icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Послуга на даний момент не доступна

Дихай вільно

Швидке і ефективне відновлення після перенесеної пневмонії та коронавірусної інфекції. Інноваційний метод, заснований на застосуванні високоінтенсивного електромагнітного поля, розроблений спеціально для респіраторної реабілітації.

«Дихай вільно!» — Програми реабілітації після пневмонії в Києві

«Дихай вільно!» — Програми реабілітації після пневмонії та COVID-19 в Києві

Програми реабілітації після пневмонії в Києві набувають все більшої популярності у зв'язку зі збільшенням кількості хворих на пневмонію, зокрема — викликану COVID-19. Коронавірусна інфекція SARS-CoV-2 (офіційна назва COVID-19) у 2019-2020 роках була визнана в усьому світі пандемічною хворобою через швидке поширення повітряно-крапельним шляхом, велику кількість заражених і тяжкі наслідки.

Класична пневмонія (запалення легенів) — це запальний інфекційний процес, який розвивається в тканинах легенів, вражаючи альвеоли. COVID-19 — гостра респіраторна інфекція, що викликається коронавірусом SARS-CoV-2. Вірусна пневмонія в цьому випадку може стати ускладненням і призвести до гострого респіраторного дистрес-синдрому і подальшої гострої дихальної недостатності.

Єдиними методами відновлення і підтримки після ускладнень такого роду на цей час є киснева терапія і респіраторна підтримка, яку можна отримати в «Центрі стимуляції мозку», взявши участь в одній з програм з відновлення.

Дихай вільно!

Навіщо потрібна реабілітація після пневмонії та COVID-19?

Пневмонія вражає як частину легеневих тканин, так і весь орган, тому патологію необхідно лікувати комплексно. Для відновлення після запалення легенів необхідна реабілітація, яка нормалізує дихальну функцію та служить профілактикою ускладнень, що представляють більшу загрозу для здоров'я, ніж саме захворювання. У рідкісних випадках вдається уникнути залишкових явищ, із цієї причини реабілітація після запалення легенів потрібно всім людям, що перехворіли на пневмонію або які мають тяжкі наслідки після COVID-19.

Курс реабілітації після пневмонії та COVID-19 необхідний для профілактики таких ускладнень, як:

Також грамотно призначена реабілітація та коректно проведений курс допоможуть:

Для кожного пацієнта клініки «Центр стимуляції мозку» підбирається коректна схема та тривалість реабілітації після пневмонії та COVID-19 за унікальною методикою Super Inductive System (SIS). Це — неінвазивний метод стимуляції дихальної мускулатури. Інноваційний метод, заснований на застосуванні високоінтенсивного сфокусованого електромагнітного поля, розроблений спеціально для респіраторної реабілітації. Методика задіює широкий діапазон частот, максимальну індукцію, частотні та амплітудні модулі, які в комплексі дозволяють встановлювати велику кількість параметрів, щоб отримати різні терапевтичні ефекти.

Медичні проблеми, при яких ми можемо допомогти

Показання

Реабілітація після пневмонії показана тим, хто перехворів на пневмонію, особливо пацієнтам з такими симптомами, як:

Фізіотерапія після пневмонії та COVID-19 — прекрасний спосіб відновити дихальні функції після важкої хвороби. Також, за допомогою методу, який пропонує «Центр стимуляції мозку» можна провести неінвазивну терапевтичну стимуляцію дихальної мускулатури пацієнтам, які проходили інтенсивну терапію, або мають інші хронічні проблеми, пов'язані з функціональними здібностями легенів.

Протипоказання

Діагностика

Відновлення після пневмонії та COVID-19 за методикою SIS можна починати тільки після ретельного медичного огляду та лікарських консультацій.

Для проходження програми реабілітації у пацієнта повинні бути на руках:

Особливості та зміст наших програм відновлення легенів після пневмонії та COVID-19

Програма відновлення легенів «Дихай вільно!» в нашій клініці реалізується у двох форматах:

Очікуваний ефект реабілітаційних процедур:

Обидва напрямки єдиної програми відновлення легенів розроблені для швидкого та ефективного відновлення після пневмонії та COVID-19 й дають змогу уникнути тяжких ускладнень захворювання.

Єдина програма НЕОБХІДНОГО відновлення легенів після пневмонії та COVID-19 «Дихай вільно!»

Обладнання, що використовується:

Базова програма реабілітації після пневмонії та коронавірусу включає:

Тривалість курсу — 10 днів.

Програма НЕОБХІДНОГО відновлення легенів, заснована на методі СІС:

ОКСІ-терапія і собі також має позитивні дії:

Дренажний масаж:

Все це — запорука швидкої та ефективної реабілітації після перенесеної пневмонії!

Програма МАКСИМАЛЬНОГО відновлення легенів

Обладнання, що використовується:

Розширена програма відновлення легенів після пневмонії та COVID-19 включає:

Тривалість курсу — 10 днів.

Ця програма відновлення легенів після пневмонії та COVID-19 забезпечує потужний терапевтичний ефект, який перевершує результати програми НЕОБХІДНОГО відновлення легенів після пневмонії та коронавірусу, за рахунок включення в курс реабілітації баро- та електротерапії.

Позитивний вплив методу СІС на організм:

Дренажний масаж:

Баротерапія:

Синергія трьох видів фізіотерапії та електротерапії призводить до швидкого і повного відновлення організму після пневмонії.

Програма реабілітації після пневмонії та COVID-19 проходить в амбулаторних умовах!

Для оцінки ефективності перед початком, в динаміці та в кінці програми проводиться спірометрія.

Обладнання

Реабілітація після перенесеної пневмонії або коронавірусу в клініці «Центр стимуляції мозку» проводиться за допомогою апаратів:

Очікувані ефекти й результати програм

Програми реабілітації після пневмонії та COVID-19 в Києві, які пропонує «Центр стимуляції мозку»:

Після проходження комплексу реабілітаційних заходів у пацієнтів зменшуються наслідки запального процесу, відновлюються функції зовнішнього дихання, зміцнюється імунітет, підвищується життєвий тонус, відновлюється працездатність.

Курс, підібраний індивідуально з урахуванням віку пацієнта, особливостей його фізичного стану і наявності супутніх патологій, служить профілактикою ускладнень з боку легенів і інших органів, запобігає рецидивам захворювання.

Наші переваги

В Україні комплекс відновлення за єдиною програмою «Дихай вільно!» із застосуванням інноваційної методики SIS є нововведенням.

Ми — перший центр реабілітації після пневмонії та COVID-19 в Києві, який реалізує цю унікальну програму.

Крім того, відновлення здоров'я у нас — це:

 1. Доступні ціни.
 2. Неінвазивність та висока ефективність методів реабілітації, що входять в програму відновлення легенів.
 3. Комплексний підхід до проблеми (зокрема, індивідуальний підхід).
 4. Доступ до послуг досвідчених вузькоспеціалізованих лікарів, які мають медичну категорію і багаторічний стаж.
 5. Великий досвід, наявність та використання перевірених та дієвих методик в лікуванні та реабілітації пацієнтів з вкрай важкими діагнозами.
 6. Позитивна репутація, заслужена роками роботи та результатами.
 7. Зручна транспортна розв'язка та оптимальне розташування клініки.
 8. Наявність всього необхідного медичного та фізіотерапевтичного обладнання від світових лідерів для лікування та реабілітації (зокрема, широка лінійка фізіотерапевтичних апаратів фірми BTL). Всі апарати, які використовує «Центр стимуляції мозку», ліцензовані.

Лікарі

У клініці «Центр стимуляції мозку» працюють сертифіковані лікарі — пульмонологи та фізіотерапевти, які досконало володіють новою реабілітаційною методикою. Після ознайомлення з результатами інструментальної та лабораторної діагностики вони індивідуально підбирають для кожного пацієнта оптимальну програму відновлення.

Хочете, але не знаєте, де пройти реабілітацію після пневмонії та COVID-19? Залишилися питання за програмами? Звертайтеся в «Центр стимуляції мозку» на Подолі — оператори нашого контакт-центру нададуть вичерпну інформацію. Щоб записатися на прийом і пройти реабілітацію після пневмонії або COVID-19 у нас, зателефонуйте за номерами, вказаними на сайті, або скористайтеся формою зворотного зв'язку. Ефективне відновлення організму після перенесеного захворювання допоможе повернутися до звичного способу життя набагато швидше!

Ліцензії та сертифікати

Ціни

  Вiдгуки

  Виктор 21.04.2021

  5.0
  5.0

  Програми реабілітації після пневмонії та COVID-19

  Хорошая клиника! Восстанавливался после пневмонии (осложнения после гриппа) по спецпрограмме. Очень помогло, и недорого, и добираться удобно!

  Ольга 38 16.03.2021

  5.0
  5.0

  Програми реабілітації після пневмонії та COVID-19

  Хочу висловити величезну подяку, керівництву клініки ЦСМ у Київі за організацію програми реабілітації після пневмонії. Відмінний сервіс, професійний колектив, а найголовніше - тут кожен працівник любить свою справу. Це видно по відношенню до людей, які приходять лікуватися. Після хвороби я довгий час відчувала себе абсолютно розбитою, була задишка, важко підійматися сходами. Родичі вмовили, що потрібно пройти якісну реабілітацію і не економити на здоров'ї. У Центрі мені призачили курс, який тривав два тижня. Тепер відчуваю себе набагато краще, з'явилися сіли. Рекомендую всім, хто хворів на пневмонію або на ковід, на пожалкуєте! Дуже дієва програма. За певних обставин вибрала найдешевшу, але це теж було супер!

  Юра 03.02.2021

  5.0
  5.0

  Програми реабілітації після пневмонії та COVID-19

  Всім привіт! БУв на Поріка 13б, нормальна така больниця. Як в музеї побував. По кишені нормально. А ще лікарі як до людини ставляться. Приємно! В мене кашель, курю більше 20 років, жінку замучив. Випхала і сказала іди лікуйся. Наче стало краще. За півроку думаю на другий заход прийти.

  Тоня Дихтяренко 11.01.2021

  5.0
  5.0

  Програми реабілітації після пневмонії та COVID-19

  Хочу выразить благодарность врачу Ворошилову Е.А. за профессионализм и внимательность к пациентам. Очень все понравилось. Везде чисто, новейшее оборудование, вежливый персонал, цены нормальные. Спасибо всем, очень довольна!!

  Поліна 22.12.2020

  5.0
  5.0

  Програми реабілітації після пневмонії та COVID-19

  Звертаюся до клініки не вперше, тому після важкої форми запалення легень без роздумів записалася на прийом. Лікар реабілітолог Буньковский Євген Петрович чудовий фахівець. Всі процедури були прописані з урахуванням перебігу хвороби, саме тому детально про все розпитував. Курс призначив на 15 днів, тому я встигла не тільки поправити здоров'я, ще й отримала задоволення від деяких процедур. Хороші та привітні лікарі, сучасна обстановка і обладнання розташовують та сприяють скорішому одужанню. ЗА це і ставлю п'ять з плюсом.

  Аня 31.10.2020

  4.0
  4.0

  Програми реабілітації після пневмонії та COVID-19

  Переболела дважды пневмонией, второй раз - как последствия ковида. Было тяжело. И дышать, и ходить. Решила восстанавливаться. Соседи посоветовали обратится Центр Стимуляции Мозга, благо рядом живу. Попала на прием к реабилитологу Василенко М.В.,Доктор очень понравился, хотя и молодой, но никаких претензий ни к уместности назначенного, ни по общению. Пока прошла первый курс реабилитации. Чувствую себя намного лучше, уменьшилась одышка. Хотелось бы, конечно, на гос.программу по цене попасть, но пока не вхожу в нужную категорию лиц.

  Залишити відгук:

  Ваша оцінка:

  Ваша оцінка:

  Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

  Запишіться на прийом
  error
  error

  Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті