icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Міалгія

Міалгія - це болі в м'язах, які можуть виникнути не лише в напруженому стані, але і у спокої. Больові відчуття характеру, що тягне або спастичного, можуть локалізуватися на одній ділянці тіла або відразу на декількох.

миалгия

Фахівці

Міалгія - лікування у Києві

Багато людей у своєму житті неодноразово стикалися з м’язовим болем, який виникає як при м’язовому напруженні, так і у стані спокою. Цей біль називається міалгією та викликає багато незручностей, істотно впливаючи на якість людського життя.

У нас в клініці ЦСМ у Києві представлені найкращі світові фізіотерапевтичні бренди, що дозволяють досягти найшвидших результатів, саме тому Ви зможете оцінити позитивний ефект вже з першого дня!

Які існують ризики, якщо не лікувати дану хворобу?

В даний час проблема сидячого способу життя стає все більш важливою - в такому положенні постійно напружуються однакові групи м'язів, що провокує постійні судоми та супутні захворювання. Крім того, порушення в енергетичному балансі організму, що провокуються холодом, ендокринними захворюваннями, електролітним дисбалансом та інфекціями, так само як і стрес з порушенням метаболізму, здатні викликати міалгію.

Також небезпечні через тривалу іммобілізацію та вплив токсинів будуть м'язова дистрофія та патологія хребта, оскільки навантаження на ті самі м'язи створює загальний дискомфорт для пацієнта.

Основними симптомами міалгії є тяжкість у ногах та м'язові болі. Це захворювання може викликати ускладнення в ногах, що супроводжуються смикає, ріжучого або тягнучого характеру болем; мігрень, лихоманку, скутість та напруження в суглобах.

Якщо лікування захворювання не розпочато вчасно, воно може призвести до ускладнень: протрузія; остеохондроз; пролапс; грижа міжхребцевих дисків; радикуліт. Без своєчасного та правильно підібраного лікування спостерігаються прогресування міалгії, розвиток атрофії уражених м'язів, погіршення якості життя пацієнта, порушення працездатності та інвалідність.

Головна проблема в тому, що пацієнти найчастіше звертаються за медичною допомогою лише у тому випадку, коли патологія вже переросла у хронічну чи занедбану форму.

Лікування міалгії

До нас часто звертаються із запитанням: «Як подолати міалгію?»

Незважаючи на ймовірність того, що болючі відчуття в м'язовій тканині пройдуть самостійно, не можна залишати міалгію без лікування. Це може призвести до остеохондрозу, розвитку дискової грижі або артрозу. Але провести діагностику патології може бути складно через супутні інфекційні, неврологічні, ендокринні проблеми. У таких випадках ми рекомендуємо використовувати високоінтенсивну магнітотерапію. Інноваційна методика Super Inductive System дозволяє розслабити глибокі м'язи, нормалізувати обмін речовин у м'язових тканинах, очистити їх від токсинів та шлаків, активізувати крово- та лімфоток, усунути застійні та запальні процеси. Завдяки СІС: покращується рухливість тіла, м'язи стають більш еластичними, знижується гіпертонус, проходять м'язові болі та спазми. Також усуваються запальні процеси в м'язових тканинах, тому пацієнт почувається набагато легше після першої процедури.

Використання високоінтенсивної магнітотерапії корисне тим, що відбувається безпосередній вплив на нервово-м'язову тканину. Використовується дана методика при гострих та хронічних формах захворювання опорно-рухового апарату. Магнітотерапія впливає на м'язові та нервові волокна, сприяє скороченню м'язів, за рахунок чого вони зміцнюються.

Запишіться до фізіотерапевта у Києві та на курс високоінтенсивної магнітотерапії та позбавтеся болю вже сьогодні!

Ціни

  • PC5. Магнитотерапія високочастотна - Super Inductive System (Апарат БТЛ-6000)* Дитячий

    30 хвилин

  • PC6. Направлена контактна діатермия (TR-терапія, апарат БТЛ-6000) Дитячий

    30 хвилин

  • PA6. Направлена контактна діатермия (TR-терапія, апарат БТЛ-6000) для дорослих

    30 хвилин

Вiдгуки

Ліля 01.07.2021

5.0
5.0

Лікування міалгії

У мене почали боліти ноги, біль був свердлячий, ниючий. Трохи легше в положенні лежачи. Але як тільки вставала і ходила біль повертався і здавалося, що з подвоєною силою. Терпіла я пару тижнів, потім вирішила йти в лікарню. Було схоже на неврологію. На огляді лікар діагностував міалгію. Прописали протизапальні таблетки і магнітотерапію. Буквально відразу додому я змогла дістатися без моторошної болі. Це було таке полегшення! Пройшовши курс з процедур, у мене пройшли болі. Якщо б я не запустила хворобу, менше б терпіла, швидше б вилікувалася.

Максим Борисович 05.06.2021

5.0
5.0

Лечение миалгии

После сильной физической нагрузки, поднятии и переноске тяжести, на следующее утро я еле сполз с кровати. Пришлось взять выходной на работе.Думал за день оклемаюсь. Но на второй день боль была тоже очень сильная и в состоянии покоя тоже. Приходилось пить обезболивающие.Жена заставила обратитьс к врачам. Живем рядом с Центром стимуляциии мозга, поэтому позвонил туда, записался на консультацию. Врач назначил магнитотерапию и таблетки и еще мазь какюу-то, чтобы расслабить мышцы глубоко внутри. Иду на поправку. Магнитотерапия это вещь!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті