icon

Адреси клінік

м. Київ, пр-т Василя Порика 13-Б (На карті )

м. Сколе, вул. Стрийська, 19 (незабаром відкриття) (На карті)

м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5 (На карті)

м. Біла Церква, вул. Гагаріна 37А (На карті)

phone

+38 (044) 364-20-04 +38 (093) 170-16-59

Пн.-Нд. 08:30 - 20:00

Логоритміка

Логоритміка - спеціалізована логопедична методика, яка допомагає мовному розвитку дітей.

Логоритміка

Логоритміка

Під таким популярним терміном, як логоритміка, прийнято розглядати певну методику, спрямовану на вирішення певного комплексу проблем. Ці проблеми безпосередньо пов'язані зі слуховими, мовними та координаційними навичками дітей. Регулярні заняття з логоритміки дозволяють позбутися від подібних проблем, що в подальшому позитивно позначиться на розвитку малюків.

Логоритміка для дітей в Києві - це ігровий метод роботи з дітьми різних вікових категорій. У процесі такого активного розвитку прийнято використовувати музичні, словесні і рухові допоміжні елементи.

Розвиваємо мову рухом: логоритміка для особливих дітей

Вдаючись до психолого-педагогічного підходу роботи з дітьми, важливо враховувати особливості кожного малюка.

 1. Логоритміка для аутистів. Батьки, які почули подібний діагноз для своєї дитини, повинні постаратися допомогти малюкові, як можна швидше увійти в соціум і відчувати себе його частиною. За допомогою сучасної методики вдається прищепити навички поведінки в колективі і навчити його розбиратися в своєму глибокому внутрішньому світі. В результаті заняття по логоритміці для дітей сприяють тому, що дитина вчиться спілкуватися з навколишнім світом, розвиває почуття комунікабельності.
 2. Логоритміка при заїкуватості. Всі заняття побудовані з урахуванням особливостей мовного розладу малюків. Під час проведення музичних уроків - мова, музика і рух є взаємопов'язаними. Таким чином, педагог зможе домогтися не тільки чистоти інтонування, а й також виразності під час співу. Подібні вправи для дітей з ЗНМ дозволяють активно розвивати темп і ритм рухів, мови, координації та плавності.

У цих двох ситуаціях психологи-педагоги дотримуються вже перевіреної методики - слідування «від простого до складного».

Програма занять з логоритміки: аспекти методики

Лікування дітей має на увазі комплексне застосування різних принципів. Професійний лікар пропонує консультацію в Україні, що дозволить визначити рівень розвитку малюка і шляхи вирішення проблеми.

Логоритміка для малюків включає в себе наступні аспекти:

Логоритміка (заняття) Особливості
Активні рухи (ходьба, стрибки, присідання) Такі вправи позитивно позначаються на координації рухів, дитина вчиться орієнтуватися в просторі, розрізняє - де право, а де ліво.
Артикуляційні та дихальні вправи Таке лікування в Україні має на увазі розвиток сили, висоти і виразності голосу. Крім того, відзначають розвиток артикуляційних органів.
Логоритміка - вправи, спрямовані на корекцію мови Можливість позбутися від неправильного сприйняття і вимови. Такі вправи при заїканні рекомендовані лікарями клініки (Київ).
Спів Сприяє покращенню інтонації голосу, допомагає впоратися з проблемою заїкання і скоромовлення.
Вправи на рахунок для дітей 3-4 років Це допоможе малюкам швидко вивчити і запам'ятати порядковий рахунок предметів, речей.
Пальчикова гімнастика У центрі в Києві фахівці рекомендують вдаватися до подібних методів для активної стимуляції окремих зон кори головного мозку, які відповідають за розвиток мови.
Танці Дитина зможе навчитися відчувати ритм. Такі заняття позитивно впливають на поставу, покращують пластику дитини.

Логоритміка: роль і значення

Логоритміка - програма, яка включає в себе три головні елементи:

На цих «трьох китах» і тримається вся програма, спрямована з розвитку дітей різних вікових груп.

Професійна консультація та своєчасне лікування допоможуть запобігти серйозні відхилення в повноцінному розвитку дітвори. Логоритміка для дітей 1-2 років і старше спрямована на розвиток відразу величезної кількості навичок, що дозволяє дітям всебічно розвиватися в майбутньому. Вчені довели, що мова і дрібна моторика рук безпосередньо пов'язані один з одним. Саме тому відставання в одному спричинить за собою проблеми в розвитку іншого.

Професійна консультація в Києві з фахівцями допоможе батькам визначитися з подальшими кроками допомоги своєму чаду.

Ліцензії та сертифікати

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123 (ENG)

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229123

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Сертифікат ISO 9001-2015 UA229124

Ліцензія № 282410

Ліцензія № 282410

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Свідоцтво "Лідер галузі у медичній сфері"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Диплом переможця всеукраїнської премії "Герої малого бізнесу 2021"

Ціни

  Вiдгуки

  Валентина Пирогова 17.04.2021

  5.0
  5.0

  Логоритмика

  Хочу выразить огромную благодарность всей команде ЦСМ. Мы с мужем ждали ребенка 12 лет и вот случилось это долгожданное чудо. Муж немного заикается, не сильно выражено, но есть, и пока не пришло время разговаривать нашему сыну я даже не замечала этого дефекта. Когда Косте исполнилось три года, его разговорный запас был не более 15 слов. Я стала бить тревогу, нашла кучу упражнений, сама им занималась, но это не давало ожидаемых результатов. Появились новые слова, но он отставал от разговорной речи своих сверстников. Год спустя в садике на утреннике нам дали стих. Мы тщательно готовились и у нас все получалось. Но когда пришло время выступать Костя вышел и стал сильно заикаться, с этого момента логопеды, неврологи, психологи появились в нашей жизни. Когда Косте было 5 лет на форуме мамочек с похожими проблемами мне посоветовали этот центр. Переступив порог клиники я поняла что здесь нам помогут. Мы прошли обследование и через неделю приступили к лечению. Это целый комплекс процедур, но сыну больше всего нравится логоритмика. Все занятия проходят в игровой форме. На занятиях он чувствует себя особенным в хорошем смысле этого слова, врачи постоянно подбадривают его, и в отличие от садика ему не надо себя ни с кем сравнивать. Костя стал более уверенным в себе, именно благодаря этому занятию он выучил много новых стихов, песен. Выучили произношение, новые звуки. Пройдя курс, мы не только избавились от проблемы заикания, мы догнали и даже перегнали развитие сверстников сына. Спасибо вам огромное!

  Поліна Кирилова 09.03.2021

  5.0
  5.0

  Логоритмика

  Сьогодні моїй дитині 8 років. Він вчиться в першому класі у звичайній школі. Це мій вибір, я вважаю, дитина буде тягнутися за здоровими дітьми. Дітки в класі хороші, Антона не ображають. Все це стало можливим завдяки фахівцям ЦСМ (пр-т Василя Порика, 13 б). З 4 років ми лікуємось в цій клініці. Коли прийшли на перший прийом Антон не вимовляв жодного звуку, був дуже замкнутий. Сьогодні ми читаємо, пишемо, дуже красиво малюємо. Улюблена процедура логоритміка. Найголовніше, у дитини після цієї процедури особливо піднесений настрій. Я не можу сказати, що прогрес у нас тільки через логоритміку, але саме цю процедуру син чекає з нетерпінням.

  Карина 31.01.2021

  5.0
  5.0

  Логоритміка

  Моя дитина заїкалася. Хвороба у нас спадкова, від тата. Як наслідок не вимовляв деякі звуки. У Центр Стимуляції Мозку, звернулися за рекомендацією знайомих. Пройшли обстеження. Нам запропонували пройти курс логоритміки. Курс тривав близько місяця, вдома ми повторювали завчені вірші, пісеньки. Вже через тиждень, у нас стали з'являтися нові звуки. Сергій став намагатися співати, а не розмовляти. Заняття проходили в ігровій формі (танці, вірші, пісні), будь-який фізичний недолік, робить людину вразливою, особливо дитину. На занятті у Сергія завжди все виходило, лікар весь час його хвалила, йому це надавало сил і впевненості в собі. Зараз Сергій не заїкається, над звуками ще працюємо. Але він став впевненим у собі, із задоволенням ходить в садок, ніхто над ним більше не сміється. Спасибі всьому персоналу, за вашу безцінну допомогу.

  Волеева Настя 28.12.2020

  5.0
  5.0

  Логоритмика

  Хочу выразить огромную благодарность доктору с большой буквы логопеду - дефектологу Боровицкой Ирине Ярославовне. С первых минут нашей встречи расположила к себе и внушила доверие. Уже полтора года наблюдаемся в клинике. Ирина Ярославна не только наш лечащий врач, но и наш друг и просто замечательный человек. Андрею уже 7 лет у нас аутизм, говорить мы начали поздно. В 8 месяцев мы узнали о своем диагнозе. 50 % своей жизни мы провели в больнице. Открыв для себя клинику ЦСМ лечение перестало быть мучительным. Мы четко знаем для чего и какую мы процедуру делаем. Мы знаем какого результата должны достичь. Сегодня мы проходим курс логоритмики, это не только стимуляция умственного развития и навыков, это и физическое развитие. А также развитие радости у наших грустных детей. После занятия у сына всегда хорошее настроение, Появились новые слова. И он стал напевать какие-то песенки. Спасибо всем специалистам центра за ваше доброе дело!

  Ганна Григорівна 08.11.2020

  5.0
  5.0

  Логоритміка

  Величезна подяка! Всім лікарям Центру стимуляції мозку. У дитини сильне заїкання. Через це не ходимо в садок, йдемо з майданчику якщо збираються багато діток, тому що дитина комплексує. На дитячому майданчику, коли ми стали уходити, підійшла чиясь бабуся і сказала, що у онука була така ж проблема і їм допомогли в ЦСМ (пр-т Василя Порика 13-Б) і дала телефон. Я завжди хапалась за будь-яку соломинку, і бігла в усі клініки, куди мені рекомендували. І в цей раз я відразу записалася на прийом. Пройшовши немалий шлях, я насторожено ставлюся до лікарів. З перших хвилин прийому невролог Ворошилов Євген Олександрович розташував до себе. Також ми пройшли обстеження психолога, логопеда. Після чого нам запропонували пройти курс логоритміки. Все детально роз'яснили, про дію цієї системи, про очікувані результати. Я погодилася, пройшовши три заняття, Пашка став менше хвилюватися, перш ніж щось сказати. Після занять у нього піднесений настрій. Весь час під ніс щось наспівує. Ми дуже віримо в успіх.СПАСИБІ!

  Инна Бережная 30.09.2020

  5.0
  5.0

  Логоритмика

  Ребенок аутист. Он умеет разговаривать, но так, как не очень многословен контакт с ним мне удается установить не всегда. Заниматься самой не получается. Вот уже 6 лет мы ходим по логопедам, психологам, психиатрам. Боюсь упустить время. Я знаю, что мой ребенок не будет так, как все, но мне хочется ему дать больше и лучше. Многие врачи просто закатывают глаза, и рекомендуют сложить руки и научится с этим жить. В ЦСМ мне порекомендовал обратится мой начальник. В этот же день я записалась на прием. Первое впечатление - это восторг. Это единственное место где мне дали надежду, предложили кучу разных комплексных курсов реабилитации и самое главное - врачи верят также, что мой ребенок сможет жить полноценной жизнью. Для начала я выбрала логоритмику, к ней подключили еще насколько физиотерапевтических процедур. Через неделю я первый раз увидела, как мой Санечка улыбнулся. На занятия всегда шел спокойно, во время курса, не разу не было приступов истерик. У нас еще нет ощутимых результатов, в развитии, но мы в начале пути и теперь у нас есть кто нам поможет. Профессионализм, человечность врачей в клиники на высшем уровне. Спасибо вам большое за ваш труд! Особая благодарность и низкий поклон нашему лечащему врачу Анищенко Виктории Николаевне.

  Залишити відгук:

  Ваша оцінка:

  Ваша оцінка:

  Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

  Запишіться на прийом

  Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті

  Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті