icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Лабораторні аналізи у дітей

Лабораторні аналізи у дітей — це різні методи розробки зразків сироватки, плазми та цільної крові, сечі, калу та інших біологічних матеріалів на спеціалізованому устаткуванні у медичній лабораторії.

Лабораторні аналізи у дітей

Лабораторні аналізи дітям у Києві

Лабораторні аналізи у дітей — це різні методи розробки зразків сироватки, плазми та цільної крові, сечі, калу та інших біологічних матеріалів на спеціалізованому устаткуванні у медичній лабораторії. За статистикою Всесвітньої організації охорони здоров'я, 75-90 % від загальної кількості обстежень, які проводяться під час моніторингу стану здоров'я, — це лабораторні аналізи для дітей та дорослих. Багатопрофільна Клініка ЦСМ пропонує клієнтам повний цикл послуг, зокрема у нас ви зможете провести лабораторне обстеження дітей та отримати подальшу консультацію дитячих профільних лікарів. Наші фахівці виконають аналізи у обіцяний термін та обов'язково з достовірним результатом.

Показання до здачі лабораторних аналізів у дітей

Здати аналізи дитині може знадобитися у кількох випадках, серед них:

Види лабораторних аналізів для дітей

Крім того, у Клініці ЦСМ надають пакетні послуги.

Підготовка дитини до здачі аналізів

Аналізи для дітей, здебільшого, неможливо провести без дотримання правил підготовки. До кожного виду лабораторної діагностики висуваються свої вимоги до підготовки. Від їх виконання повністю залежить достовірність результатів аналізів, що будуть проведені дитині.

Нижче викладено загальні правила. Поряд із ними існують специфічні вимоги до підготовки до різних видів лабораторної діагностики, з якими батьків обов'язково ознайомить лікар.

Аналіз крові

Після забору крові обов'язково порадуйте дитину чимось приємним.

Аналіз сечі

Аналіз калу

ПЛР-дослідження

Зішкріб на ентеробіоз

Забір зразка для дослідження проводиться в ранковий час (обов'язково до дефекації та до проведення гігієни статевих органів). Специфіку проведення буде описано батькам дитини педіатром при призначенні.

Мікроскопічне дослідження біоматеріалу на Demodex

Бактеріологічні дослідження

Цей вид діагностики, в більшості випадків, немає сенсу проводити під час антибактеріальної терапії та після неї протягом 14 днів.

Протипоказання до здачі медичних аналізів

Протипоказанням до того, щоб здати лабораторні аналізи дітям у Києві в Клініці ЦСМ, можуть стати такі фактори, як:

І це далеко не вичерпний список протипоказань, які варто вивчити відразу після того, як ви знайшли де здати аналізи дитині.

Як відбувається здача аналізів у дітей

Забір капілярної та венозної крові здійснюється в маніпуляційному.

Сечу та кал дитини потрібно зібрати самостійно в стерильні контейнери (при зборі сечі дітей, які ще не привчені до горщика, потрібно використовувати сечоприймач), після чого доставити до клініки на дослідження у zip-пакетах.

Забір мазків та зішкрібів, здебільшого, здійснюється безпосередньо лікарем у консультаційному кабінеті або співробітниками маніпуляційного кабінету. Отриманий зразок переноситься на предметне скло та/або разом з інструментом поміщається у спеціальний контейнер або пробірку.

Забір зразка для дослідження у дитини займає трохи більше 10 хвилин.

Більшість процедур забору матеріалу не супроводжуються болем лише легким дискомфортом. У тому випадку, коли при заборі зразка можливі невеликі болючі відчуття, обов'язково використовується місцеве знеболювання (підбирається в залежності від віку маленького пацієнта).

Після забору та прийому зразка його максимально швидко відправляють до лабораторії для проведення дослідження.

Результати дитячих аналізів та їх розшифровка

Завдяки наявності власної сучасної лабораторії дитячі аналізи у Клініці ЦСМ виконуються максимально швидко (деякі з них будуть готові вже за 1-2 години). Зразки крові, сечі, калу тощо швидко доставляються в лабораторію, котра оснащена високопродуктивною апаратурою.

Навіть за наявності у результатах аналізів референс-значень за статтю та віком, якісну інтерпретацію результатів може здійснити лише педіатр або дитячий профільний лікар, який знає повну клінічну картину, історію хвороби, результати інших досліджень. Від коректності розшифровки аналізів у дітей залежить точність поставленого діагнозу та ефективність призначеного лікування.

Отримати консультацію лікаря як до, так і після лабораторної діагностики можна в нашій клініці повного циклу.

Питання-Відповідь

Скільки потрібно сечі для аналізу у дитини?

Щоб отримати достовірний результат аналізу сечі у дитини, потрібно лише 50 мл рідини, для новонароджених ще менше. Але, якщо сечі буде менше 20 мл, дослідження не можна буде провести.

Як здавати аналіз крові немовляті?

У тому випадку, коли потрібно здати аналіз крові немовляті, постарайтеся зробити це в проміжках між годуваннями (інтервал між останнім годуванням та забором крові повинен бути не менше 2 годин). За 30 хвилин до забору крові на аналіз дитині потрібно дати до 50 мл води. У момент забору крові ручки дитини обов'язково мають бути теплими. До того ж, потрібно подбати про позу дитини. Вона має бути зручною і для малюка, і для медичного працівника, якому потрібно провести забір крові.

З якого віку здають аналізи на алергени у дітей?

Алергопроби у дітей можна робити, починаючи з 1 року. Але фахівці вважають, що зазвичай до 3 років проведення цього аналізу не має жодного сенсу, а оптимальний вік для алергопроб — 5 років.

Чи можна кров здавати при температурі у дитини?

Так, можна. Навіть навпаки, її потрібно здати обов'язково, якщо висока температура тримається у дитини більше 3 діб. Разом із ЗАК варто також здати й ЗАС. За їхніми результатами лікар може оцінити тяжкість перебігу хвороби та, у деяких випадках, призначити додаткове обстеження для уточнення діагнозу чи відкоригувати терапію.

Як здавати сечу немовляті?

Для комфорту батьків та дитини радимо використовувати сечоприймач. Це — спеціальний контейнер, який приклеюється на шкіру промежини. З його допомогою сеча збирається у стерильну ємність. У жодному разі, не можна здавати на дослідження сечу, яку було вичавлено з памперсу.

Як часто можна здавати кров із вени дитині?

Пацієнт будь-якого віку може здавати кров так часто, як вимагає його стан. Жодних обмежень за частотою забору крові з вени немає. Здебільшого, у дітей для взяття аналізу використовують вени, які розташовані у зоні ліктьового згину або тильного боку долоні. Іноді забір крові можуть провести з вени на передпліччі, тильній стороні ступні чи вени на голові.

Які аналізи здають дітям для профілактики?

Для щорічних check-up дитині обов'язково потрібно здавати такі лабораторні дослідження, як: ЗАК з підрахунком лейкоцитарної формули, ЗАС, аналіз крові на феритин і С-реактивний білок.

Як часто потрібно здавати аналізи дітям для профілактики?

Частотність планових лабораторних досліджень дітей залежить від віку дитини. Дітям до 3 років фахівці радять проводити дослідження 1 раз на 6 місяців, а дітям віком від 3 років — 1 раз на 12 місяців.

Переваги лабораторної діагностики у нашій клініці

  1. ЦСМ у Києві — це клініка повного циклу із власною сучасною лабораторією.
  2. Забір зразків проводиться у всіх філіях клініки (без черг).
  3. Дослідження зразків біоматеріалу проводиться на сучасній високоточній апаратурі.
  4. Контроль якості здійснюється лікарем-лаборантом.
  5. Якщо дає змогу методика проведення дослідження, аналіз буде готовий протягом 1 години. Також у клініці проводяться дослідження «Cito».
  6. Високий рівень конфіденційності медичної інформації.
  7. Демократичні ціни на лабораторні аналізи для дітей.

Потрібно здати аналізи дитині у Києві? Хочете зробити це максимально швидко та організовано? Плануєте провести дитині check-up чи діагностику можливих проблем зі здоров'ям при поганому самопочутті? У лабораторії Клініки ЦСМ у Києві ви зможете провести всі необхідні дитині аналізи та отримати достовірні результати аналізів. Записатися на проходження лабораторної діагностики можна телефоном або через форму зворотного зв'язку на сайті. Довірте своє здоров'я професіоналам.

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті