icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Про клініку «Центру Стимуляції Мозку»

Зараз «Центр Стимуляції Мозку» — це сучасна неврологічна клініка, що спеціалізується з нейрореабілітації та відновної медицини.

Про клініку «Центр стимуляції мозку»

Про клініку «Центр Стимуляції Мозку»

На початковому етапі своєї діяльності (у 2013 році) «Центр Стимуляції Мозку» (ЦСМ) був медичним закладом усього з кількома кабінетами. Однак ми надавали унікальні для України діагностичні та терапевтичні послуги, що робило наш центр національною клінікою неврології та психіатрії, яка приймає пацієнтів зі всієї країни. До 2014 року «Центр Стимуляції Мозку» вийшов на міжнародний рівень і став брати на лікування дітей з-за кордону. Станом на 2016 рік ЦСМ уже активно працював із пацієнтами з азійських та африканських країн, Білорусі, Казахстану, Молдови, Нідерландів, Німеччини, ОАЕ, Бразилії, Аргентини та інших держав.

У 2020 році ЦСМ значно розвинувся і розширився, а також отримав чергове офіційне визнання, що підтвердили міжнародний сертифікат ISO 9001:2015 та український сертифікат ДСТУ ISO 9001:2015.

Група клінік «Центр Стимуляції Мозку» ー це сучасні неврологічні клініки повного медичного циклу, що спеціалізуються на лікуванні неврологічних і психічних розладів, а також на терапії захворювань опорно-рухового апарату, що потребують нейрореабілітації та відновлювальної медицини. У наших медичних центрах постійно з'являються нові відділення, що дозволяє нам проводити діагностику усіх видів захворювань та їх лікування відповідно до міжнародних протоколів доказової медицини.

Клініка «ЦСМ» має потужну діагностичну базу, тому спеціалізується на ранній діагностиці усіх різновидів патологій та захворювань. Тут є лікарі, що надають грамотну допомогу для реабілітації після хірургічного лікування та спортивних травм. Наші фахівці застосовують усі сучасні методи фізіотерапії, а також інші медичні техніки з доведеною ефективністю для відновлення працездатності у пацієнтів і повернення до звичної якості життя. Також у ЦСМ проводяться унікальні для нашої країни процедури терапії стовбуровими клітинами з подальшою реабілітацією при захворюваннях суглобів, ускладненнях цукрового діабету, серцево-судинних патологіях і т. д.

МЦ «Центр Стимуляції Мозку» спеціалізується на усуненні різних розладів психоемоційного спектру та проблем із пам'яттю, розвитку мовних, письмових, математичних та інших здібностей у дітей, які мають труднощі з навчанням та соціалізацією. Медичний центр приймає на лікування пацієнтів будь-якого віку, незалежно від тяжкості виявленої фізичної патології або складності психологічної проблеми, яка позначається на загальному стані пацієнта та його здатності до соціалізації.

Центр Пріоритет надає кваліфіковану допомогу особам з обмеженими можливостями, що потребують реабілітації, пацієнтам, що одужують після інсульту, дітям з ДЦП, розладами аутистичного спектру, генетичними захворюваннями та затримками розвитку.

Медичні послуги групи клінік «Центр стимуляції мозку» ー це повноцінний комплекс, що включає проживання у комфортних палатах та харчування відповідно до лікарських рекомендацій. Додатковим плюсом для пацієнтів є зручне розташування наших підрозділів у районах Києва та Київській області (у місті Біла Церква).

На сьогодні ми:

За останні декілька років можливості медичного центру зросли втричі. Зараз наш колектив — 70 висококваліфікованих фахівців різного профілю. У 2020 році в клініці відкрилися два нових корпуси, сучасне фізіотерапевтичне відділення, кімнати сенсорної інтеграції, маніпуляційний кабінет.

Напрямки роботи «Центру Стимуляції Мозку»

«Центр Стимуляції Мозку» — медична, реабілітаційна установа для людей з неврологічними, психічними та психологічними розладами. Наш реабілітаційний центр застосовує найбільш ефективні методи реабілітації неврологічних порушень, що відповідають міжнародним протоколам доказової медицини. Серед них:

Фахівці нашої групи клінік досягають успіхів при терапії різних порушень, що потребують корекції психоемоційного стану пацієнта. Також вони успішно займаються розвитком мовної функції, пам'яті, письма, розумових процесів та математичних здібностей у дітей, що мають відставання або проблеми з розвитком. У ЦСМ можуть звертатися пацієнти різного віку для проходження реабілітації при фізичних патологіях та психологічних розладах.

Головною ж місією ми вважаємо роботу із дітьми, що страждають від розладів аутистичного спектру, ДЦП (в т. ч. за Постановою 309 Кабінету Міністрів України), поведінкових порушень, проблем із пізнавальної, мовною та руховою функцією, затримки моторного розвитку, дефіцитів уваги.

Комплексний підхід, використання новітніх технологій і унікальних методик, робить лікування в «Центрі Стимуляції Мозку» ефективним, навіть при складних захворюваннях, що важко піддаються лікуванню, а також при «запущених» формах порушень. Один з основних інструментів, який успішно застосовується в нашій приватній клініці (м. Київ, проспект Василя Порика 13-Б) — апаратна нейрореабілітація.

Методики, які застосовуються в реабілітації на базі «Центру Стимуляції Мозку», сучасні та ефективні. Ми ведемо постійний пошук нових способів відновлення, а деякі методи впроваджуємо першими в Україні з подальшим їх удосконаленням. 

Наш колектив робить все можливе, щоб пацієнти нашої клініки (незалежно від віку) та особи, що їх супроводжують, відчували себе комфортно та отримували всю необхідну медичну допомогу.

Хто наші пацієнти?

«Центр Стимуляції Мозку» пропонує свої послуги як мешканцям столиці, так і приїжджим з інших міст і країн. Наші фахівці лікують дітей і дорослих з неврологічними, психічними та психологічними розладами, допомагають поліпшити якість життя пацієнтів та їх близьких. 

Наш медичний центр пропонує найсучасніші методи лікування, реабілітації та корекції всіх видів мовленнєвих, психічних і нейропсихологічних порушень у дітей від 1 року — ми маємо досвід роботи з маленькими дітьми та спеціальні програми для немовлят.

Проблеми, при яких ми можемо допомогти дітям

Симптоми, з якими варто звернутися в клініку дитячої неврології та психіатрії «Центр Стимуляції Мозку»

Фахівці клініки «Центр Стимуляції Мозку» беруться за найскладніші випадки та отримують максимально можливі позитивні результати для кожного окремого пацієнта. Багато хто з дітей, які страждають на ДЦП, а також інші хвороби нервової системи та психічні порушення, сказали свої перші слова і зробили свої перші кроки саме в нашому медичному центрі в Києві.

«Центр Стимуляції Мозку» — реабілітаційний центр, в якому успішно лікують захворювання опорно-рухового апарату, займаються розвитком мовлення (навіть у дітей, які зовсім не вміють говорити), соціалізують. Все це дає право на повноцінне майбутнє та соціалізацію дітей із проблемами неврологічного профілю, що значно полегшує життя їхнім близьким. 

Медичні проблеми, з якими в центр нейрокоррекції «Центр Стимуляції Мозку» варто звернутися дорослим пацієнтам

Захворювання центральної нервової системи (ЦНС):

Захворювання периферичної нервової системи (ПНС):

Гордість нашого медичного центру — нові навички та успіхи пацієнтів, які з'явилися внаслідок ефективної реабілітації та корекційної роботи, проведеної фахівцями центру. А головне — щастя в їхніх очах. Тому, навіть у найважчих випадках, ми не відмовляємо, а, навпаки, приймаємо виклик і боремося разом з нашими пацієнтами та їхніми близькими до кінця!

Переваги «Центр стимуляції мозку»

  1. Лікарі першої та вищої медичної категорії з багаторічним практичним досвідом. Наші фахівці мають актуальні навички та знання у неврологічній, психотерапевтичній та інших сферах, завдяки регулярним стажуванням та курсам підвищення кваліфікації у найкращих медичних закладах США, Європи, країн СНД.
  2. Комплексний підхід до проблеми (зокрема індивідуальні програми реабілітації, мультидисциплінарний підхід при плануванні комплексної реабілітації / корекції).
  3. Передове апаратне лікування та реабілітація для поліпшення стану пацієнтів при ДЦП, РАС, ЗПМР, СДУГ, ЗПР.
  4. Наявність усього необхідного медичного та фізіотерапевтичного обладнання від світових лідерів для лікування і реабілітації (зокрема широка лінійка фізіотерапевтичних апаратів фірми BTL). Всі апарати ліцензовані.
  5. Великий досвід і наявність успішних кейсів в лікуванні та реабілітації пацієнтів з вкрай важкими діагнозами (зокрема «відмовників» — на яких поставили «хрест» в інших центрах).
  6. Доступні ціни та програми лояльності.
  7. Позитивна репутація «Центру Стимуляції Мозку» заслужена роками роботи та високими результатами лікування, про що говорять численні відгуки про нашу роботу.
  8. Надійність нашої клініки неврології (м. Київ, Україна) — «Центр Стимуляції Мозку» має:

Ми поза конкуренцією

Так. За декількома напрямками ми надаємо унікальні послуги.

Це лікування таких захворювань як аутизм, цукровий діабет другого типу, розсіяний склероз, розлад харчової поведінки та порушення ритму серця. Це ті захворювання, при яких не можна зволікати і відкладати лікування. Напевно, саме тому до нас навіть зараз надходять запити з інших країн на лікування.

Ми досягли успіху в отриманні максимальної ефективності в застосуванні стовбурових клітин.

Разом із клітинною терапією ми використовуємо методи, що впливають на відновлення нервової системи, систему ШКТ, опорно-руховий апарат, серцево-судинну систему та систему крові, нормалізують обмін речовин, активізують внутрішні резерви організму.

Наша терапія ґрунтується на клінічних ефектах світової спільноти та має безліч доказів. Можу навести кілька прикладів лише натякнувши на способи. За допомогою нашого лікування всі рідкі середовища та тканини в організмі насичуються киснем, виводяться токсичні метаболічні продукти, нормалізується тонус кровоносних судин, зникає метеоризм і покращується робота кишечника, поступово нормалізується склад кишкової мікрофлори, відновлюється функціональний стан ЦНС, нормалізується сон, апетит, , покращується настрій, підвищується активність, нормалізується гормональний баланс, з'являється активна мова у дітей та дорослих після травм. Це клінічні результати існуючих у світі методик та технологій, вони не складні, але зібрані у нас в одне ціле.

Ми розробили унікальну річну програму для дітей з аутизмом, до якої входить більше однієї тисячі чотирьохсот годин роботи з кожною дитиною. У цю програму вкладено понад десять методів лікування з доведеною ефективністю та підтвердженими клінічними дослідженнями, які допомагають покращити все те про що я говорив вище. Ця річна програма включає кращі методи лікування під контролем лікарів і виконується з урахуванням індивідуальних особливостей кожної дитини. До неї входить і забезпечення необхідного правильного харчування, щоденні дозовані фізичні навантаження та близько 5 годин десятка інших методів лікування. Програма для лікування дитини з аутизмом коштує 35 тисяч доларів 15 місяців. Це правильний спосіб життя дитини з аутизмом на цілий рік з отриманням всього необхідного для цієї дитини.

Додаткові переваги: наявність власної парковки, кухні та кімнати прийому їжі для пацієнтів, інтерактивної ігрової кімнати, а також інших комфортних умов перебування під час проходження реабілітаційного курсу у клініці «Центр Стимуляції Мозку».

Якщо ви хочете отримати ефективну допомогу з турботою про пацієнта, звертайтеся до клініки «Центр Стимуляції Мозку». Щоб записатися на прийом до наших фахівців телефонуйте в наш колл-центр за номерами, вказаними на сайті.

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Волошина Наталья 19.04.2021

5.0
5.0

Про нас

Большое горе, когда дети болеют. Моему ребенку три года назад в 8 месяцев поставили диагноз ДЦП. не знала куда бежать, где брать средства. В интернете стала искать реабилитационные центры. Остановилась на Центр Стимуляции Мозга, собирали всем селом меня в дорогу. Сегодня моему ребенку 4,5 года. Мы сидим, ходим пока на костылях, ну у нас хорошая динамика, знаем все буквы, пробуем читать, считаем до 10, уверенно держим ложку. Все это благодаря кропотливой работе специалистов ЦМС, они подарили нам веру в чудо, надежду на полноценное будущее. Врачи с большой буквы. Хочу выразить особенно огромную благодарность врачу-логопеду Анищеннко Виктории Николаевне благодаря ей мы в школу пойдем в 6 лет, неврологу Селезневой Ольге Ивановне, остеопату Жук А.В. благодаря, которому мы стоим на своих ножках, и всем - всем специалистам кто каждый день нам помогает психологам , реабилитологам, физиотерапевтам, медсестрам.За четыре года, весь коллектив стал для нас практически семьей, спасибо, за помощь, за надежду. Я все мамочкам у кого похожая беда рекомендую обращаться в ЦМС в г. Киеве.

Сергій Петрович 06.02.2021

5.0
5.0

Про нас

Проходив реабілітацію після операції на хребті. Взагалі не пишу відгуки, але тут вирішив поділитися. Після операції лікар мене лякав, мов відновлення не менше півроку. Але за допомогою комплексу фізіотерапії та професійного масажу вийшов з клініки своїми ногами і рівною спиною через 2 місяці. Тепер хочу дочку привести на терапію, для стимуляції мозку і пам'яті. Їй 5 років і вона не вимовляє букву "р". До логопеда ходили рівно тиждень тепер ричім, як тигри. Кому знадобиться клініка ЦСМ - вона знаходиться в м. Києві по вул. Порика 13-б. Я знайшов її через інтернет, там є вся детальна інформація, і можна онлайн проконсультуватися. Рекомендую!

Петрова Олеся 29.11.2020

5.0
5.0

Про нас

Хочу выразить благодарность всему персоналу ЦСМ особенно создателю этого центра Киян О.С . Это 100% сервис. Не просто вежливый персонал - это люди болеющие душой за каждого пациента, врачи -профессионалы. Моему ребенку 8 лет, диагноз аутизм. Мы неоднократно выезжали на лечение за границу. Ну все это трудно, дорого и языковой барьер, перелеты с необычным ребенком, всегда тяжело, но к нашим у меня доверия нет. Но запускать нельзя, поэтому в связи с пандемией пришлось искать клинику в городе. Я была приятно удивлена, когда обратилась в центр, ничем не уступает привычных для нас. Оборудование все новые, специалисты- высшего уровня. Особенно хочется выделить работу психологов Полтавской В.В и Романченко И.В.. Я до сих пор не могу смириться с болезнью сына, девчонки не только работали с Андреем, они помогали мне переживать все случившиеся истерики, подсказали, как реагировать. Итого после полгода лечения Андрюха, стал потихоньку говорить, реже уходит в себя, практически не истерить, очень любит играть в конструктор, начал напевать песенки, пока только мелодии, но уже хоть что-то. Обожает занятия с логопедом. Теперь я знаю , что не одна в своем горе. Спасибо, вернемся через три месяца на повторную реабилитацию.

Володимир 18.09.2020

4.0
4.0

Про нас

У мене сколіоз, остеохондроз, часто мучать болі під час загострення, з'являється сильна задишка. Друзі порекомендували звернутися в Центр Стимуляції Мозку. Пройшов курс фізіотерапії, голковколювання, монотерапії. Відчуваю себе по молодецьки. Тепер дружина проходить курс професійного масажу, перед курсом її обстежили, що здивувало, і тільки тоді дозволили масаж. Тепер це наша сімейна клініка. Дочка ходить до логопеда психолога Романченко І.В., проходить різні процедури, що дуже допомогло позбутися від проблем в школі. Єдине "АЛЕ" це ціна, проте за якість звичайно треба платити.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті