icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Дитяча ортопедія

Дитячий ортопед - лікар, який присутній в житті дитини з перших днів життя, щоб діагностувати патології опорно-рухового апарату і не дати їм розвинутися. Внаслідок високої рухової активності діти в процесі дорослішання також можуть отримати травми, і в "Центрі Стимуляції Мозку" ви зможете отримати кваліфіковану консультацію та сучасні методи лікування.

Дитяча ортопедія в Києві

Дитяча ортопедія у Києві

Дитяча ортопедія — це галузь медицини, що займається профілактикою, діагностикою та терапією захворювань опорно-рухової системи у дітей. Дитяча ортопедія та травматологія тісно пов’язані. Травматологія — це розділ медицини, що вивчає питання виявлення та лікування вроджених патологій опорно-рухового апарату, а також терапії травм у дітей різного віку. Звертатися щодо будь-яких питань дитячої ортопедії у Києві можна до «Центру Стимуляції Мозку». Це — сучасні клініки повного медичного циклу, що мають потужну діагностичну базу та команду кваліфікованих фахівців.

Один із напрямів центру — лікування патологій опорно-рухового апарату у дітей, які потребують нейрореабілітації та відновної медицини. Наші лікарі допомагають добрати програму відновлення після хірургічного втручання, спортивних і побутових травм. Використовувані фізіотерапевтичні методики та інші медичні техніки дають змогу пацієнтам протягом коротких термінів повернутися до звичного способу життя.

Коли необхідний візит до дитячого ортопеда?

Огляд дитячого ортопеда здійснюється в перші дні життя немовляти. Він допомагає виявити патології опорно-рухового апарату на ранніх стадіях і запобігти можливим ускладненням. Дуже важлива консультація дитячого ортопеда в перші 18 місяців життя. Спеціаліст перевіряє правильність формування скелета та м’язової системи.

Вік, у якому варто принести дитину на прийом дитячого ортопеда:

На перший прийом дитячого ортопеда важливо звернутися в перші пів року життя дитини для уникнення або виявлення деяких вроджених патологій. Наступна консультація призначається у разі досягнення віку 9 місяців. Лікар дає рекомендації щодо правильного підбору дитячого взуття. Коли дитина вже ходить самостійно, необхідно знову записатися до дитячого ортопеда. Спеціаліст оцінить ходу та ступінь опори на стопи.

Рання діагностика ортопедичних захворювань підвищує ефективність лікування та дає змогу уникнути інвалідизації в майбутньому.

Симптоми, при яких необхідно звернутися до дитячого лікаря-ортопеда:

Ортопедичні захворювання в дітей

Діагностика ортопедичних захворювань у дітей

Для виявлення патологій на ранніх стадіях необхідна консультація дитячого ортопеда-травматолога. Це — комплексний захід, що охоплює:

У деяких випадках для діагностики можливих захворювань дитячий ортопед може призначити додаткові дослідження: рентгенографію, УЗД, комп’ютерну томографію (КТ) або магнітно-резонансну томографію (МРТ). У ЦСМ використовують сучасне обладнання, що дає змогу максимально точно візуалізувати досліджувану область для постановки правильного діагнозу.

У разі отримання травми хребта або кінцівок важлива участь у лікуванні професійного дитячого травматолога. Дитяча травматологія вивчає питання впливу травмуючих чинників та їхні наслідки, займається розробкою та практичним застосуванням різних методів терапії та реабілітації. Підвищений травматизм у дітей пов’язаний з особливостями їхнього віку та розвитку. Найчастіше причинами травм стають заняття спортом, ігри на дитячих майданчиках, небезпечна поведінка на дорозі.

Дитяча спортивна ортопедія

Спортивний травматизм у дітей займає одне з перших місць серед інших травм. Це пов’язано з відсутністю медичного контролю за спортсменами, порушенням дисципліни та неправильною організацією спортивних занять.

Поширені спортивні травми:

Травмонебезпечні види спорту:

У разі отримання спортивної травми необхідна консультація дитячого ортопеда-травматолога. Спеціаліст оцінить ступінь тяжкості ушкоджень і призначить лікування. Консультацію дитячого ортопеда у Києві можна отримати в ЦСМ. Кваліфіковані фахівці центру мають великий досвід в області дитячої ортопедії. Ми застосовуємо власні програми терапії та реабілітації дітей, розроблені з урахуванням світової практики спортивної травматології. Наші унікальні методики відновлення після спортивних травм дають змогу юним спортсменам швидко повернутися до звичного способу життя.

Лікування ортопедичних захворювань у дітей

Дитяча ортопедія лікує захворювання опорно-рухового апарату у дітей із використанням різних методик. Вид і обсяг терапевтичної програми залежить від етіології, складності та особливостей перебігу патології.

Методи терапії в ортопедії та травматології:

Лікар добирає варіант терапії, спираючись на результати діагностики. У деяких випадках призначається комплекс терапевтичних заходів для отримання оптимального ефекту. Більшість захворювань опорно-рухового апарату успішно піддаються лікуванню в «Центрі Стимуляції Мозку». Ми використовуємо сучасні методики терапії та реабілітації пацієнтів після всіх видів травм і хірургічних операцій, що дає змогу поліпшити їхню якість життя та повернути свободу руху.

Профілактика ортопедичних захворювань у дітей

Наші переваги

  1. Команда грамотних ортопедів, травматологів, неврологів, фізіотерапевтів. Наші лікарі володіють актуальними навичками та знаннями в області дитячої ортопедії та регулярно проходять стажування в кращих медичних закладах світу.
  2. Новітнє обладнання провідних виробників медичної техніки.
  3. Сертифікація центру за міжнародними стандартами ISO 9001:2015.
  4. Спеціалізація на діагностиці всіх видів захворювань опорно-рухового апарату.
  5. Унікальні програми реабілітації після всіх видів травм і хірургічних операцій.
  6. Сучасне відділення фізіотерапії з ліцензованим обладнанням, зокрема фірми BTL.
  7. Використання комплексного підходу до кожної проблеми зі складанням індивідуальних програм відновлення та корекції.
  8. Хороша репутація центру та доступні ціни на медичні послуги.

Лікарі

Шукаєте дитячого ортопеда у Києві? У «Центрі Стимуляції Мозку» працюють досвідчені фахівці, здатні розв'язати навіть найскладніші завдання в області діагностики та лікування ортопедичних захворювань. Щоб дізнатися, які захворювання лікує дитячий ортопед, й отримати інформацію про вартість консультації дитячого ортопеда, ви можете звернутися в наш контакт-центр. Запис до лікаря здійснюється за телефонами, вказаними на сайті, і через форму зворотного зв’язку.

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ДСТУ ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ДСТУ ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Диплом переможця всеукранської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукранської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті