icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

НСЗУ громадянам щодо програми медичних гарантій

Програма медичних гарантій (ПМГ) від Національної служби здоров'я України (НСЗУ) - це комплексний пакет послуг з медичного обслуговування, які гарантовано надаються всім населенням країни. Основною метою ПМГ є забезпечення доступної та якісної медичної допомоги для всіх громадян України, незалежно від їх соціального стану, матеріальних можливостей та місця проживання. ПМГ визначає обсяг та перелік медичних послуг, які гарантовано надаються за рахунок державного бюджету, а також встановлює правила їх надання та фінансування. Клініка ЦСМ є однією з приватних клінік , які заключили договір з НСЗУ.

НСЗУ гражданам по программе медицинских гарантий

Програма медичних гарантій від НСЗУ

Програма медичних гарантій (ПМГ) – це ініціатива в сфері охорони здоров’я в Україні, яка спрямована на забезпечення доступу громадян до медичних послуг і ліків незалежно від рівня доходів і соціального статусу. Програма фінансується Національною службою здоров’я України (НСЗУ) і охоплює низку послуг, включаючи первинну медичну допомогу, консультації спеціалістів, лабораторні дослідження та лікування в стаціонарі. ПМГ також включає ряд профілактичних медичних послуг – вакцинацію, скринінг раку та програми медичної освіти. Ці послуги спрямовані на популяризацію здорового способу життя та запобігання розвитку хронічних захворювань.

ПМГ доступна всім громадянам України. Проте для отримання медичної допомоги слід звертатися саме в ті заклади, які мають діючі договори з НСЗУ. Одним із таких є клініка ЦСМ. Тут програма зорієнтована на надання реабілітаційної допомоги дорослим і дітям з 3-х років у амбулаторних умовах.

Реабілітаційні послуги за державний кошт в клініці ЦСМ

Програма реабілітаційної допомоги розповсюджується на такі напрямки:

Щоб отримати медичні послуги за програмою, пацієнтам необхідно пред’явити E-направлення від лікаря первинної медичної допомоги або лікуючого лікаря та документи, що посвідчують особу. Також можна прийти на платний прийом безпосередньо до клініки ЦСМ, лікар якої зможе перенаправити людину до відповідного спеціаліста для подальшої реабілітації за державний кошт. ПМГ покриває вартість медичних послуг, включаючи консультації лікаря ФРМ та фахівців мультидисциплінарної команди, діагностичні дослідження та лікування згідно індивідуального плану (в тому числі психологічну допомогу та консультацію з фахівцем мовлення). 

Чому варто скористатися програмою?

Однією з ключових переваг ПМГ є те, що вона забезпечує пацієнтам доступ до якісної медичної допомоги незалежно від їх фінансового становища. Програма покликана зменшити фінансове навантаження на пацієнтів і забезпечити їм необхідну медичну допомогу. ПМГ також має на меті зменшити навантаження на систему охорони здоров’я, надаючи медичні послуги, які можуть допомогти запобігти розвитку хронічних захворювань.

Загалом програма медичних гарантій є важливою ініціативою, яка забезпечує українським громадянам доступ до якісної медичної допомоги європейського рівня. Надаючи пацієнтам доступ до ПМГ, клініка ЦСМ, в першу чергу, акцентує увагу на реабілітаційну допомогу дорослим та дітям. При цьому є можливість охопити широкий спектр захворювань та розладів. Мова йде про професійні консультації спеціалістів реабілітологів, психологів, логопедів та ін. Серед лікувальних процедур, що є доступними за кошти НСЗУ, варто назвати різні види масажу, фізіотерапевтичні маніпуляції, ЛФК, ГБО тощо. Загалом, ПМГ прагне покращити стан здоров’я громадян України, що є важливою передумовою для зменшення навантаження на систему охорони здоров’я.

Звернувшись до клініки ЦСМ, пацієнт зможе отримати ряд додаткових переваг – міждисциплінарний підхід, сучасні методи фізичної та психічної реабілітації, використання високоякісного обладнання, професіоналізм лікарів.

Клінка ЦСМ бере участь у програмі медичних гарантій, тим самим приймає громадян на такі програми

Дорослі програми

Нейрореабілітація:

  1. Травми спинного мозку та системні захворювання
  2. Після пошкодження головного мозку
  3. Розсіяний склероз та інші демієлінізуючі захворювання
  4. Хвороба Паркінсона. Вторинний паркінсонізм
  5. Запальні полінейропатії, дегенеративні захворювання нервів та м’язів
  6. Після операцій на міжхребцевих дисках (через 8 тижнів після операції)
  7. Вібраційна хвороба
  8. Радикулопатія та ураження нервів

М’язово-скелетна реабілітація:

Показання:

  1. Наслідки діафізарних переломів плечової кістки і кісток передпліччя після стабільно-функціонального остеосинтезу не раніше 8 тижнів після оперативного втручання.
  2. Вивих плечового суглобу оперований.
  3. Наслідки переломів стегнової кістки та кісток гомілки після стабільно-функціонального остеосинтезу не раніше 8 тижнів після оперативного втручання.
  4. Перелом кісток гомілки, включаючи гомілково-ступневий суглоб (підгострий період після оперативного втручання).
  5. Наслідки перелому кісток тазу та вертлюжної западини через 10 тижнів після травми (підгострий період після оперативного втручання).
  6. Розрив меніска через 8 тижні після операції.
  7. Наслідки переломів кісток кінцівок після стабільно-функціонального остеосинтезу через 8 тижні після операції (підгострий період після оперативного втручання.
  8. Стани після операцій з приводу кил міжхребцевих дисків через 8 тижні після операції.
  9. Стани після ендопротезування великих суглобів (підгострий період після оперативного втручання).
  10. Стани після мікрохірургічних операцій з приводу реплантації пальців та кінцівок, стани після операцій з метою пересадки пальців,а також посттравматичних деформацій кісток та пальців, вільної та шкіряної пластики.
  11. Ревматоїдний артрит (серопозитивний), повільно прогресуючий перебіг І ступеня активності, рентгенологічна стадія І-ІІІ, ФПС І-ІІ ступеня.
  12. Реактивні артропатії, хронічно-рецидивуючий перебіг, різної етіології з виходом у вторинно-деформуючий остеоартроз , рентгенологічна стадія І-ІІІ, ФПС І-ІІ.
  13. Подагра (подагричний поліартрит), позаприступний період, з виходому вторинно-деформуючий остеоартроз, рентгенологічна стадія І-ІІІ, ФПС І-ІІ.
  14. Анкілозуючий спондиліт (спондилоартрит) І ступеня активності, різні клінічні варіанти, рентгенологічна стадія І-ІІІ, ФПС І-ІІ.
  15. Первнинно-деформуючий остеоартроз, вузликова та без вузликова форми, з ураженням дрібних і великих суглобів, хребта, без синовітів, рентгенологічна стадія І-ІІІ, ФПС І-ІІ.
  16. Вторинно-деформуючий остеоартроз (посттравматичний), рентгенологічна стадія І-ІІІ, ФПС І-ІІ.

Медико-психологічна реабілітація:

Показання:

  1. Порушення адаптації;
  2. Розлади пов’язані із споживанням їжі;
  3. Неорганічні розлади сну;
  4. Соматоформні розлади;
  5. Неврастенія.

Дитячі програми

НЕВРОЛОГІЯ

Після ураження головного мозку

Спадкові хвороби нервів, полінейропатії, мієлопатії, садкові хвороби нервів та м’язів

ДЦП та інші паралічні синдроми

Захворювання ліцевого нерву

Захворювання нервових коренців та сплетень

Пошкодження нервів у плечі

Нейропатія, спондилолістез міжхребцевих дисків, спінальний стеноз

Тунельні синдроми, транзиторні церебральні ішемічні атаки та асоційовані синдроми

Судинний головний біль

Епілепсія

Гідроцефалія

Вроджені вади розвитку нервової системи

Внутрішньочерепна гіпертензія

Енцефалопатія

Легкі ступені паралічу і дітей

 

ПОРУШЕННЯ ОПРНО-РУХОВОГО аппарату

Кіфоз

Сколіоз

Дорсалгія

Уроджена деформація хребта

Вивіх надколінка

Вроджені аномалії та деформації кістково -м‘язової системи, питання

Отримані деформації кінцівок

Гемофілійна артропатія

Ювенільний артрит

Контрактури суглобів

Інфекційна артропатія

Остеохондропатії різної локалізації

Травми та переломи довгих трубчастих кісток, хребців хребта, множині структури плеча, лопатки, колінного суглоба, П’яткового (ахіллового) сухожилля, множинні вивихи шиї

 

КАРДІО

Первинна(есенціальна) гіпертензія, кардіоміопатії

 

Психичні

Нервова анорексія

Спецефічні рухові функції та змішанні порушення розвитку

Посттравматичний сіндром

Гіперкенетичні розлади

Часті запитання про послуги НСЗУ

Які послуги можна отримати від НСЗУ?

В рамках програми НСЗУ громадяни можуть отримувати безкоштовну медичну допомогу та ліки на деякі захворювання.

Які категорії громадян можуть скористатися послугами НСЗУ?

Послугами НСЗУ можуть скористатися всі громадяни України, які мають діючу медичну поліс або належать до категорій осіб, які мають право на безкоштовну медичну допомогу за програмою НСЗУ.

Яку суму покриває програма?

Фокус Програми медичних гарантій у 2023 р. спрямований на реабілітаційні послуги. У 2023 р. розмежовано амбулаторну та стаціонарну реабілітаційну допомогу. Відтак за амбулаторні реабілітаційні послуги НСЗУ сплачуватиме 10 820 грн.

Чи можна звернутися до певного лікаря або медичного закладу за допомогою за програмою НСЗУ?

Так, громадяни можуть звернутися до будь-якого медичного закладу, який має договір з НСЗУ та надає послуги за програмою НСЗУ.

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті