icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Кінезіотейпування для дітей

Ефективна японська методика підтримки м'язів і сухожиль спеціальними клейкими стрічками – тейпами. Накладення кінезіолент можливе навіть немовлятам - від 6 місяців. Відновлення після травм та полегшення болю, безболісність та відсутність негативного впливу на організм дитини.

Кінезіотейпування для дітей у Києві

Скористайтеся ефективною японською методикою кінезіотейпування для лікування ДЦП та сколіозу будь-якого типу складності. Зменшення болю в м'язах, зняття запалення, зниження перенапруження та швидке відновлення організму - усе це роблять тейпи. Кінезіотейпування для дітей у Києві за стандартами японської технології можна здійснити в клініці повного циклу «Центр Стимуляції Мозку».

Кінезіотейпування - це метод підтримки м'язів і сухожиль спеціальними клейкими стрічками (тейпами). Така фізична реабілітація активно застосовується для дорослої та дитячої терапії. У нас ви отримаєте кваліфіковану консультацію професіоналів із досвідом, результативну допомогу, а також зможете пройти обстеження на сучасній апаратурі.

При яких захворюваннях коректно використовувати кінезіотейпи

Лікувальний спосіб кінезіотейпування був розроблений у Японії доктором Кензо Касі й активно увійшов у медицину всього світу. Дані стрічки тонкі, немов шкіра. Еластичність таких пластирів не обмежує руху тіла.

Реабілітація шляхом накладення стрічок тейпів доречна при патологічних станах і при різних травмах. Вони полегшують рух у суглобах, зменшують біль, стимулюють роботу м'язів.

Стрічка для тейпування також сприяє поліпшенню кровообігу та руху лімфи, цим знімає гематоми та набряки. Застосовувати кінезіотейпи найефективніше для таких захворювань:

Також вони сприяють вирівнюванню при деформації нижніх кінцівок і при рухових порушеннях різного походження. Кінезіотейпування здійснює підтримуючу функцію при затримці розвитку, порушеннях ЦНС і нервово-м'язових розладах. Еластичні стрічки можна застосовувати для терапії м'язової дистрофії, щоби тонізувати та стимулювати функції м'язів.

На відміну від звичайних методів обмотування, вони універсальніші в застосуванні. Під час кінезіологічного тейпування можна фіксувати суглоби при травмах і захворюваннях опорно-рухового апарату, а також розслаблювати тканини. У них велика сфера застосування, особливо актуальне кінезіотейпування в педіатрії під час лікування різних розладів і порушень.

Можна виконувати тейпування дітям із ДЦП для підтримки м'язів. Також під час кінезіотейпування для дітей показання є такими: викривлення гомілок, остеохондроз, юнацькі кіфози, порушення відтоків лімфи. В останньому випадку це найдоречніше, адже принцип дії тейпів заснований на ліфтинг-ефекті. Завдяки цьому тканини швидше відновлюються.

Крім педіатрії, метод застосовується в логопедії, ортопедії та неврології. Звичайно, цей метод не знімає біль повністю, його потрібно застосовувати в комплексному лікуванні з іншими видами терапії.

Кому протипоказані тейпи

Незважаючи на те, що методика безпечна, усе ж існують певні протипоказання. Варто утриматися від тейпування при таких захворюваннях:

Варто утриматися від процедури у разі індивідуальної непереносимості компонентів, зокрема акрилу з тейпів.Також під час кінезіотейпування для дітей у протипоказання входять свіжі травми, набряклість і підвищена температура від їхнього отримання. Це - реабілітаційний метод, який використовують для відновлення м'язів, а не для швидкого лікування.

Що охоплює процедура кінезіотейпування

Кінезіотейп - це еластична бавовняна стрічка. З внутрішньої сторони вона має шар із гіпоалергенного клейкого гелю на акриловій основі. За рахунок нього відбувається кріплення під час накладання на шкіру. Тейпи не токсичні, тому застосовують такі матеріали навіть у педіатрії.

Процедура тейпування вимагає незначної підготовки. Для її реалізації знадобиться поголити або підстригти тримерами волосся на шкірі, щоби забезпечити краще зчеплення клею. Водночас важливо, щоби не залишилося подряпин.

Здійснюється тейпування в такій послідовності дій:

  1. Ділянку на тілі, куди буде клеїтися елемент, очищають і знежирюють.
  2. З тейпа знімаю паперовий захист.
  3. Клеять без натяжки фіксуючі кінці. Також важливо, щоби вони були закругленими, так підвищується ефективність використання тейпів і термін їхнього носіння.
  4. Під час накладення не повинно утворюватися складок, оскільки в таких місцях буде з'являтися висип. Водночас сам пластир може бути рябим під ліфтинг шкіри. Необхідно вміло натирати стрічки, щоби створити потрібне зчеплення.

Процедуру варто довірити фахівцю, який володіє навичками, як правильно клеїти тейп. У «Центрі Стимуляції Мозку» працюють фахівці зі знаннями та досвідом здійснення процедур даної японської технології.

У роботі важливо дотримуватися способу тейпування, який добирають під ділянку кріплення. Лікувальні тейпи завжди кріплять уздовж та направляють по функціональних лініях тіла, щоби зафіксувати зв'язки у фізіологічно правильному положенні. Так вони не будуть перешкоджати функціонуванню організму, а будуть створювати мікромасаж і стимулювати обмінні процеси клітин. Дитячі тейпи виглядають трохи вужчими, ніж звичайні, або можна відрізати потрібний за довжиною шматок.

Також процедура залежить від місця кріплення. Добирають напрямки з огляду на те, тейпування якої ділянки тіла виконують - попереку, плеча, коліна, живота, шиї або ключиці. На спині - це у напрямку хребта, а під час тейпування стопи стрічки можуть накладати одну на іншу хрестом, щоб обмотати ушкоджений суглоб. Накладання також можна робити при деформації стоп або при плоскостопості.

Ефективність і результати методу кінезіотейпування

Використовують кінезіотейпування для дітей досить часто, оскільки це - хороший спосіб стимулювати кровообіг. Накладають кінезіострічки навіть немовлятам. Мінімальний вік пацієнтів може становити 6 місяців. Це безболісно та негативно не впливає на організм. Строго не рекомендується накладати елементи самостійно або тримати їх довше 3–5 днів.

Кінезіотейпи мають такі ефекти:

Ефективно поєднувати методику кінезіотейпування з ЛФК. Стрічки не обмежують рух під час лікувальної фізкультури та покращують координацію рухів. Також при неврологічних розладах рекомендується доповнювати лікування бобат-терапією.

Результатами тейпування стане прискорення обмінних процесів, особливо це буде корисно між відвідинами лікаря й іншими процедурами. Тейп буде підтримувати систему м'язів і суглобів, від цього рухи стануть безперешкодними, й організм швидше зможе відновлюватися. Також вони полегшують біль.

Переваги кінезіотейпування у ЦСМ

У «Центрі Стимуляції Мозку» не просто виконують накладення стрічок відповідним способом, а також надають комплексне лікування, щоби підвищити ефективність кінезіотейпування для дітей. Наші фахівці проведуть діагностику та встановлять, чи немає у вашої дитини протипоказань для цієї процедури. Також доберуть інші терапії для поліпшення стану пацієнта з огляду на захворювання.

Рекомендуємо скористатися послугами нашої клініки, тому що:

  1. Тейпування дітей у нас призначають і виконують компетентні фахівці з досвідом у японській технології.
  2. Лікар ретельно добирає матеріали та способи з огляду на те, куди накладають тейп - на коліно, стегно, надколінок, поперек або іншу частину тіла.
  3. Використовуємо якісні пластирі різних форматів.
  4. У нас оптимальна вартість процедур.

Скільки коштує кінезіотейпування, залежить від виду матеріалів і місця накладення. Тейпи бувають жорсткі, особливо міцні й адгезивні.

Наші лікарі

Щоб отримати призначення на кінезіотейпування для дітей, запишіться на прийом до дитячого невролога клініки ЦСМ. Лікар проведе обстеження, проконсультує та добере відповідні варіанти тейпування. Записатися на прийом до «Центру Стимуляції Мозку» в Києві можна за телефоном або безпосередньо на сайті. Звертайтесь у нашу клініку для отримання кваліфікованої консультації та медичної допомоги. Пам'ятайте, подібні процедури будуть мати позитивний ефект тільки, якщо вони виконані професіоналами.

Фахівці

Паламарчук Сергій Андрійович
Паламарчук Сергій Андрійович

Реабілітолог, кінезіотерапевт

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Марина 23.10.2021

5.0
5.0

Кинезиотейпирование для детей

Мой сын уже много лет страдает от ДЦП и я обратилась в Центр Стимуляции Мозга для очередного курса реабилитации. Осмотр проводили разные специалисты, было много назначений. Среди них была и процедура кинезиотейпирования. Ее выполнял Паламарчук Сергей Андреевич. Это мастер своего дела. Он внимателен к родителям и детям, все очень понятно объясняет, умеет поддержать, пошутить и поднять настроение. Раньше такая процедура нам никогда не назначалась, а она действительно помогает! У сына меньше спазмируются мышцы, он стал ровнее держать голову, меньше жалуется на боли. Наклеивание лент разного цвета ему очень понравилась. Снимать их было совсем не больно и даже смешно. Но главное - его состояние действительно улучшилось! К Сергею Андреевичу будем обращаться еще. Сама тоже приду к нему, для того чтобы подлечить спину. Клиника отличная. Тут очень заботиться о детях с ДЦП и накоплен огромный опыт по работе с таким непростым диагнозом. Спасибо вам огромное!

Владислав 03.09.2021

5.0
5.0

Кинезиотейпирование для детей

Сын сломал ногу и были проблемы после снятия гипса. Обратились в клинику ЦСМ на пр-те Василия Порика 13 б. Тут работают профи! Особенно понравился Паламарчук Сергей Андреевич. На ногу сыну наклеили цветные ленты, которые помогают расслаблять мышцы и уменьшать боль. Эффект появился достаточно быстро, а лечение воспринималось малым как игра. После этого решил и сам обратиться в клинику для лечения своей старой травмы, ведь тут отличный персонал и оказалось, что есть опытные врачи по спортивным травмам. Ну и отдельное конечно спасибо, Сергей Андреевич!

Ярослав Львович 27.07.2021

5.0
5.0

Кинезиотейпирование для детей

У внучки сколиоз и мы обратились в клинику ЦСМ. Ее осмотрел невролог и назначил анализы. Потом прописали много процедур для лечения. Среди них было и кинезиотейпирование. Его проводит Сергей Андреевич Паламарчук. Эффект есть. Будем обращаться в клинику еще. Цены немного высокие, но за здоровье внучки платить никогда не жалко. Сергей Андреевич, спасибо вам.

Татьяна 11.06.2021

5.0
5.0

Кинезиотейпирование для детей

Я обратилась в Центр Стимуляции Мозга на проспекте Василия Порика дом 13 Б по поводу кривошеи у дочки. Ее осмотрели ортопед и невролог, провели анализы, а потом назначили курс лечения. Среди процедур было и кинезиотейпирование. Это такие ленты, которые как лейкопластырь наклеиваются на кожу. Процедура наша проводилась у Паламарчука Сергея Андреевича. Это замечательный врач! Он дал нам много советов, и они действительно помогли. Клинику и Сергея Андреевича я рекомендую всем! Спасибо вам за ваш профессионализм и неравнодушие!

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті