icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Leiter-3 - тест невербального інтелекту і когнітивних здібностей. Оцінює розумові здібності дітей і дорослих з розвиненою мовою і без неї.

Leiter-3

Діагностика за методикою LEITER-3

Часто батьки неговорячих дітей або маючих в арсеналі лише кілька слів стикаються з тим, що їм ставлять діагноз «розумова відсталість». Такий діагноз може негативно вплинути на долю дитини та значно ускладнити її життя. Це відбувається через те, що рівень інтелектуального розвитку дитини намагаються оцінити по методикам, які вимагають вербального спілкування.

Тест LEITER-3 призначений для об'єктивної оцінки невербального інтелекту і когнітивних здібностей. Невербальний формат дослідження дає можливість використовувати його для діагностики таких категорій дітей:

Формат тесту безпечний для використання людьми з особливими потребами.

Особливості тесту LEITER-3

Методика LEITER-3 передбачає широкий спектр питань різного рівня складності, що дає можливість діагностувати у дитини не тільки затримку в розвитку, але і обдарованість, оцінити інтелектуальні здібності та потенціал людини, а не його знання. Це можливо завдяки тому, що вимірюється поточний інтелект (потенціал), а не кристалізований (накопичені знання), що відповідає сучасним поглядам на оцінку IQ.

У методиці передбачені профілі зростання, за допомогою яких можна оцінити динаміку розвитку випробуваного, спрогнозувати прогрес, оцінити ефективність індивідуальних програм.

Чому варто обрати тестування LEITER-3

Тільки об'єктивна оцінка розумових здібностей дитини з РАС дозволить скласти коректну програму корекції, а, отже, отримати результат. Тест оцінює:

Тест підійде також для нормотіпічних дітей старше 3-х років, підлітків, дорослих до 75 років.

Переваги методики:

Тест LEITER-3 схвалили МОЗ України та включений в клінічний протокол.

Як проходить дослідження

Дитина знаходиться в кімнаті з фахівцем, батьки можуть бути присутніми, але не повинні втручатися в те, що відбувається. Інтер'єр приміщення не відволікає дитину, вся його увага має бути зосереджена на завданнях. Тест складається з декількох субтестів, які підбираються відповідно до віку:

Час тестування: 45 хвилин для оцінки невербальних здібностей і 30 хвилин для блоку пам'яті (уваги). Для виконання повної діагностики буде потрібно 2-3 візити до фахівця, після чого він видасть висновок, рекомендації психологічного характеру.

Де пройти діагностику в Києві

У нашій клініці приймають кваліфіковані фахівці, які допоможуть вибрати правильну методику для діагностики розумових здібностей дитини. Тест LEITER-3 проводять психологи, які пройшли навчання для роботи з цією методикою, що гарантує достовірний результат.

Результати дослідження важливо зберігати, щоб мати можливість оцінити динаміку, зробити висновки про те, чи правильно підібрана реабілітаційна програма.

Телефонуйте вже сьогодні, ми допоможемо побачити сильні й слабкі сторони вашої дитини, визначити пріоритетні напрямки для її зростання і розвитку.

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • CC15. Консультація психолога дитячого (заключна)

  30 хвилин

 • CC14. Консультація психолога дитячого (повторна)

  60 хвилин

 • DC9. Тест невербального інтелекту та когнітивних здібностей Leiter-3 Дитячий

  1864 грн

  2,5 години

Вiдгуки

Юлия Матиенко 19.09.2021

5.0
5.0

Методика LEITER-3

Походили тест Leiter-3 в Центре стимуляции мозга, чтобы узнать уровень интеллекта ребенка. Сыну четыре года, имеется задержка в развитии, тестирование проводится несколько раз по сорок минут. Очень рада, что с моим малышом все в порядке, интеллект в норме. Эйнштейна в детстве считали отсталым, а он стал талантливым физиком. У нас все впереди, спасибо за новую диагностику развития.

Марина 27.08.2021

5.0
5.0

Методика LEITER-3

Хочу порекомендувати тестування Leiter-3 всім, хто хоче дізнатися розумові здібності своїх дітей. Методика підійде для глухих і хто не розуміє мову, іноземцям. Різні рівні складності питань для кожного віку свої. Проводиться тест в кілька етапів по 30-45 хвилин. Потім видається висновок.

Ольга 02.06.2021

5.0
5.0

Методика LEITER-3

Моїй дитині з аутизмом проводили тест Leiter-3 в "Центрі Стимуляції Мозку". Тест допоміг зрозуміти рівень розвитку дитини і скласти план занять з моїм Олексою. Не уявляю, як без такого тестування зрозуміти, що відбувається з дитиною. Раджу всім у кого аутичні діти пройти його.

Елена Пономаренко 11.05.2021

5.0
5.0

Методика LEITER-3

Узнала впервые о методике Leiter-3 на консультации у психолога в ЦСМ. Мы пришли к ней с моей доченькой Евой. У нее дефицит внимания и чтобы понять ее уровень развития решили пройти тест. Этот тест может показать потенциал ребенка, не только знания, это очень важно, чтобы не поставить ошибочный диагноз. У Евы по тесту очень хорошие результаты несмотря на ее гиперактивность.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті