icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Консультація логопеда

Фахівці клініки будують свою роботу на результатах об'єктивної функціональної діагностики, розробляють індивідуальну програму для кожної дитини, залежно від його можливостей.

Дитячий логопед: консультація у Києві

Потрібна консультація логопеда в Києві? У «Центрі Стимуляції Мозку» працюють досвідчені логопеди, які допоможуть розв'язати такі проблеми з вимовою і письмом, як логоневроз, дисграфія, порушення навичок читання й багато інших. Тому що логопед — це фахівець, який займається виправленням порушень дикції й вимови в дітей і дорослих. Найчастіше до лікарів цієї спеціалізації звертаються батьки дітей до 9 років. Адже логопедія — це наука, яка допомагає логопеду використовувати педагогічні методи для виправлення порушень мовлення.

Як проходить консультація в логопеда-дефектолога

Під час консультації логопед-дефектолог повинен проявити максимум доброзичливості, терпіння і знань основ психології та педагогіки для отримання максимально повної інформації про причини порушення мовлення та дикції. Після отримання всіх даних він складає план занять, до складу яких можуть входити різні методи. Під час занять лікар-логопед також пояснює батькам дитини, як правильно поводитися вдома і яким аспектам дозвілля слід приділити увагу. Часто до діагностики приєднується психолог. Також у центрі можна отримати консультацію дитячого невролога.

Надалі фахівець аналізує ефективність лікування під час занять і за необхідності коригує план лікування й поставлених завдань. «Центр Стимуляції Мозку» прагне надавати необхідну допомогу в найкоротші терміни. На території нашої країни такий добросовісний підхід властивий не всім реабілітаційним установам. При виборі персоналу керівництво центру звертає увагу не тільки на рівень кваліфікації, але й на особистісні характеристики фахівця. Тому консультація логопеда в Києві, у «Центрі Стимуляції Мозку», допоможе вам почати роботу над проблемою, що існує.

Порушення, за наявності яких потрібно відвідати логопеда

Зрозуміти, коли потрібен логопед, допоможе перелік таких порушень:

Усі перераховані стани потребують постійного спостереження, і відвідування логопеда має відбуватися в призначені фахівцем терміни.

У нашому реабілітаційному центрі заняття з логопедії для дітей проводяться в ігровій формі. Дитина максимально втягується в процес навчання й цей фактор дає найкращі результати. Логопед зацікавлює дитину наявним інструментарієм для досягнення намічених цілей.

Захворювання

Консультація логопеда в «Центрі Стимуляції Мозку» допоможе вам усунути проблеми, пов’язані з такими патологіями, як:

Батьки іноді не розуміють глибини існуючої проблеми з дикцією або голосом у малюка, вважаючи, що з віком вона зникне сама по собі. Однак у разі відсутності роботи з логопедом проблема з роками може посилюватися і призводити до небажаних наслідків, пов’язаних із загальним розвитком дитини та її адаптацією в соціумі.

Негативний вплив мають і порушення мовлення в дорослих. Вони можуть заважати їм в успішному працевлаштуванні та спричиняти проблеми в особистому житті.

Коли не рекомендується відвідувати логопеда?

Протипоказань до консультації логопеда немає, проте варто відкласти консультацію, якщо в дитини спостерігаються такі симптоми:

Після логопедичної діагностики фахівець пояснить пацієнту і/або його батькам, на коли краще відкласти заняття для усунення зайвої нервозності, яка може заважати ефективності уроків.

Діагностика

Консультація дитячого логопеда в нашому реабілітаційному центрі відбувається із застосуванням передових методів об’єктивної та функціональної діагностики, які допомагають виявляти ступінь порушень у дикції й умінні управляти вимовою. Ми готові допомагати батькам, родичам і опікунам дитини вчитися вчасно розпізнавати ознаки погіршення для своєчасного звернення до фахівця.

Лікування

Заняття з логопедом проводяться за індивідуально складеним після проведення діагностики плану. Під час уроків можуть застосовуватися різні методи:

Логопедичний масаж для дітей проводиться в ігровій формі й зазвичай сприймається дітьми із захопленням. Усі інші уроки також наближаються до початкових інтересів маленького пацієнта для досягнення найкращих результатів.

Логопедична допомога дорослим надається з урахуванням переваг пацієнтів. Такий підхід допомагає покращувати та прискорювати результати терапії, які так необхідні в умовах швидкого ритму сучасного життя.

Дитяча логопедія в нашому реабілітаційному центрі є пріоритетним напрямком, і ми прагнемо допомогти кожній дитині. Дитячий логопед «Центру Стимуляції Мозку» прикладає максимум зусиль для отримання необхідного результату.

Для запису на прийом до логопеда необхідно зателефонувати нам або скористатися спеціальною формою зворотного зв’язку на нашому сайті. Наші консультанти нададуть відповідь на будь-які питання й узгодять зручний час для візиту до лікаря.

Після проведення терапії висновок логопеда і надані ним рекомендації допоможуть вам продовжувати ефективне лікування. Освоєння навичок логопедичної допомоги в домашніх умовах, яке також надається нашими фахівцями, допоможе вам продовжувати заняття вдома для отримання максимально ефективного результату.

Наші переваги

Рекомендації логопеда з «Центру Стимуляції Мозку» допоможуть вам розв'язати проблему, що існує. Ми створюємо всі умови для проведення ефективного лікування:

 1. Можливість отримання допомоги у висококваліфікованого дитячого логопеда і фахівця для дорослих.
 2. Індивідуальний підхід при складанні програм логопедичних занять.
 3. Можливість отримання консультації дитячого психолога в стінах нашого закладу.
 4. Застосування ефективних авторських корекційно-педагогічних програм.
 5. Можливість отримання допомоги для дітей з аутизмом, ДЦП та іншими важкими відхиленнями.
 6. Застосування точних методів функціональної діагностики логопедичних розладів.
 7. Комфортні умови та психоемоційна атмосфера при відвідуванні центру.
 8. Заняття з логопедом не займають багато часу.
 9. Доступні ціни на консультації логопеда.

У «Центрі Стимуляції Мозку» за державні кошти можуть обслуговуватися такі категорії громадян, які потребують логопедичної допомоги:

Лікарі

Допомогу логопеда в Києві можна отримати в «Центрі Стимуляції Мозку». Для надання логопедичної допомоги тут працюють досвідчені фахівці, які прагнуть застосовувати на практиці тільки ефективні й сучасні методи.

Залишилися питання? Отримати вичерпну інформацію про послуги за державні кошти або записатися на консультацію до фахівця допоможуть оператори нашого кол-центру. А також ви можете скористатися формою для зворотного зв’язку.

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • CC18. Консультація логопеда (первинна) Дитячий

  30 хвилин

 • LC1. Заняття з логопедом Дитячий

  30 хвилин

 • CC19. Консультація логопеда (заключна) Дитячий

  30 хвилин

Вiдгуки

Максим 03.06.2021

5.0
5.0

Консультация логопеда

Нам с женой морально трудно было осознавать, что наш 5-ти летний болтун Егорка стал "глотать слова", его словарный запас снизился до минимума. Вместо привычных разговоров обо все он стал выдавать робкие фразы по типу "все нормально", "мне нравится", "я в порядке". При этом произношение даже этих незамысловатых фраз вызывало панику и дрожь в голосе. Мы понимали, что скоро ребенку идти в школу и это без внимания нельзя оставлять. Тогда мы решились и пошли на консультацию в Центр Стимуляции Мозга, который находится на пр. Василия Порика 13Б. С сыном стала заниматься логопед Виктория Анищенко. Тут мы и осознали как важен индивидуальный подход к каждому ребенку. Мы и сами пытались заниматься с сыном, но по шаблонам занятиям, которые есть в сети интернет. Результата как такового не было. Когда Виктория Николаевна стала проводить занятия ребенок оживился, со временем перестал всхлипывать, когда пытается, что-то рассказать. По рекомендации логопеда продолжаем заниматься дома.

Настя Копілова 13.10.2020

4.0
4.0

Консультація логопеда

У дитини СДУГ, як наслідок затримка мови, за півроку нам поставили деякі звуки, але ж видали домашнє завдання, сказали треба в паралель. Ну як би я не готова....

Світлана 06.08.2020

5.0
5.0

Консультація логопеда

Зверталися до логопеду Аніщенко В.М. з проблемою затримки розвитку, 100% результат, за короткий час. Дякую!

Наталя 29.06.2020

5.0
5.0

Консультація логопеда

Хочу виказати величезну подяку, всьому персоналу ЦМС, окремо Тимченко Вікторії Віталіївни, це супер фахівець, логопед з великої літери

Галина 30.04.2020

5.0
5.0

Консультация логопеда

ЦСМ - очень хороший медицинский центр, со всеми условиями для эффективного и комфортного лечения. Врачи - умницы, профессиональный подход во всем. Нам тут очень помогли.

Анжела 14.04.2020

5.0
5.0

Консультація логопеда

Дитина страждає СДУГ, говорити почав ближче до 4 років. До школи багатьох звуків так і не з'явилося і став відставати від розвитку. Тимченко Вікторія Віталіївна лікар - логопед склала індивідуальну програму реабілітації і відновлення. І за пів року ми декларували вірші на сторінку. Сашко не тільки навчився красиво говорити, у нього покращилася пам'ять. Не знаю, як висловити подяку Вікторії Віталіївни, за роботу, і професіоналізм.

Венера Олегівна 25.02.2020

5.0
5.0

Консультація логопеда

Висловлюю свою подяку логопеду Аніщенко В.М. вирішила всі проблеми нашого сина. Вікторія Миколаївна фахівець Вищого класу, логомассаж її руками просто творив чудеса. Вона завжди знала, як заманити дитини у заняття, відвернути від примх. Програма лікування була підібрана в індивідуальному порядку, якщо що-то не давало результатів, все пояснювала. Рекомендую!

Анастасія 06.01.2020

5.0
5.0

Консультація логопеда

Моя доча ходить у театральний секцію. Але у неї спадково від тата свистячі шиплячі, і головній ролі не бачити, не дивлячись на обдарованість. І в школі іноді хлопці сміються. Ми пройшли 12 логопедів, безрезультатно. Про Центр Стимуляції Мозку дізналася з реклами в інтернеті. По телефону записалися на прийом до логопеду- дефектологу Аніщенко Вікторії Миколаївні. Озираючись на невдалий досвід я ставилася скептично, але все ж вірила в чудо. Вікторія Миколаївна за допомогою нашого тестування підібрала індивідуальну програму у яку війшло кілька процедур, в тому числі і заняття, лікар докладно пояснила, що до чого. Відразу показала нескладні вправи. Після першої консультації моя віра зміцнилася. Але коли після третього сеансу у нас стали проскакувати чисті звуки, я переконалася що все не дарма. Заняття проходять в ігровій формі, також проводять логопедичний масаж і багато іншого. Спасибі величезне, що є в нашій країні такий центр! І такі досвідчені фахівці!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті