icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Церебрастенічний синдром

Відкрийте нові можливості для вашого здоров'я з лікуванням церебрастенічного синдрому в Києві. Наша клініка Центру Стимуляції Мозку пропонує сучасні методи терапії, спрямовані на покращення вашого самопочуття та когнітивної функції. Дізнайтеся, як наші спеціалісти можуть допомогти вам подолати симптоми церебрастенічного синдрому та покращити якість життя.

Церебрастенический синдром

Церебрастенічний синдром: лікування у ЦМС

Війна. Це не лише лінія зіткнення ворожих сторін. Вона присутня у всіх аспектах життя людей, виснажує матеріально, фізично та психологічно. Повітряні тривоги, хронічне недосипання, праця в умовах стресу, потоки негативної інформації – все це сприяє нервовому виснаженню, яке має медичний термін «церебрастенічний синдром».

Треба усвідомлювати, що церебрастенія – не хвороба, це стан людини. У випадках, коли сили та терпіння закінчуються, людина каже: «Я на межі…». У цьому стані здається, що витримувати напруження вже неможливо та ось-ось буде зрив. Але це не вирок. Хоча церебрастенія – це неспецифічний розлад нервової системи, з ним можна і треба боротись. Головне – слухати свій організм та вчасно звертатися до лікаря.

Церебрастенічний синдром: симптоми та причини

Церебрастенія – це виснаження нервової системи та головного мозку, яке може бути спровоковане комплексом причин:

Дефіцит поживних речовин, вітамінів, мінералів теж може викликати ознаки церебрастенії. 

Також церебрастенічний синдром може супроводжуватися такими симптомами:

Церебрастенічний синдром дуже часто супроводжується вегетативними розладами організму: тремор, нестабільне серцебиття, порушення травлення, підвищена пітливість, похолодання кінцівок.

Перетворення втоми в енергію: розкриття та подолання церебрастенічного синдрому

Клініка ЦСМ у Києві – медичний заклад вищої категорії, що спеціалізується на лікуванні та відновленні нервової системи людини. Центр стимуляції мозку постійно впроваджує інноваційні технології, передові всесвітні практики та новітні дослідження для лікування захворювань головного мозку, нервової та інших систем організму.

Лікар-невролог ЦСМ – це фахівець високої кваліфікації. Він має у своєму арсеналі спеціальні техніки, які допоможуть швидко та ефективно повернутися до повноцінного життя.

Особливої уваги та підходу потребує церебрастенічний синдром у військових. Кожен з них постійно знаходиться у зоні ризику церебрастенії: велике фізичне навантаження; небезпека, стрес та психічна перевантаженість; відсутність достатньої кількості відпочинку – все це призводить до виснаження навіть найзагартованіших воїнів.

Центр стимуляції мозку розробив і впровадив спеціальну програму для реабілітації військових з симптомами церебрастенії. Це комплекс методик для відновлення та стабілізації емоційного/психічного стану та фізичного здоров'я захисників України.

Питання-Відповідь

Що таке церебрастенічний синдром?

Церебрастенічний синдром – це комплекс симптомів, що включає підвищену втому, знижену концентрацію, головні болі та емоційну нестабільність, що виникають через порушення функцій мозку. Він може бути спричинений травмами, інфекціями, інтоксикацією або стресом.

Які основні симптоми церебрастенічного синдрому?

Основні симптоми включають постійну втому, головний біль, знижену увагу і концентрацію, дратівливість, емоційну нестабільність, порушення сну та зниження працездатності.

Як діагностується церебрастенічний синдром?

Діагностика церебрастенічного синдрому включає комплексне обстеження, що може включати неврологічні та психометричні тести, аналізи крові, МРТ або КТ головного мозку, а також консультацію з неврологом чи психіатром.

Які методи лікування використовуються для церебрастенічного синдрому?

Лікування церебрастенічного синдрому включає медикаментозну терапію для покращення мозкової діяльності, психотерапію, фізіотерапію, корекцію режиму дня та харчування, а також методи релаксації та зниження стресу. Наші спеціалісти розробляють індивідуальні програми лікування для кожного пацієнта.

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті