icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Київ, вул. Велика Васильківська, 66, стоматологія (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

+38 (067) 761-63-44 (Стоматологія)

Пн.-Сб. 9:00-19:00, Нд. 9:00-18:00

Високочастотна магнітотерапія

Високочастотна магнітотерапія представлена клінікою ЦСМ в Києві! Ми є провідним провайдером цієї інноваційної методики лікування, що базується на використанні високочастотних магнітних полів для покращення вашого здоров'я та благополуччя.

Высокочастотная магнитотерапия

Фахівці

Волошина Вікторія Анатоліївна
Волошина Вікторія Анатоліївна

Фізіотерапевт, Лікар ФРМ

Ливацька Анастасія Олександрівна
Ливацька Анастасія Олександрівна

Лікар ФРМ, лікар спортивної медицини

Високочастотна магнітотерапія у Києві

Високочастотна магнітотерапія (високоінтенсивна магнітотерапія, ВІМ) - це метод фізіотерапії, технологія якого ґрунтується на позитивному впливі високоінтенсивного магнітного поля (високої та ультрависокої частоти) на тканини людського організму.

Терапевтичний ефект цього виду фізіотерапії включає: усунення болю, прискорене загоєння переломів, зняття м'язової напруги, підвищення рухливості суглобів, а також покращення загального стану організму – застосовується для лікування запальних процесів, посттравматичних станів, захворювань різних систем організму (але найчастіше кістково- м'язової), хвороб алергічної природи (у т.ч. ревматоїдний артрит).

У центрі стимуляції мозку для проведення високочастотної магнітотерапії використовується апарат BTL-6000 Super Inductive System Elite.

Опис дії

Super Inductive System (SIS) – це вид терапії, при якій використовується високоінтенсивне електромагнітне поле, що позитивно впливає на тканини людського тіла.

Інтенсивне електромагнітне поле індукується за допомогою котушки, розташованої в аплікаторі, та взаємодіє з людським тілом, викликаючи деполяризацію нервово-м'язової тканини. Залежно від обраної частоти стимуляції можна досягти різних медичних ефектів від полегшення болю до зміцнення м'язів.

Електромагнітне поле, що випромінюється аплікатором Super Inductive System, забезпечує цільовий вплив на точки, розташовані глибоко в тканинах, з індукцією до 2,5 Тл.

Високочастотна магнітотерапія: особливості лікування в клініці ЦСМ

Високочастотна, або високоінтенсивна, магнітотерапія – це інноваційна медична процедура, в якій використовуються електромагнітні поля для прискорення загоєння, зменшення болю та покращення загального самопочуття. Важливою перевагою високочастотної магнітотерапії є те, що вона є малоінвазивною, а отже – менш небезпечною для організму, ніж будь-які серйозні втручання. Скористатися послугами ВІМТ пропонує клініка ЦСМ у Києві. Тут пацієнти отримують якісну медичну допомогу від команди професіоналів, які працюють за міжнародними стандартами.

Особливості та переваги високочастотної магнітотерапії

Існує безліч способів застосування високочастотної магнітотерапії. Найчастіше вона використовується для зменшення болю та запальних процесів, пов'язаних із захворюваннями опорно-рухового апарату, такими як артрити, тендиніти та болі в спині. Електромагнітні поля, що генеруються приладами, можуть проникати глибоко в уражені тканини, сприяючи розширенню судин, поліпшенню кровообігу та знеболюючій дії.

Високочастотна магнітотерапія добре показала себе у прискоренні відновлення та регенерації тканин. Електромагнітні поля:

 • стимулюють клітинний метаболізм та синтез білка;
 • сприяють утворенню нових кровоносних судин;
 • покращують доставку кисню та поживних речовин до сфери впливу.

Це робить ВІМТ ефективним методом лікування таких станів, як спортивні травми, післяопераційне відновлення та хронічні рани.

Лікування не пов'язане з хірургічними процедурами або використанням медикаментів, що знижує ризик ускладнень та побічних ефектів. Сеанси високочастотної магнітотерапії проходять комфортно, без болю. Лікування добре переноситься і, як правило, не потребує подальшої реабілітації, що дозволяє людям одразу відновити свою повсякденну діяльність.

Додатковим плюсом можна вважати те, що високочастотна магнітотерапія позитивно впливає на психічний та емоційний стан. Завдяки швидкому зменшенню болю вдається покращити якість життя пацієнта, стабілізувати його психологічний стан.

Високочастотна магнітотерапія в ЦСМ

За потреби скористатися послугами високочастотної магнітотерапії ви завжди можете звернутися до клініки ЦСМ у Києві. Тут пацієнтам гарантовано сучасний підхід до лікування з використанням високоточного перевіреного обладнання. У клініці працює команда професіоналів, які застосовують у своїй практиці міжнародні стандарти цього типу терапії. Використовуються спеціалізовані пристрої, що генерують високочастотні електромагнітні поля, які проникають глибоко у тканини організму, стимулюючи активність клітин та сприяючи процесам загоєння.

Серед основних показань до застосування високочастотної магнітотерапії виступають такі:

 • гематоми;
 • невралгія;
 • невропатія;
 • переломи;
 • гострий артроз;
 • «коліно стрибуна»;
 • розтягнення м'язів;
 • нейрорегенерація;
 • покращення дихання;
 • ревматоїдний артрит;
 • атрофія м'язів;
 • застарілі шрами;
 • хвороба Бехтерєва;
 • пателярна тендинопатія;
 • карпальний тунельний синдром;
 • грижа міжхребцевого диска;
 • міофасціальний больовий синдром;
 • бурсит (гостра та хронічна форми);
 • необхідність відновлення нерва;
 • проблеми тазового дна;
 • гострий м'язовий спазм;
 • підошовний фасціїт;
 • постінсультна терапія;
 • попереково-крижовий синдром (гостра та хронічна форми);
 • стани після нейрохірургічних та ортопедичних операцій;
 • міалгія (гостра та хронічна форми);
 • імпінджмент-синдром плечового суглоба;
 • необхідність відновлення рухливості суглобів;
 • необхідність блокади суглобів хребта;
 • рухові порушення центральної нервової системи;
 • больовий синдром у м'язах, суглобах, зв'язках, сухожиллях та кістках різного походження та локалізації;
 • необхідність підвищення рухливості грудного відділу хребта;
 • спастичність та блокади суглобів та інші медичні проблеми.

Пацієнтам різних груп – спортсменам, дітям і не лише – пропонуються індивідуальні плани лікування. Кваліфіковані медичні працівники проводять діагностику, оцінюючи стан кожного пацієнта, беручи до уваги такі фактори, як тип та тяжкість недуги, історію хвороби пацієнта та цілі лікування. На основі цієї всебічної оцінки вони розробляють індивідуальні протоколи лікування, визначаючи оптимальну частоту, інтенсивність та тривалість сеансів магнітотерапії. Усі процедури є абсолютно безпечними.

Основні медичні ефекти від застосування високочастотної магнітотерапії:

 • міостимуляція;
 • зменшення спастичності;
 • мобілізація суглобів (апарат повністю замінює мануальну розробку навколосуглобових м'язів та якісно збільшує рухливість суглобів);
  аналгетичний ефект (завдяки широкому спектру частот SIS може швидко усувати біль на будь-якій стадії захворювання – від хронічної до гострої);
 • прискорення загоєння переломів (досягається за рахунок поліпшення кровообігу в ураженій ділянці, зміцнення судин та хрящів, що згодом призводить до швидкої мінералізації хрящів та відновлення кісткової тканини).

Переваги високочастотної магнітотерапії:

 1. Відсутність болючих відчуттів при процедурі.
 2. Неінвазивність. Цей метод фізіотерапії є безконтактним.
 3. Можливість отримати позитивний результат без застосування мануального, медикаментозного та хірургічного лікування.
 4. Швидкий результат. Позитивний ефект вже після першої процедури, яка проводиться амбулаторно та не відриває від повсякденного життя.
 5. Ефективність усунення больових відчуттів. Широкий діапазон частот дозволяє застосовувати високоінтенсивну магнітотерапію будь-яких стадіях захворювання. Негайне знеболювання ґрунтується на 3 теоріях контролю болю, які розрізняються в частотному спектрі – теорія Паттернів – 120-140 Гц, теорія комірного контролю болю – 60-10 Гц, теорія ендогенних опіоїдів – 2-10 Гц.

Переваги лікування в «Центрі стимуляції мозку»:

 1. Використання унікального обладнання для України.
 2. Результат у бік покращення вже після 1 сеансу.
 3. Довгостроковий ефект від проведеної терапії.
 4. Компетентні фахівці, які постійно підвищують кваліфікацію.
 5. Використання лише сучасних протоколів лікування, які відповідають українським та міжнародним стандартам надання медичної допомоги – технологія запатентована та є клінічно доведеним методом.
 6. Високий рівень відповідальності за якість надання медичних послуг та збереження персональної інформації пацієнтів.

Що таке високочастотна магнітотерапія?

Високочастотна магнітотерапія - це метод лікування, який використовує високочастотні магнітні поля для стимуляції тканин та покращення здоров'я. Вона може бути застосована для зменшення болю, запалення, прискорення загоєння ран та інших медичних станів.

Як працює високочастотна магнітотерапія?

Під час високочастотної магнітотерапії, високочастотні магнітні поля проникають в тканини тіла і стимулюють різні фізіологічні процеси. Це може включати збільшення кровообігу, підвищення активності клітин, зменшення запалення та збільшення виділення природних антибіотиків.

Чи є високочастотна магнітотерапія безпечною?

Так, високочастотна магнітотерапія є безпечним методом лікування. Вона неінвазивна, не вимагає хірургічного втручання або використання лікарських препаратів. Проте, вона може бути протипоказана для певних груп людей, які мають імплантовані пристрої або певні медичні стані. Перед початком лікування варто проконсультуватися зі своїм лікарем.

Скільки сеансів магнітотерапії зазвичай потрібно для досягнення результатів?

Кількість сеансів магнітотерапії може варіюватися в залежності від конкретного медичного стану та індивідуальних потреб кожної людини. Зазвичай, рекомендується проводити серію сеансів протягом певного періоду часу для досягнення оптимальних результатів. Кількість сеансів буде обговорена з вами під час консультації з фахівцем.

Як можу записатися на сеанс високочастотної магнітотерапії в клініці ЦСМ?

Для запису на сеанс високочастотної магнітотерапії в клініці ЦСМ в Києві, зверніться до нас за телефоном +38 (044) 364-20-04 або відвідайте нашу веб-сторінку https://csm.ua/ для отримання додаткової інформації та онлайн-запису.

Ліцензії та сертифікати

Ціни

 • PC5. Магнитотерапія високочастотна - Super Inductive System (Апарат БТЛ-6000)* Дитячий

  30 хвилин

 • PA5. Магнітотерапія високочастотна - Super Inductive System (Апарат БТЛ-6000) 1 зона*

  30 хвилин

Вiдгуки

Галина 11.05.2021

5.0
5.0

Высокочастотная магнитотерапия

Хочу висловити величезну подяку, Ворошилову Євгену Олександровичу, за терпіння проявлене у процесі мого лікування. Взагалі не можу терпіти біль, а тут прихопив поперек. В поліклініці, порекомендували магнітотерапію. Але знаючи допотопне обладнання в державних лікарнях, я почала шукати частну клініку, де буде все на належному рівні. В інтернеті дізналася, що процедуру можуть зробити в ЦСМ. Тим краще, адже я живу на тому ж проспекті. Сервіс на висоті. Лікар детально розповів про всі апарати, допоміг визначитися, який саме буде для мене найкращим. Після третього сеансу, я відчула значне полегшення.

Любов Петрівна 17.04.2021

5.0
5.0

Высокочастотная магнитотерапия

Спасибі величезне всьому персоналу клініки. Тут завжди все чисто, затишно, нове обладнання, персонал привітний. Проходила реабілітацію після перелому колінного суглоба. Причому перелом був давно, а коліно й досі погано розгинається. Після курсу на новітньому обладнанні, я почала ходити без палички, майже повністю відновилася рухливість в суглобі. Зараз відвідую високохвильову магнітотерапію. Завдяки цій процедурі перестало боліти, майже повністю зник набряк. Спасибі величезне Ворошилову Є.О. за сумлінне ставлення до роботи, виявлене співпереживання та поради.

Елена 08.03.2021

5.0
5.0

Высокочастотная магнитотерапия

Спасибо огромное коллективу отделения физиотерапии и лично нейрореабилитологу Ворошилову Е.А. Проходила реабилитацию, после операции на позвоночнике. Только общими усилиями я смогла пройти это курс, значительное облегчение наступало, после магнитотерапии. Пока рано говорить о результате, впереди еще долгий путь. Но однозначно чувствую себя лучше.

Света 02.03.2021

5.0
5.0

Высокочастотная магнитотерапия

Хочу выразить огромную благодарность врачу Ворошилову Евгению Александровичу за хорошую работу и высокий профессионализм! Я прошла в клинике курс высокочастотной магнитотерапии после сезонного обострения артроза! Я пока успела сделать только 3 процедуры, но результат уже чувствую! Снизился отек, уменьшилась ноющая боль. Благодарна врачу за то, что он мне порекомендовал эту процедуру и его качественную работу!

Ирина 14.01.2021

4.0
4.0

Высокочастотная магнитотерапия

Прохожу курс физиотерапии каждый год, т. к. с детства мучаюсь остеохондрозом. В ЦСМ была впервые. По большей части остались приятные впечатление. Самое главное - новое современное оборудование, которое, конечно гораздо эффективнее. Единственное, что напрягало каждый день, это парковка, приходилось приезжать раньше назначенного времени.

Сергій 13.11.2020

5.0
5.0

Высокочастотная магнитотерапия

Хочу сказати величезне спасибі Євгену Олександровичу за лікування. Я звернувся до нього з проблемою артрозу після перелому. Після курсу фізіотерапії стало легше, біль у кістках зменшилась. Євген Олександрович дуже уважний, добродушний, вміє вислухати пацієнта, розташувати до себе. Дуже кваліфікований, грамотний лікар. Відповів на всі мої запитання. Трохи по ціні дорогувато, але сервіс гарний. Тому, мабуть, воно того стоїть.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті