icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Безсоння

На сторінці клініки ЦСМ у Києві ви знайдете інформацію про безсоння – порушення сну, яке впливає на якість життя. Наші спеціалісти проводять детальну діагностику причин безсоння та пропонують індивідуальні програми лікування для відновлення здорового сну.

Бессонница причины

Безсоння: битва проти впливу нічних перипетій

Кожна людина протягом свого життя стикалася із проблемою безсоння. Особливо сьогодні, під час війни та цілодобових непередбачених повітряних тривог, усі, хто проживає на території України, знаходяться в зоні негативного його впливу. Виснаження – лише один із чинників пошкодження не тільки якості життя, а й загального стану здоров'я.

Розкриття таємниць безсоння

Інсомнія – медичний термін, друга назва безсоння. Треба усвідомлювати, що вона не є хворобою. Безсонняце розлад, що характеризується кількома аспектами.

Симптоми безсоння можуть суттєво відрізнятися в кожної конкретної людини:

Якщо інсомнія має суто індивідуальний характер, причина безсоння підлягає медичній класифікації та має дві основні форми: внутрішню, пов'язану зі станом власного здоров'я людини, та зовнішню – викликану штучними впливами на організм.

Безсоння: причини й особливості їх впливу

Інсомнія – одна з найпоширеніших проблем сучасності. У зоні ризику знаходиться кожний, незалежно від віку та статі. Головною проблемою сучасності, яка провокує безсоння, є стрес:

Усе це – провокатори порушення стабільності в організмі та психіці.

Фізіологічна реакція захисту на стрес вносить корективи в роботу всіх систем організму, що призводить до гормональних збоїв, змін/перепадів артеріального тиску та пульсу, розладів шлунково-кишкового тракту, імунодефіциту тощо. Довготривалі чи систематичні стреси можуть викликати будь-які захворювання. Особливо схильні до впливів стресу нервова система та психіка, що може призвести не тільки до безсоння, а й до важких емоційних і депресивних станів.

Підсилювачі інсомнії:

Зазвичай проблемами, пов'язаними з порушенням сну, займаються дві галузі медицини: неврологія та психіатрія. Лікування безсоння залежить від причини та ступеня тяжкості стану.

Дослідження та лікування хронічного безсоння в «ЦСМ»

Клініка ЦСМ у Києві – спеціалізований медичний заклад неврологічної орієнтації. Центр стимуляції мозку – назва, що говорить сама за себе. Видатні фахівці «вищого пілотажу», що мають вагомий досвід у дослідженнях роботи мозку та його реакцій, знають, як покращити якість сну та побороти безсоння. Клініка має найсучасніше надточне обладнання для діагностування, проведення втручань і процедур.

Підрозділ фізіотерапії та реабілітації – гордість «ЦСМ». Це дійсно потужне відділення, де досвідчені фахівці зможуть «витягнути» пацієнта з будь-якого важкого стану. Популярні й інноваційні методики допоможуть нормалізувати сон і повернути до повноцінного життя. Це релаксаційні техніки, лікувальний масаж, сонячна та гігієна сну, рефлексотерапія тощо. Найбільш ефективним методом лікування хронічної інсомнії вважається когнітивно-поведінкова терапія, котра може проводитися разом із психотерапією.

Які основні причини безсоння?

Безсоння може бути викликане різними факторами, включаючи стрес, тривогу, депресію, хронічний біль, неврологічні захворювання, порушення режиму сну, вживання стимулюючих речовин, а також деякі медичні стани та ліки.

Як проводиться діагностика безсоння в клініці ЦСМ у Києві?

Діагностика безсоння в нашій клініці включає детальну оцінку медичної історії пацієнта, аналіз режиму сну, фізичний огляд, а також, за необхідності, спеціалізовані дослідження, такі як полісомнографія.

Які методи лікування безсоння пропонує клініка ЦСМ у Києві?

Ми пропонуємо індивідуальні програми лікування безсоння, які можуть включати когнітивно-поведінкову терапію, рекомендації щодо зміни способу життя, медичні препарати для покращення сну, а також інші немедикаментозні методи, такі як техніки релаксації та гігієна сну.

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті