icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Пульмонологія

Діагностика та лікування патологій органів дихальної системи таких як гортань, трахея, бронхи, легені, плевра. Якісна допомога, що відповідає сучасним стандартам.

Пульмонологія в Києві

Ви не знаєте чому вас непокоїть кашель, задишка, утруднене дихання, біль в грудях? Вам необхідна консультація пульмонолога. Пульмонологія — це область клінічної медицини, яка вивчає захворювання органів дихання, методи діагностики, лікування та їх профілактики.

Якісну, на високому рівні, відповідну до міжнародних стандартів пульмонологічну допомогу в Києві ви отримаєте в "Центрі Стимуляції Мозку".

Коли необхідно звернутися до пульмонолога?

Зазвичай на прийом до пульмонолога пацієнта направляють педіатр, терапевт або сімейний лікар. Ця консультація в деяких випадках буває потрібна для уточнення діагнозу та вибору максимально ефективного лікування патології легень або бронхів. Відвідати пульмонолога можна й без направлення. Також консультація цього профільного фахівця може знадобитися для отримання другої експертної думки.

Консультація пульмонолога необхідна у разі появи симптомів, які можуть вказувати на розвиток патології дихальної системи. Звернення до цього фахівця не можна відкладати, оскільки у багатьох захворювань органів дихання можуть виникати ускладнений перебіг, і це негативно позначатися на стані здоров’я загалом. Деякі з них навіть призводять до інвалідності. Лікувати будь-яке захворювання краще починати на самих ранніх його стадіях. Водночас патологія дихальної системи не є винятком.

Пульмонологія — розділ медицини, який може бути тісно пов’язаний і з її іншими напрямами (кардіологією, онкологією, алергологією тощо). У деяких випадках необхідність огляду у пульмонолога виникає для проведення диференціальної діагностики захворювань легенів або бронхів із патологіями серцево-судинної системи або інших органів. У таких ситуаціях допомога цього фахівця допоможе поставити правильний діагноз і призначити ефективне лікування.

Симптоми

Консультація лікаря-пульмонолога необхідна у разі виникнення таких ознак або симптомів, як:

Спричинити появу цих симптомів здатні найрізноманітніші захворювання. Правильно діагностувати деякі з них може тільки лікар-пульмонолог. Встановлення правильного діагнозу багато в чому визначає ефективність лікування та зменшує ризик розвитку ускладнень. Саме тому обстеження у пульмонолога є обов’язковим для хворих з симптомами захворювань органів дихання.

У відділенні пульмонології в ЦСМ працюють досвідчені фахівці, які готові надавати допомогу як дорослим, так і дітям. Звернення до них допоможе запобігти прогресуванню захворювань дихальної системи та почати їхнє своєчасне лікування за протоколами доказової медицини.

Захворювання

Пульмонолог займається лікуванням таких хвороб:

Звернення до пульмонолога часто потрібно при інфекційних, грибкових і паразитарних захворюваннях, соматичних патологіях, наслідках травм, виробничих або спадкових хворобах. Консультація пульмонолога у Києві без утомливих черг проводиться в «Центрі Стимуляції Мозку».

Методи діагностики в пульмонології

Для діагностики захворювань дихальної системи лікар уважно вивчає скарги хворого й анамнез його життя, ставить уточнюючі питання щодо виниклих симптомів, ліків, які приймаються на постійній основі, тощо. Для оцінювання стану бронхів і легенів виконується аускультація, перкусія та пальпація. Також призначаються аналізи крові та сечі для оцінювання загального стану пацієнта та виявлення ознак запальних та інших патологічних процесів.

У пульмонології активно застосовуються різні апаратні методи обстеження, які дають змогу оцінювати стан дихальної системи та візуалізувати стан тканин органів. Використання цих методик допомагає лікарю-пульмонологу не лише поставити точний діагноз, але й максимально деталізувати всі особливості клінічної картини (оцінити масштаб запалення, розміри патологічних змін або новоутворень тощо).

До інструментальних методів діагностики в пульмонології належать такі способи обстеження:

Для виявлення пульмонологічних патологій і складання ефективного плану їхнього лікування важливе значення мають і результати деяких специфічних методів лабораторної діагностики:

План обстеження складається персонально для кожного пацієнта на підставі його скарг і даних огляду. У разі необхідності пульмонолог може доповнити діагностику консультаціями інших профільних фахівців.

Лікування

Лікування захворювань органів дихання призначається після проведення діагностики та аналізу всіх отриманих результатів. Такий підхід до терапії дає змогу уникати помилкових діагнозів і складати максимально ефективний план лікування.

З огляду на наявний діагноз для лікування захворювань органів дихання застосовуються різні медикаменти та консервативні методики:

Тактика лікування визначається персонально і приймання препаратів або проведення фізіопроцедур призначається з урахуванням віку та загального стану хворого. У ЦСМ може проводитися лікування будь-яких пульмонологічних патологій. На базі клініки зосереджене все необхідне для діагностики, терапії та реабілітації хворих. Така організації роботи установи допомагає пацієнтам проходити обстеження та лікування в клініці одного циклу.

У зв’язку з епідемією коронавирусной інфекції та появою великої кількість пацієнтів із постковідним синдромом у ЦСМ почали проводитися ефективні програми реабілітації після пневмонії і COVID-19. Лікування постковідного синдрому виконується за протоколами доказової медицини, у яких враховуються всі напрацювання провідних фахівців.

Докладніше дізнатися, що лікує пульмонолог і які методи діагностики та лікування можуть застосовуватися в ЦСМ, вам допоможуть оператори нашого контакт-центру.

Наші переваги

  1. Лікування у досвідчених фахівців.
  2. Обстеження на сучасному обладнанні.
  3. Індивідуальний підхід у лікуванні.
  4. Комфортні умови.
  5. Супровід пацієнта від діагностики до одужання та реабілітації.
  6. Повний документальний супровід процесу обстеження, лікування або реабілітації.
  7. Доступні ціни.

Дізнатися, що враховано до вартості консультації у пульмонолога, та записатися на прийом до фахівця можна, зателефонувавши за номером, вказаним на нашому сайті, або заповнивши спеціальну форму для онлайн-запису.

Лікарі

Ви шукайте досвідченого пульмонолога у Києві? Хочете записатися до пульмонолога та уникнути неприємних черг у державних поліклініках? У «Центрі Стимуляції Мозку» працює досвідчений колектив висококваліфікованих лікарів і створені всі умови для успішної діагностики та лікування пацієнтів будь-якого віку з пульмонологічними захворюваннями. Звертайтеся — і ми допоможемо вам зберегти здоров’я вашої дихальної системи!

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті