icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

ADI-R тест - опитувальник для діагностики аутизму

Сучасний діагностичний інструмент у вигляді детального опитування-інтерв'ю, результати якого дозволяють, навіть при мінімальних підозрах, виявляти ознаки аутизму або РАС.

ADI-R тест - опитувальник для діагностики аутизму

ADI-R тест — опитувальник для діагностики аутизму

ADI-R — це сучасний діагностичний інструмент у вигляді детального опитування-інтерв'ю, результати якого дозволяють, навіть при мінімальних підозрах, виявляти ознаки аутизму або РАС. ADI-R тест, який пропонує пройти «Центр Стимуляції Мозку», може застосовуватися для дітей будь-якої вікової або соціальної групи, якщо за рівнем розвитку дитина відповідає хоча б 2-річному віку.

ADI-R опитувальник (autism diagnostic interview revised) не може бути єдиним способом діагностики таких порушень, але його застосування у складі комплексного обстеження, що включає PEP-3, Casd, Leiter-3, Conners-3, WISC-4, ADOS-2, часто допомагає виявляти всі деталі наявного розладу та покращувати результати подальшого лікування.

Якщо у вас є підстави вважати, що вашій дитині потрібна діагностика РАС, провести тест ADI-R та інші дослідження можна за допомогою досвідчених фахівців «Центру Стимуляції Мозку» в зручний для вас час. У клініці працюють кваліфіковані лікарі, які можуть проводити різні види тестувань для оцінки розладів аутистичного спектру.

При яких симптомах і захворюваннях рекомендовано проходження тесту?

ADI-R опитувальник включає питання, які фокусуються на трьох сферах, які є основними під час діагностики РАС та дитячого аутизму в DSM-V і МКБ-10. Тест на аутизм виконується для аналізу невербальних і вербальних навичок соціальної комунікації. Під час ADI-R тестування згідно з поведінковим опитувальником для діагностики аутизму бали виставляються за соціальну взаємодію, мову та спілкування, обмежену та стереотипну поведінку.

Симптоми

Захворювання

Як і ким проводиться тестування, для чого і як використовуються його результати?

Інтерв’ю для діагностики аутизму проводиться клінічним психологом за присутності педіатра та логопеда. Питання по тесту ADI-R задаються як батькам/опікунам, так і тестованому. Це займає від 1,5 до 2 годин.

Опитувальник для діагностики аутизму ADI-R складається з пунктів тесту-інтерв’ю, які роздруковуються на одному бланку для внесення оцінок. Результати систематично комбінуються для отримання висновку.

Якщо метою дослідження є діагностика загального стану нейророзвитку тестованого, використовується один із двох «Алгоритмів ADI-R» для дитячого віку:

Якщо діагностика аутизму та РАС направлена на складання плану або корекцію програми навчання/терапії, то основна увага фахівців зосереджується на аналізі поведінки в конкретний час. У такому разі для опитування застосовується «Діагностичний алгоритм ADI-R в заданий час» для дітей:

У результатах ADI-R високі бали вказують на потенційну затримку інтелектуального розвитку. У разі перевищення порогу в усіх трьох сферах варто продовжити обстеження щодо аутизму або РАС.

Діагноз за ADI-R в «Центрі Стимуляції Мозку» підтверджується й іншими методиками: ADOS-2, Leiter-3, тест Casd, Conners-3, PEP-3, WISC-4.

Переваги тестування в «Центрі Стимуляції Мозку»

Під час проведення тест-інтерв’ю ADI-R в «Центрі Стимуляції Мозку» ви отримуєте низку переваг:

Лікарі

Ви помічаєте порушення в розвитку дитини й хотіли б пройти ADI-R тест та інші методики діагностики? Оператори нашого контакт-центру допоможуть вам записатися на прийом до психолога, невролога або дитячого психіатра. У нас працюють досвідчені лікарі, які використовують протоколи доказової медицини. Звертаючись до нас, ви отримаєте кваліфіковану допомогу й щиру підтримку.

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Варвара Н 23.10.2021

5.0
5.0

ADI-R тест

Моему сыну 4 года и у участкового педиатра появились подозрения на аутизм. Я очень переживала и начала подыскивать хорошую клинику, которая специализируется на диагностике этого заболевания. В таком возрасте выявить нарушения непросто и нужны специальные анализы как оказалось. По совету знакомых обратились в ЦСМ на проспекте Василия Порика 13 Б и не пожалела. Нас осматривали многие врачи и психолог Селезнева Злата Игоревна. Все внимательные и опытные, каждая процедура или опрос проводились очень аккуратно, чтобы не травмировать ребенка. Для диагностики применялся ADI-R тест, который подходит и таким маленьким детям. Результаты показали признаки заболевания, но у нас все не так плохо и есть с чем работать. Сына еще осмотрела психолог Писарчук Людмила Ивановна. По итогу диагностики нам порекомендовали занятия с логопедом. Мы решили посещать здесь же в ЦСМ Каримову Муниру Хамидовну. Занятия помогают нам, и я уже вижу результаты. Верю, что все будет хорошо. Злата Игоревна, спасибо вам. Вы смогли найти ключик к моему сыну и с ним стало намного проще общаться. Я благодарна всему персоналу клиники и всем врачам, к которым мы обращались. Вы профессионалы своего дела!

Максим 13.08.2021

5.0
5.0

ADI-R тест

Обратились с сыном в Центр Стимуляции Мозга перед школой. В садике ему было тяжело учить буквы, и воспитательница посоветовала пройти ADI-R тест на аутизм. Психолог провела этот и другие тесты и выявили легкую степень РАС. Еще нам порекомендовали занятия с логопедом. Клиника понравилась. Немного смутили цены, но для сына ничего не жалко. Будем заниматься и надеемся на успех.

Наталья Бондарь 02.07.2021

5.0
5.0

ADI-R тест

Очень благодарна Селезневой Ольге Ивановне! Психолог из школы заподозрила что у моей дочки РАС и посоветовала пройти тестирование. Я очень переживала, поскольку никогда не думала об этом. Полинка необщительная немного, но все не так критично. Обратились в клинику ЦСМ. Провели ADI-R и другие тесты. У нас все отлично! Очень рада что опасения не подтвердились. Результаты уже есть. Спасибо!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті