icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Київ, вул. Велика Васильківська, 66, стоматологія (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

+38 (067) 761-63-44 (Стоматологія)

Пн.-Сб. 9:00-19:00, Нд. 9:00-18:00

Арт терапія

Арт терапія - це спеціалізована форма психотерапії, заснована на мистецтві, в першу чергу образотворчої і творчої діяльності.

Арт-терапія

Арт терапія для дітей і дорослих

Арт терапія не має ні обмежень, ні протипоказань, будучи безпечним і «екологічним» методом.

Опис методу арт терапії

Арт терапія - це спеціалізована форма психотерапії, заснована на мистецтві, в першу чергу образотворчої і творчої діяльності.

Суть арт терапії в тому, щоб допомогти людині (як дорослому, так і дитині) заспокоїтися, вгамувати душевну або фізичну біль шляхом творення. Творчий процес змінює ставлення людини до власного негативного досвіду, переживань, хвороб і дозволяє досягти психічного комфорту.

Як тільки людина бере в руки пензлик, пластилін, або пісок вона вивільняє свою підсвідомість. У підсумку виходить зцілення через самовираження творчого потенціалу. Це природний шлях зцілення, коли негативні емоції перетворюються в позитивні. Арт терапевтичні заняття надають сил, впевненості, допомагають знайти вихід зі складної ситуації. Використання художньої творчості надає допомогу в підвищенні самооцінки і адекватного прийняття себе в соціумі. У процесі творчості на поверхню виходять багато проблем, які були глибоко приховані і вирішуються вони безболісно.

Важко переоцінити важливість застосування прийомів арт терапії при корекції неврозів та неврозоподібних станів. Психотерапевти відзначають, що арт терапія не просто позитивно впливає на загальний стан клієнта, а й сприяє позбавленню від психосоматичних порушень.

Що робить арт терапія

Допомагає розвивати дрібну моторику, а значить стимулювати роботу мозку і навик координації рухів людям з:

 • ДЦП
 • СДУГ
 • Аутизмом
 • Неврозами
 • Енурезом
 • Заїканням
 • Інсультом
 • Розумовою відсталістю
 • Затримкою мовного і психічного розвитку

Ефекти

 • Допомагає опрацювати агресію і подолати її
 • Створює позитивний емоційний настрій
 • Ефективно допомагає в боротьбі зі страхами
 • Розвиває почуття внутрішнього контролю
 • Дозволяє звернутися до тих проблем або фантазіям, які з яких-небудь причин важко обговорювати вербально
 • Дозволяє опрацювати думки і емоції, які людина звикла придушувати
 • Створює умови для експериментування з кинестетическими і зоровими відчуттями, стимулює розвиток сенсомоторних умінь і в цілому правої півкулі головного мозку, що відповідають за інтуїцію і орієнтацію в просторі
 • Сприяє творчому самовираженню, розвитку уяви, естетичного досвіду, практичних навичок образотворчої діяльності, художніх здібностей в цілому
 • Підвищує адаптаційні можливості дитини до повсякденного життя і школі. Знижує стомлення, негативні емоційні стани і їх прояви, пов'язані з навчанням
 • Ефективна в корекції різних відхилень і порушень особистісного розвитку. Спирається на здоровий потенціал особистості, внутрішні механізми саморегуляції і зцілення
 • Дає можливість, на символічному рівні, експериментувати з різними почуттями, досліджувати і виражати їх в соціально прийнятній формі

Види арт терапії

Найбільш популярними і часто використовуваними видами арт терапії є: ізотерапія, казкотерапія, ігрова терапія, пісочна терапія, музична терапія, фототерапія. Дуже часто перераховані види терапії переплітаються в одному занятті (терапевтичної сесії).

 • Пісочна терапія

Це одне з глибинних напрямків арт терапії, яке за допомогою піску в пісочниці, під керівництвом психотерапевта, направляє людину в глибини себе самого. Пісок, завдяки своїм неповторним сенсорним якостям, через кінчики пальців рук (в яких знаходиться безліч нервових закінчень) дає розслаблення всьому організму і все глибинне починає поступово і дуже дбайливо виходити на усвідомлення людиною. Людина знаходить сам у собі всі відповіді на свої питання.

Пісок - це прекрасний розвиваючий матеріал для дітей. Він надає дитині можливість прожити накопичений психологічний досвід, відпрацювати і закріпити знання про себе і в світі. Пісок може служити посередником в іграх дітей, особливо сором'язливих або таких малюків, яким важко знайти собі друзів. Він також грає роль і в розвитку інтелекту дитини, бо виступає в якості тактильного «тренажера», розвиває уяву, покращує мову; його використання вимагає від дитини дотримання певних правил і норм, а часом і терпіння. Пісок знижує агресію, вчить дітей бути уважними і контролювати свої дії. Синхронізує роботу правої і лівої півкуль головного мозку.

Цей напрямок дуже ефективний, як в роботі з дітьми, так і з дорослими.

 • Казкотерапія

Казкотерапія або «лікування казками» - це напрямок сучасної психотерапії, який активно розвивається. У казкотерапії використовуються терапевтичні казки, спеціально сконструйовані історії, метафорично розповідають про проблеми і переживання, з якими стикається дитина або дорослий клієнт. За допомогою казки можна передавати знання, проводити діагностику, надавати психологічну допомогу.

 • Ізотерапія

Образотворче мистецтво грає величезну роль у формуванні духовно розвиненої особистості, в удосконаленні почуттів, сприйнятті явищ життя і природи. Висловлюючи себе через малюнок, людина дає вихід своїм почуттям, бажанням, мріям, перебудовує свої відносини в різних ситуаціях і безболісно стикається з деякими страшними, неприємними, травмуючими образами. Ізотерапія - один з найефективніших і універсальних інструментів в психологічній роботі.

Як це робимо ми

Кожен клієнт, який приходить в наш Центр стимуляції мозку, отримує можливість повного і всебічного обстеження і консультування.

З огляду на Ваш психологічний і фізичний стан, а також особливості Вашого запиту, ми підберемо оптимальну програму терапевтичних сесій, яка буде включати ті напрямки арт терапії, які будуть ефективніші саме для вас.

Багата і різноманітна матеріальна база (тематичні набори фігурок в пісочниці, матеріали для малювання та ліплення) дозволять Вам комфортно і із задоволенням проводити сеанси арт терапії в нашому Центрі.

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Ціни

 • CC15. Консультація психолога дитячого (заключна)

  30 хвилин

 • CC14. Консультація психолога дитячого (повторна)

  60 хвилин

 • EC1. Арт-терапія Дитячий

  30 хвилин

 • Консультація психолога

  60 хвилин

Вiдгуки

Тамара Павловна 10.04.2021

5.0
5.0

Арт терапія

Хочу выразить огромную благодарность Квятковской Людмиле Юрьевне. Это замечательный врач, не только открыл творческий потенциал моей внучки, но ей удалось и меня вовлечь в этот процесс. Что помогло мне наладить контакт с моей девочкой. У ребенка ДЦП и очень сложный характер. Но врач нашла к внучке подход. Больше всего Алине нравились сказкотерапия, она стала даже как-то позитивнее мыслить. Спасибо вам огромное. Рекомендую всем Людмилу Юрьевну!

Катерина Василенко 09.03.2021

5.0
5.0

Арт терапія

У сина невелике відставання в розвитку - заїкання, це наслідок складних пологів. У садку було ще терпимо. Але коли пішли в школу, діти стали сміятися, не тільки однокласники, а й старшокласники. Влад дуже комплексує, став замкнутим. На мамскому форумі, девчата підказали спробувати арт терапію, в інтернеті знайшла клініку Стимуляції мозку за адресою - пр-т Василя Порика 13б. Арт терапевт Квятковська Людмила Юріївна з перших хвилин подружилася з сином. Вже через тиждень занять Влад став спокійним, впевненим у собі. Спасибі вам велике, за ваш труд і самовіддачу.

Наташа 21.02.2021

5.0
5.0

Арт терапія

Хочу поблагодарить арт-терапевта Квятковскую Л. Ю., за помощь в борьбе с депрессией. Проблема у меня возникла на карантине, очень тяжело переживала изоляцию. Но доктор мне помогла. Теперь знаю, что буду делать если вдруг придется опять сидеть на самоизоляции.

Антонина 17.01.2021

5.0
5.0

Арт терапія

Огромная благодарность, Квятковской Людмиле - арт терапевту, за подаренное настроение моему сыну. С первых минут приема, Андрей был расположен к общению и к работе, поэтому у меня сразу сложилось положительнее впечатление. Хотя он очень тяжело идет на контакт с чужими людьми. Посещали занятия вместе с сыном. Благодаря этой терапии мне удалось найти общий язык с подростком. Планируем повторить курс после сдачи экзаменов.

Тетяна Миколаївна 25.12.2020

5.0
5.0

Арт терапія

Після важкого розлучення, з'явилося постійне тривожне почуття. Подруга затягла на творчу процедуру. Доктор Людмила Юр'ївна Квятковська просто лікує душу. Спасибі вам величезне!

Елена 30.11.2020

4.0
4.0

Арт терапія

Звернулися до Квятковської Людміли з сином за порадою вихователя. Дитина дуже замкнута, не йде на контакт. Всього за одне заняття Сашко став щасливим. А всього-нічого - слухали казки. Чекає з нетерпінням наступного заняття з нетерпінням. Хоча я поки скептично налаштована.

Валентина Ивановна 02.10.2020

5.0
5.0

Арт терапія

Мой муж погиб от вируса. Думала, что не переживу. Обратилась, к Людмиле Квятковской по совету соседки. Очень рекомендую. Я конечно только в начале пути, но мир потихоньку приобретает краски. Спасибо.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті