icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Гіпертонічна хвороба

Запрошуємо до клініки Центру Стимуляції Мозку (ЦСМ) у Києві, де ми спеціалізуємося на діагностиці та лікуванні гіпертонічної хвороби. Наші висококваліфіковані фахівці надають індивідуальний підхід до кожного пацієнта, використовуючи передові методи та технології. Ми працюємо над зниженням кров'яного тиску, запобіганням ускладнень та підтримкою здоров'я серцево-судинної системи.

гипертоническая болезнь

Гіпертонічна хвороба: причини, симптоми та лікування

Гіпертонічна хвороба – це стан, який супроводжується стабільним підвищенням тиску до показників 190/40. Вона може бути симптомом серйозних ускладнень, таких як інсульт, серцева недостатність, інфаркт міокарда й інших проблем із серцево-судинною системою. До розвитку захворювання можуть призводити спадкові патології, неправильне харчування, паління та надмірне вживання алкоголю, а також хронічний стрес. Гіпертонічна хвороба викликає навантаження на органи, тому часто провокує виникнення різних ускладнень.

Стадії гіпертонічної хвороби

Є декілька форм захворювання. Їх розділяють за станом важкості:

Захворювання буває первинним і вторинним. Первинне виникає після перенесеного атеросклерозу, серцевої недостатності, інфаркту й інших проблем зі здоров’ям. Вторинна гіпертонічна хвороба, ознаки якої проявляються в дискомфортних відчуттях в попереку, порушенні сечовипускання, набряках тканин, зазвичай розвивається на фоні цукрового діабету, гіперфункції щитоподібної залози, патології нирок.

Визначенням ступеня захворювання займаються кваліфіковані лікарі, що працюють у сучасних медичних установах, таких як клініка ЦСМ у Києві. Фахівці цього центру мають великий досвід роботи, а також все необхідне обладнання для всебічного обстеження пацієнтів, аби встановити точний діагноз.

Гіпертонічна хвороба: симптоми

Як уже було зазначено вище, на початкових етапах гіпертонічна хвороба ознак майже не має. Про те, що тиск підвищений, людина може дізнатися тільки після його вимірювання спеціальним приладом. Запідозрити в себе зазначений діагноз і своєчасно записатися на прийом, який веде невролог у Києві, можна за такими ознаками:

Інші симптоми залежать від причин та ускладнень хвороби. Вони можуть проявлятися як у порушеннях функцій головного мозку, так і в погіршенні зору чи в патологіях інших органів.

Гіпертонічна хвороба: причини

У групі ризику прояву цього захворювання знаходяться люди віком понад 65 років і пацієнти з обтяженим анамнезом. Також до причин гіпертонічної хвороби відносять надлишкову вагу тіла, недостатню фізичну активність, незбалансований раціон і вживання деяких лікарських препаратів.

Гіпертонічна хвороба: лікування

Після того, як буде проведене обстеження та встановлений діагноз, гіпертонічну хворобу починають лікувати. Зазвичай терапія полягає в нормалізації способу життя з метою постійного контролю за рівнем артеріального тиску. Для профілактики ускладнень призначають медикаменти. Їх постійний прийом дає змогу попередити перехід захворювання з однієї стадії на іншу.

Профілактика гіпертонічної хвороби полягає у нормалізації режиму роботи та відпочинку, позбавленні від шкідливих звичок і у приведенні до норми ваги. За перших проявів гіпертонічної хвороби у клініку «ЦСМ» краще звернутися невідкладно, щоб запобігти розвитку ускладнень.

Що таке гіпертонічна хвороба?

Гіпертонічна хвороба, або артеріальна гіпертензія, це медичний термін, який описує підвищений рівень артеріального тиску в артеріях. Це може бути результатом надмірного тиску крові, який створюється, коли серце помпує кров у судинах.

Які причини гіпертонічної хвороби?

Гіпертонічна хвороба може мати різні причини, включаючи спадковість, надмірне споживання солі, недостатню фізичну активність, надмірне споживання алкоголю, підвищений рівень стресу, певні медичні стани, такі як ожиріння, а також певні лікарські засоби.

Які симптоми гіпертонічної хвороби?

Симптоми гіпертонічної хвороби можуть включати головний біль, покалічення або пульсуючі відчуття в голові, запаморочення, запаморочення або нудоту, кровотечі з носа, запаморочення або пульсації в грудях, аритмію та інші.

Як лікують гіпертонічну хворобу?

Лікування гіпертонічної хвороби може включати зміни в стилі життя, такі як зменшення споживання солі, здорове харчування, фізична активність, відмова від куріння та управління стресом. Крім того, лікарська терапія може бути рекомендована, включаючи призначення препаратів для зниження артеріального тиску, таких як діуретики, бета-блокатори, ІАПФ (інгібітори ангіотензину II), а також кальцієві антагоністи та інші.

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті