icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Діагностика Conners-3

Діагностика Conners в ЦСМ допомагає поставити правильний діагноз і підібрати максимально ефективний план терапії та педагогічної корекції, що упередить прогресування СДУГ.

Діагностика Conners-3

Діагностика Conners-3

Conners-3 — це набір шкал для діагностування СДУГ і поширених супутніх поведінкових порушень, що можуть виникати у віці 6–16 років. Тест містить 3 (три) опитувальники: для батьків (або опікунів), педагога, який достатньо знає того, хто тестується, та самої дитини. Діагностика Conners-3, а також інші ефективні методики (PEP-3, Casd, ADI-r, Leiter-3, WISC-4, ADOS-2) сертифіковані відповідно до українського законодавства та можуть проводитися фахівцями Центру Стимуляції Мозку.

Показання до діагностики Conners-3

Основна причина розвитку СДУГ — порушення обміну нейромедіаторів (дофаміну та норадреналіну). Через цей дисбаланс відбуваються збої під час передачі нервових імпульсів у лобно-базальних частках головного мозку, виникає недостатність гальмівних механізмів, простежується низька здатність контролювати надлишкову рухливість, увагу та поведінку. У низці випадків СДУГ супроводжується й іншими порушеннями нейророзвитку: РАС, дисграфією, дислексією, дискалькулією тощо.

Зазвичай перші ознаки нейропорушень виникають у віці близько 4 років. Діти зі змінами розвитку нервової системи нерідко зазнають булінгу, страждають від тиску з боку батьків і вчителів. Тому вчасна оцінка СДУГ, а також інших поведінкових розладів, протестної поведінки, опозиційного розладу особистості, тривожності, депресії тощо, і початок корекції на ранніх етапах — запорука відсутності негативних наслідків для дитини.

Тест Conners-3 з’явився після перегляду шкали Conners 1997 року. Його перевагою стала мультиінформативність, оскільки оцінка враховує соціальні, домашні та шкільні умови дітей. Шкала Коннерс дає неоціненну за своєю важливістю діагностичну інформацію щодо здібностей до навчання та соціальної адаптації.

Ознаки СДУГ, при яких рекомендується пройти тестування Conners-3

Проводити діагностику СДУГ у дітей рекомендується за наявності таких симптомів:

Стани, які можуть супроводжувати СДУГ:

Як проводиться діагностика?

У ЦСМ діагностика за методикою Conners-3 проводиться дитячим психологом. Для тестування створені комфортні умови. Наші фахівці вміють налагоджувати дружній контакт із дітьми будь-якого віку. Це допомагає отримувати від обстежуваного максимально точні відповіді. Тест Conners-3 не перевищує за часом 60–90 хвилин. Після отримання результатів психолог розшифровує їх, складає висновок і дає рекомендації щодо подальшого спостереження й лікування СДУГ у дітей.

Переваги діагностики в Центрі Стимуляції Мозку

Діагностика Conners в ЦСМ допомагає поставити правильний діагноз і підібрати максимально ефективний план терапії та педагогічної корекції, що упередить прогресування СДУГ. З дитиною та її родичами робота проводиться за принципом індивідуального підходу та згідно з міжнародними протоколами. Результати конфіденційні.

У ЦСМ доступні всі сертифіковані в Україні методики тестування: діагностика МОХО, PEP-3, Casd, ADI-r, Leiter-3, Conners-3, WISC-4, ADOS-2. З кожною дитиною працює досвідчена мультидисциплінарна команда, до якої входять психолог, корекційний педагог, невролог, психіатр, сенсорний терапевт і логопед-дефектолог. Такий всебічний підхід допомагає поставити правильний діагноз, а потім провести ефективне лікування та корекцію навіть при високій складності випадку.

Лікарі

Ваша дитина стала неуважною, надмірно дратівливою, тривожною або непосидючою? Пройти діагностику за методом Коннерс-3 вам допоможуть досвідчені фахівці ЦСМ. Для запису на прийом звертайтеся до операторів нашого контакт-центру.

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті