icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Тест Векслера

Тест Векслера - один з найвідоміших методів психологічної діагностики та визначення рівня інтелектуального розвитку дитини.

Тест Векслера для дітей у Києві

Тест Векслера для дітей у Києві

Тест Векслера — це найвідоміший спосіб дослідження інтелекту людини. На думку Девіда Векслера — автора методики — більшість наявних тестів на рівень IQ не підходять дорослим людям. Це пояснюється тим, що тести переважно орієнтовані на швидкість реакції людини, і в літніх людей вони можуть спричинити певні труднощі. Тест Векслера для дітей в Києві допомагає побачити, де саме дитина відстає в розвитку. У такий спосіб можна виявити патології та недоліки, які потрібно виправити.

Шкала Векслера — це набір тестів, які дозволяють визначити особливості інтелекту людини. Спочатку тестом користувалися переважно в англомовних країнах, але з часом тест був перекладений і адаптований для України.

Показання для тестування Векслера

Тест Векслера для дітей допомагає встановити коефіцієнт інтелектуального розвитку дітей, у яких процес протікає за всіма нормами, і дітей із затримками розумового розвитку. Комбінуючи тест Векслера з іншими методами, фахівець може виявити у випробуваного неврологічні та психічні захворювання.

Основна причина, через яку варто пройти тест на інтелект дитини, — це низький рівень успішності в школі. Крім визначення рівня інтелектуального розвитку, тест Векслера також використовують у разі таких симптомів:

Тест Векслера проводять також у разі аутизму, дитячого церебрального паралічу (ДЦП) та інших причин, коли потрібно оцінити розумовий розвиток дитини.

Тестування не проводять, якщо дитина не говорить, оскільки в такому випадку тест Векслера не має сенсу.

Варіанти тесту Векслера на інтелект

Методика Векслера розрахована на різні вікові категорії, що впливає на класифікацію завдань.

WAIS

Шкала інтелекту Векслера, яка проводиться для вимірювання коефіцієнту інтелекту в дорослих. Завдання опитувальника типу WAIS розроблені на базі відомих методик, які використовують психіатри для клінічного дослідження пацієнтів старше 16 років.

WISC

Тест WISC застосовується для дослідження інтелекту дітей і підлітків від 6 до 16 років. Це основна методика діагностики інтелектуальної сфери дитини. Тест WISC, як і доросла версія, розділений на два розділи, де:

Під час аналізу результатів WISC використовується спеціальна шкала, що оцінює знання відповідно до віку дитини. За результатами дослідження фахівці можуть:

Тест WISC триває майже 1,5 години. За підсумком проведення фахівець включає в загальну кількість балів результати загального IQ, а також показники вербального й невербального інтелекту. Отримані цифри дозволяють оцінити коефіцієнт інтелекту дитини та скорегувати її подальший розвиток.

WPPSI

Шкала WPPSI призначена для тестування дітей від 2 років 6 місяців до 7 років 7 місяців. Методика використовується для того, щоб дізнатися, на скільки дитина готова до школи, та як розвинені її когнітивні здібності. Опитувальник також ефективний під час діагностики маленьких пацієнтів із порушеннями в розвитку інтелекту, оскільки дає змогу вчасно почати корекцію психологічних розладів.

Суть методики Векслера

Технологія проведення тесту Векслера на інтелект передбачає послідовне виконання 11 завдань, серед яких:

Завдання поступово ускладнюються.

Як відбувається тестування?

Спочатку психолог знайомиться з дитиною, невимушено спілкується з нею та оцінює рівень її мотивації на виконання завдань. У деяких випадках дитина не налаштована виконувати завдання, і тоді її неможливо змусити. Проте досвідчений фахівець цілком може зацікавити малюка.

Для цього перші завдання дитячого тесту Векслера психолог може виконати разом із дитиною, всіляко їй допомагаючи. Решту — дитина проходить уже самостійно.

Після завершення тесту фахівець підсумовує результати, спілкується з батьками, дає рекомендації та обговорює з ними виявлені проблеми та шляхи їх подолання.

У середньому тестування за методом Векслера триває 1,5–2 години.

Результати тесту Векслера

Випробування складається з 12 субтестів, які розподіляються на вербальну й невербальну шкалу. Завдання спрямовані на оцінювання різних сторін інтелекту дитини.

Тест Векслера не тільки визначає рівень інтелекту, але і вказує на сфери інтелектуальної діяльності, які мають найнижчий рівень розвитку. Якщо випробовуваний отримав низький бал хоча б за однією з частин тестування, це вже може свідчити про патологію психічного розвитку або нервовий розлад.

Коли проводиться тест на IQ, дитячий психолог повинен враховувати безліч нюансів. Іноді тиха та спокійна дитина може відразу не показати високий результат. Хоча це зовсім не є показником того, що дитина має затримки розвитку. Скоріш причина в тому, що візуальне мислення дитини випереджає вербальне. Щойно така дитина починає читати, вона легко надолужить навички спілкування.

Методика проведення тесту Векслера дає змогу визначити напрямок розвитку дитини та зрозуміти, у чому вона розкриється найкраще.

Переваги дитячого тесту Векслера

Тест IQ Векслера дає розуміння сильних і слабких сторін дитини, її можливостей, а також дозволяє відстежити динаміку її розвитку. У тому числі дозволяє дізнатися коефіцієнт інтелекту в дітей із розладами аутичного спектра, дислексією та розладами мови.

Дитячий варіант шкали інтелекту Векслера призначають в освіті, психології, профорієнтації та інших сферах. Особливість дитячого тесту в тому, що під час експерименту відбувається чергування мовленнєвої та невербальної частин, щоби дитина максимально легко виконувала завдання.

Переваги тестування в Центрі стимуляції мозку

Тест Векслера пройти можна в Києві, у Центрі стимуляції мозку. Діагностику проводить сертифікований психолог, який має багатий досвід роботи з дітьми. Після тесту рекомендується коротка консультація за його результатами (30 хвилин), під час якої психолог детально прокоментує отримані результати та надасть кваліфіковані рекомендації щодо усунення слабких сторін та активізації сильних.

У Центрі також є можливість пройти всю необхідну корекційну роботу й розвивальні заняття в разі виявлення інтелектуальних відхилень і порушень.

Лікарі

У Центрі стимуляції мозку працюють досвідчені фахівці з високою кваліфікацією: дитячий психолог, дитячий невролог, дитячий психіатр. Тому кожен пацієнт зможе отримати в нас комплексну діагностику та особистий план лікування, що враховує індивідуальні особливості конкретного випадку. Записатися на консультацію, щоби пройти тест за шкалою Векслера можна на сайті або за телефоном.

Зв’яжіться з нашим менеджером уже сьогодні, щоби пройти тест Векслера в Києві, на Подолі, в досвідчених фахівців.

Фахівці

Ціни

 • CC1. Консультація лікаря невролога дитячого (первинна)

  45 хвилин

 • CC4. Консультація лікаря психіатра дитячого (первинна)

  60 хвилин

 • DC3. Тест Векслера (від 6 до 16 років) Дитячий

  1289 грн

  120 хвилин

 • DC101. Тест Векслера+ADOS Дитячий

  3200 грн

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Дарья 12.05.2021

5.0
5.0

Тест Векслера

Выражаю благодарность Халевич Ю.А. за терпение, проявленное во время приема моего ребенка. У Оли - аутизм, во время теста она вскакивала, убегала, сама я уже была на пределе, Но Юлия Александровна, как волшебница, находила выход из ситуации. Спасибо огромное. Буду обращаться только к этому врачу.

Татьяна 18.03.2021

5.0
5.0

Тест Векслера

Обратились в клинику с аутизмом у ребенка 9 лет. Юлия Викторовна Халевич провела тест Векслера и др. обследования. Определив наши проблемные участки, назначила лечение. Спустя 2 месяца я заметила сдвиги, иногда я ловила в глазах осознанный взгляд, иногда сын начинал рассказывать что было на занятии. Спасибо вам за надежду, и неравнодушие. Низкий поклон, побольше б таких врачей.

Мария 35 05.03.2021

5.0
5.0

Тест Векслера

Мне нравится в клинике доктор Халевич Ю.А. - врач от Бога, очень приятная женщина. Она сразу нашла подход к ребенку, провела тест. Сын прошел этот тест в непринужденной обстановке. После Юлия Александровна объяснила все результаты, и сказала где у нас пробелы. Порекомендовала коррекционные занятия. И хорошо, что все это можно пройти на месте - в клинике. Спасибо огромное. Буду рекомендовать всем друзьям.

Лідія Павлівна 11.02.2021

5.0
5.0

Тест Векслера

Я з онуками в ЦСМ буваю дуже часто, ходжу з ними до терапевта, робимо тут прививки. Де що тільки трапляється, одразу веду дітей до лікаря. А ж тут наймолодша Віола стала все забувати, постійно з поганим настроєм, неуважна, майже не посміхається. Я відразу не звернула увагу, мало що сталося, може з ким посварилася, може вік такий почався. Але моя сусідка розповіла, що її онук проходив у клініці якийсь тест, і лікарі визначили проблему. Дізналася адресу клініки, виявилося, що це наша ЦСМ. Цього разу пішли до психолога на прийом. Пройшли той тест, та інші обстеження. Юлія Олександрівна, дуже добрий кваліфікований лікар. Доктор все детально пояснила, порекомендувала лікування. Спасибі вам величезне!

Виктория 26.12.2020

5.0
5.0

Тест Векслера

Хочу выразить благодарность Халевич Юлии Александровне. Квалифицированный психолог, очень пунктуальна, сразу располагает к диалогу, и вызывает доверие. Тест Векслера, проходили для себя, перед школой. Сейчас здесь же проходим корректировку. Спасибо огромное всему коллективу, а в особенности нашему доктору. Спасибо вам огромное, вы делаете, большое, нужное дело.

Людмила 02.12.2020

4.0
4.0

Тест Векслера

У клініці ЦСМ спостерігаємося вже 2 роки - у сина ДЦП. У 6 років перед школою порекомендували пройти тест, де визначили проблемні сторони нашого розвитку. Протягом року ми проходимо корекційна лікування. Андрію дуже подобаються всі заняття, всі фахівці дуже доброзичливі до таких дітей, в простій поліклініки такого не зустрінеш, а найголовніше - завжди є позитивна динаміка. Якщо її немає - застосовуються інші методи. Але хоча лікування в клініці дорогувате, але воно того варто.

Анна Сергіївна 16.11.2020

5.0
5.0

Тест Векслера

Дитина 11 років стала різко відставати в навчанні, замкнулася в собі. Багато разів чула серед батьків у класі про ЦСМ і їх можливості. Ми прийшли у відділення клініки на п-ті Василя Поріка 13б. Тут нам не тільки провели діагностику, а й пройшли курс лікування. Окреме спасибі лікарю Халевіч Ю.А., що допомогла впорається не тільки з різким відставанням на тлі гормональних змін, а й з труднощами підліткового характеру. Юлія Олександрівна - фахівець високого рівня. Обов'язково буду рекомендувати всім знайомим.

Анастасія 08.10.2020

5.0
5.0

Тест Векслера

Спасибі величезне Халевіч Юлії Олександрівні, за дуже тактовний тонкий підхід до дитини під час проведення тесту. Дитина дуже замкнена, важко йде на контакт. Через це довелося перейти на індивідуальне навчання. На сайт ЦСМ натрапила раптово в інтернеті. Записалися, прийшли на прийом. Спочатку лікар провів тест, потім назначив коригуюче лікування, яке ми зараз проходимо. Наше життя змінилося в позитивну сторону. Дитина, приходить із занять, весело щебече. Деякі заняття проходять в групах, де ми знайшли нових друзів. З наступного року повертаємося до школи. Дякую.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті