icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Рефлексотерапія для дітей

Рефлексотерапія – це сучасний метод впливу на біологічно активні точки акупунктури для лікування багатьох захворювань.

Рефлексотерапія для дітей

Рефлексотерапія для дітей

У вашої дитини часто болить голова чи порушене травлення? Вам потрібен курс реабілітації при ДЦП чи інших патологіях ЦНС? Рефлексотерапія для дітей є ефективною методикою, яка застосовується для лікування, профілактики чи реабілітації при багатьох захворюваннях. Провести її у Києві в досвідченого фахівця можна у «Центрі Стимуляції Мозку». Виконання рефлексотерапії дітям допомагає підвищувати ефективність медикаментозної терапії та у разі необхідності може поєднуватися з іншими методами фізіотерапії. У деяких випадках акупунктура застосовується як самостійна методика та має кращий ефект, ніж ліки.

Рефлексотерапія — це комплекс прийомів давньокитайської медицини, який полягає у застосуванні різних фізичних факторів впливу на біологічно активні точки акупунктури для їхньої нейрофізіологічної та нейрохімічної стимуляції. Точки впливу відповідають тому чи іншому органу чи стану, а їхня стимуляція надає терапевтичний ефект. Для акупунктурного впливу можуть застосовуватись спеціальні голки, натискання, джерела тепла, магніти та інші пристрої. Для лікування дітей застосовується голкорефлексотерапія та точковий масаж.

Коли дітям потрібна рефлексотерапія?

Рефлексотерапія особливо ефективна у дитячому віці. На тлі активного зростання та розвитку організму відновлення порушених функцій відбувається набагато швидше, ніж у дорослих. Саме тому голковколювання в лікуванні дітей та інші акупунктурні методики активно використовуються в педіатричній практиці багатьох провідних клінік світу. ВООЗ та багато інших авторитетних організацій визнали рефлексотерапію методом лікування офіційної медицини та рекомендують її застосування при багатьох захворюваннях.

Сеанси голкотерапії та точкового масажу призначаються лікарями різних спеціалізацій. Пацієнти «Центру Стимуляції Мозку» можуть розраховувати на комплексний підхід та отримати консультації невролога, психіатра, педіатра, пульмонолога, гастроентеролога, реабілітолога тощо.

Важливим складником ефективного курсу лікування дітей акупунктурою є рівень кваліфікації рефлексотерапевта. У клініці працює досвідчений спеціаліст, який із точністю визначить потрібні для отримання необхідного ефекту акупунктурні точки та проведе процедуру відповідно до міжнародних стандартів.

Симптоми

Показаннями до рефлексотерапії у дітей можуть бути різні симптоми та стани:

Захворювання

Після серії клінічних випробувань, які були проведені за суворими методологічними критеріями, Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) та Американські національні інститути здоров’я (NIH) опублікували список показань до медичної акупунктури, і він був ухвалений Міжнародною асоціацією з вивчення болю (IASP).

Курси рефлексотерапії можуть призначатися при таких захворюваннях:

Вибір акупунктурних точок та методик впливу визначається діагнозом хворого.

Протипоказання

Протипоказаннями до рефлексотерапії можуть ставати такі патології та стани:

Протипоказання до процедури визначаються лікарями на етапі діагностики. Якщо під час курсу лікування виникають якісь нові симптоми, батьки дитини повинні повідомити про них фахівця.

Суть процедури та порядок її проведення

Акупунктура протягом тривалого часу доводила свою ефективність, яка, до того ж, за останні десятиліття підтверджена безліччю наукових досліджень.

Так, введення спеціальних голок у певні точки акупунктури призводить до стимуляції нервових закінчень у цій зоні, викликаючи послідовність нервових імпульсів у ЦНС. Внаслідок такої стимуляції з організму вивільняються певні ендогенні речовини з аналгетичною та антидепресивною дією. Також вивільняються вазоактивні пептиди, які викликають локальне посилення кровообігу у місцях введення голок.

Перед сеансами медичної акупунктури лікар-рефлексотерапевт проводить збір анамнезу та огляд пацієнта. Лікування починається з виконання пульсової діагностики, яка допомагає фахівцеві з’ясувати, які проблеми зі здоров’ям є у конкретного пацієнта. Лікар протягом хвилини вимірює пульс на зап’ястях обох рук, варіюючи силу натискання. Після оцінювання результатів обстеження пацієнту призначається акупунктура або точковий масаж, індивідуально визначається кількість сеансів (зазвичай від 5 до 10 процедур).

Для проведення сеансів застосовуються спеціальні тонкі та гнучкі голки для голковколювання дітям. У «Центрі Стимуляції Мозку» у Києві процедури виконуються за суворого дотримання правил асептики та антисептики, використовуються одноразові голки та ризик зараження зведений до нуля. Під час сеансу пацієнт лягає на кушетку та лікар вводить голки в певні точки. Тривалість сеансу залежить від клінічного випадку та може варіювати від 5 до 30 хвилин. Введення голок не супроводжується болем та добре переноситься дітьми будь-якого віку. У деяких випадках пацієнти навіть не відчувають їхнього введення.
Після завершення сеансу голки видаляються.

Точковий масаж може виконуватися за допомогою пальців або різних пристроїв. Для впливу на точку застосовується натискання, обертання чи вібрація.

Стимуляція біоактивних точок впливає на нервові закінчення та викликає послідовність нервових імпульсів у ЦНС. Вплив сприяє виділенню ендогенних речовин, які з огляду на зону стимуляції мають знеболювальну, антидепресивну або вазоактивну дію. У результаті у хворого зникають болі, посилюється кровообіг, усувається запалення чи спазми, стабілізується обмін речовин, стимулюється імунітет.

Результати

Виконання точкового масажу та голкорефлексотерапії для дітей допомагає отримувати масу позитивних ефектів:

Акупунктура ефективна для лікування різних захворювань як у поєднанні з ліками, так і без них. Вона не перешкоджає лікуванню чи інвазивним процедурам, а навпаки — може покращити інші медичні методи. Крім того, акупунктурний вплив навіть може допомагати в тих випадках, коли застосування ліків не дає необхідного результату.

Говорити про швидкість ефективності голковколювання можна з огляду на патологію. При деяких гострих станах поліпшення може бути навіть після одного сеансу. У складніших випадках для отримання ефекту необхідно щонайменше 4–5 сеансів. Результати рефлексотерапії зберігаються тривало (місяці чи роки).

Результати при ДЦП

Процедури голковколювання дітям із ДЦП рекомендовані ВООЗ. Проведення курсу реабілітації із застосуванням рефлексотерапевтичних методик є ефективним у 90 % випадків, а без їхнього використання допомагає лише 50 % пацієнтів. Методика голкорефлексотерапії при ДЦП у дітей застосовується в комплексі з медикаментозною терапією, ЛФК, масажем та різними фізіопроцедурами. Мета її призначення спрямована на стимуляцію роботи мозку та усунення м’язових спазмів. Ефективність реабілітації підвищується у разі раннього початку відновної терапії.

Застосування рефлексотерапії при ДЦП допомагає отримувати такі результати:

Результати при синдромі Дауна

Сеанси акупунктури допомагають нормалізувати м’язовий тонус, стимулювати центральну та вегетативну нервову систему, покращувати загальне самопочуття та настрій. Процедури позитивно впливають на функціонування всіх внутрішніх органів.

Переваги методики та її застосування у ЦСМ

Рефлексотерапія має багато переваг:

 1. Широкий спектр показань.
 2. Відмінна сполучність з іншими методами лікування.
 3. Можливість зниження дозування ліків.
 4. Відсутність побічних ефектів.
 5. Комплексна та тривала дія.
 6. Добре підходить для алергіків.

У разі зверненні до Центру Стимуляції Мозку ви можете бути впевнені в тому, що з вашою дитиною буде працювати досвідчений фахівець, який регулярно підвищує рівень своєї кваліфікації в Китаї та володіє техніками пульсової діагностики, хронопунктури, акупунктури шкіри голови Чжу. У разі необхідності в клініці можуть отримуватися додаткові консультації вузькопрофільних фахівців та виконуватися інші фізіотерапевтичні методики. Процедури проводяться в комфортних умовах і до кожної дитини виявляється індивідуальний підхід.

Лікарі

Вам необхідно провести курс рефлексотерапії для дітей в Києві і ви шукайте досвідченого спеціаліста? Звертайтеся до «Центру Стимуляції Мозку», зателефонувавши за вказаним на сайті номером або заповнивши форму для онлайн запису або замовлення зворотнього дзвінка. Фахівці контакт-центру запишуть на прийом до лікаря в зручний для вас час і дадуть відповіді на всі ваші питання щодо процедури рефлексотерапії та ціни.

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • LC6. Рефлексотерапія (апаратна логопедична) Дитячий

  20 хвилин

 • AMC1. Голкорефлексотерапія Дитячий

  30 хвилин

Вiдгуки

Олексій 29.09.2020

5.0
5.0

Рефлексотерапия для детей

Проходили з дитиною аутистом курс рефлексотерапії, це найкраща процедура, після курсу у дитини, влучивши увагу, з'явилися два нових слова, став краще спати.

Марія 08.09.2020

4.0
4.0

Рефлексотерапия для детей

У дитини слабкий імунітет, часті простудні захворювання. Проходимо курс рефлексотерапії в ЦМС. Не знаю в чому секрет, але вболіваємо ми набагато менше. Єдиний недолік, це віддаленість від дому, занадто важко добиратися.

Надія 23.06.2020

5.0
5.0

Рефлексотерапия для детей

Дитині три роки, я всі три роки не сплю. Кричить ночами, погано спить, відповідно днем нервовий примхливий. Звернулися в клініку, рекомендували пройти рефлексотерапію. Після першого сеансу дочка спала, прокидалася, але вже без істерик. Рекомендую!

Аліса 09.04.2020

5.0
5.0

Рефлексотерапия для детей

Хочу подякувати всьому персоналу за чуйність, сервіс, і допомогу. Дуже сподобався курс рефлексотерапії.

Любовь 08.03.2020

5.0
5.0

Рефлексотерапия для детей

В Центре стимуляции мозга прошли с ребенком рефлексотерапию, Лечим ожирение. В результате скинули 9 кг. Думаю и мне необходима такая процедура.

Колаванова Валя 19.01.2020

5.0
5.0

Рефлексотерапия для детей

Давно лікуємося у Центрі Стимуляції Мозку. У дитини ДЦП. Ми стрімко розвиваємося, на скільки це можливо прогресуємо в розвитку розумовому, фізичному, в коардинаціі кінцівок. І все це завдяки професійній комаді ЦСМ. Нещодавно нам запропонували пройти рефлексотерапію. Дитина в захваті від акупунктури і точкового масажу, а ось холод і тепло нам не дуже. Але головне результат, тому, що всупереч всім прогнозів ми налаштовані на перемогу нашої недуги. Головне що дитина стала краще спати, і після процедур був більш розслабленим. Тому налаштовуємося на повторний курс, через деякій час Ще раз дякую всім співробітникам центра, низкий вам поклон!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті