icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Київ, вул. Велика Васильківська, 66, стоматологія (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

+38 (067) 761-63-44 (Стоматологія)

Пн.-Сб. 9:00-19:00, Нд. 9:00-18:00

Міалгія

Міалгія - це болі в м'язах, які можуть виникнути не лише в напруженому стані, але і у спокої. Больові відчуття характеру, що тягне або спастичного, можуть локалізуватися на одній ділянці тіла або відразу на декількох.

Міалгія. Як її лікувати?

Багато людей у своєму житті неодноразово стикалися з м’язовим болем, який виникає як при м’язовому напруженні, так і у стані спокою. Цей біль називається міалгією та викликає багато незручностей, істотно впливаючи на якість людського життя.

У нас в клініці представлені найкращі світові фізіотерапевтичні бренди, що дозволяють досягти найшвидших результатів, саме тому Ви зможете оцінити позитивний ефект вже з першого дня!

Які існують ризики, якщо не лікувати дану хворобу?

В даний час проблема сидячого способу життя стає все більш і більш важливою – в такому положенні одні й ті ж м’язи напружуються, що призводить до постійних судом та інших професійних захворювань. Крім того, порушення в енергетичному балансі організму провокуються холодом, ендокринними захворюваннями, електролітним дисбалансом та інфекціями, так само як і стрес з порушенням метаболізму, здатні викликати міалгію. Також небезпечні через тривалу іммобілізацію і впливу токсинів будуть м’язова дистрофія та патологія хребта, коли одні й ті ж м’язи постійно навантажені.

Основними симптомами міалгії є важкість у ногах та м’язові болі. Це захворювання може викликати мігрень, лихоманку, скутість та напругу в суглобах, ускладнення в ногах, що супроводжується смикаючим, ріжучим або ниючим характером болю.

Якщо лікування захворювання не розпочато вчасно, воно може привести до ускладнень: протрузії, остеохондрозу, пролапсу, грижі міжхребцевого диску, радикуліту. Без своєчасного та правильно підібраного лікування спостерігається прогресування міалгії, розвиток атрофії уражених м’язів, погіршення якості життя пацієнта, порушення працездатності та інвалідність.

Основна небезпека хвороби полягає у тому, що пацієнти звертаються до лікаря, коли вона набула хронічний або запущений характер.

Лікування міалгії

До нас часто звертаються з питанням: «Як побороти міалгію?»

Хоча є ймовірність, що з часом біль у м’язах пройде сама, залишати міалгію без лікування небезпечно – хвороба може призвести до остеохондрозу, артриту, дискової грижі. Діагностування ускладнюють схожі симптоми міалгії та безлічі інших хвороб – інфекційних, неврологічних, ендокринних. У таких випадках ми рекомендуємо використовувати високоінтенсивну магнітотерапію. Інноваційна методика Super Inductive System дозволяє розслабити глибокі м’язи, нормалізувати обмін речовин в м’язових тканинах, очистити їх від токсинів та шлаків, активізувати крово- та лімфоток, усунути запальні процеси. Завдяки СІС: покращиться рухова активність та рухливість тіла; усунеться гіпертонус м’язів; ви позбудетеся від болю в м’язах, м’язових спазмів; зникнуть запальні процеси в м’язових тканинах.

Високоінтенсивна магнітотерапія впливає на нервово-м’язову тканину, вона застосовується для лікування гострих та хронічних захворювань опорно-рухового апарату та нервової системи. Вона викликає скорочення м’язів, тим самим зміцнюючи їх та активуючи потенціал дії нервових і м’язових волокон.

Запишіться на курс високоінтенсивної магнітотерапії та позбудьтеся болю вже сьогодні!

Джерела

Фахівці

Бойчук Павло Віталійович
Бойчук Павло Віталійович

Фізичний терапевт, ерготерапевт, нейрореабілітолог

Максімов Євгеній Васильович
Максімов Євген Васильович

Фізичний терапевт, ерготерапевт, нейрореабілітолог

Петриковець Ян Володимирович
Петриковець Ян Вадимович

Фізіотерапевт, ерготерапевт

Ціни

  • PC5. Магнитотерапія високочастотна - Super Inductive System (Апарат БТЛ-6000)* Дитячий

    30 хвилин

  • PC6. Направлена контактна діатермия (TR-терапія, апарат БТЛ-6000) Дитячий

    30 хвилин

  • PA6. Направлена контактна діатермия (TR-терапія, апарат БТЛ-6000) для дорослих

    30 хвилин

Вiдгуки

Ліля 01.07.2021

5.0
5.0

Лікування міалгії

У мене почали боліти ноги, біль був свердлячий, ниючий. Трохи легше в положенні лежачи. Але як тільки вставала і ходила біль повертався і здавалося, що з подвоєною силою. Терпіла я пару тижнів, потім вирішила йти в лікарню. Було схоже на неврологію. На огляді лікар діагностував міалгію. Прописали протизапальні таблетки і магнітотерапію. Буквально відразу додому я змогла дістатися без моторошної болі. Це було таке полегшення! Пройшовши курс з процедур, у мене пройшли болі. Якщо б я не запустила хворобу, менше б терпіла, швидше б вилікувалася.

Максим Борисович 05.06.2021

5.0
5.0

Лечение миалгии

После сильной физической нагрузки, поднятии и переноске тяжести, на следующее утро я еле сполз с кровати. Пришлось взять выходной на работе.Думал за день оклемаюсь. Но на второй день боль была тоже очень сильная и в состоянии покоя тоже. Приходилось пить обезболивающие.Жена заставила обратитьс к врачам. Живем рядом с Центром стимуляциии мозга, поэтому позвонил туда, записался на консультацию. Врач назначил магнитотерапию и таблетки и еще мазь какюу-то, чтобы расслабить мышцы глубоко внутри. Иду на поправку. Магнитотерапия это вещь!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті