази и первую в моем опыте ударно-волновую терапию. По словам пациентки, положительный результат был уже на первом сеансе процедуры, и слабое жжение в мышцах было очень приятным. В общем, был только положительный ответ на процедуру УВТ. Теперь я прописываю курс подобных процедур всем своим пациентам с похожими проблемами.

Дима Андреев 14.10.2020

5.0
5.0

Ударно-волновая терапия

Мой друг даже не знал, что у него есть подошвенный фасциит. Он долго жаловался на сильные боли по утрам в области стопы и особенно на пятке. Кстати, работает учителем. После того, как боль не прошла в течение недели, я посоветовал ему обратиться за медицинской помощью. Он назначил встречу с платным врачом. После нескольких внешних осмотров и опроса о состоянии пациента врач отправил моего друга на рентгенологическое исследование стопы и МРТ. По результатам обследования врач поставил диагноз - подошвенный фасциит. Он прописал медикаменты и профилактическое лечение для друга. Даже привел список противовоспалительных препаратов, список мазей и гелей для массажа. К сожалению, у него не было никаких практически улучшений, поэтому пришлось искать новые способы выздоровления. Им и стала ударно-волновая терапия, эффективность которой подтвердилась уже после первого сеанса! Примерно через неделю он перестал жаловаться на боль и начал наслаждаться жизнью.

Кирилл 26.08.2020

5.0
5.0

Ударно-волновая терапия

Ударно-волновая терапия помогла чудесному выздоровлению моего товарища. Звучит это, наверное, невероятно, но факт. Что есть, то есть. Началось всё с того, что мой лучший друг попал в автомобильную аварию. В связи с этим происшествием он раздробил себе всю большеберцовую кость ноги. Из-за этого у него началось активное атрофирование мышечных тканей. Был длительный курс лечения с огромным количеством уколов, таблеток, мазей и т.д. Его лечащий врач посоветовал другу разрабатывать ногу кратковременными прогулками и различными физиотерапевтическими процедурами, в группу которых входили фенофорез, электрофорез, но самой эффективной оказалась именно ударно-волновая терапия. С ее помощью мой товарищ пришел в тонус и стал чувствовать себя активным и здоровым человеком. В общем, эта инновационная технология сыграла большую роль в жизни моего друга, если бы не она, не знаю, что бы он вообще дальше делал.

Борис П 03.08.2020

5.0
5.0

Ударно-волновая терапия

В молодости занимался гиревым спортом и добился неплохих результатов. Все время истязал себя тренировками и, казалось, все хорошо и последствий перегрузок нет, но, как оказалось, это не так. Однажды проснулся утром с опухшим правым коленом, кожа немного покраснела и стала в этом месте чуть горячее. Быстренько намазал мазью с диклофенаком, замотал эластичным бинтом колено и побежал радоваться жизни. Так прогонял около недели на обезболивающих, а потом понял, что нога как-то не так хорошо сгибается и решил сдаться врачам. В итоге получил болячку - бурсит. Вот теперь и мучаюсь, нет юношеской прыти и иногда при обострениях хочется просто выть. Проходил несколько раз курсы лечения, дренирования бурсы. На время всё затихало, а потом опять шло по новой. От друзей узнал о новом методе лечения и решил попробовать. С моим диагнозом - хронический бурсит мне назначили 7 сеансов ударно-волновой терапии. После первого же сеанса я сразу почувствовал, что боль затихает. Сеансы 3 раза в неделю и я надеюсь на хороший результат по окончании курса. Хочется уже ходить без этих эластичных бинтов.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті