icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Рефлексотерапія

Рефлексотерапія - це ефективна методика лікування, при якій позитивний терапевтичний ефект і висока результативність досягається шляхом впливу голками, струмами й іншими способами на біоактивні точки організму. 

Рефлексотерапія у Києві

Рефлексотерапія в Києві

Рефлексотерапія – це найдавніша методика лікування, при якій позитивний терапевтичний ефект і висока результативність досягається шляхом впливу голками, струмами й іншими способами на біоактивні точки організму. Кожному органу людського тіла відповідають особливі зони на шкірі, пов'язані з ним рефлекторно.

Цей метод східної медицини має високу ефективність і отримав підтвердження в результаті клінічних досліджень.

Існує цілий ряд методик рефлексотерапії:

Голкорефлексотерапія.
Вплив голками на рефлекторні точки, в яких знаходяться канали «життєвої енергії». Методика сприяє поліпшенню кровообігу, нормалізує гормональний баланс, покращує зовнішній вигляд.

Акупресура.
Точковий масаж, при якому пальці масажиста впливають на потрібні точки на поверхні тіла.

Аурикулотерапия.
Різновид лікування голковколюванням при якому вплив на внутрішні органи виявляється тільки через точки вушної раковини.

КВЧ-рефлексотерапія (міліметрова терапія).
Відновлення функціональних систем за допомогою нетеплового електромагнітного випромінювання.

Електрокупунктура або мікрострумова рефлексотерапія.
Корекція порушень центральної нервової системи за допомогою впливу сверхмалимі електричними імпульсами на зони мозку.

Лазерна рефлексотерапія (фотопунктура).
Вплив променем малопотужного лазера без пошкодження цілісності шкіри.

Фонопунктура.
Вплив ультразвуковим апаратом з певними технічними параметрами. Така процедура часто поєднується з фонофорезом.

Спектр впливу рефлексотерапії на людський організм настільки широкий, що неможливо перерахувати всі хвороби, які можна вилікувати.

Хороші результати показує рефлексотерапія і акупунктура в лікуванні:

Часто методи рефлексотерапії поєднуються з медикаментозною терапією.

 

Схуднення за допомогою рефлексотерапії

Доведеною ефективністю володіють методи рефлексотерапії при лікуванні ожиріння і надмірної ваги. Індивідуальна методика лікування визначається лікарем після консультації і вивчення особливостей організму.

Проблеми надмірної ваги можуть бути пов'язані з порушенням роботи будь-яких органів і систем, гормональним дисбалансом. Після визначення причини захворювання, фахівець визначає найбільш ефективні способи впливу на неї. Може бути досить активізації точок мочки вуха або стопи для регуляції метаболізму.

Методики, що допомагають впоратися із зайвою вагою:

Лікування акупунктурою можна поєднувати з правильним харчуванням і мінімальними фізичними навантаженнями для посилення ефекту.

В процесі ефективної терапії можна домогтися таких результатів:

Звертаючись до фахівців з голковколювання, з метою зниження ваги, можна не тільки знайти бажану фігуру, а й зміцнити здоров'я в цілому.

Рефлексотерапія при нікотиновій залежності

Тютюновий дим руйнує організм не тільки людини, яка палить, але й оточуючих його людей. Ефективне вирішення проблеми нікотинової залежності можливо за допомогою голковколювання.

Суть процедури в тому, що фахівець вводить голки в спеціальні точки, розташовані на вушній раковині. Під цим впливом зароджується імпульс, що передає сигнали в певні нервові центри, звідки він потрапляє в потрібний орган і запускає процес самовідновлення організму.

Ефект настає швидко і має тривалу дію. Через деякий час колишній курець перестає реагувати на запах тютюнового диму.

Відновлення після інсульту

Після інсульту у хворих порушується кровопостачання тканин в головному мозку, що призводить до виникнення таких проблем, як:

Лікування інсульту і його наслідків в умовах стаціонару з використанням медикаментів – це початковий етап терапії, який має важливе значення. Але все подальше відновлення відбувається після виписки додому, і тут результат залежить від обраних методик.

Голковколювання і рефлексотерапія ефективні для поліпшення стану пацієнтів, відновлення рухових функцій, зменшення ризику розвитку негативних наслідків.

Існує ряд протипоказань для акупунктури:

Голкорефлексотерапія – це ефективне доповнення до основної медикаментозної терапії, яке допомагає скоротити період реабілітації і відновити організм за більш короткий проміжок часу.

Ліцензії та сертифікати

Вiдгуки

Олеся 26.06.2021

5.0
5.0

Михаил Борисович Милюшин

Хочу поблагодарить Михаила Борисовича за сеанс рефлексотерапии. Результаты лечения видны сразу, что очень радует. Очень внимательный, добрый, и большой профессионал. Обязательно приведу дочку ещё. Спасибо вам!

Андрій 26.10.2020

5.0
5.0

Рефлексотерапія

Не люблю писати відгуки, але хочеться поділиться позитивним враженням про рефлексотерапії в ЦМС: повне відновлення. Вирішив буду проходити раз на півроку. Рекомендую всім хто живе у мегаполісі.

Травкіна Катя 12.09.2020

5.0
5.0

Рефлексотерапія

Хочу поділиться своїми враженнями про рефлексотерапію. Відновлююсь після інсульту, немає чутливості в лівій руці і в лівому голеностопному суглобі. Вже після першого курсу відновилася чутливість на 30%. Мені здається найбільше допомогли голковколювання і акупресура. Загальне враження це захват, ввічливий професійний персонал, сучасне обладнання. Збираюся через півроку повторити курс.

Ольга 03.07.2020

5.0
5.0

Рефлексотерапія

Все життя борюся із зайвою вагою. Дієти-зриви і по новій. Звернеться в Центр Стимуляції Мозку порадила подруга. Пройшла курс рефлексотерапії, за 10 днів скинула 7 кг.їла все, що хотілося, але апетит значно зменшився, зникли набряки. Курс підбирали індивідуально, залежно від моїх фізичних даних і аналізів. Мені було призначено голковколювання, масаж пальцями вплив холодом і термопунктура. Також були рекомендовані легкі фізичні вправи, правильне харчування. Ці рекомендації я зараз з легкістю виконую, і продовжую худнути. Загалом я стале легше, краше і здоровіше. Дуже дякую всьому персоналу, це професійна команда, досвідчені лікарі, грамотні медсестри. Сучасне обладнання. Тепер я всім рекомендую, результат гарантовано. Адреса клініки на всякий случай: п-т Василля Поріка 13б

Лера Фоміна 29.05.2020

5.0
5.0

Рефлексотерапія

Працюю у величезній фірмі, робочий день ненормований. Знепритомніла на роботі-діагноз перевтома. Колеги рекомендували рефлексотерапію. За тиждень мене повністю відновили, хоча вже після першої процедури відчула прилив сил і бадьорість. Т. к лікар відразу вселив мені довіру, не вникала що до чого, просто насолоджувалась процессом. Знаю вколювали голки, обложили холодом, м'яли мене пальцями. Сервіс на вищому рівні. Спасибі всьому персоналу!!!

Ігор 17.03.2020

5.0
5.0

Рефлексотерапія

Проходив курс рефлексотерапії, для профілактики інсульту. Побачив рекламу в Інтернеті, раніше щороку, лежав у лікарні капався. Мені 40, але відчував себе на 60. Пройшовши курс скинув вагу, пропала задишка. Вже давно так добре себе не відчував.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті