icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Метод оксигенотерапії

Оксигенотерапія – це лікувально-профілактична процедура насичення організму киснем.

Оксигенотерапія

Оксигенотерапія в Києві

Оксигенотерапія - це універсальна і максимально ефективна технологія лікування за допомогою кисню, що застосовується при відмічуваних у великої кількості жителів мегаполісів нестачі кисню, втоми і гіпоксії, а також з метою профілактики різноманітних хвороб. Оксигенотерапія в Києві являє собою ідеальний метод поліпшення діяльності головного мозку й окремо взятих внутрішніх органів, насичення організму енергією.

Принцип дії методики кисневої терапії

Гіпоксія здатна проявитися навіть у здорової людини, яка мало буває на свіжому повітрі або веде малорухливий спосіб життя. Кисневе голодування часто супроводжується зниженням імунітету, депресією, нервозністю, порушенням метаболізму, безсонням, стомлюваністю, хронічною втомою та ін. Киснетерапія допомагає наситити тіло оксигеном і при багатьох серцево-судинних і бронхолегеневих хворобах. Ця процедура допомагає не тільки подолати гіпоксію, а й збалансувати роботу органів і систем організму, поліпшити вироблення біологічно активних сполук і споживання клітинами глюкози. Концентрацію і кількість сеансів призначає лікар після проведення діагностики хвороби пацієнта.

Показання до оксигенотерапії

Лікування киснем підходить людям будь-якої вікової групи для позбавлення від ознак гіпоксемії, що з'явилися на тлі порушень нервової системи та серцево-судинних хвороб.

Лікування киснем: симптоми

Оксітерапію призначають, якщо у пацієнтів були помічені наступні симптоми:

Коли призначають оксигенотерапію?

Лікування киснем показано при таких захворюваннях:

Оксигенотерапія при вагітності

Гіпоксія може виникнути навіть при нормальному перебігу вагітності через зростаючий обсяг крові. Отже, для підтримки кисневого рівня в крові потрібно більше оксигена, який тепер потрібен матері й дитині. Киснева терапія дозволяє організму майбутньої мами заповнити недолік потрібного елемента, знижуючи ризик виникнення і розвитку патологій, допомагаючи знімати стрес, подолати токсикоз та безсоння.

Протипоказання оксигенотерапії

Особливих протипоказань при проведенні цих сеансів немає. Як і при інших фізіотерапевтичних процедурах для кожного пацієнта підбирається індивідуальний час впливу й інтенсивність кисневого потоку. Протипоказання до оксигенотерапії визначаються для кожного пацієнта індивідуально, на консультації.

Алгоритм проведення оксигенотерапії

Процедура триває 20 хвилин, після неї можна вести нормальний спосіб життя, проте важкі фізичні навантаження повинні бути тимчасово обмежені. Сеанс оксигенотерапії в Києві не вимагає спеціальної підготовки: пацієнт просто приймає комфортне для нього положення і дихає киснем.

Ефекти оксигенотерапії

Головним результатом подібних процедур є усунення кисневого голодування. Крім цього після сеансів спостерігаються:

Оксигенотерапія: переваги методу

Лікування киснем визнано в усьому світі, завдяки тому, що ця технологія має цілу низку незаперечних переваг:

 1. Проводиться без госпіталізації.
 2. Оксітерапія не має негативних побічних ефектів.
 3. Метод має мінімальну кількість протипоказань.
 4. Спосіб позитивно впливає на кров'яні лейкоцити, активізуючи їх.
 5. Процедури прискорюють метаболізм і кровообіг.
 6. Методи оксигенотерапії нормалізують артеріальний тиск.
 7. Методика зменшує біль, наприклад, при ревматизмі.
 8. Процедура підвищує ефективність основного лікування.
 9. Технологія збільшує стійкість організму до збудників інфекцій і вірусів.
 10. Оксигенотерапію можна застосовувати в комплексі з іншими методами лікування.
 11. Киснетерапія стимулює захисні ресурси або прискорює темпи реабілітації.

Питання-Відповідь

З якого віку дітям можна проводити оксигенотерапію?

Мінімум протипоказань та мала ймовірність розвитку побічних ефектів дозволяє застосовувати оксигенотерапію дітям як у комплексі з основною терапією, так і для підвищення резервів організму у здорової дитини. При низькій сатурації (гіпоксемія) метод показаний навіть новонародженим. Після консультації дитячого невролога лікування дітей малого віку методом мікрополяризації головного мозку також призначають у поєднанні з оксигенотерапією.

Які засоби оксигенотерапії використовують при захворюваннях органів дихання?

Найбільш поширений метод — інгаляційний. Інгаляції кисню та кисневих сумішей найчастіше проводяться за допомогою носових канюлів, масок. Також використовуються ГБО, кувези, кисневі тенти (намети), інтубаційні трубки. Спеціальні програми реабілітації після пневмонії та COVID-19 також включають оксигенотерапію, у тому числі — кисневі коктейлі.

Який кисень використовується під час проведення оксигенотерапії?

Залежно від захворювання, його тяжкості та умов лікування дихальний склад для інгаляцій застосовують найчастіше як суміші газів, з концентрацією 40-70 % чистого кисню чи карбогену (5 % вуглекислого газу).

Чому слід пройти курс оксигенотерапії в Києві в «Центрі стимуляції мозку»?

 1. У нас можна пройти постдіагностіку з метою уточнення результату пройденого лікування.
 2. Проходження фізіотерапевтичних процедур в клініці дозволить знижувати ризик виникнення побічних ефектів і ускладнень.
 3. У нас працюють найкращі спеціалісти, які мають ліцензії й сертифікати.
 4. У клініці є можливість отримати додаткові консультації кваліфікованих лікарів.
 5. У нашому медичному центрі є сучасне лікувальне устаткування для проведення максимально ефективної процедури.
 6. Ми цінуємо кожного пацієнта, а тому у нас найдемократичніша вартість процедури оксигенотерапії.
 7. Доступна вартість чудово поєднується з висотою професіоналізму наших фахівців.
 8. У вас буде можливість пройти необхідний курс оксигенотерапії в комфортних умовах при привітному й уважному ставленні.

Хто проводить лікування киснем?

Оксигенотерапія - досить безпечна і корисна для людського організму процедура, якщо її проводять з дотриманням всіх необхідних встановлених правил. Така терапія проводиться після консультації пацієнта з лікарями. Для замовлення послуги достатньо зв'язатися з нашими менеджерами за вказаними номерами телефону або використати форму зворотного зв'язку.

Фахівці

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

 • CC1. Консультація лікаря невролога дитячого (первинна)

  45 хвилин

 • CC3. Консультація лікаря невролога дитячого (заключна)

  30 хвилин

 • DC1. Електроенцефалографія (ЕЕГ) з описом Дитячий

  30 хвилин

 • AC6. Транскраніальна мікрополяризація (ТКМП) + оксигенотерапія (комплекс) Дитячий

  20 хвилин

 • O2. Оксигенотерапія

  20 хвилин

Вiдгуки

Вера Николаевна 05.11.2020

5.0
5.0

Оксигенотерапия

Недавно перенесла инсульт, а столкнувшись с его последствиями, поняла, что очень печально ощущать себя неполноценной. Конечно, спасибо, что обошлось без переучивания основных навыков, но руки разрабатывать пришлось основательно, речевые дефекты прошли в первые несколько месяцев. Я еще с 45 лет начала страдать на стремительные скачки давления и проходила курс лечения, но не всегда получалось его купировать, часто приходилось вызывать неотложную помощь. Лежала в больнице, долгое время мне подбирали лекарство и дозировку, но это меня не спасло. После выписки из больницы, знакомые подсказали, что можно ускорить курс реабилитации, если посещать дополнительно сеансы массажа и оксигенотерапии. Действительно после них становилось намного легче. Я восстанавливала свое здоровье на протяжении 5 лет. Выздоровление мне тяжело далось, но оно того стоило. Спасибо подругам, внукам, что старались, помогали в трудную минуту. Всем с похожей проблемой советую не отчаиваться, не бросать начатое дело на полпути и верить в положительный результат. Перед посещением сеансов я проконсультировалась со своим лечащим врачом, он дал допуск.

Світлана 30.10.2020

5.0
5.0

Оксигенотерапія

Гарна клініка! Дуже допомогли!

Оксана 21.09.2020

5.0
5.0

Оксигенотерапия

Обратились в клинику с острой гипоксией плода. После тщательного обследования, предложили пройти лечение методом оксигенотерапии. Психолог Козубенко Ольга Геннадиевна, сумела настроить меня на положительный лад Пройдя курс мы с малышом стали чувствовать себя намного лучше. Спасибо вам огромное!

Лариса Петрыкина 26.07.2020

5.0
5.0

Оксигенотерапия

Долгая изоляция принесла свои плоды: появилась задышка и быстрая утомляемостью, но само по себе проблема не уходила. Были в Киеве в гостях у сестры, по ее рекомендации обратилась в Центр Стимуляции Мозга, по адресу пр-т Василия Порика 13-Б. Невролог, психиатр Козубенко Ольга Геннадиевна, провела обследование, назначила оксигенотерапию, уже после первой процедуры я почувствовала прилив сил. Ольга Геннадиевна - это очень внимательный, тактичный и доктор и замечательный человек. Спасибо вам большое!

Людмила 02.07.2020

5.0
5.0

Оксигенотерапия

Старшему брату поставили диагноз ревматоидного артрита в области суставов пальцев рук. Заболевание у него перешло в хроническую форму, так как вовремя не было вылечено. Его лечение ограничивалось мазью и обезболиванием. По профессии он механик, но работал и слесарем и мастером по ремонту мелкой электроники. Увлекался спортом, игрой в волейбол. Может заболевание связано с задействованием мелкой моторики. Воспалительный процесс охватил практическую всю кисть, ему назначили медикаментозную терапию (нестероидные средства для снятия болевого синдрома, хондропротекторы для восстановления разрушающейся ткани, антибиотики), исключить нагрузку с пальцев рук. Теперь терапия займет достаточно долгое время. Дополнительно Владимир записался на биостимуляцию, которая практически сразу способствует снятию боли, уменьшению воспаления, повышению регенерации, а также способствует улучшению кровообращения по всему организму и в области поражения. Врач посоветовал нам использовать её в комплексе с оксигенотерапией, сказа, что так будет намного эффективнее. Улучшение самочувствие было сразу заметно, брат сказал, что уже после первой процедуры стало легче передвигаться.

Людмила 15.05.2020

4.0
4.0

Оксигенотерапия

Отличная клиника прекрасный персонал, особенно понравился курс оксигенотерапии. Врач невролог Козубенко Ольга Геннадиевна всегда была рядом, объясняла все процессы. Хотелось бы сделать более доступней стоимость процедур.

Анна 18.04.2020

5.0
5.0

Оксигенотерапия

Добрый день! Я хотела бы выразить слова благодарности врачу неврологу Селезневой Ольге Ивановне. Уже несколько лет, наблюдаемся у Ольги Ивановны в связи с врожденной патологией сердца у ребенка. Мы не одиноки. Убедилась в высоком профессионализме доктора. На этот раз к стандартному комплексу реабилитационного курса, наш доктор предложила пройти оксигенотерапию. Мы не разу об этом не пожалели, у ребенка уменьшилась утомляемость, он прям ожил. Спасибо Вам от всей нашей семьи за помощь, отзывчивость и индивидуальный подход к нашему непростому случаю.

Наталья 14.03.2020

5.0
5.0

Оксигенотерапия

Хочу поделиться своей проблемой, которую мне удалось решить, главным образом, благодаря оксигенотерапии. Начну свой рассказ по порядку, последнее время стала часто себе некомфортно чувствовать, быстро уставали ноги, через некоторое время они начинали болеть, я не могла долго стоять, подниматься по ступенькам, так как появлялись сильные боли. Обратилась в клинику, прошла диагностику, мне поставили диагноз артроз коленного сустава. Причину заболевания назвали: возраст, лишний вес, высокая нагрузка на ноги, старые травмы. Методика моего лечения была направлена на предотвращения разрушения хряща и сохранение функции сустава. Врач сказал, что необходимо снять воспаление и болевой синдром, а также вернуть подвижность. Терапию мне назначили комплексную, это как местные, так и общие мероприятия. Большую роль в этом сыграла кислородная терапия, после сеансов ушла боль и спал отек, воспаление сошло на нет. Пришлось пройти длительный курс реабилитации. Ходила на физиотерапевтические процедуры: лечебную физкультуру (она состояла из упражнений в положении лежа или сидя), специальные минеральные ванны. Кроме этого, мне была прописана специальная диета, которая способствовала скорейшему восстановлению поврежденных тканей.

Копылова Ольга 07.02.2020

5.0
5.0

Оксигенотерапия

Хочу выразить огромную благодарность, нашему лечащему врачу Селезневой Ольги Геннадиевне за профессионализм и соучастие. Обратились в Центр стимуляции мозга с диагнозом легочной гипертензии, после обследовании. Олене назначили курс оксигенотерапии. Ольга Геннадиевна в прямом смысле не отходила от нас. Ее индивидуальный подход к лечению не заставил долго ждать. Спасибо! Всем рекомендую!

Яна Сиваченко 28.12.2019

5.0
5.0

Оксигенотерапия

Большое спасибо врачу неврологу Селезневой Ольге Ивановне. На приеме с сыном 14 лет, обострение астмы. Для нас все это непростое испытание! Но благодаря чуткости доктора у нас положительный результат и настрой! После внимательного осмотра, успокоила и дала необходимые рекомендации. Прошли курс оксигенотерапии, что очень улучшило наше состояние. Спасибо!

Карина 24.11.2019

5.0
5.0

Оксигенотерапия

Здравствуйте, проходили лечение с ребенком хронической легочной недостаточности у доктора Козубенко Ольги Геннадьевны. Хочу выразить огромную благодарность. Где мы только не лечились, какие лекарства не пили. Состояние ребенка только ухудшалось. Мы обращались и к бесплатным и платным врачам в всевозможные клиники на протяжении пяти лет. Но только Ольга Геннадиевна предложила такую эффективную схему! Мы успешно прошли лечение и я очень благодарна доктору. За улучшение у дочери словно открылось, второе дыхание. Нам, наконец, повезло с очень грамотным доктором. С ней легко найти общий язык, она объясняет каждый шаг, мы понимали, что и для чего мы делаем, лечение было подобрано с учетом всех особенностей болезни и самого ребенка. Не назначала, лишних, бесполезных процедур и многотысячных лекарственных препаратов, лишь бы выкачать деньги. Также подобрала нужный уход и посоветовала соблюдение диеты исходя из диагноза. Действительно, врач с большой буквы! Очень рада, что обратились именно к ней.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті