icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Київ, вул. Велика Васильківська, 66, стоматологія (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

+38 (067) 761-63-44 (Стоматологія)

Пн.-Сб. 9:00-19:00, Нд. 9:00-18:00

Слободенюк Олег Юрійович

Слободенюк Олег Юрійович

Сенсорний педагог

Спеціалізація:

практична психологія.

Стаж:

в ЦСМ - з 2018 року.

Веде прийом в клініках:

Послуги, що надає спеціаліст:

  • Індивідуальні корекційні заняття.
  • Розробка дидактичних матеріалів.
  • Проведення індивідуальних та групових занять по сенсорної інтеграції.

Захворювання, з якими працює спеціаліст:

Вiдгуки

Світлана 10.03.2023

5.0
5.0

Слободенюк Олег Юрьевич

Олег, щиро дякую Вам за допомогу в розвитку моєї дитини та надання практичних порад щодо виховання Михайлика. У сина гіперактивний синдром, а у Вас відповідний досвід допомоги дітям і батькам в подібних ситуаціях (тут кожна мама знає, що з дитиною щось не так). А Ви знаєте, що з такими дітками робити, як спілкуватись, як мотивувати на потрідні дії, завдання, та ще й так, щоб дитина слухалась, була повністю у Вашій увазі і виконувала потрібні для розвитку вправи. Ви допомгли нам в організації дня і головне надали поради, що робити, щоб батьки керували, а не "маленька пташка всією родиною". Я всім раджу Вас як Фахівця з великою літери, низький Вам уклін, а керівництву клініки подяка за те, що працюють з Вами!

Наталія 10.01.2023

Слободенюк Олег Юрійович

Маю сина аутиста. До Олега Юрійовича потрапили під час проходження реабілітації, саме тоді вирішили спробувати сенсорну інтеграцію. Олег Юрійович дуже швидко знайшов підхід до малого, зумів залучити його до занять і зацікавити, що мені вдається нелегко. Чудовий спеціаліст, вирізняється тактичністю і ввічливістю, завжди відповідає на запитання, що цікавлять.

Антонина 22.10.2020

5.0
5.0

Слободенюк Олег Юрьевич

У моего ребенка СДВГ и сложный характер, поэтому подобрать психолога для работы было достаточно сложно. С несколькими Вадим просто не сходился, уж не знаю чем это больше обусловлено - характером ребенка или недостаточной квалификацией со стороны психолога. Но в любом случае, в "Центр стимуляции мозга" я пришла уже слегка отчаявшаяся и глядящая на Олега Юрьевича как на последнюю надежду. Мы ходим на занятия не так уж и долго, к тому же в сочетании с другими врачами, но небольшой прогресс уже есть. А что радует больше всего - Вадим с радостью ходит на занятия, у Вадима Юрьевича получилось "подобрать ключик", как я это мысленно для себя называю. А это самое главное. По своему опыту могу сказать, что если у специалиста получилось найти общий язык с моим ребенком и мотивировать его выполнять упражнения, то результат скорее всего будет. Пусть и нескоро. Отдельно меня радует расположение клиники по проспекту Василия Порика - всегда хорошо, когда не нужно слишком далеко идти от дома (или что еще хуже - ездить), тем более на постоянные занятия. В общем, оцениваю работу Олега Юрьевича на высокий балл и отдельно хочу порекомендовать его как специалиста, умеющего хорошо работать с детьми с СДВГ.

Ольга 16.07.2020

5.0
5.0

Слободенюк Олег Юрьевич

У моего ребенка ДЦП, и выбор врачей для коррекции хотя бы части последствий - очень важный этап. Я пока еще колеблюсь, но "Центр стимуляции мозга" мне нравится по многим параметрам. И конкретно занятия у Олега Юрьевича тоже устроили целиком и полностью. Очень понравилась его вежливость, деликатность в вопросах, умение выразить поддержку. Он умеет донести информацию, сделать это простым языком и вежливо.

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті