icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Нейрокорекція

Комплекс методик, які застосовуються для запобігання відхилень і порушень розвитку психічних функцій у дітей. Заняття проводяться у формі ігрових занять.

Нейрокорекція в Києві

Нейрокорекція в Києві

Нейропсихологічна корекція, або нейрокорекція — це комплекс методик, які застосовуються для запобігання відхилень і порушень розвитку психічних функцій у дітей віком від 3 до 12 років. Нейрокорекція в Києві в ЦСМ дозволяє розвинути “проблемні” функції головного мозку (пам’ять, увагу, сприйняття тощо), виявлені в процесі нейропсихологічного обстеження.

На сьогодні вже доведена ефективність нейропсихологічного супроводу розвитку, тому все частіше у батьків виникає бажання розширити можливості своєї дитини, спрямовані на гармонізацію психічного функціонування та особистості дитини в цілому.

Показання до нейрокорекції

Консультація нейропсихолога рекомендована всім дітям дошкільного та молодшого шкільного віку. Провівши діагностичне тестування, фахівець з питань нейропсихологічної корекції розповість батькам про особливості дитини, рівні розвитку її вищих психічних функцій, а також на що варто звернути увагу або які проблеми усунути.

Симптоми

Нейропсихологічна корекція в дитячому віці буде найбільш ефективна, якщо у вашої дитини такі симптоми, як:

Захворювання

Нейропсихологічна корекція ефективна для лікування таких захворювань, як:

З якого віку краще проводити нейрокорекцію

Нейропсихологічна корекція найбільш ефективна для дітей віком від 5 до 12 років. Чим раніше буде проведена діагностика порушень і почнеться терапія, тим швидше стануть помітними її результати. В середньому мінімальний ефект досягається за 2-3 місяці, максимальний — через 7-9 місяців.

У разі органічних порушень, коли розвиток дитини проходить дуже повільно, поява помітних результатів корекційної роботи може розтягуватися на місяці й навіть роки.

Протипоказання

Нейропсихологічна корекція для дітей з епісиндромом, з геміплегією проводиться з обережністю. Також нейрокорекція не призначається у випадку глибокого ступеня розумової відсталості та якщо у дитини не працюють нижні та верхні кінцівки. Вправи нейрокорекції за таких обставин просто не матимуть сенсу.

Суть нейрокорекції

Заняття з нейрокорекції проводяться у формі ігрових занять, комплексу рухових вправ (сенсомоторна корекція), дихальних вправ, вправ на розвиток мовлення та артикуляції.

Завдяки спеціально складеному і підібраному комплексу вправ фахівець-нейропсихолог послідовно активує кожну зону мозку дитини. Ці вправи — рухи очей, спільні рухи рук і ніг, розгойдування, повзання — повторюють природні рухи немовляти, яке розвивається нормально. Коли дитина освоює їх, структури її мозку нарешті починають працювати в тій послідовності, в якій повинні були працювати з моменту народження.

Для того щоб нейрокорекція принесла результати, всі вправи повинні виконуватися ретельно, у суворій послідовності та обов'язково під наглядом дорослого. Тільки тоді вони стають базою для активації вищих психічних функцій — емоцій, сприйняття, уваги, пам'яті, мислення, процесів саморегуляції.

Через управління своїм тілом і керування рухами дитина отримує можливість подолати неадаптивні особливості свого розвитку, труднощі в шкільному навчанні, труднощі саморегуляції та дитячі поведінкові проблеми.

В Центрі стимуляції мозку ми використовуємо різноманітне обладнання для проведення нейрокорекції:

Етапи нейрокорекції

  1. Діагностичний етап. Перевага нейропсихологічної діагностики полягає в тому, що з її допомогою можна виявити не тільки актуальний рівень знань і умінь дитини, але і базисні патогенні фактори, що призводять до певних порушень розвитку.
  2. Установчий етап. Мета даного етапу — створення у дитини та її батьків активної установки на нейропсихологічну корекцію, формування мотивів самопізнання і самовдосконалення, зниження тривожності, підвищення впевненості в можливості досягнення позитивних змін. Необхідність установчого етапу полягає в тому, що досить часто застосування методики сенсомоторної корекції не відповідає очікуванням батьків. Таким чином, відбувається повніше усвідомлення проблеми та переформулювання початкового запиту. Для підвищення ефективності корекційної роботи необхідно пояснювати батькам і дітям (на доступному для них рівні) сенс тих чи інших вправ нейрокорекції.
  3. Корекційний етап. Початок корекційної роботи направлено переважно на поліпшення мозкового кровообігу, нормалізацію активаційних процесів, підвищення працездатності. Наступний етап нейрокорекції спрямований на розвиток рухової сфери та дрібної моторики. Багато вправ проводиться з метою підвищення диференційованості мозкових функціональних систем, поліпшення взаємодії півкуль мозку. Останній етап спрямований на підвищення рівня саморегуляції та контролю. Порядок виконання дитиною вправ відповідає напрямку онтогенетичного розвитку (нейрокорекція починається з положення лежачи, потім — сидячи, згодом — на карачках, далі — стоячи).
  4. Оцінка ефективності корекційної роботи. Необхідно відзначити, що усунення симптомів не є достатнім приводом для закінчення корекційної роботи. Позитивний результат — не єдиний критерій ефективності, оскільки зняття симптому і подолання дезадаптації можуть мати тимчасовий характер. Якщо при цьому не усунені причинні фактори, то цілком можливе швидке повернення тих самих або інших симптомів. Заняття з нейрокорекції треба продовжувати для забезпечення стабільності досягнутого ефекту та профілактики нових порушень. Попри стабільність результатів сенсомоторної корекції, може виникнути потреба в повторному проходженні корекційного курсу. Це пов'язано не з нівелюванням ефектів проведеної роботи, а з динамічністю психічного онтогенезу, змінами соціальної ситуації розвитку, а також з впливом різних негативних факторів (травм, захворювань та ін.).

Результати нейрокорекції у Центрі Стимуляції Мозку

На заняттях з нейрокорекції у нашому Центрі особливий підхід до потреб кожної дитини. Відвідини Центру мають на меті:

Переваги нейропсихологічної корекції для дітей

Серед основних переваг нейрокорекції — безпека, ігрова форма і висока залученість дитини в процес. Ґрунтуючись на знаннях про особливості роботи тієї чи іншої сенсорної системи, нейропсихолог весь час змінює інтенсивність і складність вправ, допомагає дитині формувати адаптивні відповіді складніших рівнів.

Програма нейропсихологічної корекції будується строго виходячи з індивідуальних особливостей кожної дитини й прописується фахівцем теж індивідуально — на основі нейропсихологічної діагностики.

До переваг програми відносяться:

Під кожну дитину створюється індивідуальна програма з урахуванням віку, потреб та рівня розвитку мозкової діяльності. Програма містить обов’язкові домашні завдання і роботу з батьками.

Переваги Центру Стимуляції Мозку

  1. У нашій клініці в Києві працюють усі необхідні фахівці: психологи, логопеди, корекційні педагоги, сенсорні терапевти, нейропсихологи.
  2. Центр оснащений повним набором обладнання для проведення вправ із сенсорної інтеграції та корекційних занять.
  3. Застосовуються різноманітні програми нейропсихологічної корекції, проводиться мозочкова стимуляція, логоритміка та ін.
  4. Наявність багатьох різних фахівців з великим досвідом та професіоналізмом вищого рівня в одному центрі.

Лікарі

Центр Стимуляції Мозку в Києві надає можливість отримати консультацію кваліфікованого спеціаліста та пройти необхідний курс реабілітаційної допомоги пацієнтам з різними видами порушень та відхилень. Процедури та вправи, які призначає нейропсихолог Центру, сприятимуть розвитку найвищих психічних функцій мозку, взаємозв’язку між різними відділами мозку, покращенню мовлення, мислення, моторики та допомагає дитині розв'язати різні психологічні проблеми.

Дипломований нейропсихолог — психолог, який має спеціальні знання про влаштування мозку, працює на глибшому рівні — починаючи зі збору анамнезу у батьків з раннього віку або перинатального періоду дитини.

Загалом нейропсихологічна корекція в Києві, на Подолі, створює безпечну та позитивну атмосферу, в якій досвід нових відчуттів не лякатиме дитину, а скоріше буде стимулювати бажання до експериментів.

Питання-Відповідь

Чи можна робити заняття з нейрокорекції в домашніх умовах?

Для вираженого ефекту нейрокорекції заняття з дитячим психологом краще проходити у спеціалізованих закладах, де є всі умови та інструменти для проведення психологічної корекції у дітей різного віку та на різних етапах терапії.

Нейрокорекція проводиться суворо індивідуально чи є й групові заняття?

Нейрокорекція проводиться в основному індивідуально з урахуванням віку та труднощів, які виникають у конкретної дитини. Але можливі й групові заняття, створені задля адаптацію у колективі та сприяють поліпшенню соціалізації.

З якими заняттями можна поєднувати курс нейрокорекції?

Нейрокорекцію можна поєднувати з такими заняттями, як дихальні вправи, розвиток моторики, окорухові вправи, фізичні розтяжки. Також можна комбінувати заняття з логопедом із комплексом вправ, в основі якого сенсорна інтеграція.

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

  • CC16. Консультація нейропсихолога (первинна) Дитячий

    60 хвилиин

  • DC11. Нейропсихологічна діагностика (від 3-х років) Дитячий

    1200 грн

    90 хвилин

  • EC8. Терапія сенсорної інтеграції (індивідуальне заняття) Дитячий

    45 хвилин

  • EC9. Терапія сенсорної інтеграції групові заняття Дитячий

    45 хвилин

  • EC10. Заняття з нейрокорекції (нейропсихолог) Дитячий

    45 хвилин

Вiдгуки

Вера Данилова 12.05.2021

5.0
5.0

Нейрокоррекция

У моей дочери Кати РАС уже пять лет, мы можно сказать боремся за полноценную жизнь. В этой борьбе самое главное - найти грамотного специалиста. Обойдя множество клиник, нам наконец-то повезло. Огромное спасибо очень хорошему доктору Халевич Ю.А. Проходим уже третий курс нейрокоррекции в ЦМС. Ребенку очень нравятся все процедуры и занятия. А самое главное, положительный результат. Сегодня Катя уже уверенно держит ручку, может писать крючки и палочки, стало получаться раскрашивать, пока крупные картинки, ну у нас еще все впереди.

Павло 22.04.2021

5.0
5.0

Нейрокорекція

Спасибі величезне всьому персоналу клініки, також хочу відзначити саму обстановку, все чисто охайно, нове обладнання, одним словом все для людей. Дитина на заняття йде із задоволенням, поки про результати говорити рано, ми тільки пройшли дві процедури, але нам все подобається.

Людмила 08.04.2021

5.0
5.0

Нейрокорекція

Ми прийшли в ЦСМ з дитиною з діагнозом аутизм. Син дуже примхливий, важко йде на контакт. Халевіч Юлія Олександрівна з перших хвилин змогла зацікавити його, знайшла якусь приховану кнопочку до нього. Тимур спокійно йде на заняття, слухає, грає. І після занять набагато спокійніше, а вчора попросив пластилін, наліпив багато різних фігурок. Спасибі вам величезне.

Ирина Сергеевна 04.02.2021

5.0
5.0

Нейрокоррекция

По рекомендации подруги обратились в клинику ЦСМ, с дислексией у ребенка 7 лет. До школы и не подозревали, что есть какие-то проблемы. Так как мы не знали к какому именно врачу нам нужно, я объяснила девочкам на ресепшене свою проблему, нас сразу записали к нужному доктору. В целом сразу понравилась и обстановка. и сервис. Наш лечащий врач Халевич Ю.А - очень хороший специалист, сразу расположила к себе, занимаемся только неделю, но я уже вижу небольшие результаты. И самое главное - ребенок с удовольствием посещает все занятия и процедуры. Спасибо большое за ваш труд))

Світлана К 19.01.2021

4.0
4.0

Нейрокорекція

Дякую величезне доктору Халевіч Ю. О. за професіоналізм, увагу, і небайдужість. У доньки у 8 років виявили діслексію, наче була така розумниця, але ж тут проблеми з письмом у школі. Вже після першого курсу лікування в ЦСМ у дитини з'явилися, перші успіхи в школі, і вдома уроки вчимо набагато мирніше. А то я вже пігулки заспокійливі почала приймати. Єдине, щоб хотілося покращити, це паркування. Щоб стати поближче до корпусу, треба або приїжджати раніше, або далеченько йти пішки.

Маша 15.12.2020

5.0
5.0

Нейрокорекція

Хочу висловити свою безмежну подяку Халевіч Ю.О. - дуже хорошому психологу і чудовій людині. До Центру стимуляції мозку в Києві порекомендували звернутись на мамского форумі. У сина затримка була розвитку мови, у 5 років майже нічого не говорив. Записалися на прийом до Холевич Ю.О., від першого заняття просто в захваті, і я, і Костя. Які будуть загальні результати, говорити рано, але перші зміни уже помітні. Спасибі Юлія Олександрівна, низький вам уклін.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті