icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Магнітно-резонансна томографія

Пройти МРТ у Києві в багатопрофільній Клініці ЦСМ можна на найпотужнішому апараті в Україні — MAGNETOM Skyra Maximize 3T із 70-сантиметровим тунелем. Він забезпечує чіткі зображення органів та тканин, дозволяє отримувати зображення досліджуваного органу у різних площинах.

Магнітно-резонансна томографія

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) у Києві

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) — це складний, але безпечний та інформативний метод діагностики, який не пов'язаний з іонізуючим випромінюванням. З його допомогою виявляють різні патологічні процеси, що відбуваються в головному та спинному мозку, хребетному стовпі, малому тазі, нирках, надниркових залозах, колінних суглобах, м'яких тканинах тощо. Пройти МРТ у Києві в багатопрофільній Клініці ЦСМ можна на найпотужнішому апараті в Україні — MAGNETOM Skyra Maximize 3T із 70-сантиметровим тунелем. (Він забезпечує чіткі зображення органів та тканин, дозволяє отримувати зображення досліджуваного органу у різних площинах.) Також у нашій клініці повного циклу можна пройти лабораторну діагностику та отримати наступну консультацію профільного фахівця. Наші фахівці проведуть грамотну інтерпретацію результатів, поставлять точний діагноз та обґрунтують кожен пункт у діагностичному висновку та призначеному лікуванні.

Що можна дослідити за допомогою МРТ

МРТ — універсальний метод діагностики. За допомогою томографії, без будь-якого променевого навантаження, можна перевірити стан внутрішніх органів, ЦНС, суглобів, судин, кісткових структур.

Фахівці Клініки ЦСМ проводять МРТ:

Деякі дослідження проводять із контрастним посиленням.

Показання до МРТ

Магнітно-резонансну томографію дуже рідко використовують як первинної діагностики. Здебільшого, її застосовують як додаткове обстеження, коли потрібно уточнити стадію розвитку вже виявленого на УЗД захворювання або проконтролювати результати лікування.

Записатися на магнітно-резонансну томографію може знадобитися, якщо виявлено чи потрібно підтвердити наявність таких захворювань, як:

І це далеко не всі показання до магнітно-резонансної томографії.

Протипоказання до магнітно-резонансної томографії

Протипоказання до МРТ бувають абсолютними (прямими) та відносними.

До прямих протипоказань відносяться:

Також дослідження можуть унеможливити (проводиться на розсуд лікаря) такі фактори, як:

МРТ із введенням контрастної речовини не можна провести, якщо є:

Також процедуру з контрастом не можна поєднувати із застосуванням деяких лікарських препаратів.

Підготовка до магнітно-резонансної томографії

Підготовка до проходження томографії полягає у:

Не можна заходити до кабінету МРТ з будь-якими металевими предметами та магнітами. Незалежно від того, що це: ключі, банківські картки, телефони, прикраси (зокрема і релігійна символіка), інвалідний візок (його прибирають з кабінету), елементи одягу, годинник тощо.

Підготовка до МРТ може включати інші специфічні вимоги, які визначає лікар, ґрунтуючись на стан пацієнта.

Як відбувається процедура МРТ

Час проведення магнітно-резонансної томографії поділяється на кілька етапів:

Для проведення МРТ потрібно зняти металеві прикраси та одяг, на якому є металеві елементи.

Спілкуватися із фахівцем, який проводить обстеження, пацієнт може через мікрофон, встановлений в апараті.

Тривалість процедури — 30-40 хвилин.

Устаткування

МРТ у Києві в Клініці ЦСМ проводиться на апараті експертного класу MAGNETOM Skyra Maximize 3T із 70-сантиметровим відкритим тунелем. У ньому використовується перевірена на практиці технологія Tim компанії Siemens, яка дозволяє:

Підвищений комфорт для пацієнта не впливає на якість візуалізації. Навпаки, завдяки тому, що наш томограф дає можливість отримати зрізи завтовшки до 1 мм та знімки з високою роздільною здатністю, результати дослідження більш інформативні та дозволяють визначити патології на ранніх стадіях.

Що виявляє магнітно-резонансна томографія

Результати магнітно-резонансної томографії можуть показати аномалії будови, грижі, пухлини та інші патологічні процеси в таких анатомiчних структурах, як:

Здебільшого, отримати диск із повним записом дослідження та детальний висновок лікаря можна вже через 30 хвилин після процедури. Тривалість розшифрування залежить від зони, що обстежувалася, та особливостей структури органу, тяжкості захворювання.

Питання-Відповідь

Що краще комп'ютерна томографія чи магнітно-резонансна томографія?

Визначає актуальність проведення того чи іншого виду діагностики лікар. Пацієнту достатньо знати, що КТ найкраще сприймає кісткові структури, а на знімках МРТ добре візуалізуються м'які тканини, м'язи, судини, хрящі, внутрішні органи, спинний та головний мозок.

Чи можна робити МРТ з металевими коронками на зубах?

Так, можна. Але при призначенні магнітно-резонансної томографії слід обов'язково попередити лікаря про наявність металевих або металокерамічних коронок у роті пацієнта. Добре, якщо пацієнт точно знає, з якого металу виготовлений каркас коронок.

Чим небезпечна магнітно-резонансна томографія?

Апарат МРТ для дослідження використовує сильне магнітне поле. Під його впливом металеві предмети зміщуються. А це, у свою чергу, веде до порушення роботи електронних пристроїв, що спричиняє загрозу для органів, функціонування яких залежить від цих пристроїв.

Що буде, якщо рухатися під час проведення МРТ-діагностики?

Навіть незначний рух може вплинути на достовірність результатів діагностики. Найменший рух може «спотворити», значно знизити якість отриманих зображень.

Як заспокоїтись під час МРТ?

Всередині тунелю томографа потрібно розслабитися та заспокоїтися. Для цього можна заплющити очі, щоб не бачити закритого простору, і почати максимально рівно і глибоко дихати, щоб стабілізувати пульс. Будова нашого сучасного томографа відкритого типу значно знизить переживання пацієнта через те, що він може стати бранцем замкнутого простору. Також допомагають заспокоїтися спеціальне підсвічування та навушники.

Що це за звуки під час магнітно-резонансної томографії?

Під час роботи томограф трохи шумить. Причина лякаючих пацієнта звуків — вібрація металевих спіралей, що викликається швидкими імпульсами електроенергії. Перед процедурою пацієнтові надягають спеціальні навушники, які значною мірою допомагають знизити шумове навантаження на організм. І точно буде не так страшно!

Переваги МРТ у клініці

  1. Клініка ЦСМ у Києві — багатопрофільний медичний заклад повного циклу, в якому не лише проведуть дослідження, а й скажуть, що робити далі, як відновити своє здоров'я.
  2. Найбільш висока точність діагностики в Україні: показник індуктивності томографа MAGNETOM Skyra — 3 Тесла.
  3. Можливо провести діагностику пацієнтам до 150 кг, отримати зрізи завтовшки до 1 мм та знімки з високою роздільною здатністю без спотворень, що дозволяє надати пацієнтові достовірний та інформативний висновок, виявити та визначити патологічні процеси на ранніх стадіях.
  4. Безпечно, безболісно, ​​комфортно.
  5. Пацієнт отримує диск із записом дослідження та висновок експерта, складений згідно з міжнародними стандартами.

Бажаєте за 1 годину отримати максимально точний діагноз? Пройти магнітно-резонансну томографію у Києві з достовірним результатом можна у Клініці ЦСМ за адресою: вул. Композитора Мейтуса, 5. Щоб записатись, зв'яжіться по телефону з нашим контакт-центром або залиште заявку у нас на сайті, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом. Довіряйте здоров'я професіоналам.

Ліцензії та сертифікати

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі в медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Вiдгуки

Залишити відгук:

Ваша оцінка:

Ваша оцінка:

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

Запишіться на прийом
error
error

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті