icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Київ, вул. Велика Васильківська, 66, стоматологія (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

+38 (067) 761-63-44 (Стоматологія)

Пн.-Сб. 9:00-19:00, Нд. 9:00-18:00

Міалгія

Міалгія - це болі в м'язах, які можуть виникнути не лише в напруженому стані, але і у спокої. Больові відчуття характеру, що тягне або спастичного, можуть локалізуватися на одній ділянці тіла або відразу на декількох.

Міалгія. Як її лікувати?

Багато людей у своєму житті неодноразово стикалися з м’язовим болем, який виникає як при м’язовому напруженні, так і у стані спокою. Цей біль називається міалгією та викликає багато незручностей, істотно впливаючи на якість людського життя.

У нас в клініці представлені найкращі світові фізіотерапевтичні бренди, що дозволяють досягти найшвидших результатів, саме тому Ви зможете оцінити позитивний ефект вже з першого дня!

Які існують ризики, якщо не лікувати дану хворобу?

В даний час проблема сидячого способу життя стає все більш і більш важливою – в такому положенні одні й ті ж м’язи напружуються, що призводить до постійних судом та інших професійних захворювань. Крім того, порушення в енергетичному балансі організму провокуються холодом, ендокринними захворюваннями, електролітним дисбалансом та інфекціями, так само як і стрес з порушенням метаболізму, здатні викликати міалгію. Також небезпечні через тривалу іммобілізацію і впливу токсинів будуть м’язова дистрофія та патологія хребта, коли одні й ті ж м’язи постійно навантажені.

Основними симптомами міалгії є важкість у ногах та м’язові болі. Це захворювання може викликати мігрень, лихоманку, скутість та напругу в суглобах, ускладнення в ногах, що супроводжується смикаючим, ріжучим або ниючим характером болю.

Якщо лікування захворювання не розпочато вчасно, воно може привести до ускладнень: протрузії, остеохондрозу, пролапсу, грижі міжхребцевого диску, радикуліту. Без своєчасного та правильно підібраного лікування спостерігається прогресування міалгії, розвиток атрофії уражених м’язів, погіршення якості життя пацієнта, порушення працездатності та інвалідність.

Основна небезпека хвороби полягає у тому, що пацієнти звертаються до лікаря, коли вона набула хронічний або запущений характер.

Лікування міалгії

До нас часто звертаються з питанням: «Як побороти міалгію?»

Хоча є ймовірність, що з часом біль у м’язах пройде сама, залишати міалгію без лікування небезпечно – хвороба може призвести до остеохондрозу, артриту, дискової грижі. Діагностування ускладнюють схожі симптоми міалгії та безлічі інших хвороб – інфекційних, неврологічних, ендокринних. У таких випадках ми рекомендуємо використовувати високоінтенсивну магнітотерапію. Інноваційна методика Super Inductive System дозволяє розслабити глибокі м’язи, нормалізувати обмін речовин в м’язових тканинах, очистити їх від токсинів та шлаків, активізувати крово- та лімфоток, усунути запальні процеси. Завдяки СІС: покращиться рухова активність та рухливість тіла; усунеться гіпертонус м’язів; ви позбудетеся від болю в м’язах, м’язових спазмів; зникнуть запальні процеси в м’язових тканинах.

Високоінтенсивна магнітотерапія впливає на нервово-м’язову тканину, вона застосовується для лікування гострих та хронічних захворювань опорно-рухового апарату та нервової системи. Вона викликає скорочення м’язів, тим самим зміцнюючи їх та активуючи потенціал дії нервових і м’язових волокон.

Запишіться на курс високоінтенсивної магнітотерапії та позбудьтеся болю вже сьогодні!

Джерела

Фахівці

Ціни

  • PC5. Магнитотерапія високочастотна - Super Inductive System (Апарат БТЛ-6000)* Дитячий

    30 хвилин

  • PC6. Направлена контактна діатермия (TR-терапія, апарат БТЛ-6000) Дитячий

    30 хвилин

  • PA6. Направлена контактна діатермия (TR-терапія, апарат БТЛ-6000) для дорослих

    30 хвилин

Вiдгуки

Ліля 01.07.2021

5.0
5.0

Лікування міалгії

У мене почали боліти ноги, біль був свердлячий, ниючий. Трохи легше в положенні лежачи. Але як тільки вставала і ходила біль повертався і здавалося, що з подвоєною силою. Терпіла я пару тижнів, потім вирішила йти в лікарню. Було схоже на неврологію. На огляді лікар діагностував міалгію. Прописали протизапальні таблетки і магнітотерапію. Буквально відразу додому я змогла дістатися без моторошної болі. Це було таке полегшення! Пройшовши курс з процедур, у мене пройшли болі. Якщо б я не запустила хворобу, менше б терпіла, швидше б вилікувалася.

Максим Борисович 05.06.2021

5.0
5.0

Лечение миалгии

После сильной физической нагрузки, поднятии и переноске тяжести, на следующее утро я еле сполз с кровати. Пришлось взять выходной на работе.Думал за день оклемаюсь. Но на второй день боль была тоже очень сильная и в состоянии покоя тоже. Приходилось пить обезболивающие.Жена заставила обратитьс к врачам. Живем рядом с Центром стимуляциии мозга, поэтому позвонил туда, записался на консультацию. Врач назначил магнитотерапию и таблетки и еще мазь какюу-то, чтобы расслабить мышцы глубоко внутри. Иду на поправку. Магнитотерапия это вещь!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті