icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Розлад вегетативної нервової системи (РВНС)

Відновлення роботи вегетативної нервової системи в Центрі Стимуляції мозку в Білій Церкві. Наші спеціалісти надають індивідуальний підхід до діагностики та лікування розладів, забезпечуючи комплексну підтримку для вашого здоров'я та благополуччя.

Расстройство вегетативной нервной системы в Киеве

Вегетативний розлад - симптоми та лікування у Києві

ВНС – вегетативна нервова система, яка несе відповідальність за стабільність роботи органів і функцій організму. Вона має дві протилежні, але об'єднані частини, як «інь» і «янь»: симпатична частина – активація організму у стресових ситуаціях, та парасимпатична – його релаксація та відновлення.

Регуляція організму на балансі двох цих складових і є здорове функціонування. І навпаки, дисбаланс – це розлад вегетативної нервової системи (ВНС), що веде до дискомфорту життєвого існування та страждань.

Клініко-патологічні форми розладів нервової системи:

  1. Нейроциркуляторна дисфункція
  2. Вегетосудинна дисфункція
  3. Вегетовісцеральна дисфункція
  4. Параксизмально-вегетативна недостатність

Розлади вегетативної нервової системи: симптоми та причини

ВНС здійснює контроль над нормальною злагодженою роботою систем організму та їх органів: серцево-судинною, сечовивідною, дихальною, шлунково-кишковим трактом та іншими.

Розлад вегетативної нервової системи – це перебої в роботі систем/органів. Деякі симптоми:

Розлади вегетативної нервової системи іноді провокують порушення емоційного та психологічного стану. У людини з'являються проблеми зі сном/безсоння, тривога та дратівливість, панічні атаки чи депресивні порушення. Також спостерігаються сексуальні розлади та зниження лібідо. Будь-які вегетативні розлади знижують працездатність і якість життя загалом.

Причини розладів ВНС

Найпоширеніша причина – хронічний стрес. Способи його «зняття» – алкоголь, нікотин, наркотичні й інші токсичні речовини – тільки погіршують стан.

Загальна причина – нестача вітамінів групи B, мінералів (магнію, калію, кальцію, цинку, інших мікроелементів).

Травми голови/хребта, деякі інфекції, порушення ендокринної системи (діабет, захворювання щитоподібної залози, гормональні збої) теж можуть негативно впливати на роботу ВНС.

Людина може мати генетичну схильність до розладу ВНС.

Вегетативний розлад нервової системи: діагностика та лікування

Діагностика порушення дуже складна, бо симптоматика може бути схожою з іншими захворюваннями органів/систем. Для більш точних діагностичних даних проводиться:

За результатами дослідження призначається курс лікування. У кожному випадку – це індивідуальні призначення, які залежать від багатьох чинників – причин, симптоматики, результатів обстеження.

Зазвичай проблемами ВНС займається невролог, іноді невропатолог. У деяких випадках потрібна консультація досвідченого психіатра.

Вегетативний розлад: куди звернутись у Києві?

Клініка ЦСМ у Києві – це авангардні медичні технології: найсучасніше обладнання для високоточної діагностики, інноваційні методики лікування, команда висококваліфікованих фахівців різних галузей і напрямків.

Для пацієнтів з вегетативними проблемами нервової системи працює фаховий невролог у Києві, який має великий досвід у цьому напрямку та допоможе налагодити баланс ВНС і повернути людину до повноцінного життя.

Що таке розлад вегетативної нервової системи (РВНС)?

Розлад вегетативної нервової системи (РВНС) - це порушення роботи вегетативної нервової системи, яка контролює автоматичні функції організму, такі як серцебиття, дихання, травлення, температурний режим тощо.

Які симптоми можуть вказувати на розлад вегетативної нервової системи?

Симптоми розладу вегетативної нервової системи можуть бути різноманітними і включати підвищену або знижену чутливість до температури, проблеми зі шлунково-кишковим трактом (наприклад, запори або діарея), підвищене або знижене серцебиття, підвищення або зниження кров'яного тиску, паніку, тривогу тощо.

Як діагностують розлад вегетативної нервової системи?

Діагноз розладу вегетативної нервової системи може бути складним і включати медичне обстеження, анамнез (історія хвороби), клінічний огляд та різні діагностичні тести, такі як тест на ортостатичну толерантність, тести на кров'яний тиск, електрокардіографія (ЕКГ) та інші.

Як лікують розлад вегетативної нервової системи?

Лікування розладу вегетативної нервової системи зазвичай залежить від причини та симптомів хвороби. Це може включати вживання лікарських засобів, фізіотерапію, психотерапію, зміни у життєвому стилі та інші методи лікування, спрямовані на полегшення симптомів і покращення якості життя пацієнта.

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті